Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia12347

nasze osiagnięcia- kobietki- 90 kg zdrowe odchudzanie!

Polecane posty

witam wszystkie kochane i jakże piękne kobietki razem z Zielonym_kapeluszem postanowilysmy zalozyc topik dla kobietek takich jak my czyli o wadze bliskiej 90 kg.. piszie tu swoje osiagniecia, potyczki oraz wszystko co was meczy lub cieszy:) buziaki i zapraszamy wszystkie serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również seredecznie witam:) Mma nadzieje, że to bedzie mily topik i dolaczy do nas wiecej osob:) Chemy odchudzać się zdrowo czyli : odpowiednia dieta (w moim przypadku 1000 kalorii) + sport + komsetyka ciała :) Zapraszam seredecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość therm
fajnie :) życze miłego odchudzania - ja też sie odchudzam i za mna już 9kg pozostało jescze 7 do idealnej wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba beka
waże 90 kg i moje osiągniecia to zezarłam dzisiaj 3 kg golonki i 10 tostów ze smalcem to chyba mało no nie? to dlaczego jestem gruba beka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
therm jak udało ci sie osiagnac tak wspaniały wynik?:) mozesz podzielisz sie w jakim czasie udalo ci sie tyle zrzucic i co robiłas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Marysiu :) tak tylko wpadlam zyczyc Tobie oraz innym dziewczynom powodzenia! wpadaj czasem na nasz topik bo nie chcialabym zeby umarl. 3majcie sie! pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki:) czy mozna sie przylaczyc ja sie zbieram z tym odchudzaniem juz od lutego i zebrac nie moge a teraz swieta :(( i takie pysznosci ale postaram sie ograniczac napiszcie moze cos o sobie ile macie lat cym sie zajumjecie i wasz cel:) ja mam 23lata waze 8kg chcialabym schudnac do 70 ale z moja motywacja ((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co 👄 rozumiem ze chcecie miec topik z dziewczynami ktore maja podobne cele do osiagniecia:) ale nie zapomnij o nas :D ja tam wkrotce wroce jak sobie wszystko poukladam i nie bedzie tam juz tego kogos. pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widze ze topik ruszył pełną parą :D witaj katia i musli z owocami:) miło mi:) no to musimy jakos przetrwac te ciezkie dni:) niestet nie bedzie mnie tu z wami od niedzieli do wtoru bo jade do babci..:( ale mysle, ze bede czuła tę siłę telepatycznie!!:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa kolerzanke:) Rzeczywiscie wszystkie ruszamy z podobna waga:) Ja sie jutro wchodzę na wagę i zobaczymy co pokaze... Masz racje musli owocowe strasznie trudno zacząć się odchudzac:) Mój sposob na swieta to nauka, moze jak sie nia zajme nie bede myslec o jedzeniu pa:* Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziiaj zjadlam: kanapke ( czarny chleb) z creme bonjour, salata + rzodkiewka 4 wafle ryzowe z tym samym i 2 jablka. jeszcze tylko pierozki i koniec na dzis:D a tak w ogole moge pozwolic sobie na pierozki?:P z kapusta. buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, kiedys mogłabym sie do was dołączyć, bo ważyłam 90,5kg... Ale to było ponad dwa miesiące temu, a dziś ważę już 78kg! zostało mi jeszcze 8kg do wymarzonej wagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady jak to zrbilas? gratuluje:) powiedz co robilas! dziewczynki ja ogolnie zastanawiam sie jakbym jadla tylko owoce i płatki ryzowe ( ktore praktycznie tylko jem caly dzien) i pila sok marchwiowy typu KUBUŚ ile bym schudła. oczywiscie ruh fizyczny jest:) ile by mi zlecialo co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady jak to zrbilas? gratuluje:) powiedz co robilas! dziewczynki ja ogolnie zastanawiam sie jakbym jadla tylko owoce i płatki ryzowe ( ktore praktycznie tylko jem caly dzien) i pila sok marchwiowy typu KUBUŚ ile bym schudła. oczywiscie ruh fizyczny jest:) ile by mi zlecialo co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony kapelusz
U mnie dzis waga pokazała 87,5 :) Kolejny raz wskakuje na wagę za tydzien:) Kasia odrzywiaj sie zdrowo:) Pomysl o tym ze cale zycie nie bedziesz jadla tylko owocow... Wesołych świat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapeluszu, ale wlasnie najsmieszniejsze jest to, ze ja caly dzien jem tylko owoce, jogurty i wafle ryzowe:) heh.. ja sie waze 21.. ciekawe czy cos zlecialo:P pewnie nie bo po miesiacu czesto waga stoi ale czuje w cm ze spadło troche:) buziaki i Wesołych Świąt!):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tineczka1234
czesc dziewczyny:)ja mam podobny problem waze obecnie 90,4 kilo startowalam z wagi.95kilo...udalo mi sie juz 5 klo zrzucic z czego sie bardzo ciesze..mysle ze razem wytrwamy tym bardziej ze kazda z nas wazy prawie tyle samo:)bede do Was raz dziennie zawsze zagladac piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony kapeluszu
zamiast jeść poczytaj słownik ortograficzny .... oj przyda Ci sie ta lektura ... życzę wytrwałości ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tineczka1234- serdecznie zapraszamy do naszego grona;) bedzie nam bardzo milo:) pochwal sie tymi straconymi 5 kg:) buziaki!:) zielony_kapeluszu wiesz, ze cie wszyscy uwielbiamy wiec nie przejmuj sie glupimi uwagami:) buziaki!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EB
Dziewczyny gratuluje wszystkim samozaparcia. Też nie jestem szczupła i chciała bym schudnąć. Mam nadzieje, że mi sie to uda. Czytam Wasz topik od początku, wydaje mi sie iż ten będzie dla mnie najbardziej odpowiedni.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EB
Nie mam pojecia jak sie zmienia aby nie być pomarańczowym w pseudonimie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się zastanawiam czy byłabym tu mile widziana- startowałam z 81kg, w poniedziałek wazyłam 77kg, ale wczoraj odpuściłam i słysze tupot moich kilogramów jak wracają. Tak tu sympatycznie że aż chce się pogadać! tylko walcie śmiało czy waga, no niech bedzie te 78kg to nie za\"mało\" jeśli chodzi o ten topik ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EB
W sumie to ja tez sie wprosiłam. Mysle, ze to nie za mało. Ja waże o zgrozo 84(ale musze sie pochwalić, że od stycznia ubyło mi 9 kg). Jestem wysoka i ubita. Nie widac po mnie aż tak bardzo tych moich nieszczęsnych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EB- na stronie głownej forum jest u góry \"zarejestruj swój nick\" czy coś w tym stylu i tam się zaczernisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×