Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
ja też pracowałam w różnych firmach i stwierdzam że im większy staż i doświadczenie to zarabiam coraz mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ZNAJOMA z CCC dostała 300złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zawsze wszystko na ostatnią chwilę, to jest po prostu irytujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, 300 zł. - chyba ci się firmy pomyliły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OKS się znów odezwał ! I WIEM KTO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej chodzi o to, że jak już firma się podjęła tego, że bony rozdaje to mogłaby wcześniej a nie na dwa dni przed swiętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóż to, dobrze powiedziane... co chwila ktoś zarzuca, jak to wszystkim źle w tej firmie ale tak naprawdę żadna z osób, która wypowiada się broniąc tak zawzięcie firmy nie widzi jaki wewnątrz (międzysklepowy) jest spory problem, z którym nic nie jest robione... większość przyjmowanych ludzi nie zna się na kierowaniu i motywowaniu ludźmi... nasze warunki pracy, jeśli chodzi o zatrudnienie, wynagrodzenie, urlopy, bony w przeciwieństwie do innych firm jest naprawdę na dobrym poziomie ale patrząc na to co czasem się dzieje w sklepach nie odzwierciedla tej prorodzinnej atmosfery jaką z początku firma się szczyciła... z biegiem czasu wszystko staje się jak wyścig szczurów, wiele jest wymagane ale mało jest w zamian dawane... pozazdrościć tylko sklepom gdzie maja wspaniałych kierowników, wspaniały zespół, spore obroty i zarabiste środki ale tam gdzie nie wszystko idzie jak po maśle to większość osób potrafi jeszcze bardziej zgnoić i skrytykować osoby, które się tutaj wypoiwadają i ukazują, że w wiekszości sklepów nie jest tak wesoło... wiele jest rzeczy, które są ukrywane tak żeby tylko wyjść ze wszelkich sytuacji z podniesioną głową, że to ten szary pracownik jest wszystkiemu winien... każdy patrzy na siebie, jak to wszyscy mają wszystkich głęboko w d****h, tylko ja zawsze mówię, że tych wszystkomajacych w d***e jeszcze spotka taki okres gdzie sami te zarobki będą nazywać jałmużną, ale dla tcy ta wypłata choć jałmużna jest jedynym dochodem i ktoś kto mówi nie podoba się to zmień jest naprawdę samolubem, nie nadajacym się do współżycia społecznego... każdy z Was podpisywał regulamin w którym jest taki punkt zawarty o współżyciu społecznym i widząc po wiekszości wpisach mało kto tą zasadę przestrzega... każdy ma prawo do wyrżenia swoich uczuć i opini a jak się komus nie podoba to niech się nie wypowiada, dobrze Ci to po co wchodzisz w dyskusje i podsycasz niepotrzebnie atmosferę, jak żmije dosłownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się każdy ma prawo do swoich wypowiedzi i nie wszyscy muszą się z nimi zgodzić.Ja mam pozytywną opinię o naszej firmie ,ponieważ pracowałam w innej i warunki pracy tam były karygodne.Ale nigdzie tego nie opisywałam.To była moja wina , ponieważ na takie warunki pracy się godziłam.To był też sklep.Wypłata dużo niższa,nie było bonów na święta ,temperatura w sklepie na minusie i trzeba było wykonywać swoją pracę i być uśmiechniętym do klienta,4 dni wolne w miesiącu ,a urlopu nie można było sobie zaplanować,był jak było zastępstwo.Dla mnie firma Deichmann daje dużo i doceniam to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A JA BYM CHCIAŁA zarabiać minimum 1500 netto ....bo sama wychowuję dziecko i alimenty nie zawsze mam na czas ......a wypłata to mi przeleci między palcami ....także cieszę się na bony to zrobię chociaż mojemu smerfowi prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z zamkowym,duzo prawdy w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamkowy - podpisuję się pod tym, co napisałeś obiema rękami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co są te bony ....poniedziałek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie pisza a nie wiedza nic !,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma bonow, u nas nadal cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się ze zdaniem Zamkowego "z biegiem czasu wszystko staje się jak wyścig szczurów, wiele jest wymagane ale mało jest w zamian dawane..." Ta praca wykańcza, ale u nas w sklepie atmosfera jest ok i jest umowa o pracę, wiec nie zmieniam. I z częścią tego co napisałeś się nie zgadzam, chyba że źle cie zrozumiała. Piszesz Zamkowy, że żmije tu wchodzą. Oj wchodzą. Tylko żmijami nie sa te, którym praca się podoba. Co w tym złego, że komuś się ta praca podoba. Pisać mogą wszyscy tylko trzeba się szanować. Żmije to ci co bez kultury atakują innych, co nie uznają, że można mieć inne zdanie. Jak się komuś w Deichmannie podoba to żmije? To ja jestem taka półżmija. A jak czytam to forum to czasem oprocz żmij i świnie się pojawiają, bo pare już wpisów takich było że od razu na prywatną zemstę wygląda. pewnie tych co za lenistwo albo kradzieze wyleciały, albo za żmijowaty charakter, jak u nas jedna. I jak firme albo kierownika obsmarują to bohaterki wielkie a nikt z nimi pracować nie chciał. A ci co pracują to jedni zadowoleni inni nie to chyba normalne i nie ma sensu nikogo atakować. Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WSTYD ,ŻENADA CO TY WYPISUJESZ "IDEALE".NIE wiesz kto pisze, a oczerniasz byłych pracowników.Ubliżasz ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czy ktoś jest zadowolony ,czy nie to niczego nie zmieni.Jak w każdej kwestii zdania są zawsze podzielone.To nie nasza sprawa jaki był powód odejścia kogoś z naszej firmy,nie można się doszukiwać czegoś co może nie miało miejsca, można tym kogoś urazić.Dajcie na luz.Przed nami niedługo przebudowa .A teraz życzę wam wszystkim wesołych świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i mamy wtorek, a bonów nadal nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponoć maja być w czwartek lub w piątek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z***biście jak w czwartek lub w piątek!!!! Bony na Święta hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rewelacja .....po co bony na święta w święta ? ....żeby na ostatnią chwilę lecieć do sklepu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko ostatnio jest w naszej firmie na ostatnią chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba bony na swięto konstytucji a nie na wielkanoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paranoja, ktoś powinien za to tam oberwać, to po co te bony... wszystkie firmy co się pytam już dawno podostawali a człowiek... naprawdę mało czasu mieli na ich ogarnięcie i wysłanie, bez sensu... serio zaczyna być już niefajnie w tych sprawach... tylko oni tam zapewne to już mają na czas wszystko... a ludzie niech czekają, po co na święta lepiej po świętach niech przyślą jak już puste lodówki całkowicie będą to wtedy bonem uzupełni sie lekko szafki.... bony będziemy mieli jak je sobie narysujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamkowy jak można CIĘ spytać na forum w którym mieście pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też uważam że z tymi bonami to przegięcie ......wychodzi na to że nie chcą dać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ciekawe za ile będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy jaki przedzial zarobkow sie wpisalo w oswiadczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co chce mi ktoś bon wysłać :D no to już raczej moja sprawa w jakim mieście ja pracuje, napewno nie w tym co osoba pytająca... tak jak każdy jestem zwykłym szarym pracownikiem i tzw jałmużnę otrzymuję taką samą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale spokojnie jak komuś przeszkadza moje pisanie na tym forum to już niedugo przestanę się udzielać bo mam coś lepszego na oku i to z umową na pełny etat :) więc dla wytrwałych, szukajcie i nie przestawajcie a napewno kiedyś coś znajdziecie dla siebie godnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×