Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35latka

dlaczego tak trudno znaleźć miłość ?

Polecane posty

Gość gość
Ciekawe co slychac u autorki tematu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem ciekaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po 30tce i tez sama przynajmniej mam spokoj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja jestem po 30tce i tez sama przynajmniej mam spokoj x tak tylko mówisz a prawda jest inna. Chcesz się przytulać i wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja jestem po 30tce i tez sama przynajmniej mam spokoj x tak tylko mówisz a prawda jest inna. Chcesz się przytulać i wogóle x z jednej strony (po swoim ost.ex zwlaszcza)ciesze sie ze jestem sama, z drugiej jednak ... chcialabym kochac i byc kochana, czlowiek nie zostal stworzony po to zeby zyc w pojedynke prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda! Ale niektórzy są na to skazani. Taki los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio myślisz, że to jest kwestia "skazania" na samotność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś się nie nadaje do związku to w nim nie jest, proste. Albo miał pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pecha można miec raz, dwa, albo trzy razy. ale to nie oznacza przeciez skazania na samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę że można mieć pecha trzy razy. To już trzeba przyjrzeć się sobie. A Ty miałaś/eś tyle razy pecha?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, ja miałam pecha raz. ale za to mocno kochałam tego faceta. teraz jestem sama, ale nie zakładam, że już tak zostanie. mówię ogólnie, że w życiu różnie bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo za pozytywne myślenie, Odmienne od kafeteryjnych singielek. Ja też miałem raz pecha i nigdy nie mówię nigdy. Za mocno kochałaś ? To raczej facet cieszyć się powinien a nie rozstawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy za mocno, ale chyba pierwszy raz w życiu tak naprawdę :) Facet cieszył się tak bardzo, że mnie zdradził i na każdym kroku usiłował mnie kantować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie wiem czy za mocno, ale chyba pierwszy raz w życiu tak naprawdę Facet cieszył się tak bardzo, że mnie zdradził i na każdym kroku usiłował mnie kantować x jakaś nie grzeczna cholera z niego była :-) . Ja tam bym chciał żeby kobieta mnie tak pokochała i raczej na rękach bym ją nosił niż myślał o innych kobietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez kiedys bardzo kochalam, prawda byla taka ze lgnelismy do siebie jak muchy do lepu no ale coz inna za nim "latała, znal ja dluzej niz mnie, spotykal sie z nia wczesniej wiec wybral ja, mielismy po 20-22 lata wtedy.. Dzis jestem sama, bardzo przezywalam to rozstanie, nie jestem juz ta sama osoba co kiedys mimo uplywu lat pamietam wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Nie wiem czy za mocno, ale chyba pierwszy raz w życiu tak naprawdę Facet cieszył się tak bardzo, że mnie zdradził i na każdym kroku usiłował mnie kantować x jakaś nie grzeczna cholera z niego była usmiech.gif . Ja tam bym chciał żeby kobieta mnie tak pokochała i raczej na rękach bym ją nosił niż myślał o innych kobietach. x No widzisz, każdy jest inny ;) A jaka jest Twoja historia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj prawda! Ale niektórzy są na to skazani. Taki los. x Mam nadzieje ze nie jestem skazana na samotnosc.. Oby nie ;) Poza tym mysle ze jest gdzies mezczyzna ktory chcialby byc kochany, miec kolo siebie przyjaciela na dobre i zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak w skrócie to zostałem wymieniony na inny model. Może do siebie nie pasowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Poza tym mysle ze jest gdzies mezczyzna ktory chcialby byc kochany, miec kolo siebie przyjaciela na dobre i zle x z takim podejściem to chyba mógłbym Cię na tych rękach nosić :-) i też być Twoim przyjacielem. Zdaje mi się że od wczoraj tutaj z Tobą piszę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj gość dziś Poza tym mysle ze jest gdzies mezczyzna ktory chcialby byc kochany, miec kolo siebie przyjaciela na dobre i zle x z takim podejściem to chyba mógłbym Cię na tych rękach nosić usmiech.gif i też być Twoim przyjacielem. Zdaje mi się że od wczoraj tutaj z Tobą piszę ? x Pisalam pare dni temu, dokladnie 6/9, 7 i wczoraj poznym wieczorem X Napisalam to co mysle,bo nie wyobrazam sobie zwiazku bez zaufania, szczerosci itd.. Milego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj gość dziś tak w skrócie to zostałem wymieniony na inny model. Może do siebie nie pasowaliśmy. x To przynajmniej Twoja była na tyle fair. Mój facet nie miał jaj na tyle, żeby się normalnie rozstać, tylko zdradzał i kantował. Z dwojga złego chyba lepiej normalnie usłyszeć, że to koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś cześć koleżanko :-) . Masz rację bo nikt nie chce być oszukiwany a moim zdaniem nie na tym polega związek by się okłamywać ale razem żyć, dawać sobie wsparcie, pomoc i cieszyć się sobą. Ciekawe czy tutaj jeszcze zajrzysz ?!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorzej jak sie trafi na typa ktory zarzeka sie ze jest szczery, ze mowi prawde ale jednoczesnie klamie w zywe oczy... Ja niestety na takiego traffilam, wiec jak tu zaufac facetowi :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszyscy są tacy sami to zależy od człowieka i nie ma większego znaczenia czy to facet czy kobieta. Ilu ludzi tyle charakterów więc nie można szuflatkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Cześć kolego ;) Zaglądam tu na bieżąco. To fajny wątek, z oczywistych względów bardzo mi bliski. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.09.09 gość dziś Cześć kolego Zaglądam tu na bieżąco. To fajny wątek, z oczywistych względów bardzo mi bliski x więc rozumiem że poszukujesz miłości?. Też mam nadzieję że kiedyś ją znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.09.09 gość dziś Cześć kolego Zaglądam tu na bieżąco. To fajny wątek, z oczywistych względów bardzo mi bliski x więc rozumiem że poszukujesz miłości?. Też mam nadzieję że kiedyś ją znajdę. x a kto by nie chcial przezyc wspanialych chwil ze swoja druga polowka, na dobre i zle do konca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hmm, pewnie każdy, ale jest mały szkopuł bo trzeba się jakoś dobrać aby te chwile były wspaniałe dla obydwojga. Kiedyś znajdę tą jedyną, wierze że gdzieś jest ale może nie będzie mi dane jej spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś czas ucieka lata mijają jak pory roku a ja Ciągle sam i wiem że straconych lat już nie odzyskam. Ehh a mogło być tak pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś gość dziś czas ucieka lata mijają jak pory roku a ja Ciągle sam i wiem że straconych lat już nie odzyskam. Ehh a mogło być tak pięknie. x :( tez w zyciu bym nie pomyslala ze w tym wieku bede sama :( to jakies fatum chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×