Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
PA TO LO GIA! W tej firmie za sprawą kilku osób ona kwitnie jak kwiatki na wiosnę. Jakie są relacje prezesa z RKS-ką skoro nie ponosi ona żadnych konsekwencji? coś tam musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie są? :-) wszyscy widzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mnie to zastanawia... Hmmm tak czy inaczej mleko właśnie się rozlewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczymy co z tego bedzie. Na chwile obecna, chyba wszyscy maja sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie, nie. Nie wszyscy.... rozpoczął się festiwal spraw sądowych a w rolach głównych RKS i OKS, efekt końcowy może być zaskakujący bo spraw już jest kilka a będzie ich jeszcze wiecej i cały czas dotyczy dwóch tych samych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam jak jest u nas z kierowniczka.Osoba ta kompletnie nie nadaje sie na to stanowisto.Zaczynajac od tego jak sie do nas zwraca i jakich slow uzywa.Wydaje nam polecenia krzyczac z zaplecza gdzie ja stoje kolo kasy.Zdazyli sie nawet gdzie nazwala nas cytuje,,idiotkami,,lub,,lewusami,,Owala nas za kazde skradzione buty a zdazylo sie ze nie zamknela drzwi do sklepu na noc.Mamy sklep w pasazu wiec w nocy mogli nam caly sklep wyniesc.To zdazenie dotarlo do rewizji i wyobrazcie sobie ze wszystko zostalo zamiecione pod dywan.gdymy to zrobil zwykly pracownik juz by tam nie pracowal.co wiecej sytuacja sie powtorzyla i dalej nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może kierowniczka to koleżanka OKS albo RKS, bo jeśli tak to sorry, ale prędzej was pozwalniają niż ją, ona będzie mogła na was pluć a jej włos z głowy nie spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
godziny lecą w dół na jesień ,znów marne pensje wracają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawy moga ciagnac sie latami. Reakcji firmy brak - pani opisywana jest ciagle oksem. To jest patologia, ale mysle, ze nic z tego nie bedzie. Dla jasnosci trzymam kciuki za pana Aleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my mamy dużo godzin nasza Pani Kierownik o nas dba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak myślałam że to jakiś OKS nie potrafi zamknąć sklepu a to wyzywanie od idiotek to mi coś mówi, nawet już chyba wiem o którą chodzi legendy o niej chodzą, nic tylko się zwolnić bo ona się kumpluje z naszą kochaną panią RKS więc jej nic nikt nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale gdzie taki OKS jest ktory nie potrafi sklepu zamknac, przecież jakby sprzedawca taki numer odwalił to by go natychmiast zwolnili a tu OKS i nic? czyj to region Artura czy Ewki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Aski tez lepiej nie jest...lizustwo jedno wielkie i kazdy to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Gosc10.49 wszyscy w okregu to wiedza i nic !!!!Awansuja tylko ci, ktorzy potrafia nadskakiwac,opowiadac jak jest cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oks też sobie dobrała,kompletnie niczym się nie interesują,totalna olewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrała sobie starych znajomych którzy za Alicji byli na wylocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto właściwie odpowiada za to, że pani Alicja wyleciała? Bo krążą legendy, ale ile w nich prawdy niewiadomo, podobno jakaś pani która później szybko awansowała płakała jak to ona jest zła i pomogła ją wyeliminować żeby móc szybko awansować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RKS, OKS i niektórzy kierownicy sklepów lubią się otaczać lizusami którzy donoszą na innych a nie widzą jednego, że jak taki donosiciel donosił na kolegów i koleżanki to w końcu zacznie donosić też na niego gdy poczuje że może coś zyskać. Donosicielstwo to mentalność która się nie zmieni i jak taki RKS albo OKS myśli że on donosi tylko do niego to się grubo myli, bo taki donosiciel to plotkarz-plotkara i jak się zmieni koniunktura zacznie donosić też na niego, prędzej czy później. W moim sklepie nie ma donosicielstwa, jak chcę się czegoś dowiedzieć pytam wprost i nie toleruje kablowania, mój OKS ma takie samo podejście, nie toleruje donosicielstwa i obgadywania innych ludzi i za to mu jestem wdzięczna bo dzięki temu w naszym okręgu jest czysta i szczera atmosfera. Gdyby jakiś mój kolega kierownik zaczął donosić to by go cała reszta przywróciła do pionu no ale to nie warszafka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy donosiciel to świnia a nie człowiek i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi sie to forum, zaczelam zagladac pierwszy raz tydzien temu i widze ze bylo warto xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś No właśnie np Asia ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamęt ploty dajcie sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie każdy donosiciel to męda to co w sklepie zostaje w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18.01 to co w sklepie wychodzi z sklepu ,ale tego nie wynosza pracownicy...Pracownicy nie spotykaja sie na spotkaniach okregow,regionow !!!Pracownicy nie dzwonia z telefonow firmowych.Nie wisza na telefonach firmowych dlugimi rozmowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda, z tego miejsca pozdrawiam Andrzeja i chociaż udaje ze nieczyta tego forum to ja mu zadam pytanie, jak się chłopie czujesz gdy ludzie o Tobie mówią 'gumowe ucho ' a takie masz przezwisko ? Chłopie jak się komuś tyły Zapała to bz skrupułów ciebie wywala na prawdę myślisz że jest inaczej? Niepozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka historia: 10 kandydatów na kierownika, wszyscy z doświadczeniem kierowniczym, wszyscy zarządzał ludzmi, w ogłoszeniu byl warunek, szumamy kierownika z doświadczeniem, jedenasty całe życie był kucharzem, nigdy nie zarządzał ludźmi, nigdy nie pracował jako kierownik. Kogo firma zatrudni? Tylko jedna osoba ma krewnego zaprzyjaźnionego z RKS. Jak myślicie kogo zatrudnia, kierownika z doświadczeniem, tak jak było w ogłoszeniu, czy kucharza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak znajomy RKS to kucharz bez doświadczenia, będzie mierny ale wierny, jak za komuny!!! Co wygrałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bon zniżkowy na zakupy obuwia w ccc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajno! Od dawna tam robię z rodziną zakupy, bo u nas albo puste półki albo towar sprzed sześciu sezonów, do pracy kupuję tylko przecenione obuwie a na wyjścia i dla rodziny to sorry, CCC. Taka prawda, nie tylko ja z pracowników Deichmanna zaopatruje się w CCC bo lepszy wybór i przynajmniej sklep nie świeci pustkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×