Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRAKOWIANKA 27

KLUB MAM Z KRAKOWA I OKOLIC

Polecane posty

przed chwilą wysłałam... Wax miałam kiedyś ale to trzeba grzać a mi sie nie chce... a foremki musze kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic jeszcze nie mam ale moze dojdzie za niedługo. Nic mi sie nie chce i jeszcze sama jestem bo koleznaka na urlopie. Papierów sterty a ja siedze na kafeteri. Mało tego musze zostawać teraz normalnie czyli do 14.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie też nic nie chce troche posprzątałam i tyle ... na jakieś zakupy bym poszła bo koszulek na ramiączkach mi brakuje.. i kalpki jakieś bym sobie kupiła... ide kawe pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Fotki jak zwykle super. O widze ze Aurusia też ma modnie ściętą grzywke. Natalia też lubi ssać smoczki od butelek. Nieraz lepiej jej pasują niz zwykły smoczek. A i w białym Ci do twarzy. Ja chyba tez ide sobie kawke zaparzyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyczytałam że jedwab trza sobie kupić do tych włosów... poszła bym nawet ale 30 stopni w cieniu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Nawet mi nie mów o tym upale. W pracy mam chłodno ale w domu to sauna. Smażalnia jak niewiem co. Od dachu grzeje. Chyba sie rozstopie. Może chociaż troche tłuszczyku by mi sie stopiło :):):) Chyba na rowerze bede jeździć bo 6 weidera poszla w nie pamięć. Tylko czekam na Tomka aż naprawi swój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja tez musze coś zacząć ćwiczyć... ale tak mi sie niechce że szok... i tej diety pilnować... ehhh zobaczymy co sie uda... troche sie opaliłam wczoraj nawet nogi już nie jak u córki młynarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zdjęciach widać, że Aurusie też słoneczko opaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Kika jak tam nie ugotowałaś sie?? bo mi już mało brakuje... jestem już po spacerze i zakupach o 7:30 poszłam żeby jeszcze chłodno było... kupiłam te jedwab do włosów.. zobaczymy :) zrobiłam Aurze wczoraj kisiel i bardzo smakował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Tragedia. Spać sie nie dało. W domu mam jeszcze większy upał niz na polu. Załamka. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w planie chyba ze upał da mi sie we znaki i nie bedzie mi sie chciało. Jakbym czsasami miała nie przyjśc to dam Ci znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w domu chłodniutko to sobie odpoczniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz może możliwość zrobić lód. Pytam bo moze gdzieś po drodze kupie ten gin i zrobimy sobie zimne drinki dla ochłody :) Dzwoniłam na wieś i Natalia szaleje w basenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super. Byłabym koło 15 bo jeszcze musze u siebie wysiąść i iśc do tego swojego sklepu dziecięcego. Kupiłam wczoraj kumpeli ze studiów ubranko dla dziecka na wyjście ze szpitala bo jest w ciąży. Finał finałów ona nie przyjechała i ubranko zostało. Wk......wiona jestem na maksa bo dopiero bede się z nią widzieć jak urodzi moze w pażdzierniku i teraz nie mam co z tym zrobić. Ide moze mi wymieni na coś dla Natali bo 40 zł piechotą nie chodzi. Mało tego nie raczyła nawet zadzwonić ze jej nie bedzie i czekałyśmy na nią na przystanku. No comments.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pięknie... kurde idź może ci wymienią a jak nie to niech ci chociaż zamienią na takie samo ale większe... Aura już zaliczyła pluskanie w wannie a teraz śpi :) zupe jej dzisiaj gotuje z kapustą i cukinią :) ide na jakąś kawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to przecież można w ciągu chyba 5 dni oddać to co sie kupiło ... także sie upieraj jakby sie coś rzucali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś czytałam na forum ze dużo dentystów ja poleca. Mamy tez zdowolone. My kupimy jak Natalia bedzie miała co szczotkować. Narazie tylko te dwa dolne nadają sie do szczotkowania. Górne za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> to ona jest u mnie w sklepie.. ale taka od roku... ale w sumie to już i tak można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej -pojawiam się na nowo z nowym odbuowanym kompyterkiem :) tamten odszedł do krainy wiecznych łowów :) Jak znosicie takie upały - ja mam od kilku dni migranę :) nie wiem kiedy wychodzic na spacer chyba przerzucę się na 9.00 - jeszcze asfalt nie jast taki rozgrzany i nie smierdzi ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolla : Witaj . O upałach mi nic ne mów. Ja sie kończe po prostu. mieszkam na ostatnim piętrze i w domu mam gorzej niz na polu- sauna Ja na szczęscie wywiozłam Natalie na wieś i tam ma chłodniej od lasu wiec spacerki mamy z głowy. Ale ja chyba wychodziłabym wieczorkiem bo pracuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicolla>> hej :) ja dzisiaj o 7:30 wyszłam i do po 9 było jako tako później już sie nie dało wytrzymać... wczoraj czekałam do 17... ale skwar był straszny dlatego dzisiaj tak rano :) Kika>> ciastek czasem nie kupuj :P... mam ciasto drożdżowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Ciasto drożdzowe ........mniam, mniam. Znów dieta pójdzie w odstawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI...
WITAM WAS,JESTEM W 20TYG.CIAZY I JESTEM Z KRAKOWA DOKLADNIE NOWA HUTA,CHCIALAM ZAPYTAC GDZIE WY MYSLALYSCIE RODZIC BY BYLO DOBRZE,NO I OCZYWISCIE JAK SIE CZUJECIE I JAK ZNOSICIE UPALY!!!WKONCU RODZIMY W GRUDNIU A CALE LATO PRZED NAMI!!!!!TO MOJ NR.GG JAK COS TY KLIKAC 712264 CHETNIE POROZMAWIAM,DLA ZABICIA CZASU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki: Witaj u nas. Super że dołączyłaś. My juz urodziłyśmy. Ja w Żeromskim i polecam ten szpital. A co do upałów to ja wiem coś o tym bo rodziłam w sierpniu 2006 i w tamtym roku upały były podobne. A ty jak sie czujesz. Znasz płeć? Donn: Jak tam po wczorajszym. Żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> no jasne że żyje ... leczo mi sie nawet udało :D... ale następnym razem bez jagódek.. :P.. kupiłam Aurorze te majteczki... aaaa jak będziesz w tym sklepie to kup mi ten bidon nuby jakby kubka n ie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×