Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NightExpress

ABORCJI TAK!!!

Polecane posty

Mamusiu... coś się stało, ja żyję ja naprawdę żyję dar życia otrzymałam o, braciszka z boku poznałam on też prawdziwie się raduje i świata oczekuje dzięki ci mamusiu i kochany tatusiu braciszku! patrz, coś się stało jakieś światło się tu dostało jakieś narzędzie błyszczące ała! jakieś kłujące braciszku co oni ci robią? dlaczego dziurę w brzuszku ci skrobią? mamusiu! braciszka rozrywają rączki mu wyrywają! właśnie wykłuli mu oko i serduszko rozdarli głęboko jestem krwią braciszka zbryzgana mamusiu moja kochana już nie ma nas dwoje - zostałam sama jak ja się mamusiu boję pocę się w kolorze krwi mamusiu! nie pozwól umrzeć mi! MAMUSIU! ten potwór paluszki mi obcina już jest kaleką twoja dziecina mamusiu! co ja takiego zrobiłam? ja tylko życiem się cieszyłam mamusiu! ja jestem miłością Boga dla ciebie On naprawdę chce mieć nas w niebie? Jego miłość nigdy sie nie kończy nawet po śmierci się sączy ratunku mamo! on urwał mi już kolano tatusiu! ja będę twoim skarbeczkiem będę twoim aniołeczkiem, ale pomóż mi niech nie wyrywa mi drugiej rączki mamusiu! tatusiu! ja mogę być głodna, nie potrzebuję pieniędzy kochani! ja mogę żyć w nędzy a nie nie pozwólcie aby mnie zamordowali i życie mi zabrali mamusiu, ja jestem jeszcze mała ja będę zawsze cię kochała w twojej starości będę promyczkiem słońca będę miłością cię obdarzała do dni twoich końca mamusiu! jakiś błyszczący nóż gardło podrzyna mi już nawet nie wiem jak wy wyglądacie i dlaczego mnie nie kochacie? mamusiu! czy ja umieram dlatego, że tatuś cię dręczy? że cię nie kocha i męczy? ja cię tysiąc razy mocniej będę kochała ja - twoja córunia mała ja będę ci buzi na dobranoc dawała ja się będę z tobą bawiła i śmiała nie pozwól żebym została zmasakrowana! mamusiu! on teraz szczypcami oczy mi rozdusi nie będę widziała mojej mamusi a ty mnie mamusiu będziesz widziała spójrz do śmietnika, tam będę leżała mamusiu! dlaczego życie mi dałaś? i tak okrutnie je odebrałaś? mamusiu patrz! twoją córunię w krematorium spalili a duszy jej nie zabili ja w twoim umyśle będę żyła będę po nocach ci się śniła i będę po nocach do ciebie wołała ja - twoja córunia mała mamusiu! dlaczego zatykasz uszy? przecież nikt cię nie ogłuszy to przecież ja, twój skarbek kochany ten, co miał brzuszek rozerwany mamusiu! pamiętasz jak się bałam? jak o pomoc do ciebie wołałam? a pamiętasz mamusiu oczy tego lekarza? co śmiercią dzieci obdarza? kto mu dał prawo, by zabił twoją dziecinę? twoją niewinną kruszynę mamo... czy ta powolnej śmierci porcja nazywa się aborcja? zapytaj rządzących o nazwiska poznaj tych ludzi z bliska sprawdź, czy oni też swoje dzieci zabijają czy tylko ciebie w pogardzie mają mamusiu! w naszym kraju mordercy chodzą na wolności a niewinnym łamie się kości ustawy ludobójcze podejmują i tobą wcale się nie przejmują mamusiu moja kochana dlaczego cierpisz i jesteś załamana? to przecież ja - twoja córunia mamusiu moja, gdybyś wtedy mnie ocaliła mamusiu! w twoim sumieniu będę ciągle żyła i będę za tobą bardzo tęskniła że twoja córeczka najbardziej by cię kochała mamusiu moja ja nawet teraz jestem twoja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że jeszcze faceci dają o los swych dziecki co sie z wami robi baby :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to ładnie brzmi
Faceci:o Jakby to byli wszyscy faceci, to byłby eden:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miołym kiejś takom maciore, co zezarła prosioka. Jebłym w łeb toporkim. Nie posła nawet na kiełbase. Rakarz po nium przyjechoł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos mi sie
tak wydaje ze w obecnych czasach zycie traci w zastraszajacym tempie na wartosci. coraz ciezej utrzymac nam ogulnie przyjety za normalny standard zycia. matki chca jak najlepiej dla potomstwa i jesli nie sa przyszlosci pewne to podejmuja ta ciezka decyzje, no bo kto chce by jego dziecko bylo biedne czy niewyksztalcone. ciezka ta decyzja do podjecia jest napewno ale coz zachcialo sie ludziom dobrobytu . w krajach zachodnich np w niemczech cale mnustwo kobiet wychowuje same diecko lub dzieci . dostaja pomoc od panstwa - na czynsz na zycie ubrania, meble, pralke ....... w polsce nie sa uklady socjalne tak daleko, ale moze kiedys ,,,,, trzeba miec nadzieje i odpowiednio glosowac moze kiedys ,,,,,, tak w sumie to chodzi w tym zwariowanym swiecie tylko o pieniadze. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agresor
do "obroncow" zycia!- a jajka wpi erdz iela cie ??? to tez zycie poczete wedlug waszego moherowego myslenia.... zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ty ćwoku jedyn nie łodróżniosz dziecioka łod kurcoka, to zaźżyj no ty do nasy wsi. Nagotujim z ciebie rospołu. Zobocymy, cy psi bedom chceili źryć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aborcja z przyczyn społecznych. Czyli przy ubustwie W Niemczech zrobiono badania - 1/4 żyje w ubustwie. Straszne!! Zamiast nowego VW Passata kupują np 5-letniego VW Golfa. Skandal. Ale ci żyjący w ubustwie mają prawo do aborcji. Niepoważne?? Jak by zareagowali ludzie np z Ukrainy. Polki mają co jeść, gdzie spać. I czym napalić w piecu. Dla nich tu absurdem byłyby nasze, subiektywne poglądy na ubustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam osobę, która wychowała się w domu dziecka. Dzieciństwo miała nieciekawe, to fakt Ale teraz ma męża, dzieci, pracę. Ale 26 lat temu można było ją zgładzić, bo jak do domu dziecka to lepiej zgładzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paranoja... Napisze krotko: jestem za aborcja w kazdym przypadku, dajmy kazdej kobiecie rozegrac to we wlasnym sumieniu. Nie wszystkie panie mialyby potem wyrzuty sumienia, nie mowiac juz o powazniejszych komplikacjach natury psychicznej (czemu nikt nie wspomni o tym, ze 66,6% kobiet doswiadcza depresji okoloporodowej, a 30% sposrod nich poporodowej, na pewno przypadki depresji po aborcji sa o wieeele rzadsze :O). A juz najbardziej wk**wia mnie pieprzenie durnych samcow: \"nie dalbym zabic MOJEGO potomka\" A to juz nie jest potomek rowniez kobiety, tylko jedynie faceta? to on chodzi w ciazy, znosi wszelkie niewygody i cierpienia lacznie z porodem (trudne do zniesienia nawet w r[zypadku calkowicie chcianych i planowanych ciaz!!!). No ale przeciez to facet ma decydowac, nawet pewnie w opinii niektorych gwalciciel jest bardziej uprawniony o decydowaniu o \"swoim potomku\" niz skrzywdzona kobieta 😡 PS Kilkutygodniowy plod NIE MA mozgu, podobnie jak osoby, ktore wrzeszcza, ze juz zygota jest miniaturka doroslego czlowieka. Zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszczędna zygota tyż ni mo mózgu. Matka natura nie dała. Z łoscyndności :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanowczo nie
Te kobiety mają prawo myśleć o sobie, mają prawo wybrać tego z kim się bzykają i rodzaj antykoncepcji. Właśnie wtedy decydują o sobie ... jeszcze mało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tylko nadzieje
że obrońcy zycia zdają sobie sprawe, że wiekszość tebletek anty ma działanie wczesnoporonne. Do zadan tabletek należy: -hamowanie owulacji -zagęszczanie śluzu szyjkowego, by był nieprzepuszczalny dla plemników -zmiana struktury blony sluzowej macicy, by nie doszło do implantacji ewentualnego zarodka (zygoty) 🖐️ Wasze gadki - było sie zabezpieczać mozna wiec rozbic o kant du.py, ale czy obrończynie życia zdają sobie z tego sprawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było na poważnie że 1/4 Niemców twierdzi że żyje w ubustwie. (mieszkają w komunalnych mieszkaniach, auta kupują używane) Dlatego ich feministki chcą jeszcze większej liberalizacji tej ustawy Chodzi o to że gdy coś się staje normą to później przesuwane są granice. Np Holandia. Tam już jest \"aborcja pourodzeniowa\" czyli dzieci z zespołem Downa można poddać eutanazji. Nie ma czegoś takiego że legalizujemy coś takiego i więcej nic nie będzie. Jak opinia publiczna się z czymś oswoi to bardziej \"nowoczesne\" będą dalej idące rozwiązania. Holandia, Szwecja, Norwegia, Dania, Wlk. Brytrania to nie jedyne przykłady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jest prawda----zakaz jest
bo inaczej sukienkowi by z głodu zdechli !!!!! najpierw chrzest potem taca na końcu pogrzeb stałe pewne źródło dochodu !!!!!! :O nakazy=zniewolenie=dyktat=ingerencja w sumienie !!!!!!!!!! :( jestem za pełną swobodą !!!! :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczesne feministki najszybciej by rozwiązały problemy domów dziecka. Nikt by tam nie dochodził. Kobieta sama i bezrobotna - aborccja Partia Kobiet (Manueli Gretkowskiej) powinna mieć hasło \"Aborca-zaoszczędzone pieniądze podatników na domach dziecka\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet....ja wszystko rozumie i wcale nie pochwalam aborcji.....pragne tylko zaznaczyć że czasami taka furtka jest kobietom potrzebna...w skrajnych przypadkach ale jednak jest potrzebna. jak ktoś wcześniej wspomniał....wszystko opiera sie o kasę....czy sie komuś podoba czy nie. Przecież kobiecie której przejdzie przez głowę taka myśl...wystarczy pomóc. Otoczyć ją opieką psychologa i dać jej to czego potrzebuje....nic prostszego. Tylko własnie...na taką pomoc potrzebna jest kasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Margarito, nie neguje Twojego poglądu. Problem leży w tym że pojęcie granic pewnych rozwiązań jest subiektywne. Gdyby można było coś zmienić i na tym koniec. Ale w tamtych krajach ludzie się przekonali że jest inaczej. W wielu kwesiach możesz nawet mieć rację, ale tu chodzi o otwarcie przysłowioej \"puszki pandory\" (aborcja to zresztą nie jedyny tego typu przykład)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanowczo nie
Do >mam tylko nadzieję A ja mam nadzieję, że odróżniasz niedopuszczenie do owulacji czy zagnieżdżenia się zarodka od rozrywania już żyjącego maleństwa na strzępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tylko nadzieje
Przecież zygota też żyje.... Itu sie zaczynają rozważania, od kiedy mamay do czynienia z człowiekiem:: -od chwili poczecia (czyli zygota=czlowiek) -gdy zaczyna bic serce -gdy wyksztalci sie mozg -gdy dziecko osiagnie pewna wielkość i kształt (czyli powiedzmy 5-6 miesiac) -gdy dziecko sie urodzi. KWestie sa podzielone, dlatego ten problem zawsze bedzie wzbudzal kontrowersje. Dla mnie zygota to człowiek, dlatego nie stosuje tabletek anty ani postinoru, bo wiem, że działanie tych specyfiów opiera sie w sytuacjach awaryjnych, gdy juz dojdzie do zaplodnienia, na uzuwaniu zaplodnionej komórki poza ustrój kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykład z jednego ze stanów USA pokazał jak względne jest rozumowanie \"mam nadzieje że\' Stopniowo przesuwano dozwoloną aborcję, kolejne tygodnie, miesiące. Raz lekarze (po którymś ostatnim prawnie przesuniętym dozwolonym terminie) usunęli płód, to już był wcześniak. Mógł żyć. Dali go do respiratora. Kobieta nakazała im wyłączyć to urządzenie. Odmówili. Jej mąż poszedł po dyrektora. On odłączył. A dziecko zmarło dopiero na drugi dzień. Feminizm żeby funkcjonować musi mieć nowe postulaty, bo inaczej po zrealizowaniu ich postulatów znikłby. Więc zachodnie feministki zgłaszały nowe i nowe (np. przesuwanie dozwolonych terminów) i prawa wyboru (np. eutanazja dzieci z zespołem Downa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanowczo nie
Postinor ma inne działanie niż pigułka anty. Pigułka jest po to, żeby do zapłodnienia nie dopuściła a postinor ma "oczyścić" to co się ewentualnie zagnieździło, więc nie mylmy pojęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój ojciec to pedofil
Ja jestem za aborcją całkowicie. BYłam wpadką dla moich rodziców. Tzn. spierdoliłam im życie, tak to ujmowali. MOja mama urodziła mnie gdy miała 17 lat. Całkowicie uzależniła się od niego, a on ją lał ile wlezie. NIkt jej nie pomóc w obronie przed skurwielem. GDZIE BYLIŚCIE PAŃSTWO OBROŃCZYCIELE NIENARODZONYCH DZIECI, GDY MOJA MATKA UCIEKAŁA ZE MNĄ W NOCY Z DOMU OD KATA I SPAŁYŚMY WIELE RAZY W NOCY NA ULICY? gDZIE BYLIŚCIE WTEDY? Ja jestem za aborcją, bo gdyby była dopuszczalna, moja matka mogłaby mnie usunąć, wtedy ona by miała swoje życie, byłaby wolna i nie byłaby tj jest teraz alkoholiczką bez zębów, zniszczoną, skaczącą na kazde podniesienie głosu. A ja nie przeżyłabym tylu koszmarów. BYŁAM MOLESTOWANA SEKSUALNIE PRZEZ WŁASNEGO OJCA. MI TEŻ NIKT NIE POMÓGŁ, GDY UCIEKAŁAM Z DOMU. Ksiądz powiedział " Dziecko, ale co ludzie powiedzą, że ja trzymam na plebanii dziewczynę" Policja nie wierzyła. Wszyscy mieli wszystko w dupie. GDZIE WTEDY BYLIŚCIE OBROŃCY NIENARODZONYCH DZIECI, CZEMU NIE POMAGACIE JUZ URODZONYM? BYłam małą dziewczynką a potem młoda kobietą, mogłam zajśc w ciąże z własnym ojcem po tylu nocach, gdy dobierał się do mnie. Z duzym proawdopodobieństwem urodziłabym uposledzone dziecko, z powodu pokrewieństwa. Była nawet taki program w telewizji, gdzie kobieta urodziła dziecko własnego ojca. GDZIE WTEDY BYLIŚCIE ? CZEMU NIE POMOGLIŚCIE TEJ DZIEWCZYNIE ? Tak kochacie dzieci, kochacie dzieciątka. A BYLIŚCIE CHOCIAZ RAZ W DOMU DZIECKA, KTÓRE ZNAJDUJE SIE W WASZYM MIESCIE? Widzieliście jak żyją te dzieci? CZEMU IM NIE POMAGACIE? ALBO CZEMU NIE ZAADOPTUJECIE PIĄTKI Z NICH DO WŁASNEGO DOMU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni nei kochaja zadncyh dzieci
im chodzi tylko o doskonała władzę - jak cię wyrucha to zdechniesz , a urodzisz. chodzi tylko i wyłacznie o władzę nqad kobietą , a nei o zadne dzieciątka, dlatego tylko pierdolą w kółko o dziecku poczetym, bo ty je nosisz w brzuchu i to twój problem co jesz, a jak dzieciak sie urodzi to ich wszystkich wpierdala, zaden nawet szklanki mleka nie poda - mówia : tzreba było się nei pieprzyć, albo idz do robotry. OPierdoleni hipokryci w kieckach z kutasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu żałosne
"Napisze krotko: jestem za aborcja w kazdym przypadku, dajmy kazdej kobiecie rozegrac to we wlasnym sumieniu" Jasne, obejmijmy tym postulatem również gwałcicieli, złodziei i zawodowych killerów. Niech sobie przemyślą swoje czyny w domowym zaciszu. :-P SKORO MOJA MACICA=MOJA SPRAWA TO WYCINAJCIE SOBIE K... MACICĘ, NIKT WAM NIE BRONI. ALE ZARODEK W MACICY TO NOWY, UNIKALNY ZESTAW GENÓW - TO INNY ORGANIZM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez grzechu
Ja też jestem za! aborcji tak!!! na 1 stronie bardzo mądry tekst xaxaxa.lasgas pisze bzdury.madziek sama napisałaś tą poezje??nie oczekuję odpowiedzi,bo zaraz znajdą się krytyczne.chcę tylko napisać,że miałam aborcje kilka razy,mam troje dzieci.Niczego nie żałuję,nie mam przykrych wspomnień i jest mi dobrze.Moja babcia bardzo wierząca sama mi dała kasę na aborcję. byłoby mi o wiele trudniej, gdybym miała taką świadomość,że moje dziecko żyje gdzieś w domu dziecka ,czy rodzinie zastępczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×