Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia12347

nasze osiagnięcia- kobietki- 90 kg zdrowe odchudzanie!

Polecane posty

mówię to co widziałam na zdjęciu :) ja waze 86 ( o zgrozo! ) ale niedługo i bedzie 7 z przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już poznałam Kasie- ładnie wyglądasz! szczególnie z misiem:-) a ta dziewczynka to siostra? i jeszcze jedno pyt: efekty i ramka na zdjęciu zrobiona w PSP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem:) Kasia 2 zdjecia z wystawy psów poszły na maila. Tak wygladam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadySugar jezdze 35-38 km na godzine .... naprawde szybko i na najmniejszym obciążeniu ! ... widocznie nie moge zmienic swoich uda .. jak było tak jest 53-54 :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam jeszcze ewo fotek:( dziękuje mesafe:) ja jestem przy nim najszczesliwsza wiec pewnie dlatego takie masz wrazenie, ze ladnie wygladam hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mesafe ja obrabiam zdjęcia w picasso. Jak zainstalujesz sobie na kompie to wszystkie zdjecia które masz sa zapisywane w tym programie. http://picasa.google.pl/intl/pl/ to jest link do programu, łatwy i wszystko masz ułożone chronologicznie ( nawet to co Twój mąż ukrył przed Toba ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta mloda to siostra mojego chlopaka:) a djecie robil nam wujek wiec nie orientuje sie skad ten efekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EB a takie efekty typu ramki, tubesy i inne scrapbooki da sie tam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz jeszcze raz wysle, to są zdjecia z daleka robione ale zawsze cos- no cóż jeszcze siedze w pracy więc wiecie małe pole do popisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EB, łożesz ty, w pracy musisz siedzieć jeszcze, ja od wczoraj wolne! ale właśnie umyłam włosy i musze je poukłądac zaraz i po młodego do żłobka i fryzjera. Dziś też z sąsiadkami idziemy na aerobik, bo one też się odchudzają. A ja jestem taki leń do ćwiczeń ze musze z kimś, bo inaczej bym sie nie wybrała. Jeszcze chętnego na aqua aerobik szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia jeszcze jedno poszło. Tu trochę bliżej mnie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja zaraz też uciekam do domciu . Dzisiaj szefostwo stwierdziło, że tylko do 13-tej pracujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no EB, z daleka to można cię z Paris Hilton pomylić! a psiurek fajny. Ja mam labradora, a raczej już moi rodzice mają bo musiałam go zostawić jak sie wyprowadzałąm do naszego niewielkiego m3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tylko na tych zdjęciach nie widać moich tłuściutkich nóg:) Z mami jest o tyle dobrze , że chyba wszystkie jesteśmy ubite a nie \"rozlazłe\"- nikogo nie chcę tym słowem urazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze, ze tak jest:) przynajmniej nie jestesmy takie rozlane.. mam nadzieje, ze tez nikogo nie uraziłam, bo nie miałam takiego zamiaru !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuje za komplementy:) Ale wiecie jak nie raz mam trudności z rozmiarem 42, bo sie w niego nie mieszcze to mnie szlag trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra laski ja uciekam bo muszę jeszcze z biurka posprzątać. Później sie odezwę. Myślę, że tak o 19-tej będę. Buźka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny ja lece, bo niedługo moj kochany przyjdzie:) buziaki i ciesze sie, ze mogłam was poznac!:) paaa i zagladne tu jeszcze moze jak bede u mojego to szybko wskocze i cos napisze!! 3majcie sie!!:) paaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ja też sie mieszcze w 42, jak wazyłam te 9 kg wiecej to oj strasznie ciasno było hehehe. Na szczecie jest już lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×