Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRAKOWIANKA 27

KLUB MAM Z KRAKOWA I OKOLIC

Polecane posty

Donn: Jak tam solenizantka. Bawi sie zabawkami. Zapomniałam Ci wzoraj powiedzieć że o mały włos znów miałybyśmy kleszcza. Mama w ostatniej chwili Natali wyciągła. Już sie zaczynał wbijać. Niki: Chłopczyki są kochane. Bardzo ładne ciuszki są i dla chłopczyków. A i Donn ma racje grunt żeby było zdrowe. Jak ci sie nudzi to poglądaj sobie www.next.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Kika>> zapraszamy na torta ciasta i sałatki :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Może sie skusze tylko niewiem czy sie wyrobie. Dam Ci znac jeszcze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI..
KIKA a co to za stronka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Bez zmian. Ale mnie to nie bardzo interesuje. Ubaw miałam wczoraj niesmowity. Śmialam sie sama do siebie a on siedział na burmuszony. Dziś tez mnie humor nie opuszcza. I jak samkują Aurorze cioci maliny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinki super mi bardzo smakują :D a Arora nie chce wziąść do pyszczka raz nawet wzieła ale wypluła :D.. chyba nie wie co to narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: To pocukruj jej troche. A i podpisuje sie pod tekstem w Twojej stopce. Niezły .........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonił przed chwilą kurier że dziś mi ten stolik chicco przywiozą. Ciekawa jestem czy mojemu łobuzowi sie spodoba. Jak przyjdziecie do mnie w czwartek to Aurusia sie pobawi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawa jestem... Aurore to wszystko fascynyje 5 minut i koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: W czwartek zamiast fasolki pomogłabys mi moze upiec ten placek ze śliwkami :) Mama robi mi bigos wiec fasolka odpada. Co ty na to :) Kurcze rok temu o tej porze siedziałam jak na szpilkach. Termin porodu minął 27.07 ale ja miałam jakieś dziwne przeczucie ze mała urodzi sie w sierpniu. Jak ten czas leci :) Małe mają roczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> jak te uszka sie nazywają bo oczywiście już nie pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te uszka to jawo. Tu masz ich strone. http://www.jawo.pl/ Dzwoniłam dzisiaj to tego drugiego żłobka i każa dalej czekac. Moze coś się zwolni ale jeszcze nie wiedzą. Jak nie to moze uda mi sie w listopadzie tam zapisac bo znajomej córka przejdzie do starszej grupy i wtedy na jej miejsce. Najwyzej 2 miesiace wytrzyma w tym drugim. Ma dobre opinie na internecie wiec moze nie taki zły jak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne >> ważniejsze jak sie dzieckiem zajmują a nie to czy jest bardziej czy mniej kolorowo także sie nie martw... a jak Pan Mąż??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Jak tam Aurora? I co jedziemy po jej nowe butki czy się rozmysliłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> i jak tam?? .... Placuszek już sie robi.. własnie wstawłam cisto na pół godzinki do lodówki... mam nadzieje że sie uda ... bo dopiero by była lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patrz w tej samej minutce ::: :D.. no jasne że jade jak mnie tylko zabierzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty chyba żartujesz :) i jak ja Ci sie odwdzięcze :) Zamiast leniuchowac to Ty mi placki pieczesz. Dzwoniłam przed chwilą śpi łobuz, ale wczoraj dała im popalić. Ciekawa jestem co bedzie od poniedzialku jak ona tam sie tak przyzwyczaiła. Tatuś sie bedzie martwił bo on w poniedziałek ma wolne :) Zadzwonie tak z 30 minut przed za nim sie bedziemy do Ciebie wybierać. Ale tak koło 17 najbardziej pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już ja coś wymyśle nic sie nie martw :P..pozatym to dla Natalki... dla ciebie by mi sie nie chciało :P :P :P....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Hahahahahaha tak też myślałam:) To chociaż za składniki Ci wróce. Bo później jakiś procent narośnie i co wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa jasne a ja ci zapłace za wożenie do sklepu...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI..
Czesc :):):):):):) co tam kobitki slychac u was???ja wstalam nie dawno:) wiecie cos wam powiem,zamowilosmy slub z moim nazyczonym na sylwester 2008 czyli nie ten tylko za rok, bo nie bylo wolnych terminow tam w lokalu gdzie chcemy,kolo skawiny w takiej restauracji.najpierw mielismy miec w niedziele ale tesciu mowi ze tak klawo w niedziele i by sie zastanowic nad sylwestem.no ja to jestem nie bardzo za tym no ladnie tez jest w zimie ale sukienka upiwpszona od sniegu zimno i wogule tak dziko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKI>> a mi zawsze ślub w zimie wydawał sie taki bajkowy.... przecież wtedy jest pięknie... a sukienke to i wlecie można upaprać... :D moja była troche w błocie :P bi padało.. Kika>> jak tam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×