Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
KRAKOWIANKA 27

KLUB MAM Z KRAKOWA I OKOLIC

Polecane posty

Bakuś: Dzieki za odpowiedż. Mam pytanie czy to była przepuklina pępkowa? Czy mały miał ją duzą?. Natalia ma lekko wystający pępek i pediatra jeszcze nie jest pewna ale podejrzewa ze to przepuklina. Czy synuś był długo w szpitalu. Masz jakiś namiar na dobrego chirurga. Jeśli tak to prosze na email kika27@gazeta.pl Z góry dziękuje. Z przepukliną pępkową podobno można czekać do 3 roku. Tak przynajmniej wyczytałam w ksiązkach medycznych, natomiast przepukline pachwinową operuje sie bo nie ma szans ze sie sama wchłonie.

a jak pepkowa to mozna czekac Bartek mial pachwinowa, wiec dlatego lekarz nie chcial czekac.... jak wyczulam guzka to tak sie przestraszylam ze o malo co nie wypuscilam go z rak w wannie.... na drugi dzien poszlam do pediatry po skierowanie i pojechalam do Prokocimia. Zbadal go dr Robert Wilk specjalista chirurgii dzieciecej, który przyjmuje równiez w prywatnej przychodni Medicina niedaleko Jubilatu. Zanim poszlismy na zabieg oczywiscie przeprowadzilam maly wywaid na jego temat i nie spotkalam sie ze zla opinia..... dzisiaj bartek jest 2 miesiace po zabiegu, ranka zagoila sie juz po 7 dniach a blizna jest juz coraz mniejsza najbardziej meczace bylo tylko to ze nie mogl chodzic przez 4 dni po zabiegu, w zyciu tak sie nie nameczylam - no bo jak utrzymac dziecko tak pelne energii jak moje w jednym miejscu.... ;) mysle ze najlepszym miejscem na konsultacje jest szpital Prokocim.....

Bakuś: Dzieki. Bede pamiętac o tym doktorze. Teraz póki co ćwiczymy brzuszki. Moze uda sie ją wyeliminować. Jeszcze raz dziekuje :)

wyslalam Ci na maila namiary..... a tymczasem udanych cwiczen!!!! caluski dla Malej ;)

hej :) doris >> no to ładnie sie załatwiłaś.. ale dobrze że już lepiej.. i spoko że ma ci kto pomagać.. zdrowiej szybko.. Kika>> jak lekarce sie tylko wydaje to nie ma co sie przejmować.. Aura też miała jak była mała.. bo jej 7 tygofni pępek odpadał... i lekarka powiedziała że sie samo wchłonie.. Bakuś>> jesteś już w Polsce??

no niestety nie - wracam na poczatku maja i juz siedze jak na szpilkach.... czemu ten czas tak wolno idzie do przodu?! a tak jeszcze sie pochwalę - ja i moj maly jestesmy na etapie uczenia sie siku na nocnik /to znaczy sika na nocnik ale tylko jak mu o tym przypomnę/ zaczelismy dosyc dawno ale jakos nie dawalo to efektów... wczoraj siedzimy sobie na kanapie, ogladamy Bolka i Lolka a w pewnej chwili Bartek wyskoczyl jak poparzony z tekstem: Bakus siku, jybko noćnik! /co znaczy Bartus sika szybko cocnik!/ normalnie usmialam sie do lez ale jestem z niego bardzo dumna! kolejny krok w \"doroslość\" ;) pozdrowienia dla wszystkich mam!

Bakuś>> zagłosowane... Kika, doris>> co z piątkiem???

Donn - dzieki za glos :) na innym topiku taka afera z tego powodu ze mam wyrzuty sumienia ze smialam poprosić o glos :( pozdrowienia :)

Bakuś>> e co ty nie ma sie co przejmować.. :D... czytałam tamto forum... i jest jak zawze... pełno takich co to wiedzą lepiej.. i bezbłednie potrafią innych oceniać :D pewnie sie nudzą :D.. albo potrzebują dowatrościować :D

Hej dziewczyny!!! Ja tez z Krakowa, mam synka 13 miesięcznego i drugie bobo w drodze :) Mieszkamy w północnej częsci Krakowa, moge się do was przyłączyć??

poczytałam was troszkę i piszecie o swoich porodach, ja rodziłam w Narutowiczu i trafiłam na super położną (wiem że jedna z lepszych ponieważ wcześniej miałam wywoływany poród 3 razy i za każdym razem inna położna...-dopiero za 4 razym udało mi się urodzić :) ) Miałam poród rodzinny na osobnej sali, z łazienką, wanną z bombelkami-szkoda że drinków nie dawali,hihi nie moge narzekać, personel jak wszędzie -zalezy na kogo sie trafi, myślałam żeby znowu tam rodzić-niedaleko od mojego mieszkania, ale musze się jeszcze zastanowić...

dziewczyny - znacie moze w Krakowie jakiegos dobrego dermatologa? jak macie jakies namiry to podajcie prosze.... z gory dzieki :)

Hej dziewczyny. Nie odzywałam sie wczesniej bo nie działa mi internet w pracy. Ma tak byc do poniedziałku. Moni271: Witaj super ze do nas dołączyłaś. Im więcej tym lepiej. Bakuś: Może ja Ci tym razem pomoge. Słyszałam ze u nas w przychodni gdzie chodze z Natalią jest dobra Pani dermatolog. Nie znam jej nazwiska ale mam numer telefonu do przychodni. Przychodnia ta mieści sie na Dywizjonu 303 w Nowej Hucie. Moja pediatra twierdzi ze jest bardzo dobra. Ja prawdopodobnie sie do niej wybiore bo mojej Natali wychodzi jakaś skaza na policzku. Co ja zagoje to znów wychodzi i juz nie mam nerwów.Podejrzewam ze to chyba z jedzenia ale niewiem z jakiego. Donn: U mnie piatek odpada bo ja jade na 30 lecie małżenstwa rodziców. Jeszcze niewiem czy bedzie to piątek czy sobota ale napewno w piątek bede biegac za prezentem wiec u mnie odpada. Co z karnetem na basen na sobote? Chcesz? Ja to mam pecha w tamtym tygodniu zamówiłam wózek dla Natali. Wpłaciłam pieniądze a wózka jak nie widac tak nie widać. Sprzedawca u którego kupiłam twierdzi ze opóźnia sie dostawa importera.

KIKA> dzieki, jesli mozesz to przeslij mi na maila> Natalia pije juz normalne mleko? smarujesz jej twarz oliwka moze?

Gość NIKI..
WITAM WAS!!JESTEM TU PIERWSZY RAZ.OBECNIE JESTEM W 6TYG.CIAZY I JESTEM Z KRAKOWA A DOKLADNIE Z HUTY,CHETNIE POGADAM Z KRORAS Z WAS Z MIOCH OKOLIC:)

Bakuś: zaraz Ci prześle. Natalia pije moje mleczko i enfamil. Wiem jedno napewno nie ma tego po mleku bo jak odstwie wszytko i jest tylko na samym mleku to jej schodzi, ale dalej nie wiem po czym. Natalią zajmuje sie moja mama i ona jej cos daje co ja uczula. Tłumacze jej ale tak to jest z babciami. Oliwką nie smaruje buzi. Raz lub dwa razy w tygodniu kąpie w Oliatum

tak pytam bo siostra mojego meza miala ten sam problem - jezdzila ciagle po lekarzach i nic, a jak zaczela uzywac zwyklej oliwki to po 2 tygodniach zupelnie malemu to zniknelo /wczesniej tez uzywala oilatum/....

Kika>> Aurora też ma jakieś uczlenie bo strasznie sie drapie. pieluchy już zmieniłam i proszek nie wiem od czego to ...

jak juz jestesmy przy tym temacie to moj Bartek tez dostal jakies uczulenie 3 tygodnie temu i nie wiem co robic...tutaj lekarze nic na to nie poradza a gdzie tam do 7 maja..... mysle ze to ta woda - jest jakas dziwna, mnie tez wszystko swedzi, ale Bartek ma male krostki na rece, brzuchu i nodze i juz mnie to zaczyna denerwowac - zwykle nie jestem panikara ale 3 tygodnie to chyba juz za dlugo nie sadzicie??? daje mu wapno i smaruje sudocremem i nie wiem co jeszcze moge zrobic......

Bakuś: No 3 tygodnie to faktycznie długo. Moze powinien zobaczyc to jakis lekarz. Moja Natalia tez ma to długo ale jej to schodzi i pojawia sie. Tez smarowałam sudocremem ale nic nie dawało. Nam pomaga maśc tribiotyk ale to jest antybiotyk i nie mozna tego długo stosowac. Nie moge wejsc na swoje konto pocztowe wiec podaje Ci namiary do tej mojej przychodni. Ja chodze do dr, Janiny Bryk. Super pediatra i własnie ona poleca mi tą dermatolog. Musisz zadzwonic do przychodni tam podadzą Ci namiary. NZOZ SANA-MED Sp. z o.o. Dywizjonu 303 2 31-871 Kraków Kontakt tel.: 12 647 01 22 Oliatum nie brałam pod uwage wiec moze powinnam. Dzieki za podpowiedź. Niki: Ja mieszkam w Nowej Hucie na os. Kalinowym a ty ? Donn: No Aurora jak Natalia :)

Bakuś>> ja tez sie zastanawiam czy to u Aurory to nie od wody jest.. ale ona nie ma krostek ani nic.. Kika>> na basen nie dam rady bo u nas sie budowa zaczeła a raczej kopanie...

Kika>> pytałaś o jedzonko jak byłaś u lekarza??? ja chciałam sie dzisiaj wybrać ale dzisiaj nie było zdrowej strony...dopiero we wtorek...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować