Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRAKOWIANKA 27

KLUB MAM Z KRAKOWA I OKOLIC

Polecane posty

Donn: Ja jak tylko wyjde z małą dam Ci znać. Tam koło Twojego parku jest fajny lasek wiec jak bedzie nam gorąco to tam pójdziemy. Boje sie isc nad zalew bo nie ma kto po nas przyjechać jakby co. Ale od jutra mozemy chodzić. A i mam nadzieje że nie zapomne Ci tej kiecki dla Aurory. Ubrałam wczoraj Natali i super wyglądała. Niewiem czy nie kupie jeszcze jednej Moniczko: Ten zalew to Zesławice w Hucie. No to musze sie przejsc do Tesco bo tam chyba mają te ciuszki. A ico do truskawek to ja czekam az u moich rodziców na działce urosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn dzięki za mapkę. Już wiem gdzie to jest :) Jaka kiecka ja uwielbiam Oliwce sukieneczki kupować. Może możecie jakieś fotki przesłać. U mnie leje deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> coś pogoda sie psuje ..ale lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniczka >> no nie mów u mnie narazie wieje i sie zciemniło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też tak było na początku a potem zaczęło lać. Ale juz przechodzi więc może pospacerujecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Lipa z ta pogodą. Znając moje szczeście pewnie bedzie lało. Moniczka: Porobie zdjecia sukienki i wyśle Ci na email. Tylko musisz mi podać, Sukieneczka jest na ramiączkach. Wygląda jak body tylko dodana jest falbanka która daje jej uroku. Kupiłam ja w kolorino w Plazie za 12 zł bo to z zeszłej kolekcji. Bawełniana. Przewiewna akurat na te upały. A jak lubisz ogladac dziecięce ciuszki to ja czesto kupuje z tej strony www.next.co.uk Koleżanka przywozi mi z Angli. Super jakość i nie dużo drożej niż u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka: Ja moge polecić dr. Bryk. Przyjmuje prywatnie i w przychodni. Jeździ też na wizyty domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodze do niej z Natalią i jestem bardzo zdowolona z jej usług. To bardzo kompetentna osoba. Poza tym nie słyszałam zadnej złej opini o niej. Bardzo dobra jest tez dr. Rompel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie cudne. Bluzeczki przesłodkie. Ile za nie zapłaciłaś??? Nie orientujesz się czy można te ciuszki przez internet zamawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniczka>> jak polowanie?? :P Kika>> no i niepadało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidorowa wyszła. jakoś nie miałam weny do gotowania dzisiaj. dziewczyny a wy gotujecie dzieciaczkom czy kupujecie słoiczki? Macie jakieś fajne przepisy czy cuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka: Ja gotuje Natali. Postaram Ci sie dzisiaj napisać jak znajde chwilke. Dzisiaj ma strasznie duzo pracy wiec pewnie bede rzadko zaglądała. Dla wszystkich: Miłego dnia :) Donn: No i nie padało. Wyszłam z małą w koncu przed blok bez wózka. Wykończyła mnie. Nigdy wiecej bez wózka na spacer nie wychodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniczka>> ja też sama gotuje :D Kika>> he he a ja często bez wózka musze chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. A co Wy tutaj tak wcześnie robicie. Strasznie się cieszę że Gotujecie swoim dziewczynką czekam na jakieś fajne przepisy Pomykam na śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się pochwalić. DZiś moja Oliwka kończy 8 miesięcy. 🌻 Matko jak tan czas szybko leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniczka>> 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ dla Oliwki z okazji 8 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Wprzedziłaś mnie :) :) :) Jak Aurusia. Natalia puszcza sie chodzi sama po łózeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka: Pochwal nam sie tu szybko Oliwią. Czekamy na zdjecia kika27@gazeta.pl Jak chcesz zobaczyć Natalie to prosze www.bobasy.pl/kika27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniczka>> ja tez chce :P donn_28@o2.pl Kika>> no to prawidłowo :D Auruska sobie chodzi sama po pokoju :).. ide ja nakarmic i moze usnie...dzisiaj 5:30 wstała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: widziałam dodałas nowe. Superowskie. Ta Twoja Aurusia niezła modelka i pobija wszystkie rekordy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję za życzonka dla Oliwki. Wysłałam wam kilka fotek jak dojdą to dajcie znac bo cos mi poczta nawala. I znowu muszę cos polować na obiad. Ale nie mam weny. A wy co gotujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monniczka>> ale super fotki :) Oliwka przesłodka.. a jaka duża... super rowerek wychodzicie z nim na spacer??? bo ja chce taki dla Aurory.. gdzie kupiliście??... a z tym kółkiem do kąpieli fajny pomysł.. musze kupić :D... co do obiadu to ja sobie zrobiłam ryż z warzywami :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×