Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRAKOWIANKA 27

KLUB MAM Z KRAKOWA I OKOLIC

Polecane posty

Witam Kupilismy w końcu ten fotelik samochodowy - maxi cosi. Oczywiście pokłóciliśmy sie prawie przy zakupie. Jak tak dalej pójdzie to na bank rozwód :) Wieczorkiem byliśmy na Szklanej Pułapce. Totalna porażka. Nie mogłam doczekać sie jak sie film skończy. Dziś jedziemy do Natali i już nie moge sie doczekać. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> ten tobi.. kupiliście??? co do szklanej pułapki to czego sie spodziwewałaś po części 4 :P... trza było na shreka iść.... a o co sie znowu pokłóciliście???... kurde lipa z tymi kubkami jak nigdzie nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Piori XP bo ten Tobi nam w sklepie odradzili. W czwartek wyśle Tomka na Kurdwanów do entliczka to może tam będą te kubki. To Ci kupi. A kłótnia była jak zwylke o błachostke.........czasmi ten mój zachowuje się jak baba....... o wszytko sie obraża :) Z tego wszystkiego skarpetek mu w końcu nie dałam. A jak tam majstry ......:) Co dziś gotujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi majstry wczoraj zrobili 130cm muru :) prawie na około szybko im to idzie... no w każdym bądź razie dużo wiecej niż poniedziałkowe 2 flaszki.... podpowiedz jakąś szybką zupe bo niewiem...na dzisiaj ogórkowa a na jutro nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może pieczarkowa. Ja gotuje na jakiejś kości i podsmarzam pieczarki z cebulką na patelni i wrzucam do gara. Dodaje wrzyw i przypraw do smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fajna :D .. chyba zrobie masz ten katalog??? niezapomnij mi jutro:).. i napisz mi co masz z niego i czy fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aura sie nauczyła kecić w kółko.. jak tańczy:)... udało nam sie dodzwonić do księdza może iedługo będe mieć chrzest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurora : niesamowita jest :) Zaczełam rozgladac się za domem. Załamka normalnie. Ceny powyże 600 tyś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba szukać to sie znajdzie :)... nie za blisko krakowa :P tzna nie 5 km od krakowa tylko nap 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi sie dzisiaj nie chce... nudzi mi sie.. :P wziełam sie za prasowanie ale nie wiem czy wytrwam... pije sobie własnie kawke może sie przyłączysz??? ciekawe jak tam doris ... bo pogoda troszke do dupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz piłam.........Ale co tam wypije jeszcze jedną. Doris ma byc do końca miesiąca a jak im sie sprawdzi to ponoć od poniedziałku ponad 30 stopni Jak ci sie nudzi to poszukaj mi fajnej działki lub domu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie taką prognoze widziałaś??? może i poszukam :) ale narazie prasuje... a oto i prognoza od soboty ma już być fajnie :) http://pogoda.onet.pl/0,196,38,miasto.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po te bluzeczki co mi mówiłaś kiedy sie wybierasz??? ja jutro do tego fryzjera... mężowi nic nie mówie będzie miał niespodzianke.... licze że naprawde fajną fryzure mi zrobi....trzymaj kciuki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki i maluszki :):):):) Nie było mnie przez chwilę i niedługo znowu wyjeżdżam do rodziców a tam też nie mam dostępu do netu niestety :( Nie będzie mnie około miesiąca a może nawet troszkę dłużej. Przeczytałam wszystko co pisałyście no i milion pytań mam do was ;). Po pierwsze to o jakich kubkach wy piszecie? My mamy zwykły niekapek canpola ale Oliwka tak średnio z niego korzysta. On chyba bardziej do zabawy służy niż do picia :( My też jesteśmy na etapie zmiany fotelika. Widzę ze już kupiłyście może macie jakieś cenne rady. Mnie się strasznie ten podoba. Po prostu się zakochałam w nim. http://www.allegro.pl/item210539026_fotelik_coneco_zenith_9_25kg_kolory_8gratisow_wy.html Aha i te buty. Jakie macie w końcu te buciki??? Również chetnie skorzystam z waszych rad. Dziewczyny a macie moze namiary na jakieś dobre żłobki w Krakowie??? Rozważam oddanie Oliwki do żłobka :(:(:( Więcej napiszę wieczorkiem bo na zakupy lecę Miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka : Super ze jesteś. To ja postaram Ci sie odpowiedziec na pare pytań Kubek o którym piszemy to taki http://www.allegro.pl/item214239646_ok_nuby_kubek_niekapek_slomka_240ml_12_.html Moja Natalia niekapka nie załapała a z tego pije ze tralla. Poztym donn oglądała w telewizji program w którym mówiono ze takie zwykłe niekapki z ustnikiem nie są dobre dla dzieci. Na temat butków to ja nie mam z byt dobrych opini. Mam w domu Bartki i są do kitu. Natalia nie chce w nich chodzić. Chodzi w pożyczonych naturino. Są super ale cana mnie przeraża bo ponad 200 zł. Sklep jest na Krowoderskiej i ja czekam na obniżki bo 200 zł za buty to lekka przesada. Dziewczyny mają Gucie coś w tym stylu http://www.allegro.pl/item213504951_buciki_gucie_gucio_rozm_24.html i sobie chwalą Co żłobków. To niewiem kiedy zamierzasz dac Oliwie. Bo na wrzesień w wiekszości nie ma miejsc. Ja zapisywałam Natalie juz w kwietniu i wtedy tez juz nie było. W jednym jestem na liście rezerwowej a w drugim dostałyśmy się po znajomościach i Natalia od wrzesnia idzie do żłobka. W Hucie mam dwa do polecenia niestety w Krakowie nie znam. Co do fotelików to my mamy maxi - cosi. Po opini sprzedawców to ponoc najlepszy jeśli chodzi o testy bezpieczeństwa ale i tez najdroższy. Unas w pracy mają ten coneco i ponoć chwalą. Ja jakoś nie jestem przekonana do tej firmy. Niewiem jak robią foteliki ale wózki mają do kitu. Znajomi mieli na wakacjach wózek parasolke i strasznie narzekali. Zreszta na własne oczy widziałam ile ma wad. Mam nadzieje że choć troche ci pomogłam. Ja wyrażam tylko swoją opinie. Moze donn Ci coś wiecej napisze. Donn: Kciuki bede trzymać. Jakby co to daj znać jak tam. Czy bedziemy oblewać czy pić z rozpaczy ........:) Miłego dnia. Huraa.........koniec pracy. Jade do Natali. Już nie moge sie doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! dziewczynki znacie moze jakiegos fajnego ginekologa w krakowie! chce zie o pare rzeczy popytac przed planowana ciążą:) i ew. w trakcie do prowadzenia jej:) dziekuje za informację!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniczka>> kubek to ten co Kika pokazała... w mamo już jestem gadali że od zwykłych niekapków może dziecko mieć wade zgryzu .. i radzili zwykły kubek albo ten ze słomką.. bute to właśnie takie gucie... ja mam z dziurkami i są super.. Aurusia w nich śmiga że hej... validos27 >> ja ci moge polecić doktora Jaworowskiego Andrzeja przyjmuje na centrum A ... prowadził mi całą ciąze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika dzięki straszne za jakże obszerną odpowiedź 🌻 Strasznie mi pomogłaś no ale Donn też dziękuję za dorzucenie kilku swoich groszy. Dziewczyny kochane jesteście 🌻 🌻 🌻 A gdzie kupowałyście te kubki i po ile żebym nie przepłaciła. Donn a buciki gdzie kupiłaś? Kika a NAtalka chodziła w tych Guciach??? I jak ja mam Oliwkę nauczyć pić z tego kubeczka bo tam chyba słomka jest? No i poradźcie co na biegunkę bo ja tak samo jak ta wyrodna matka Kika załatwiłam swoje dziecko jogurcikiem :) ;) ;) Tylko moja Oliwka nie chce pić tego marchewkowego wynalazku Hippa Donn a jaki Aurusi basenik kupiłaś??? Do żłobka chciałam dać Oliwke nie wiem jeszcze kiedy ale jak o tym myśle to mi się chce płakać. Myślałam że od września ale jak Kika napisała, że nie ma już miejsc to kamień spadł mi z serca. A po jakie bluzeczki Kika się wybiera??? OK dziewuszki uciekam do łóżeczka ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha zapomniałam Validos zależy gdzie cię ten lekarz interesuje. To znaczy z jakiej części Krakowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos: Ja polecam dr Olszańską, dr Gacha z Nowej Huty Moniczka: To jak Oliwia nie chce pić tego Ors 200 z Hipa to ja proponuje podac jej smecte. Jedna torebka ma być na 3 razy. A jeśli chodzi o bluzeczki to teraz jest duzo przecen w dziecięcych sklepach i ja widziałam fajne w Galerii Krakowskiej w C&A My wróciliśmy dzis rano. Natalia stęskniona. Przytulała sie cały czas. Teraz tylko do jutra i weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kika>> no to wcześnie jesteś :D...i jak babcia nie rezygnuje jeszcze ze wsi... zobaczymy jak Natalka sie lepiej postara.. ;)... Mooniczka>> bo jeszcze zapomniałam o tych fotelikach.. u nas na forum dziewczyny chwaliły... ten coneco... i z wyglądu fajny jest bo widziałam.. ja mam ramatti venus... dla mnie fajny...i nie był drogi... buty kupiłam w entliczku.. za 72zł.. Aurora w nich śmiga... według mnie super... ale to musisz Oliwi przymierzyć... bo na Natalke one np troche za szerokie .... kubek kosztuje 32 zł... i do tego warto kupić taki zestaw wymienny za 10zł bo tam jest szczoteczka do czyszczenia tej słomki... a raczej rurki bo to dość szerokie... a i można go myć w zmywarce... bo i naczej to ciężko go umyć...tyle że Kika kupiła wcześniej.. a teraz już kilka sklepów sprawdziłyśmy i nigdzie go nie mają... ide dzisaj do tego fryzjera.. i mam ochote na radykalną zmiane... także Kika możesz mnie nie poznać.... obyś tylko nie uciekła jak mnie zobaczysz :D... aaa moje dziecko jest niemożliwe... oderwała listwe z progu łazienki... i wzieła sie za wyjadanie proszku do mycia garów... normalnie sie z nią nie da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na 13.. to po południu powinnam być w domu... dam ci znać czy jest co oglądać :D... H. musiałam powiedzieć bo mi kazał na jakiegoś kuriera czekać... i mówie mu że może mnie nie poznać... nie przejął sie zbytnio... a zawsze marudziła żeby włosów nie obcinać... pewnie nie wierzy że naprawde :D... sie zdziwi ;).. jak sie tarka sprawuje??? dawałaś Natalce kasze manne z owocami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: No to niewiem czy uda nam sie dzis spotkac. Tobie pewnie troche zejdzie a ja popołudniu obiecałam Tomkowi spaghetii. Chcąc czy nie chcąc musze zrobić. Tarka super. Dałam jej wczoraj kaszke ryżową. Dodałam do niej banana i jabłko. No ale tak sobie jadła. Moze głodna nie była. Ponoć taki ma apetyt na wsi ze je po 300 mln. Validos: To może Moniczka Ci coś doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITOJCIE DZIEWCZYNKI Chyba polece po ten kubeczek dla Oliwci bo właśnie mi się przypomniało ze tez oglądałam ten program co Donn o tych kubkach i ten facet mowił ze z rureczką najlepsze Ale buty kupowałyście dopiero wtedy jak dziewczynki chodziły same czy tek za rączki też. validos ja przez całąciąże chodziłam do dr. Jędrzejowskiego. Przyjmuje na Pleszowskiej to jest koło szpitala Jana Pawła. Jest lekarzem w Narutowiczu. Prowadził moją zagrożoną ciążę super. On do końca życia będzie moim lekarzem. No i te buciki też mi sie podobały no bo te co Kika pisze to kosmiczną cenę mają. Idę trochę posprzątac bo jutro do rodziców wyjeżdzam więc nie mogę takiego bajzlu mężowi zostawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniczka>> ja kupiłam dopiero jak Aurora chodziła sama... te to już jej drugie buciki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×