Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
hejka ile zarabia zastępca w deichmann

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1szy z reguły ma cały etat-łatwo policzyć-dodaj do tego dodatek funkcyjny ok 500 i do tego premia ;-)ok. 2500-2700 netto zależy od sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwal się kierownik , to może jakaś odpowiedz w kwestii badań , w czasie wolnym czy w czasie pracy , w końcu jak to jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Art. 229 § 3. Okresowe i kontrolne badania lekarskie przeprowadza się w miarę możliwości w godzinach pracy. Za czas niewykonywania pracy w związku z przeprowadzanymi badaniami pracownik zachowuje prawo do wynagrodzenia, a w razie przejazdu na te badania do innej miejscowości przysługują mu należności na pokrycie kosztów przejazdu według zasad obowiązujących przy podróżach służbowych. Mam nadzieję, że przepis KP nie pozostawia żadnych wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myślałam , tzn ze moje kierownictwo świadomie odbiera mi moje prawo? Czy robi to we własnym imieniu czy w imieniu firmy dla której ciężko i uczciwie za ,,skromne,, wynagrodzenie pracuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro taki nielot z ciebie ze na forum szukasz pomocy.... Jest kodeks pracy-dostępny również w necie. Bohaterstwo pokaż w pracy pytając kierownika dlaczego badania masz robić w dniu wolnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Procedura antymobbingowa nie powstała bez powodu! Odpowiedz na Twoje pytanie jest prosta . Dlaczego nie pytam się kierownika ? Boje się , tak po prostu .... to są m.in. efekty pracy w naszej firmie. I nie wymądrzaj się więcej , jeśli nie wiesz o czym mówię. I nie obrażaj mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Procedura antymobingowa powstała przez Aleko i do niego miejcie swoje pretensje a nie do nas. Do tej pory kierownik mógł układać się z pracownikami jak chciał a teraz trzeba was traktować jak śmierdzące jajko bo jeszcze donos do centrali napiszecie, niech wszyscy kierownicy teraz dziękują jemu za to co mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bzdury piszesz? Komu chcesz wmówić te wyssane z palca p*****ly? Śmierdzące jaja? Ludzie? Pracownicy Deichmann? Co za bydło pracuje w tej firmie na stanowiskach? Jak można ??? Jakie świadectwo dajesz pisząc tak o swoich podległych? Kim jesteś? Bo to ze z warszawy juz potwierdziłas... Alkowi mogłabyś buty czyścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie nie napisałam źle o swoich pracownikach bo ich bardzo lubię i szanuję ale taka prawd teraz każdy może na mnie skargę złożyc do tej komisji i lepiej sie nie odzywać bo ktos donos napisze, pomyśl sobie że nie lubi ciebie dwuch sprzedawców i napiszą na ciebie donos i sobie dadzą alibi kto tobie uwierzy jak masz przeciwko sobie dwuch ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech słowa piosenki Zakopowera " Boso" oddadzą nastrój pracowników "Zamkną za mną drzwi(pójdę boso) Nie zabiorę nic(pójdę boso ) Zamkną za mną drzwi (pójdę boso) Nie zabiorę nic "...... Tylko jak odejdę lub odejdziemy kto będzie pracował ? Chętnych nie ma za nas ...tylko nikt tego nie ma odwagi powiedzieć. ...Panie Prezesie i Szanowna Centralo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym powiedziała gdzie nas ma prezes ale się nie będę wulgarnie wyrażać a centrala, coż..... tam pracują ludzie którzy dobrze muszą wiedzieć co się na sklepach dzieje tylko mają związane ręce bo co oni mogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16:07 Nie będę dyskutować z analfabetą. Chyba nie zalapalas słowa ŚMIERDZĄCE JAJA którego użyłas w swoim wywodzie . Słownik matole nie zamienił ci tego wyrazu tak jak tych w których nawsadzałas błędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kim ty jesteś żebyś mnie pouczała co?? znalazła się wielka uczona jak taka uczona jesteś to czemu na etacie sprzedawcy siedzisz ambicji brakuje na kierownika żeby zostać czy za głupia jesteś i nie umiesz się nauczyć podstaw?? sedzisz w swojej norze na jamiś zadupiu i się na kafe wymądrzasz a w pracy tylko patrzyż jak się za regał schować i przebimbać kilka godzin a później pretensje wielkie że musisz robić badania w czasie wolnym jak by ci korona z tego pustego łba miała spaźć!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozbawilas mnie do łez baranie. Jestem z Warszawy. Nie mam pojęcia o jakie badania ci chodzi. Jeszcze nie wiem kim jesteś niedouku ale się za chwilę dowiem. Sprzedawcą? Mylisz sie :) choć dumna byłam kiedyś nim będąc. Sprzedawcy to zajebista ekipa tej firmy w odróżnieniu do ks psia es czy jak im tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dodam tylko pozdrawiam Cię tyresko i jewko. Jesteście w dupie. Chroncie się dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja je nie pozdrawiam, bo nie znoszę ludzi którzy nie szanują innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja pozdrawiam bo chce żeby mnie pamietaly... bardzo je obie lubię i mam bleeee ee nie mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytałam o badania , czy faktycznie musze je robić w swoim wolnym czasie . Odpowiedź dostałam i zrozumialam. Jednak wypowiedź z 12.47 o tym ze kierownicy się kiedys mogli ,,układać z pracownikami,, o tym ze nazywa się mnie śmierdzącym jajkiem w kwestii procedury antymobbingowej. ...ludzie !!! Z kim my pracujemy, jak można się tak wypowiadać o pracowniku, o procedurach firmy, o ,,układaniu się, , co to jest !!! Brakuje mi słów, żenada, doprawdy potrzebna jest tu chyba szybka weryfikacja, jestem sprzedawcą ..... I wstydzę się , nie za siebie oczywiście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już się tak nie rozczulaj nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Układać z pracownikami miałam na myśli że dogadać z pracownikami a nie latać do centrali z procedurą mobingową jesteś tak głupia że nie rozumiesz co czytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Don't cry Ewka as there's no place, for your girlish tears On the street love and wind is raging among broken glass Look at fine poets spoil sense of truth in petty games In empty pint bottles sending S.O.S out into the world Goodbyel, I know,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezczelność, arogancja, co do reszty szkoda sie rozpisywac. Co pisze , jak pisze wiem i rozumiem doskonale to co czytam i nie nazywaj mnie głupia.... Oj tam oj tam , zresztą tu nawet nie ma co komentować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracaj do swojej pipidowki i nie uzalaj sie juz nad soba bo to zenujace a na drugi raz masz nauczke i uwazaj z kim za dzierasz na drugi raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mądry uczy się od wszystkich, głupi wie wszystko.... ot i cała prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wasz kierownik ma wpisane konkretne godziny na grafiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co ma mieć? Ma nie normowany czas pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienormowany pisze się razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaden kierownik nie ma wpisanych godzin na grafiku bo go godziny pracy nieobowiazuja ma zadaniowy czas pracy czyli moze wyjsc kiedy chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×