Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia12347

nasze osiagnięcia- kobietki- 90 kg zdrowe odchudzanie!

Polecane posty

witam:) schudłam 5kg a nie 7 w miesiąc:) dziekuje, ze sie dolaczylyscie, bedzie nam razniej 21 dnia kazdego mieiaca:) jestem szczesliwa bo weszlam w spodnie w ktore nigdy wejsc nie umialam:) no to moje drogie 11 dni do ważenia:) ale bym chciała chociaż 3 kg zobaczyc mniej.. ale watpie bo w 2 miesiacu zawsze waga stoi..:/ ja cwicze codziennie na brzuh, boczki i nogi:D buziaki:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie pisze :( kupilam sobie herbatke mandaryny moze cos tam pomoze;] piła ktoras z was ja kiedys? albo chociaz sie oczyszcze:) juz jestem po jednej:) natepnym razem kupie sobie pu erh i postram sie wypic:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) pamieta tu ktoś o mnie jeszcze? niesety mialam spalony monitor i dlatego mnie nie bylo.. co do swiat to szkoda gadac :/ oki to ja też się waże 21 :) papapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielony kapeluszu pewnie , że pamiętamy. Powiedz nam jak masz na imię jeszcze i będzie nam bardziej rodzinnie:) Kurcze muszę sobie stopkę zrobić zaraz zrobię. Tylko mam problem co do wagi wyjściowej. Napisze przybliżoną. Chyba będzie ok:) Nie piłam tej herbatki, za to w pracy po jednej kawie pije właśnie Pu-Erh Pineapple fajnie pachnie , w smaku obojetna. Lepsza jest zwykła Pu erh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze ja wam przedstawie kapelusika:D nazywa sie maria.. chyba hehe z tego co pamietam:D jest wspaniała dziewczyna, z ktora naprawde mozna o wszystkim pogadac:) ciesze sie, ze do nas wrocilas moja droga:) chyba zaraz porobie jakies brzuszki bo mi sie nudzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od miesiaca prawie pijam puerh i tą z reklamy system slim figura. Nie wiem czy się przyczyniają do chudnięcia no ale pije, bo zdrowsze toto od zwykłej czarnej. NIezbyt mi smakują, ale dodaje cytryny i jest lepiej, no i jak już jest całkiem fatalnie to wrzucam słodzika żeby sobie życie osłodzić. Świeta świeta i po świetach, od jutra bede tu zaglądać po południami tylko bo idę do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na imie Maria i jestem grubym babsztylem.... :( Jutro ide na impreze i chcialam kupic sobie dzis bluzke i mierzylam xxl a ekspedientka ze bedzie mi zamala i przyniosla mi jakis worek o rozmarze xxxxl :( Ale jestem zla :/ jakby ktos chcial to podam link na moja fotke i same stwierdzicie albo wyminimy sie na meila... ale chumor to mi sie zepsul... i mam gdzies ze jak pisze robie same bledy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie za dobrze Ci?! :) A mi cztery litery na fotelu rosną :) Niestety taka praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę sobie tez kupić ta z reklamy jak nie oszukują to powinna ona walczyć z tkanka tłuszczową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Kasiu:) Wiecie co cały czas się dziwie dlaczego tak wielu ludzi mowi o mnie wspaniała a ja się czuje jakaś taka nijaka... Dzis poszlam do sklepu i chcialam przymiezyc bluzke w rozmiarze 42 a jakas wredna ekspedientka przynisla mi 46 a to byl szary worek.. znaczy tak wyglądało jak worek.. Delikatnie mowiac zepsula mi humor... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
system slim figura i puerh (kupuje w Biedronce bo tanio) nie są przeczyszczające. Wszędzie tam gdzie w składzie senes albo kruszyna to przeczyszczające a te nie. Wypróbowałam także gwarantuje:) a ja wydrukowałam sobie tą 6 weidera i patrze na te cwiczenia i patrze......... a poza tym oglądam zdjęcia,z linka któy posłąłą Ewa. Dziewczyny tam niezłewyniki mają. Ja też chce! A tak w ogóle to skąd nick zielon kapelusz?:) ciekawią mnie różnenicki. Z moim to prosta sprawa- leżała płyta na biurku i to tytuł jednej z piosenek i zarazem tytuł płyty, w któej zakochałąm się na wakacjach w Turcji. A tak w ogóle to Ola jestem:-) i humor mi sie poprawia troche, wezme tego mojego \"starego\" dziś na rozmowe, trudno ktoś musi pierwszy zacząć. A jak nie podchwyci, to niech sam coś wymyśli. Ewa, w tej mojej pracy dosyć dużo wolnego, ale za to jak już pracuje to newry trace.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja od dzis pije herbatke, pewnie guzik da, ale co tam:D nie za bardzo smakuje, ale jak trzeba to trzeba. mam 20 torebek, gdy sie skonczy kupuje pu-erh. ja juz dzis po abs-ie jeszcze tylko wieczorem cwiczenia i koniec na dzis:) mam pytanie: jakimi balsamami ujędrniającymi sie smarujecie? macie jakies efekty? chodzi mi glownie o biust.. nie chce miec go do kolan:D:D:D.. co prawda cwicze z ciezarkami i pompki ale to nie wystarczy ( bynajmniej takie odnoszę wrażenie).. buziaki Kapelusiku Moj jesteś cudowna:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu(jeżeli tak można mówić) nie ma sparwy podaj mi maila i wyslemy Ci fotki. Co do zakupu nie przejmuj się. Ja dzisiaj natomiast kupiłam sobie spódnice. I mimo, że już tyle schudłam musiałam kupić rozmiar 44 gdzie nigdy takiego nie kupowałam. Ale cóż rozmiarówki nie kiedy kłamią nie ma co się oszukiwać. Co do bluzek to nie mam problemu z 42 w biuście mam 94cm. A wracając do spódnicy-ja nie chodze w kieckach, nie wiem co za diabeł mnie skusił. I dla poprawienia sobie humorku i Wam. Koleżanka dzisiaj w pracy miała ze mnie fajny ubaw, bo spodnie w pasie miałam pospinane spinaczami bo mi zlatują:) Zdolna to ja jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno ja do biustu używam kosmetyku z avonu z seri solutions. Mi on odpowiada biust nie spada i jest jędrny:D Do smarowani ud tęz avon i mam coś z oriflame Ocean Algae Slender Gel. Kiedys miała vichy. ALe powiem Wam moje drogie , że sceptycznie jestem nastawiona do tych balsamów wyszczuplających uda. Mi one nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze to topik dla takich jak ja :-) Nigdy nie wazylam wiecej niz 80 kg, to byla moja max waga która skutecznie utrzymywalam przez dlugi bardzo czas... ale przez ostatnie pól roku \'poszlam\' w góre, od dnia swojego slubu w sierpniu przybylo mi ok.7 kg 😭 I zle mi z tym bardzo...pisze na innym topiku od dawna ale zaczyna upadac wiec pomyslalam o przeniesieniu na inny, gdzie bedzie wsparcie i mila atmosfera.. Czy mozna sie do Was dolaczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia pewnie , że możesz czym nas wiecej tym lepiej. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczyny ja co prawda funkcjonuję na innym topiku ale zaglądam też na inne bo czasami tak bywa że topik jest fajny a potem pada mam nadzieję że tu tak nie będzie czy można tu do was czasami zajrzeć ????? jestem po 30 tak jak wy i walczę od stycznia ze swoimi kilogramami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam eulalia i alexandria:) jako założycielce przypisany mi jest obowiazek przywitania was i zaproszenie do przyłączenia sie do walki:) witamy w naszym skromnym gronie:) ewa ja tez jestem sceptycznie nastawiona do tych wszystkich smarowidel, ale po nich skora jest jedrniejsza i gladsza:) dzis zjadlam ostatni posilek o 13.30 :O i nie jestem glodna:) zaraz standardowo cwiczenia i od dzis robie pompki bo czytalam, ze dziewczyna robila 100 przez miesiac i ma teraz pieky i jedrny biust:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie. Dzisiaj kolejny dzień z kg. Wczoraj zgrzeszyłam :/ Po 20-tej jadłam bo głodna byłam. Ale za to dzisiaj będę silna. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie mogę się zmobilizować do ćwiczeń:( Leniwiec jestem pospolity:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja dziś mykam na pielgrzymkę maturzystów do Częstochowy:D wiec cały dzień na nogach:) zauwazylam, że mój brzuh robi się twardy:) zawdzięczam to wytrwałości w cwiczeniach!:) dziewczyny opłaca się:) buziaki!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia jak Twój brzuch robi sie twardy to widać już skutki ćwiczeń fizycznych.Widzę, że od wczoraj jakoś mało piszecie:( Jedna na pielgrzymkę, druga do pracy więc może wieczorem sobie pogadamy:) Pozdrwaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! melduje się z lepszym humorem, doszliśmy do zgody choćnie powiem, boli mnie to co sie wydarzyło a on nie ma żadnej skruchy... trudno,już nic nie zrobie. Właśnie wróciłam z pracy, ale za godzine znowu musze wyjśc z domu po Mikołaja do żłobka, a potem od 15 do 16:30 znowu jestem wyłączona z życia bo mam korepetycje- na szczęście w swoim domu i do nikogo nie muszę iść.Ale samo siedzeni z tymi niekontaktowymi dzieciakami jest takie męczące- brrrrrr, szczególnie jeden taki sztywniak że godzina wydaje się być trzema. Jestem z siebie dumna,ze przez te święta nanic się nie skusiłam. Dziś też lekko zaczęłam, choć teraz pochłonęłam nadprogramowe migdały bo obiadu mi sie nie chce samej grzać. Pewnie będę głodna jak wilk po tych korkach i będę wchłaniać o dużo za dużo wieczorem bo tak jak ty, Ewa wtedy najbardziej robię się głodna. A do ćwiczeń mi też ciężo oj bardzo i sama sie nie umiem zmobilizować, choć już wydrukowałam sobie tą 6 weidera.W czwartek idę na aquaaerobik i w piatek na aerobik normalny zwany Body Styling- ćwiczenia z gumą:-) odezwe sie wieczorkiem! miłej pracy Ewa i miłęgo dnia innym dzieczynom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym chciała na aerobik. Za to ja dzisiaj idę na solarium, a co mi tam przecież działa podobnie do sauny:) Ale sobie wymyśliłam:) Ja jak na razie jestem tylko po ogórku, wczoraj przez to łakomstwo wieczorem dzisiaj nie mam apetytu na nic, tak sie zastanawiam może jeden dzień głodówki aby organizm wyczyścić?! Spróbuje ale czy dam rade nie mam pojęcia. Dziewczyny a tak w ogóle skąd jesteście. Ja Szczecin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) mnie znów nie było jakiś czas, ale internet mi nie działał. Ja jestem z Leszna. Od świąt jeszcze nie zgrzeszyłam:) Ja uzywam wyszczyplającego balsamu z avonu, w sumie żadnych efektów jak na razie nie widze... a dzis ide na impreze i mam zamiar tanczyć do upadłego, pozbędne się zbednych kalorii :) milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie skończyłam lekture dodatku do dzisiejszej gazety wyboreczej a mianowicie \"jak się kochać\". wiecie co miło się zaskoczyłam, nareszcie coś normalnego a nie jakieś iracjonalne porady w stylu cosmo.. a Wy jak kochane? meżatki? w szcześliwych związkach? bo ja jestem singlem, który narazie nikogo nie poszukuje:) Ide pod prysznic w końcu muszę dziś dobrze wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj meil to: pomaranczowe-mysli@o2.pl ja poźniej odeślę link z moimi fotkami co prawda teraz jestem cieższa jakieś 6 kg, ale spoko szybko znikną!!! ja dziś kupiłam dzinsy niestety w rozmiarze 46 czyli narazie nic się dużo u mnie nie zmieniło.. ale i tak jestem zadowolona, ponieważ kupiłam je w lumpeksie za 20 zł a \"nówki sztuki\" :D w sumie schudlam dopiero 2,5 kg ale dziś w szkole usłuszałam od pani szatniarki, że troszke \"zjechałam\", od razu lepszy humorek:) kurcze ja mam teraz czas pisać to Was nie ma i na odwrót:( Kasia napisz jak po pielgrzymce do Częstochowy. Ja jak byłam w swojej klasie maturalnej to modliłam się o zdanie matury i o to, aby pogodzić się z moim byłym. Wszystko się spełniło:) Choć tego drugiego nie wspominam miło. Chyba się sprawdza powiedzenie \"uważaj o czym marzysz bo to się spełni\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×