Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
W procedurze antymobingowej omawianej przez Pana jest okreslone ,ze firma moze pociagnac do odpowiexzialnosci za dzialanie na jej niekorzysc.Tu Pan stwierdzil ,ze nieudowodnienie mobingu to moze byc brane jako dzialanie na niekorzysc firmy....Mowil dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedzialność karna? Firmo! Pocałuj mnie w cztery litery! Szanuję cię tak samo jak ty mnie szanujesz, czyli gardzę tobą. Mam gdzieś procedury wymyślone na kolanie nie wierzę im i wam!!!!! Aleko!!!! jak będziesz potrzebował świadków mobbingu żeby opowiedzieć o tym jakiejś gazecie to na mnie możesz liczyć mam tyle materiału że się wszyscy mogą tylko zdziwić, nie pieprz się z nimi szybko dotrzeć można do byłych mobingowanych pracowników i zrobimy taką zadymę na Polskę że jak zjedzie to Deichmann z Niemiec to wszyscy będą fruwać!!!!!!! Jak nie wiesz gdzie mnie szukać to sobie przypomnij jedno zatowarowanie i komu wtedy stówkę pożyczyłeś jak zgubił kartę, numer masz!!!!!! wal jak w dym!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrozumiałam, że jeśli zgłoszę w firmie mobing i będę miała za mało dowodów i go nie dowiodę to można mnie zwolnić z pracy za to? To dla kogo jest ta całą procedura przecież kierownik może zastraszyć moich kolegów z pracy a oni nic nie powiedzą bo się będa bali zwolnienia , wychodzi na to że lepiej się zwolnić niż użyć procedury to po co ona w ogóle powstała niech mi ktoś wyjasni bo to śmiech na sali jest żeby z nas debili robili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ktory odszedl
18.52 tak wlasnie to dziala !!!!Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdziu. Po jakiego im ta proedura żeby swoje tyłki w sądzie chronić czy po co bo nie kumata chyba jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skład komisji znam bo spotkali się że mną, pisałam, że nie znam wniosków jakie wyciągnęli bo nie mam decyzji. Zwolniłam się sama, ale myślę że powinnam znać finał sprawy. Jeśli chodzi o kierownika- mobbera to zwolnił się sam lub jak kto woli firma pozwoliła mu odejść zanim sprawa się zaczęła czyli po wpłynięciu mojego pisma ale przed powołaniem komisji. Jedyną konserwacją jaką podniósł to utrata pracy, ale bez śladu w świadectwie pracy o jakiejkolwiek sprawie. Ja przebywałam na zwolnieniu lekarskim blisko 3 miesiące i ze względu na traumę nie widziałam perspektyw na pracę w firmie. Odeszłam i to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć żeby móc poukładać sobie i swoje życie na nowo. Niemniej jednak uważam że powinnam dostać informacje o wyniku postępowania komisji. Zamierzam zwrócić się do centrali o wydanie decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to może i lepiej że odeszłaś bo jeszcze by cię wywalili sami jakby uznali, tak jak ktoś tu pisał że nie masz wystarczających dowodów, to wszysko jesst mocno takie smutne i upokarzające, jak można nas się traktuje jak bydło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odeszłam i mam się świetnie, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz więcej nas odchodzi,ale firma się tym nie chwali:-)dlatego w nowych wskazówkach dla kierowników dot. procedury przyjmowania nowych-sugerują aby nowych pracowników zatrudniać na 1/2 etatu(bo to lepiej wygląda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy starzy sprzedawcy dostana w koncu te etaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starzy nie dostaną innych etatów,bo w godzinach im to nic nie zmieni,to tylko chodzi o to że nowy jak na wstępie usłyszy 1/4 etatu to od razu ucieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Zwierzyńska to Aleko Bliznakopulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starzy pracownicy mają pracować i nie dyskutować, etaty im nie preszkadzały tyle lat to teraz też nie będą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było nie podpisywać umów a nie teraz narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o a ja się spotkałam z panią Karoliną w Gorzowie i nie wyglądała jak mężczyZna xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez chyba nie skorzytam z procedury, wielka szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję dziewczynie którą musiała się zwolnić bo nie została poważnie potraktowana przez firmę, to co się dzieje jest już całkiem smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowa o etatach była na początku tego roku, przekazane miałyśmy że stopniowo będą zrównywane, także za pisanie bzdur typu trzeba było nie pidpisywać umowy serdecznie dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umowy podpisywane byly kilka lat temu a etaty firma obiecywała w tym roku.Kazdy kierownik na szkoleniu o tym mowil.Za dobre rady dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie jak długo jeszcze, ja mam nadzieje ze sie sprawy tak potoczą że w końcu ktoś się nami zainteresuje a nie jakaś śmieszna procedura która jak widać nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki żarcik :-)9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam umowę na pół etatu i jakbym miała mieć znowu za 1/4 to bym się natychmiast zwolniła i tyle mam do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wie ktoś coś o nowych otwarciach w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem ze Arkadie maja zamknac takie sa plany ale to dopiero w czerwcu 2017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arkadie maja przeniesc do innego centr a nie zamknać to różnica jest jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy koleżanka juz ogarnela jakie babole odwalila? A nie mówiłam ze był czas na słowo przepraszam. A upominalam. A chciałam być miła ? Teraz skończysz w gdzieś za te groźby karalne. Odebranie dziecka, zabranie godności, poszanowania, mobbing, kreowanie rzeczywistości, oczernianie aż do psychozy maniakalno depresyjnej . Mam nadzieje ze nie leczysz się psychiatrycznie .. Bo unikniesz procesów cywilnych. Trzymam kciuki za twoje zdrowie. Jest nam potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale która - kandydatek jest kilka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale, że jak - całą Arkadię przeniosą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w regionie zamykają w niedługim czasie dwa sklepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×