Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35latka

dlaczego tak trudno znaleźć miłość ?

Polecane posty

Gość gość
"Kiedyś znajdę tą jedyną, wierze że gdzieś jest ale może nie będzie mi dane jej spotkać. x mysle podobnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam milosc jest na titanicu a w realu czym jest zycie bez milosci niczym ,mam 33l i nigdy mnie nikt nie kochal czysta miloscia, raczej chodzilo im o moj portfel i zeby mnie wykorzystac w sekscie, to co to za milosc? doszlam po rozum do glowy ,cenie teraz bardziej dobra przyjazn od byle jakiej milosci ,stawiam na prace i nauke nawet do 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś masz kobieto racje :) meczyc sie z jakims idiota lepiej inwestowac w siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milosc nie istnieje i mowie Wam to jako osoba w zwiazku. Lepiej mi bylo samej. Mialam wolna reke, zwiedzalam sama swiat, chodzilam na randki i potanczyc a teraz? W domu facet - len, ktory jest wielce chory i umierajacy ...majac katar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopy to pasozyty, darmozjady, usmiechaja sie ladnie jak czegos chca a tak mysla tylko o sobie, nawet w lozku to mysli o sobie, co za mendy i swinie z nich to brak slow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź pigułkę, weź pigułkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupie babsztyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci to sk*****ysyny z***bane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.36 madre slowa...ja 37 lat szukalam milosci i platalam sie w dziwne zwiazki a jak w koncu znalazlam tego przy ktorym moglabym sie zestarzec i wydawalo mi sie, ze to milosc mojego zycia to wszystko tak sie skomplikowalo, ze nic z tego nie wyszlo...dlatego pasja, pasja i samorozwoj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciezko jest znalezc porzadnego faceta bo wiekszosc facetow to klamcy i oszusci, potrafia bardzo dobrze grac i udawac, mowia to co chcesz uslyszec a mysla i robia co innego, klamia nawet w zywe oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jesteś ładna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie miłość trudno ale JELENIA którego można doić jak studnie bez dna, baby są cwane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale tak. Potrafią liczyć, może pocieszające jest tylko to, że im starsze tym częściej zdarza im się przeliczyć. Z wielkim tracą moc, jednocześnie zyskując zmarszczki. Coś, za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś gorzej jak kobieta trafi na cwela ktory ja bedzie doil !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ja na takiego chama trafiłam niestety potwór nie człowiek w ogóle że też tacy sie rodzą.. szok !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
społeczeństwo zmierza ku życiu w pojedynkę więc jaki problem ?. Pobzykać to za kasę można bez ograniczeń a na dłuższą mete z jedną babą żyć to żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pobzykać to za kasę można bez ograniczeń a na dłuższą mete z jedną babą żyć to żenada x widac co z ciebie za ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwłaszcza, że ten kto szuka to znajdzie chętną na sex, bez zobowiązań. Jedyny warunek trzeba być w tym dobrym. Przyjedzie, zabierze jak ma humor to i zasponsoruje wieczór w fajnym miejscu. I nie narzeka.Kobiety, komu by się chciało je zrozumieć?Niech żyj*******.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech żyje /bal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko potem tępy ch/\vjv nie lecz chorob wenerycznych z moich podatkow ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hahahaa dobry tekst :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijak i obibok
11] dziś gorzej jak kobieta trafi na cwela ktory ja bedzie doil !! >>> Gdzie taką znaleźć? to jak trafić w lotto, haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez milosci to nie zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno w dzisiejszych czasach znaleźć wartościowego faceta, "kasa" nie jest najważniejsza. Ja wciąż nie tracę nadziei. Pozdrawiam wszystkie samotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To samo mogę powiedzieć o kobietach że coraz mniej tych wartościowych i prawdziwych . Niby każdy ma masę znajomych ale czy to prawda, czy kazdy z nas jest jak ten samotny w tłumie . Tak naprawdę obracamy się w bardzo małych gronach znajomych ,czym człowiek starszy tym te grona sa mniejsze takie czasy ,kontakty sa sporadyczne i raczej nie pozwalają poznać nowych osób takie błędne koło ,internet i komórka zastąpiła częsty kontakt osobisty . czasem myślę ze ludzie już nie umieją normalnie rozmawiać czy spotykać sie . poznac kogoś i umówić sie Randkę :D a co to jest chyba frazes lub legenda dziś to klikanie i szukanie po czatach czy forach świat oszalał a ja chyba z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś xx no niestety, takie czasy jak widac ja po kilku zwiazkach, nie udanych rzecz jasna stracilam juz wiare w porzadnych mezczyzn, do tego stopnia ze jakos nie mam ochoty na nowe znajomosci, ciezko mi sie w ogole przed kims otworzyc, ciezko zaufac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×