Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRAKOWIANKA 27

KLUB MAM Z KRAKOWA I OKOLIC

Polecane posty

Donn: Ale mam smaka na tą fasolke a leczo tez dobre. Pewnie ze gotujemy :( Ja dzisiaj jade do małej ale pogoda do kitu. Nigdzie nie ma tych kubeczków. Wszystkie sa tylko tego nie ma. Wykupili wszystkie. Byłam wczoraj w dwóch entliczkach. A te bidony to beznadzieja. Mają małą rurke i chyba nie mają wymiennej. Przynajmniej te co widziałam. Niewiem czy o takie Ci chodziło A i kupuje Natali chyba to na roczek http://www.allegro.pl/item218313004_nowy_stolik_edukacyjny_chicco_2w1_najtaniej_.html A od chrzestnego chba to dostanie http://www.allegro.pl/item218420812_chicco_autko_4w1_model_2007_wyprzedaz_139zl_e_.html Dzwonili wczoraj zapytac czy czasmi nie mamy bo to chcą kupić. Moja siostra myśli o rowerku. Wiec mała chyba bedzie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI..
ale mnie dawno tu nie bylo:) no ja mama jeszcze nie jestem ale bede za 4mies. a sa tu jakies ciezarowki z krakowa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI..
dzieki bo w niektorych topikach nie chca i jak sie pisze tonie odpisuja:( a ja jade wlkasnie do lekarza Po L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki: a ja tam sie czujesz. Wiesz juz moze co bedzie chłopczyk czy dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja :P... Kika to sobie skombinuj jakieś naczynie na te fasolke co by sobie zabrać.... jak nie masz gdzie kupić składników to ja ci tu pokupie :) prezenty superowe... ja oczywiście dalej nie wiem co... i co wy tu wypisujecie że nie ma mamuś z Krakowa... KIKA sobie żarty robi :D... Niki jasne że pisz z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra przyznaje sie ślepa jestem ;) Niki chodziło o ciężarówki.. anie o mamuśki :D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI..
CHODZI O TO CZY SA TU TEZ JAKIES KOBIETY W CIAZY A PRZYSZLE MAMUSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKI >> :D wiem :)... napisz coś więcej gdzie rodzisz jak sie czujesz?? czy będzie chłopak czy dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>>Aurora mi nie chce zup wogóle jeść... od jutra gotuje takie normalne jak dla nas.. bo tych swoich zjeada 3 łyżki i koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Ja juz dawno Natali takie zupy podaje. A nawet te jej je przyprawiam troche solą. Wiadomo nie wszytkie zupy ale rosół, krupnik, pomidorową to je taką jak my. Odpisała mi ta dziewczyna od kubka ze wysyła jak tylko przelew bedzie miała na koncie. A ja juz wczoraj przelałam wiec mam nadzieje ze dzisiaj wyśle. . Ciekawa jestem czy Aurusi sie spodoba. My mamy Fioletowy, Ala pomarańczowy a Wy czerwony, wiec nie bedzie ryzyka pomyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi nie chodzi. Pokaże Ci jak sie spotkamy gdzie to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki, ja jestem mamuśka i ciężarówka :) dawno mnie nie było, mam sporo pracy a w domu z 16 miesięcznym syniem tez jest co robić, idę od sierpnia na L4 więc może będę częściej zaglądać, gdzie zamierzasz rodzić? KIKA27, kupiliśmy Kamilkowi taki jeździk na urodzinki, ma świetną zabawę-wtedy kosztował 180zł, ten stolik też fajnie wygląda :) Ale dzisiaj pogoda kiepska, chociaż sama nie wiem czy dla mnie te upały takie dobre były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI..
no dowiedzialam sie ze to chlopczyk:):) a chcialam coreczke......;/ i jest wiekszy o tydzien jestem w 21 czyli on wymiary ma na 22 tak lekarka powiedziala Jestem z Krakowa NH,i chcialabym rodzic na Ujstku tak moja lekarka jest kelarzem dyzurnym i mysle ze dobrze zdecyduje:) Jest tam ladnie czysto i mysle ze kekarze sa dobrzy z tego co czytalam i slyszalam to b.dobrze! Ja tez jestem na L4,teraz mam urlop wakacyjny a od sierpnia mialam wrocic do zakladu pracuje jako fryzjerka no ucze sie w zawodowce teraz ost.klasa,tutaj mam nadzieje ze mnie nei wypedzicie tak jak z innych topikow bo mam 18lat i w ciazy jestem.Mam nazyczonego ktory mnie kocha i ma kto dac mi pomoc wiec jest dobrze a tak sie balam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKI>> no co ty ?? a czemu by nam miało przeszkadzać to że masz 18.. :D.. my jesteśmy normale :P...... ja rodziłam na ujastku i jestem bardzo zadowolona...miałam cc...mój doktorek to zast. ordynatora... Kika>> to jak będziesz jutro mam nadzieje... bo mam zamiar ciasto upiec... z przepisu jagny.. śliwkowe ale nie wiem czy sie uda ;) Aurorze na jutro żurek zrobiłam.. bo ja już nie wiem co z nią robić... mleka z kleikiem też nie tknie a zawsze piła takie na noc... musi być kaszka ... dzisiaj jadła kluski z srem masłem i cukrem nabijała widelcem i wsadała do buzi... wszystko było w tym jedzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI..
DON... to leszczynski??? jest ordynatorwm jak sie nei myle. ja ost. w czwartek bylam tam na usg :) u mojej lekarki Kosiba sie nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszczyński robił mi cc :) jest spoko tylko czasem naburmuszony :D ale specjalista dobry.. mój to jaworowski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Bede tylko troche później niż zwykle bo mój kochany małżonek jak zwykle pokżyrzował mi plany. Fasolki gotowac dzis nie bedziemy. Przłóżmy to na przyszły tydzien. Mój jest w domu. Ma dzis urlop wiec on gotuje obiad, Spaghetti zamawiam bo robi wyśmienite. Pójde do domu zjeśc i byłabym tak miedzy 16 a 17. Pasuje Ci? Na samą myśl tarty śliwkowej cieknie mi ślinka :) A ja juz dzisiaj po imieninach i dwóch kieliszkach stocka. U nas jest w pracy taki zwyczaj ze każdy robi imieniny. Rozleniwiłam sie po tym koniaku i nic mi sie nie chce, Moni: Witaj. Niki: No co ty. Tak jak Donn pisała my tu normalne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> no jasne że może być:) dawaj przepis na sałatke z tuńczyka bo nie wiem co mam kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup 1 kukurydze 2 puszki tuńczyka ( najlepiej w sosie własnym) 1 cebula 1 lub 2 jabłka 3 ogórki kiszone takie średnie 5 jajek majonez śmietana lub jogurt naturalny Cebule, jabłka, jajka, ogórki kroisz w kostkę dodajesz kukurydze i tuńczyk. Potem majonez. Moze byc sam ale ja dodaje jeszcze z 2- 3 łyżki jogurtu naturalnego lub śmietany. Przyprawiam solą lub pieprzem do smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI..
spagetti robicie......mniam mniam:) moje ulubione damie CO ONE SOBIE MYSLA ZROBILY SMAKA I POSZLY :(:(:(:(:(:(: ;/ NIE DOBRE DZIEWCZYNKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIki: Ja jestem bo dzis mi sie pracowac nie chce. Papierów stos a ja siedze na internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i ten rok to chyba wysyp chłopców. W gronie moich znajomych same chłopaki sie rodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI..
niwiem jak wy,ale ja to strasznie chcialam dziewczynke jakos bardziej czulam zamilowanie byc matka,a teraz jak sie dowiedzialam ze to chlopczyk to takaie rozczarowanie,i chodze po sklepach i jak widze ubranka dla dziewczynek to sobie mysle czemu aj nie moge miec dziewczynki ze to nie sprawiedliwe.. moze tak mysle bo moj chlopak bardzo chcial chlopczyka i ze on bedzie wszedzie z nim chodzil i takie rozne rzeczy ze on go nauczy wszystkiego i on chyba mnie tak nastawil do tego:( ale bede kochac z calego serca...niewiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKI>> ja to myśle że najważniejsze żeby zdrowe było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×