Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35latka

dlaczego tak trudno znaleźć miłość ?

Polecane posty

Gość gość
Porządni mężczyźni ISTNIEJĄ podobnie jak porządne(uczciwe wierne itp) dziewczyny. Problem jest tylko to CZYM SAMI KIERUJEMY SIĘ W POSZUKIWANIU! - często mamy "uszkodzenie" polegające na tym że SAMI WYOBRAŻAMY SOBIE i PRZYPISUJEMY CECHY nowo poznanej osobie - KTÓRYCH ONA NIE MA (za to ma aparat mowy który wspaniale "dobudowuje" do naszej wyobraźni dodatkowe "cudowne cechy", wyobrażenia o cudownym życiu, podróżach, zamożnym życiu, w efekcie pojawia się OTWARTOŚĆ NA WSPÓŁŻYCIE(fałszywe wyobrażenia tak nieprawdopodobnie oszałamiają NATURALNĄ OSTROŻNOŚĆ, że wchodzimy W TO.... - całkowicie!... jednocześnie UWIELBIAJĄC TEN STAN "CUDOWNEGO" oszukania siebie samej - zwany ZAKOCHANIEM! Z A K O C H A N I E M !!!!... Media nie wyprowadzają nas z będu!... tylko dosypują do pożaru kolejne łatwopalne "kąski".... Ale jest w tym wszystkim ROZWIĄZANIE!... jest nadzieja... dla osób które są wierzące w Boga(chrześcijan)... i wiedzą zgodnie z tym co mówił np św Paweł... "Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie jest bezwstydna, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje ".... tu MACIE ODPOWIEDŹ JAKA JEST MIŁOŚĆ... i co najważniejsze! szukajcie na męża/żonę KOGOŚ KTO JUŻ TO ZROZUMIAŁ!!! Zapytanie jak!...gdzie!?... ja widzę niestety tylko jedno rozwiązanie....trzeba szukać tam gdzie OD RAZU WIDAĆ czy osoba jest dojrzała czy to "amator zakochania"... i sa to serwisy chrześcijańskie gdzie trzeba odpowiedzieć na pytania takie jak stosunek do sexu przedmałżeńskiego itp! Dojrzała osoba WIE że sex bez odpowiedzialności(małżeństwa) to SZCZYT zafałszowania rzeczywistości(zakochania) - po którym jest już tylko TOTALNY UPADEK...(i wpisy jak osoby powyżej).... Mnie się udało... po wielu latach błędów! KTOŚ mi doradził katolicki portal randkowy... gdyby nie to pewnie też byłby by wpisy mojego autorstwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim singlom :) ja też licho po30 sam ale bez koszyka doświadczeń długo nie wiazalem się twierdząc że jeszcze za wcześnie by nikomu nie sprawić przykrości swoją nie gotowością na poważny związek ale teraz z perspektywy czasu widze że to był duży mój błąd bo lata uciekają i większość koleżanek,znajomych rówieśniczek jak i skromnych a solidnych dziewczyn jest coraz mniej.. Teraz żałuję że nie starałem się i nie uszanowałem wcześniejszych znajomość z młodszych lat.. bo teraz o dziewczynę dla mnie trudniej . Tak są różne portale randkowe gdzie można kogoś poznać ale jakoś nie jestem przekonany do owych portali i też nie wszystkie samotne osoby z nich korzystaja ??? No nie wiem tak czy siak fajnie mieć własną szanująca się rodzinę jeden za drugim cieszyć się czy marudzić na siebie ważne by być za sobą wspierać się w gorszych dniach byle nie kłócić się bo szkoda na to czasu bo człowiek jest tylko człowiekiem parę godz dzierżawy na tym pięknym świecie i spędzić je z uśmiechem patrząc na siebie i na to co wspólnie się stworzy.. prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta odpowiedź na to
Nie trudno znaleźć miłość ALE trudno znaleźć ideał którego to często ludzie z skrzywioną psychiką szukają. A skrzywioną psychike mają przez TV i media które pokazują ludzi "idealnych" pod każdym względem ( po zrobieniu im makijaży, profesjonalnych strzyżeń, photoshopu ich zdjęć itp itd sztuczne upięknianie ) Ludzie to oglądając mają potem zniekształconą rzeczywistość że szukają takich właśnie ludzi. Niestety życie codzienne to nie TV, tylko raczej jest rutynowe i ZWYCZAJNE. Kto tego nie daje rady akceptować wypada z puli genetycznej i do widzenia. Samozagłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:43 Jak ty to pieknie napisałaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 30tce szanse drastycznie maleją choçby z tego powodu że faceci w tym wieku traktują nas jak powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie i tak traktowali jak powietrze nawet jak mialam 20 lat. Wiec ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jak byłam niewiele po 20 traktowali mnie faceci jak powietrze. Myślę e tu wiki nie gra roli, są popularne 30 ba 40 które zawsze kogoś mają a inni nie ważne czy mają 20 czy 30 są sami, To pewnie kwestia braku odpowiedniej fizycznosci i odpychajacego charakteru. Gowniane wnetrze i gowniany wyglad odstrasza nawet już w liceum. Potem wcale nie jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos u mnie w ten deseń jest. I juz mi nie zalezy by to zmienić. Czulabym sie chyba dziwnie gdybym miala faceta zwiazek i normalne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha, to troche tak jak ja tyle że jestem facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wierze w milosc.Milosc jest na titanicu a zwlasza po 30 mialam sporo czasu na poznanie kogos i co sama jestem.Modle sie o dobrego meza bo bog jest miloscia i pragnie zebysmy byli szczesliwi.Marzy mi sie silna osobowosc, czula, lojalna.Zwiazek polega na braniu i dawaniu obupolnie z kazdej strony i to jest milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Le tam dla mezczyzn w dzisiejszych czasach seks jest dowodem milosci.Ja mowie milosc to cos wiecej, niz sam akt seksualny.Wielu ludzi nie ma szans jesli chodzi o zwiazek, milosc bo to wymaga poswiecenia ,odpowiedzialnosci a czasem zrezygnowania ze swoich planow.Trzeba byc pokornym, przysiega malzenska powinna brzmiec zenie sie z twoimi depresjami, ktore bedziesz miec w 2020r zenie sie z twoimi zlosciami na mnie i siwymi wlosami ktore bedziesz miec za kilkanascie lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku myślę sobie, że czas chyba zacząć modlić się o dobrego męża. Nie dlatego, że bym kogoś nie znalazła chociaż na razie mam inne problemy na głowie , niż to, że od dawna nie mam nikogo bo zakochałam się wcześniej w niewłasciwej osobie i to był dla mnie okropny ból. Nawet pomyślałam sobie, że po nim juz nie chcę nikogo mieć. Ale jeżeli tak będę myślała to na stare lata będę wyła z rozpaczy, że on mi zniszczył życie i nikogo potem już nie szukałam. Teraz jeszcze ten czas mogę jakoś przeboleć, ale za kilka lat może być mi z tym okropnie. Myślę o tym już od jakiegoś czasu ponieważ znając siebie i moje szczęście życiowe to mogę trafić na kolejnego wykolejeńca , a tego bym nie zniosła. Nie mam już 20 lat by bawić się w dziwnych facetów. Nie szukam na teraz od razu, ale chciała bym w ciągu roku 2 poznać kogoś sensownego . Nie do końca przemawiają do mnie argumenty, że po 30 się już nikogo nie znajdzie do związku. Takie myślenie to tylko w małych miastach.Różni są ludzie i różnie się życie każdemu układa. Jedni zakładają rodziny w wieku 20 lat inni pózniej. Mnie to nie było dane z wielu powodów, ale między 30 a 40 rokiem życia mam nadzieję, że znajdę tą drugą połowę i założe sobie rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość realista
Jakie Wy kobiety glupoty piszecie ,przeciez to Wy wybieracie faceta ,tak ja u zwierzat samica wybiera samca . Ja dostalem odrzucony przez kobiety ( kosz). ( sanki ) chyba ponad 2 tysiące razy . Nie jestem pasztetem i nie jestem idiota . Ale wiem na pewno ze gdybym został sam na świecie z rodzaju męskiego to i tak miliardy kobiet na świecie nie spojrzaly by na mnie . Tylko poszly do sex schopu po wibratory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc realista To zależy kto kogo szuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrealista
W d**e sobie magie włóż idiotko . Tych facetów których szukacie jest bardzo mało . Duzo jest przeciętnych facetów ,których nie widzicie i nie ujrzycie bo ci przeciętni to 80% kawalerów . Jesli miec pretensje to miejcie same do siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrealista
Skomlecie jak małpy . Gdybym wam napisał teraz swój numer telefonu to i tak zadna nie zadzwoni i dalej będziecie biadolić nad swoim losem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odeszłaś od niego bo on chciał seksu swinia jedna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Małgorzata
Tak . Bo miłość to miłość a seks to cos innego . Jak ma potrzeby to niech idzie do agencji albo niech sie onanizuje a nie żeby używał sobie na mnie . Miłość to cecha duchowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Młody
Sa tez takie kobiety ,które biorą swojego chłopaka siusiaka do ust . Widziałem na filmie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Stary
Niektóre kobiety to nawet maja stosunki seksualne z facetami ,ale jest ich bardzo mało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marzena
Zgadzam sie z Małgosia . Wkładanie sobie w ciało takich świństw przekracza ludzkie wyobrażenia . Tez jestem sama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość realista
11 przykazanie brzmi : Nie swintusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Penisinski
Przed chwila wytrzasłem budyń z ogona . Bo zalegał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agata
Ja tez dzisiaj czochrałam bobra sobie . Było wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za ludzie zboczone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TV niszczy mózg
ludzie nie potrafią akceptować szarej rzeczywistości, ani wad innych, oraz mają nierealne wymagania co do związków, wszystko przez TV i inne media które robią im piane z mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak babbska patrzą na te noweliska brazylijskie i trzepią sobie łechtaczkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie takie chamskie teksty się czyta...a jak ktoś naprawdę szuka miłości, nie rozumiecie tego? jestem po przejściach, sama wychowuję synka i szukam pana na dobre i zle, dlatego zarerejetrowałam się na kochaj.pl...i mam nadzieje poznac kogoś wartościowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat przejmuje diabeł 666:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×