Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRAKOWIANKA 27

KLUB MAM Z KRAKOWA I OKOLIC

Polecane posty

Donn a pierwsze to jakie ??? Moja Oliwka na razie ma takie najzwyklejsze za 40 zł zeby mogła tylko sama stanąć. Tylko ona w nich chodzi jak ją trzymam za rączki i dlatego nie wiem czy one są odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczko a mozesz mi podac jakies namiary an tego lekarza! i ile bierze za wizyte i USG:) bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VAlidos do popradni gdzie on przyjmuje 415-58-00 JAk pojdziesz do niego to po prostu go spytaj o wizyty prywatne ja placilam 70 i usg za darmo w szpitalu narutowicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja dzisiaj pierwsza... :) co tam laski ??? :D Kika>> jak ci ta dieta idzie??? bo ja to nie moge już ze sobą ;)... zawsze coż zeżre co nie można łąćzyć ... ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniczka daj znac jakbyś gdzieś ten kubek znalazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczko dziekuje za informacje:) aha jak juz bede w ciązy to napewno zaglądnę:) do Was i bde sie radzic co i jak:):) Póki co pozdrawiam gorąco :) miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Jestem, Jak tam fryzurka. jak Hubert zareagował? Pewnie powaliłas go na kolana........:) A dieta u mnie do bani. Jak juz mi idzie ładnie to zawsze pod koniec dnia sie opycham. Musze sie zmobilizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaoba mu sie :D.. a z dietą u mnie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Krakowianki:) Ja również mieszkam w Krakowie, co prawda nie jestem jeszcze mamą, ale mam nadzieję, że moje Maleństwo szczęśliwie urodzi się w grudniu, lub... styczniu:) NIe przekopałam jeszcze wszystkich 21 stron tego topiku, postaram się to nadrobić, ale jeśli mogę chciałabym zapytać o szpital jaki polecacie. Opinie, które spotykam niekiedy są skrajne. Lekarz, który prowadzi moją ciążę pracuje w szpitalu na Kopernika i wszystko byłoby OK, ale słyszałam trochę dość przerażających opinii na temat tego szpitala. Dziewczyny doradźcie coś. Który z krakowskich szpitali uważacie za najlepszy?? Pozdrawiam i z góry dziękuję🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku, nie wiedziałam, że szukasz gina. Ja chodzę do dr M. Opławskiego. Ma swój gabinet na Floriańskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś: Witaj u nas. Powiem tak chyba nie ma szpitala o którym były by same pozytywne opinie. Ja tez miałam rodzic na Kopernika. Czytałam o ty szpitalu i wiem o czym piszesz. Pewnie by tam rodziła gdyby nie zraził mnie do siebie mój gin. On własnie pracował na Kopernika. Finał finałów w ósmym miesiącu zmieniłam lekarza i rodziłam w Żeromskim. Ja osobiście polecam ten szpital. Opieka przy porodzie fachowa. Mam małę zastrzeżenia do połóżnych na noworodkowym ale ogólenie szpital oceniam bardzo dobrze. Donn: Czekam na zdjecia w nowej fryzurze. Nic mi sie dzisiaj nie chce, chyba przez tą pogode. Moja koleżanki ze studiów własnie przyjechały a ja musze jechac na wieś. Lipa straszna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> ja mam już 3 dni takiego lenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika, bardzo dziękuję Ci za odpowiedź i za powitanie. Zastanawiam się też nad Żeromskim. NIedawno, w lutym córka sąsiadki tam rodziła i była b. zadowolona, ale to też inna kwestia bo i sąsiadka i jej córka są lekarkami, więc wiadomo, że na stopie koleżeńskiej wszystko może inaczej wyglądać:). Inna koleżanka polecała mi SPES, przyznam, że zastanawiałam się też nad Ujastkiem i szkołą rodzenia tam. Mój gin wysłał mnie tam do swojego kolegi na usg NT, faktycznie też przyjemny miły człowiek. Kika, jeśli mogę zapytać, czym Cię zraził Twoj gin, podejściem?? Mój jest jakiś taki mocno wyluzowany w sposobie bycia, ale wydaje mi się dokładny i nie lekceważy tego co mówię, o co pytam. Jest nastawiony na sporo badań, chyba jest OK. Sama już nie wiem, czym powinien się charakteryzować idealny ginekolog - położnik prowadzący ciążę... Dzięki jeszcze raz;) i proszę o więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś >> witaj :) ja rodziłam na ujastku i do szkoły rodzenia tez tam chodziłam... :D... i bardzo jestem zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Kika dobry pomysł z tą kawą :D.. też ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dZIEWCZYNY JA TYLKO NA MOMENCIK POżEGNAć SIę Jadę do mamy odpocząć i wracam dopiero za miesiąc. Mam nadzieję że będziecie dużo pisały żebym miała po powrocie co czytać. No i mam nadzieje że będziecie chociaż troszke tęsknić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka: Udanego wypoczynku. Wracaj do nas biegusiem Donn: Wooooooowwwwww ! Widziałam zdjecia. Laska z Ciebie. Chba trzeba to oblać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> he he a niemówiłam :P... ale powiem ci że prosto od fryzjera to dużo lepiej wyglądało :)... a teraz nowości jakie Aurora dostała przez weekend :D: - kasza manna z czekoladą -drożdżówka z serem -naleśniki -kabanos drobiowy a jak tam Natalka??? a i uczyła sie pić mineralke z butelki takiej z dziubkiem... :D i sie zastanawiam czy tego bidonu nuby jej nie kupić... bo jak tego kubka nigdzie nie ma .... Kika a przyjdziesz nas dzisiaj odzwiedzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ze jestes zadowolona. Widze ze Aurora ma poszeżone menu My z nowosci zaliczylismy tylko lody Natali tak smakowały z musiałam jej dawkować. :) Oczywiście jadła ze mną pomidorową, fileta z kurczaka. A i zrobiłam jej podobnie owoce jak ty Aurorze tylko zamiast kaszy manny dałam kleik kukurydziany. Tak jej smakowało że musiałam dorabiać. Z tym kubkiem to sie wstrzymaj jeszcze. Tomek bedzie na Kurdwanowie w tym tygodniu a tam jest entliczek to go wyśle żeby Ci sprawdził czy czasami nie mają Odwiedze Was jutro bo dziś jestem umówiona z koleżankami ze studiów. Chyba że Wam nie pasuje ? Natalia przekonała sie wreszcie do Bartków i opanowała nowe słowo \"konik\" , Próbuje mówić ciocia ale to po swojemu i nie wyzraźnie. Nieraz też wychodzi jej \"jacie\" Poza tym wszytko jest kotek i a co to ? Rozmawiałam w weekend z Doris. Bawią sie dobrze tylko nie mają wody w studni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nierobisz tej pizzy jutro ?? :P... a z kubkiem sie wtrzymam tylko czy twojemu mężowi sie będzie chciało jechać do entliczka.. a Natalka to niezła jest z tym mówieniem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Jedynie co to moge zamówic lub mozemy iśc do tej knajpki koło mnie bo w tej upał to ja nic piec nie bede. :) Zresztą w domu mam smażalnie. A Tomkiem sie nie przejmuj. Wyśle go po coś pod pretekstem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten fryzjer to fajny? Moze mnie by coś doradził bo z tymi moimi mam juz serdecznie dość. Zmiana by sie sprzydała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> no co ty pizza i tak odpada przy naszej diecie... u mnie troche chłodniej to zapraszam :D.. a fryzjer super... obicnał mnie godzine...zapłaciłam 60 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaa jasne :P odżywke musze kupić jakąś do włosów i to dobrą.. nie wiesz jaką????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacz sobie zdjęcia bo jeszcze wysłalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do odżywek to chyba nie jestem dobrym doradzcą. Sama nie umiem dla siebie znaleźć. Teraz mam sunslick dla mnie moze być ale żadna rewelacja. Polecano odżywke wax ale to w aptece mozna kupić Dzisiaj wysłałaś? Bo tamte widziałam. Koniecznie Aurorze musisz kupić foremki do piasku. Bo ewidentnie widać ze jej sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×