Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

wszyscy powyjeżdżali czy co, cisza nastała po wypłatach heh musiały być dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czary mary hokus pokus
A może ankiety tajemniczego wszystkich dobiły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahha
no u mnie ankiety nie zbyt dobrze poszly, a u was jak? slyszalem ze praktycznie wszędzie slabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe :) no tak wlasnie cisza, wyplaty wyplaty i cisza a ja juz jej nie mam :( a gdzie tam do kolejnej... za to tajemniczy 2 razy na 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iguana007
U mnie też 2x100% radości ci nie miara bo poprzedni był taki sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahha
Czytaliscie ostatnie postanowienie znow ktoś gdzies przekręty robil, co z tymi ludzmi się ddzieje powariowali czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deichmamka
No i przez takich pionkow wszyscy jestesmy podejrzani.nie dosc ze jest stres przed prezesem i rks to jeszcze rewizja bedzie przewracala sklepy do gory nogami.a przeciez nikt z nas do konca nie wie z kim pracuje.z kad mozemy wiedziec co sie dzieje gdy nas nie ma.ale jedno jest pewne: nie wierze ze w tych sklepach kierownicy o niczym nie wiedzieli.oni tez brali w tym udzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosteczek
do deichmamka- śmiałaś się wcześniej z czyjegoś stylu pisania, a sama nie potrafisz napisać poprawnie prostego słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deichmamka
Gosteczek!-ja sie nie smiałam z tego ze ktos przekrecił ą lub ę ,tylko z niewiarygodnosci "oburzonej 12":) :) a jesli ty wierzys z w jej brednie - trudno ,to swiadczy tylko o tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahha
Nie zawsze kierownik może wiedzieć o przekrętach bo nie jest w stanie wszystkiego kontrolować, no niestety kilka sklepow przekręty robi a reszta czyli 200 sklepow dostaje po d***e, przez takich głupich ludzi, mysla ze nikt nie zauważy , buahhhhhhhhhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ? Dla mnie to tez jest jakas paranoja, po co oszukiwac i jaki maja w tym cel? Bez sensu dosc ze maja prace, przy takim bezrobociu i zamiast sie cieszyc tym ... ja tego nie rozumiem. U mnie sprawdzamy po sobie reklamacje i zamiany, ktos kto otwiera sklep rano sprawdza wszystkie reklamacje po poprzednim dniu, kazda z nas zna wszystkich pismo i chyba latwo sie kapnac? Sprawdzamy czy byly korekty wystawione jesli mialy byc, podpisy. Jak przychodzi kolejne postanowienie i pisza ze jakies wałki robia to az mnie w brzuchu skreca. P.S czy centarla nas czyta? Co z ta plyta myszki miki? Droga cenrtalo niedlugo tego nie wytrzymam i bede do pracy zakladala korki do uszu ... Proponuje puscic sobie przez miesiac ta plyte... zobaczymy kto wiecej wytrzyma :) Pytanie: Jak mamy supercene buty przez nas przecenione to nie mozemy na to brac rabatu personalnego? Posprzeczalam sie z kolezanka bo ona wyczytala w postanowieniu ze jak wejdzie rabat to mozna a ja czytalam ze tylko przy butach przecenionych z supercena jak do nas przychodza juz przecenione z magazynu. Rozwiejcie moje watpliwosci prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deichmamka
Zamotanamama-ze mną też byś się pokłóciła.rabat możemy brać na te zielone ceny,ktòre wchodzą na kasie na rabat personalny.99%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc powtórzę odpowiedź na temat rabatów :) Obuwie, które przychodzi do Nas już z przeceną czyli musimy je okleić super ceną np Nike, Adidas, Puma, Fila, Kappa, Venice i inne marki obce możemy wziąc na swój rabat personalny, w postanowieniu pisało również, że rabat personalny może wejść na inne buty przecenione ale w dzisiejszym postanowieniu o przecenie pisało, że butów przecenionych oprócz tych, które wymieniłem na górze nie łączymy z rabatem personalnym. Nawet nie łączymy wtedy kiedy któreś z tych z góry zostana przecenione czerwoną naklejką. Czy jeszcze coś ktoś nie kuma? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deichmamka
Ha!a ja dzis w pracy nie bylam,nic nie czytalam,wiec sorki....:-* A oni tam na gorze to sie chyba nudza :-P :-P :-P, bo non stop cos nowego wymyslaja.i wez tu czlowieku wszystko ogarnij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widocznie się nudza heh i to fakt, że co chwila cos nowego... dzisiaj również było, że tym razem w oknie wystawowym przecenę ustawiamy od ceny najwyższej do najniższej a tak to było na odwrót :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czary mary hokus pokus
A jak tam u Was z reklamacjami ? Oj trzeba mieć mocne nerwy czasami...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj w postanowieniu przyszlo: Przypominamy ze rabatow personalnych nie łaczymy z promocjami- i wszystko jasne :) Stalowe nerwy to malo powiedziane u nas jak wysylamy smsy czekamy 5 minut i dzwonia barany bo nie rozumieja co to znaczy ze nie stwierdzilismy niezgodnosci towaru z umowa i reklamacja jest odrzucona hehehe, i mowia "prosze paniii bo ja nie rozumiem co to znaczy ze reklamacja jest odrzucona" a pozniej przychodza i strasza nie wiadomo czym, albo przynosza buty ktore az wstyd do smietnika wyrzucic a co dopiero przyniesc do sklepu i czlowiekowi na ladzie postawic, a cuchna czasami tak ze az czlowieka odrzuca na drugi koniec sklepu, wtedy to nawet przezyje te hocki klocki myszka miki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie się podziała oburzona????...hej, odezwij się, co u ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownicy bez kasy
szkoda że w centrali nikt nie wziął pod uwagę że jest czas urlopów i nie zrobili przelewów prędzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no... szkoda dzisiaj rozmawialam z kolega z firmy ktora tez jest sieciowka i mowi ze u niego pod tym wzgledem jest super maja zaplacic do 10 ale nigdy nie wpywaja 10 tylko wczesniej a ja bieduje juz 2 tydzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za długo
NAJLEPSI KANDYDACI NA PRACOWNIKÓW DEICHMANNa to tacy, którym w życiu tak bardzo się nie ułożyło, że chca o tym nie myśleć i żucić się w wir pracy miedzy tysiącami pudełek i stertą kurzu, który wciąż muszą wycierać aby sie nie nudzić! a do tego nie chcą zmienić nic w swoim życiu, bo pracując tam nie znajdą na to czasu!!!!!! Jaka to prawda, chce żyć a już nie umiem się wycofać Rynek pracy słaby więc siedzę i cierpię , bez kobiety , bez rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za długo zapoznajmy się, niech wycieranie pudełek nas połączy, grunt to mieć wspólne zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystna pingwina
Zmieńcie prace, jak wam się tak nie podoba. Pieprzenie że rynek pracy słaby to bzdura, dla was znajdzie się miejsce na kasie w Tesco albo przy wykłądaniu kartofli w Biedronce. To będzie praca na miarę waszych oczekiwań. Płaczenie na forum, zamiast płakać ruszcie tyłki i się zwolnijce, jak wam tak źle. Czytać się nie da tego użalania się nad sobą, niby dorośli ludzie a zachowują się jakby mieli po siedem lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo przestań się tutaj wypowiadać, jak tak Ci źle czytać :D to nie czytaj po co wchodzisz i patrzysz co kto pisze, w końcu to forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Najlepsze jest to,że na forum pozytywnie o pracy w Deichmannie wypowiadają się tylko kierownicy lub OKsi,bo mają lepsze zarobki i imprezki integracyjne w firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tam w Płocku???? "Pani" Monika nadal się panoszy, czy trochę przysiadła??? Podobno następna dziewczyna przez nią odeszła??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej ty zmotanamama, dzięki debilom masz pracę więc nie wymądrzaj się czyściocho. Pewnie kręci cię ten smród z butów skoro je wąchasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deichmamka
nie wyzywajmy się tutaj!!! nie miło czyta się takie posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×