Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRAKOWIANKA 27

KLUB MAM Z KRAKOWA I OKOLIC

Polecane posty

Mooniczka26 >> wiem gdzie :) pracowałam na Bronowicach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Czyszbyśmy były pierwsze. Strasznie tutaj pusto. Może jeszcze spicie? No cóż poczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja jestem z okolic Krakowa biorąc pod uwagę jak duża jest Polska :-D Mieszkam 60 km od Krakowa,za Wadowicami.Chętnie czasem wejdę na ten topik i poklikam z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytańko
Gdzie można tanio w Krakowie przenocować? Proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie nie mam pojęcia. Nigdy nie miałam takiej potrzeby. Ale na jest hotel pielęgniarek na ulicy Prądnickiej i wiem że jest tanio. Koło 30-40 zł. Nie wiem ile to dla ciebie jest tanio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylwka. Miło że jestes. Super masz blisko do Wadowic. Strasznie chciałabym tam kiedys pojechać tylko nigdy mi nie po drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko, Sylwka: Witajcie. Ciesze sie że do nas dołaczyłyście. Juz martwiłam sie ze nam topik upadnie bo nas tak mało z Krakowa pisze. Moniczko: Ja mam o miesiąc starszą Natalie. Ja jestem z Nowej Huty ale weekendy często jeżdze na spacer o parku Jordana. Lubie ten park. A jak tam Twoja Oliwia. Raczkuje ? Ile ząbków już ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Natalia jeszcze miała wczoraj gorączke ale tylko 38 wiec nie dawłam nic na zbicie. Dzisiaj ją jeszcze przetrzymam w domu ale jutro lub pojutrze moze na spacerek sie wybierzemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytańko
Przepraszam a gdzie jest ta ulica pradnicka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika ja byłam wczoraj w Parku Jordana. Oliwka ma na razie tylko dwa ząbki na dole ale chyba coś na górze zaczyna się dziać bo strasznie spuchnięte dziąsełka ma. I nie raczkuje myślę że wcale nie będzie raczkowała. Jak ja biorę za raczki zeby usiadła ona od razu wstaje. Uwielbia stać na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulica prądnicka jest przy szpitalu Jana Pawła. Nie wiem czy kojarzysz taki szpital. Powiedz jakie miejsca w Krakowie znasz a postaram sie wytłumaczyć ci dokładniej gdzie to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytańko
kojarzę ulice kopernika i rynek,niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za przywitanie. Komputer mi się zawiesił,jakiś wirus wszedł i klawiaturę mi zablokował.Mam nadzieję że to już koniec chociaż nadal mam dziwne problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko mam trzyletniego synka i uczyłam go raczkować bo też nie chciał a mówią że raczkowanie jest dobre na intelekt dziecka. Kika ja mam rodzinę w Nowej Hucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z rynku taksówka nie możesz podjechać. To Około 15 złotych. Mogę ci tłumaczyć jak autobusem bo tramwaj odpada z powodu remontu torów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Sylwka >> witaj :D fajnie że sie u nas troche ruszyło :) Kika>> super że z Natalką lepiej.. a spacer bardzo chętnie.. tylko chyba do tego mojego lasku sie udamy bo nad wode to straszny gorąc... Mooniczka26 >> pracowałam blisko pętli 24.. ale to dawno było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Moze byc lasek. Nad wodą faktycznie gorąco. Znów bedziemy szukać cienia:) Moniczka: Moze w którys weekend umówimy sie na spacerek do parku Jordana. No widze ze Oliwia ma taki sam stan ząbków jak Natalia. Tylko my strasznie przechodzimy te ząbki. Zawsze z gorączką. Teraz wychodzą chyba u góry. Karmisz jeszcze piersią? Co podajesz małej z nowości? Moz ejakieś pomysł nam podrzucisz:) Bo w sumie tylko miesiąc róznicy miedzy dziewczynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam blisko petli 24 Jęśli chodzi o spacerek do parku to bardzo chętnie. natomiast co do nowosci to wieczorkiem bo ide na szczepienie przeciwko zółtaczce. A właśnie wy szczepicie przeciwko pneumokoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka26: Ja bede szczepic jak mała pójdzie do żłobka. Narazie Natalia jest z moją mamą poniewaz ja pracuje od grudnia. Niewiem czy od września nie pójdzie do złobka dlatego w lipcu chyba bede szczepić na pneumokoki a na jesien na meingokoki. Chyba ze Natalia nie pójdzie do złobka to nie bede szczepic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniczka26 >> troche pustawo ale może sie rozkręci... ja na pneumokoki narazie nie szczepie bo mała do żłobka sie nie wybiera... chociaż szczepionke mam już kupioną leży w lodówce i czeka aż Aurora skończy rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> jak Natalka ?? idziemy na spacer?? Mooniczka >> jak mała po szczepieniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Natalia gorączki nie ma ale budziła mi sie z płaczem w nocy co godzine. Ledwo patrze na oczy a tu trzeba do 13.30 wysiedziec w pracy. Na spacerek chętnie tylko cos pogoda taka do kitu. Choć ciepło. Jak wróce do domu to zobacze jak tam moje szczęscie i dam Ci znać. Jakby co to do Twojego parku przyjde. Tylko nie na długo dzisiaj bo ona od niedzieli nie była na polu przez gorączke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> no to spoko.. jak z Natalką będzie wszystko ok i nie będzie lało to czekamy :D... a jak nie dzisiaj to jutro :) lece pod prysznic a potem na zakupy... ide kupić kosze..i mam zamiar wszystko do nich popakować żeby piknie było... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pochmurny dzionek. Oliwka po szczepieniu ok. Teraz dopiero mamy w 13 miesiącu życia. Nigdy nie miałam z nią problemów po szczepieniu chociaż po pierwszej kupiłam coś przeciwgorączkowego ale nie użyłam tego na szczęście. donn jakie kosze będziesz kupowała??? I gdzie??? Nie wiem czy dzisiaj nic z deszczu nie będzie. Lece sprzątnąć coś bo babcia wzięła Oliwcie na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a takie zwykłe plastikowe kosze.. już nakupiłam u mnie w sklepie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a wy pracujecie czy siedzicie z dziećmi w domku? ja siedzę ale nie ukrywam że chętnie poszłabym do pracy chociaż na pół etatu. Tylko podobno ciężko znaleźć pracę kobiecie która ma dziecko i jeszcze na pół etatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniczka>> ja narazie siedze w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×