Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35latka

dlaczego tak trudno znaleźć miłość ?

Polecane posty

Gość gość
nawet tutaj jakieś prostaki wciskają durne reklamy pod pretekstem "zadowolonego klienta" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kazdego mozna pokochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biblia jest prawdziwym Slowem Bozym. Wszystkie proroctwa pisane 2500 lat temu w Ksiedze Daniela sie sprawdzily. A te dotyczace naszych czasow sprawdzaja sie na naszych oczach. Tylko Bog mogl na tyle lat wstecz przewidziec, co bedzie sie dzialo w naszych czasach i co bedzie sie dzialo potem. Zostalo jeszcze tylko do wypelnienia kilka proroctw zanim nadejdzie koniec swiata i drugie przyjscie naszego PANA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szeptunka77
www.magiamilosnaochronna.simplesite.pl magia miłosna, powrót partnera, przyciągnięcie odpowiedniego partnera, ozywienie relacji w związku, blokae na kochankę/-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nella4
dużo o tym jak znaleźć miłość tu jakzarabiacjakoszczedzac.blogspot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telerele
miłość zawsze przychodzi sama, najczęściej właśnie wtedy, gdy przestajemy jej szukać :) Ale jeśli nie chcesz już żyć w samotności, to polecam ci portal https://ezeo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam tenportal, polecała mi go moja koleżanka. po części mi pomógł, a po części wiara we własne mozliwosci, własną osobowoscii samozaparcie. wszyscy mi mowili, że skonczę dziergając swetry w otoczeniu tuzina kotów. powiedziała O NIE! zamiast babcinego swetra założyłam sexy bieliznę Allesa, umalowałam usta na czerwono i poszłam na dsykotekę. tam poznałam tomka - przystojnego bruneta. miłosci nie jest tak trudno znaleźć, wystarczy wiara w siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZapisaniSobie.pl - dla chrześcijan szukających prawdziwej miłości Może się przyda :) P.S. Piękne świadectwo pary małżeńskiej która poznała się w zapisanisobie(w TVP2): https://www.youtube.com/watch?v=zYYW44kIGUg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam 24 lata i tez nie moge pozac kogos normalnego :( a sama jestem prawie 2 lata juz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktos znalazł swoją miłość, kocha i jest kochany? Może ktoś kto tu pisał, topik ma kilka lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smokopies
Smartfony, iphony, instagramy, facebooki, twittery, snapchaty. Wszystko aby szybciej ,lepiej , częściej się ze sobą komunikować. Tylko jakoś działa to chyba na odwrót. Dlatego coraz więcej samotnych i nieszczęśliwych osób. Jakoś te wszelkie wynalazki zamiast pomagać ludzi łączyć to one odseparowują ich od siebie. Ot paradoks XXI wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredkopdra
Nie ma miłości za to jest wszechobecna reklama. Ohyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozum z czasem
ciężko znaleźć miłość bo kobiety mają skrzywioną idee co to wogóle jest. Trudno znaleźć coś co trudno im określić, dlatego nie znajdują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy milosc mozna tak sobie okreslic?jednym zdaniem? chyba nie, to po prostu sie czuje, a uczucia trudno zdefiniowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze sprobujcie na tinderze / sympatii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauroczenie, zakochanie można spotkać, doświadczyć. O prawdziwą miłość trzeba samemu dbać pomagać jej. Zresztą nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 22 lata, jestem dość nieśmiałym chłopakiem, który nie potrafi zaimponować dziewczynom, jestem niczym duch. Mój problem polega na tym, że nie jestem ani atrakcyjny ani nie mam czym się chwalić. Jestem zwykłym chłopakiem z problemem, która nazywa się "samotność". P.S nie przepadam za imprezami i dyskotekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy dziewczyna 30 letnia, niepelnosprawna ma'szanse na miłosc? zerowe raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 34 lata i podobny problem. Co można zrobić, żeby zwiększyć swoje szanse na miłość, jak myślicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a czy dziewczyna 30 letnia, niepelnosprawna ma'szanse na miłosc? zerowe raczej x dlaczego zerowe ? Każdy ma szanse, może nie licząc mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie, czemu rak trudno kogos poznac? Moze sa tu panowie po 30tce,,ktorzy z jakichs przyczyn sa sami. Porzadni, wartosciowi mezczyzni,ktorzy nie maja jeszcze swoich rodzin a chcieliby poznac kogos.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa tu porzadni mezczyzni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjestemmm
20:26 jestem porządny ale czy wartościowy tego nie wiem bo nie potrafię siebie oceniać i to zależy czego wymaga druga osoba ?. Rodziny nie mam bo właśnie tak mi się życie potoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no iiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wedlug mnie porzadny facet to taki ktory szanuje swoja kobiete, traktuje zwiazek powaznie, zwiazek w ktorym sie wzajemnie kochaja i wspieraja,gdzie jest zaufanie, przyjazn i milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjestemmm
21:32 wymieniłaś cechy które są dala mnie oczywiste w związku. W pewnym sensie tworzy się jakby całość z drugą osobą więc brak szacunku dla ukochanej to tak jakbym nie szanował sam siebie ale dziś bardzo trudno o takie wartości które wymieniłaś a są one przecież podstawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:50 ja uwazam ze partner powinien byc naszym przyjacielem, bez przyjazni to nie ma co w ogole zaczynac zwiazku, cenie takie wartosci jak wiernosc,uczciwosc, szczerosc, zaufanie szkoda ze dzis malo kto zwraca na to uwage..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezczyzni chca pozadnych kobiet ale zenia sie z pustakami.,pozniej placz i lament ze sa zdradzani, wykorzystywani, oszukiwani, co sobie wziales to masz i stul pysk :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×