Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NightExpress

ABORCJI TAK!!!

Polecane posty

Gość T.T.T.
mój ojciec to pedofil -> tylko dlatego mogę z Tobą polemizować, że jednak Cię nie usunięto jeśli chcesz się zabić - Twoja sprawa ale nie decyduj za innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej wulgarnej: Każdy ruch polityczny znika gdy zrealizuje się jego postulaty, to samo się tyczy feminizmu. Dlatego dochodzą nowe (i będą dochodzić jeszcze nowsze) postulaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T.T.T.
->Moja babcia bardzo wierząca sama mi dała kasę na aborcję. to ma być jakiś argument? -> byłoby mi o wiele trudniej, gdybym miała taką świadomość,że moje dziecko żyje gdzieś w domu dziecka ,czy rodzinie zastępczej. fajnie że myślisz o sobie szkoda że Twoje dziecko nie dostało szansy na jakiekolwiek przemyślenia nt. swojego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie unikniesz motywu decydowania za innych, niestety. Ty wolałabyś się nie urodzić. Masz prawo tak myśleć. Ale wiele z byłych wychowanków domów dziecka nie chciałoby żeby w przeszłości ktoś zdecydował za nich, odbierając im życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanowczo nie
>mój ojciec to pedofil > to nie wina narodzonych dzieci, że mają skurwieli zamiast rodziców >a do tej co ma taką babcię wierzącą, to chyba logiczne że wierząca nie jest, nie każdy słuchający radia maryja jest chrześcijaninem. druga sprawa, to antykoncepcja jest chyba tańsza od aborcji. .....ja pierdolę, co za ciemniactwo..... i ponoć XXI wiek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emil kostrzeffski
mój tate jest bardzo wierzący ale czasem bierze udział w mszach satanistycznych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanowczo nie
właśnie ..... dobre porównanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez grzechu
babcia jest bardzo wierząca i nie zrobiła nic złego,po prostu mi pomogła i to bardzo.oby każda kobieta mogła sama decydować o sobie,swoim życiu i o tym ile chce mieć dzieci.powinno się przeprowadzić referendum z udziałem samych kobiet od 15 do 50 lat.a tym starym moherom w głowach sie przewraca,napewno żałują,że same nie miały takich możliwości,to innym też zakazać.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofistyka dla debili
O czym w ogóle ta gadka? Jakby mnie nie było, to nei mialabym tez w ogóle swiadomosci , z e mogłabym byc ! i dlatego, zaden wyskrobek nei moze załować , ze się nei urodził, natomist człowiek, który sie urodził, moze zalowac, zego nei wyskrobano. chyba zakończyliscie logikę na pierwszych zajciach, bo tylko wtedy mozna wypisywać dyrdymały jak płód załujący ze sie nie urodził....Załujący za pomocą struny grzbietowej i ogona , w drugim miesiącu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój ojciec to pedofil
Wy HIPOKRYCI, NAWET NIE JESTESCIE WSTANIE SOBIE WYOBRAZIĆ CO JA PRZESZŁAM, I Z CZYM MUSZE WALCZYĆ. Gdyby matka mnie usunęła jej zycie byłoby wolne od cierpienia, wolne od sadysty i zboczeńca. A ja nigdy nie przeżyłabym tego co przezyłam. Moje zycie nie składałoby się ze wspomnień i snów, które odgrywają cię ciągle i ciągle wkółko na ten sam temat. MOŻE WY JESTESCIE TAKIMI ZBOCZENCAMI I LUBICIE UPRAWIAĆ SEKS Z WŁASNYMI RODZICAMI, ALE DLA MNIE TO BYŁ KOSZMAR, KTÓRY STOI MI PRZED OCZAMI DO DZIŚ, I NIC NIE JEST W STANIE MI POMÓC I NIKT, ŻADEN PSYCHOLOG, ZADEN SEKSUOLOG. Nanawidze jak inni ludzie mnie dotykają, nie nawidze jak na mnie patrzą. Nie jestem w stanie być w żadnym związku z żadnym facetem, nie jestem wstanie być kobieta, matką, żoną. JESTEM WRAKIEM CZŁOWIEKA, codzienne w nocy przeżywam koszmar ten sam. Jak mój "tatuś" cuchnący odorem alkoholu zbliża się do mojego łózka, cięzko na nim siada, i wkłada swoją rękę po moją kołdrę, nAJpierw sięga do moich piersi i miętosi je, potem gdy się bronię, strzela mnie dwa albo więcej razy w twarz, władzie rękę na gardle i dusi, jednocześnie wkładając, a potem wciskając druga rękę między moje uda, wciskając swoje paluchy głęboko jak tylko może. Bronię się, drapię go, kopię ile mam sił, a on wyciąga rękę z między moich uda i bije mnie i bije i dusi... Lubicie taki seks? Przyjemnie wam było? JAK TO MIAŁAM CO WIECZÓR, CO NOC. GDZIE WTEDY BYLIŚCIE WIELCY HIPOKRYCI. A MOŻE SAMI TO ROBICIE Z WŁASNYMI DZIECMI, ZE WAM TAK ZALEZY NA UZALEZNIENIU KOBIET OD SIEBIE. BO WTEDY BĘDZIECIE SIĘ MOGLI NAD NIMI BEZKARNIE ZNĘCAĆ I NAD ICH DZIEĆMI. JA WYBIERAM ŚMIERC NIŻ TAKIE ZYCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofistyka dla debili
A skoro kobieta nie ma prawa decydowac o zarodku, to ciekawe, czy kobieta która wyskoczyła oknem popełniła morderstwo czy samobójstwo? No prosze o odpoiwedż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój ojciec to pedofil
WŁASNIE JA ŻAŁUJĘ, ŻE MNIE NIE WYSKROBANO. Pytałam się dlaczego tego nie zrobiła, powiedziała, że nie miała pieniędzy, była biedna, a ojciec jej nie chciał dać i musiała urodzić, próbowała przerwać ciąże, ale byłam silna i sie urodziłam. NA SWOJE PRZEKLEŃSTWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mój ojciec to pedofil
Spróbuj isc na jakąś grupę terapeutyczną - nie zapomnisz, ale moze to trochę złagodzi ból...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanowczo nie
>bez grzechu, czy ty myślisz, że ci co sie tu nie zgadzają na aborcję to mochery? mylisz się, bo ja jestem 25 letnią kobietą, która bardzo pragnie dziecka. a twoja babcia, to nie wiem w co wierzy, bo napewno nie w boga, akurat ta wiara zabrania tego barbarzyństwa kategorycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty pragniesz dziecka
ale nie znaczy to, ze kazda kobieta pragnie go tak samo jak ty, a już zwłaszcza dziecka z zerznięcia przez dwóch zboczeńców w krzakach . a ty bredzisz o raczkach i nózkach, kiedy takiej kobiecie odbiera ktoś sens zycia - tak samo jak tej dziewczynie gwałconej przez ojca. Nie wiem, jak ona by miała jeszcze wychowywać dzieciaka tego ojca, podejrzewam , ze skońcyzłoby się odkręceniem gazu , albo skokiem z okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój ojciec to pedofil
ANTYKONCEPCJA JEST TAŃSZA? Wy nawet pojęcia nie macie z czym biedne kobiety, które mają kilkoro dzieci i męza alkoholika musz asię borykać. ZA LEKI TYM DZIECIOM JAK SIĘ POCHORUJĄ PŁACICIE? Te kobiety sa uzależnione od męzów, bo nawet jak uciekają z własnego domu na ulice z dziećmi to nikt im nie pomaga. śpią na ulicy, policja ma w dupie wszystko, Rzeczniczka Praw Dziecka sobie jeżdzi na wycieczki zagraniczne i ma w dupie jak żyja dzieci w naszym kraju. Czy maja co jeść, wiele dzieci je swój pierwszy ciepły posiłek w szkole o godzinie 12.00 w południe, gdzie wy już jesteście po drugim śniadaniu, wiele dzieci chodzi w podartych butach, albo tj jest to przy granicy wschodniej szerzy się analfabetyzm, bo dzieci nie chodza do szkoły z takiego powodu, ze nie mają butów na zimę. I taka sytuacja nie tylko jest w rodzinach patologicznych, ale normalnych rodzinach. Ilu jedynych zywicieli rodzin zostało zwolnionych z pracy, bo zakąłd upadał, bo prezes przejadł pieniądze, albo je wyprowadził? Nikt nie przejmował się, że to jest jedyny zywiciel rodziny i ma małe dziecko. GDZIE WTEDY JESTEŚCIE HIPOKRYCI/ CZY CHOCIAŻ RAZ POMOGLISCIE TAKIEMU DZIECKU Z DOMU DZIECKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktoś w takiej biedzie
nei zył, to jej nie zrozumie - nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini parowka
bez grzechu - oczywiście, kobieta ma prawo decydować o SWOIM życiu jednak gdy jest w ciąży jest w niej inne życie, zupełnie nowe (to że poza macicą nie może przeżyć nie jest argumentem - noworodek pozostawiony bez opieki także umrze po kilku godzinach) sofistyka dla debili - skoro stosujesz argumentację ad personam to proszę bardzo: reprezentujesz kulturę i wrażliwość czołgu RUDY 102 przypadkiem jednak poruszyłas ciekawy problem - z tym skokiem przez okno (rozumiem, że skacze kobieta w ciąży) otóż analogicznie - według ustawodawstwa stanowego (w tych stanach gdzie przerywanie ciąży jest karalne) zabójstwo kobiety w ciąży jest uznawane za podwójne morderstwo przypominam także - choć z pewnością TY zakończyłaś studia jak trzeba - że polski kodeks cywilny daje dziecku poczętemu zdolność prawną (np: do spadkobrania)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanowczo nie
Nie pisałam ani przez chwilę o kobietach zgwałconych, czy matkach upośledzonych dzieci, akurat w tych wypadkach bym niedyskutowała i oddała ostateczną decyzję matce. Więc nie wkładaj w moje usat tych bzdur. Piszę jedynie o kobietach, uprawiających regularny seks, które zachodząc w ciążę chcą decydować co dalej. One powinny myśleć o tym wcześniej a nie potem zabijać. Część z was zachowuje się jakby byli conajmniej zaskoczeni że ze współżycia są dziecie. Ludzie seks przedewszystkim służy prokreacji .... jeszcze tego nie wiecie .... z czego potem te dylematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój ojciec to pedofil
POLSKA TO CIEMNIACTWO? TAK CIEMNIACTWO ty kretynie czy nnie wiesz, że pod wzgledem opieki nad NARODZ\ONYMI DZIEĆMI jest nam bliżej do Zimbabwe? A jak wyglada opieka nad cieżarną kobietą? Jak nie zapąłcić ginekologowi, to kto sie nią dobrze zajmie? Jak nie zapłaci za witaminy w aptece to kto jej kupi? Za wszystko trzeba płacić, a ilu pracodawców kombinuje jak tu zwolnić kobietę w ciąży, bo to zbedny balast? A ile kobiet, które urodza dziecko ma potem pracę? HIPOKRYCI, ŻYGAC SIĘ CHCE JAK SIĘ WAS SŁUCHA Z TĄ WASZA WIARĄ. NAJPIERW POMÓŻCIE TYM DZIECIOM W DOMACH DZIECKA, KTÓRE KOŁYSZA SIĘ Z BRAKU RODZICIELSKICH, MATCZYNYCH RAMION, KTÓRE ICH PRZYTULĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram aborcje z całych sił
dla każdej kobiety, zostawiam to jej moralności, nic mi do tego. Ale niech każda kobieta ma prawo usunąć ciąże, bez strachu, z jak najmniejszymi skutkami ubocznymi. A nie jakimiś domowymi sposobami, które mogą spowodować poważne komplikacje zdrowotne. Aborcja była i będzie, nie uratujemy na siłe życia niechcianego dziecka (jeśli matka za wszelką cene chce je usunąć) ale możemy uratować życie i zdrowie kobiet. Tyle co mam dopowiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini parowka
aha - widze że już się zaczyna wyskrobać - bo nie ma na buty wyskrobać - bo nie ma na sruty itd skończy się to niechybnie tak: posłać dziadka na eutanazję, bo ma Alzheimera i śmierdzi jest nam niewygodnie a po co dziadek ma się męczyć? porażające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadarka
sofistyka - chyba trzeba sie przyzwyczaic do tego, ze wszystkie "prolajfy" w dyskusji probuja sie odwolac do sumienia, moralnosci, emocji i uczuc. nie ma konkretnych i rzeczowych argumentow, sa tylko jakies gdybania. a co do czestych wypowiedzi typu "zalegalizujmy kradzieze i nie karajmy mordercow, jesli godzimy sie na usuwanie ciazy" - morderstwa i kradzieze sa potepiane przez wszystkich i na ich temat kazdy ma takie samo zdanie (nawet zlodziej nie chce, zebu mu cos ukradziono, nawet morderca nie chce, zeby zabili mu matke), wiec porownywanie tego typu czynow do aborcji jest bezcelowe, bo jak widac dyskusja wrze i to w calym kraju, a to znaczy, ze nie ma jednego zdania na ten temat. ludzie sa podzieleni i nie sa w tej kwestii zgodni. wbijcie sobie do glow, drogie "prolajfy", ze nikomu nie zalezy na tym, zeby kobiete zmusic do aborcji. natomiast wy chcecie za wszelka cene kazda zmusic do rodzenia. a ja rodzic nie chce i dopoki moje zdanie w tej kwestii sie nie zmieni - rodzic nie bede. zrozumcie, drogie "prolajfy", ze wszyscy cel mamy taki sam, chcemy, zeby aborcji bylo jak najmniej. ale nie osiagnie sie tego celu poprzez zakazy i tuszowanie calej sprawy. bo jesli aborcji oficjalnie nie ma, to znaczy, ze dalej mozemy wciskac nastolatkom kit, ze najlepsza metoda antykoncepcji jest kalendarzyk. nastolatka zajdzie i i tak usunie, ale to juz malo kogo interesuje, w koncu w oficjalnych statystykach tego nie ma... jesli aborcja bedzie dozwolona, rzad bedzie zmuszony NA POWAZNIE zajac sie sprawa antykoncepcji i edukacji seksualnej, zeby przypadkiem abrorcja nie byla traktowana na rowni z antykoncepcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój ojciec to pedofil
ale jaja mini parówka>> to co ta kobieta co jest w ciąży i skoczy z wieżowca i się zabije to zostaje skazana za podwójne morderstwo. Ale jaja to co trupa wsadzą do więzienia niech pognije :D 25 lat. poczytaj sama siebie z ta swoją znajomoscią prawa. Prawo w naszym kraju jest dla tych co mają kasę, mają plecy, albo sa szaleńcami. Więc przestań tutaj gadać o prawie, bo ja znam swoje prawa i prawo mojej matki, a i tak ci co mieli stac na straży tego prawa mieli to w dupie, chcieli wziąśc tylko kasę i iść do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój ojciec to pedofil
No tak teraz nie masz argumentów to wyciągasz sprawę eutanazji, normalka. Zawsze tak było, że hipokryci jak już nie mieli żadnych argumentów za aborcją to wyciągali temat eutanazji. Jestem za nią jak nabardziej za, szczególnie ciebie, bo już widac u ciebie degenerację komórek mózgowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini parowka
pomijając mało grzeczne "wbijcie sobie do głów" - generalnie zgadzam się: edukacja seksualna i antykoncepcja, im więcej tego tym mniej aborcyjnych pokus cieszę się, gdy piszesz że zależy Ci na zminimalizowaniu liczby aborcji to już jakiś wpsólny punkt, nie? ale wybacz, jak ktoś zakłada topik pt: "ABORCJI TAK!!!" to ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanowczo nie
>mój ojciec to pedofil, ty czytać chyba nie umiesz. ZA ZABÓJSTWO KOBIETY W CIĄŻY ......... Zresztą zastanawia mnie jedna rzecz. Taka to jesteś pokrzywdzona i wogóle psychiczny wrak człowieka, co to się nikomu nie da dotknąć itd. Więc pytanie do ciebie......... co ty do cholery robisz na forum erotycznym ? ...... dobijasz się? .... nie bardzo mi się chce wierzyć w tą twoją historię. Przecież ponoć unikasz takich wspomnień. Kolejna panienka chcąca zwrócić na siebie uwagę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez grzechu
ja też popieram aborcje z całych sił i się z tobą zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini parowka
mój ojciec to pedofil -> cóż za poziom dyskusji, brawo :-P napisałam "analogicznie" - więc oczywiście owej samobójczyni nie wsadzą do więzienia (postępowanie zostanie wtedy umorzone) natomiast niewątpliwie niszczy dwa życia: autonomiczne swoje i uzależnione od niej - płodu z eutanazją styk jest niby odległy... ale zasadniczy: godność dla życia ludzkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewe jądro romana giertycha
to jest właśnie dobijające: żaby jeszcze taka "bez grzechu" napisała że jest przeciwko aborcji, ale czasem jest ona nie do uniknięcia, są różne sytuacje życiowe itp ale ta pisze jak wół: POPIERAM ABORCJĘ Z CAŁYCH SIŁ no nie... :-o i oczywiście taka "bez grzechu" jak gdyby nigdy nic będzie zapieprzać za parę dni ze święconką... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×