Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
gdzie!? jakie?! możliwości rozwoju, już nie przesadzajmy też w drugą stronę. Szkolenie BHP i z środków do obuwia zaraz po przyjęciu, gdzie tu jest rozwój? Awanse... taaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firma która umożliwia rozwój często dopłaca pracownikom do studiów, do kursów językowych, daje karnety do centrum fitnesu. organizuje wyjazdy integracyjne itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwój tak,oferty pracy na stanowisko kierownicze.Szkolenia BHP dostarczą wiedzy z zakresu prawa pracy..A jak chce pani rozwijać się w firmie obuwniczej bez szkoleń w tym zakresie.To chyba jakieś nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to wszystko jest zctym ze dla pracownikow z centrali . Chwala sie zdjeciami w INTER .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondziol1a
Witam, orientujecie się może czy jako pracowni dDeichmanna można wykupić kartę multi sportu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a więc są to zwykłe szkolenia żeby objąc stanowisko pracy + jeden dzień zapoznanie z kasą, nie mówmy więc o rozwoju, Ktos myli pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Napisałam o grafikach w pewnym celu ,jeśli będziecie sprytne to zobaczycie same o co mi chodziła,a co do rozwoju to awansowałam tam na kierownika,Poznałam panią M.oraz pana A.z panem świetnie się współpracowało, ale pani M.lubi bardzo swoich pupili. Wpadała do nas do sklepu potrafiła pokreślić grafik ,pozabierała godziny pracy dziewczyną ,nawet była tak podła że dzisiejszą zmianę potrafiła pokreślić,dziewczyna przychodzi do pracy a ona jest wykreślona z planu nie było jak nawet jej odwołać,mogłabym wam pisać bardzo wiele na temat tej firmy ale po co,popracujecie to same zobaczycie życzę powodzenia w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik88
a ja jestem zadowolona z tej pracy! Fakt wypłata raz mniejsza raz większa,ale idę z uśmiechem na twarzy. Z dziewczynami jesteśmy od początku razem zżyte zgrane (ost zwolnili 2 koleżanki) płakałyśmy jak głupie :) P. Kierowniczka jest super sprawiedliwa godz układa tak żebyśmy miały po równo jak potrzebuje wolne to nigdy nie ma problemu, pyta się czy nie ma problemu z rannymi zmianami bo wie że mamy dzieci . Nie zamienię tej pracy na żadną inną .Raz w ms idziemy wszystkie na piwko :) P. z OKS wymagająca,ale jest spoko zero stresu ... Roboty dużo to fakt,ale nikt Cię nie pogania jak w innych firmach. Widzę że inni mają gorzej wszystko zależy od załogi i kierownika sklepu. POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pracownika 88 , w którym to mieście tak wspaniale jest co opisujesz? A może jesteś kierownikiem i tak pozytywnie się wypowiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grafik to temat rzeka .Nie wszystkich da się uszczęśliwić,ale można wszystko pogodzić.Ja też chodzę do pracy z chęcią,ponieważ lubię pracę z klientem.A tak jak my, klienci też mają raz lepszy dzień raz gorszy.Kierownik i koleżanki są bardzo pracowite,co przekłada się w punktacji naszego sklepu i o to przecież chodzi.Jest miła atmosfera.A co do zdjęć pracowników centrali to fajnie, że firma dzieli się z nami nowinkami z życia firmy.Przecież nie zapominajmy ,że ci ze zdjęć służą nam zawsze dobrą radą , pomagają rozwiązać najdrobniejsze problemy i do tego są zawsze mili.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik88
Jeden ze sklepów Wrocław :) i nie jestem kierownikiem :) naprawdę wiele zależy od załogi i kierownika sklepu :) ja nie narzekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać ,że wypowiada się OKS nawet wiem kto to pisze!!!!!!!! ŻENUJĄCE WYPOWIEDZI !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik88
a weźcie już przestańcie z tym OKS!! człowiek prawdę napisze to i tak nie niedowiarki się znajdują... bo P. z OKS ma czas siedzieć non stop na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram pracownika 88.Czy trzeba pełnić funkcję ,żeby pozytywnie pisać o pracy ,którą się wykonuje?Czy trzeba być ciągle negatywnie nastawionym i doszukiwać się czegoś czego nie ma.Proponuję mniej złośliwości ,a same stwierdzicie,że lubicie to co robicie.Pozdrawiam pracownika 88.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczególnie lubimy pudła dźwigać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czary mary hokus pokus
Trochę już tu pracuje,ale zatkało mnie że firma dopłaca do studiów , kursów językowych ? Nigdy jeszcze o nikim takim nie słyszałam, chyba sobie zadzwonię do centrali i zaraz się zapisuje :-) a karnet owszem coś było ale w DUŻYCH miastach a te mniejsze to co ? nie należy się bo nic tam ludzie nie robią czy jak? Czasopismo fajnie się ogląda, zwłaszcza wycieczki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest różnie zależy z kim ma się zmianę,kierowniczka nie jest zła ale jej ma być zawsze na wierzchu ,u mnie mówią że trzeba się długo systemu uczyć także ,szkoda starych zwalniać ....no chyba że coś przeskrobią na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie praca odpowiedzialna ,mam namyśli otwieranie i zamykanie sklepu ,nawet to lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W to wszystko może uwierzyć ktoś bardzo naiwny!!! Pozdrowienia dla marzyciela!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę czytac ze zrozumieniem, tamjest opis firmy która dba o rozwój pracowników, czyli nie nasza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaby mi dopłacali na studia to zaraz poszła bym studiować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopłacanie swoją drogą, ale kto da wolne na weekendy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za ile mają być bony na święta ? I kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jaka kwote to przyszedl mail w czwartek, a kiedy to podobno jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bony beda w poniedzialek a skad to wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie skąd to wiecie? skoro miałabyć informacja o wysłaniu bonów a takowej nie było... w ogóle jak zwykle na ostatnią chwilę ledwo przed świętami gdzie ceny w sklepach bardziej rosną niż maleją i co tu za korzyść pfff... w innych firmach już dużo, dużo wczesniej dostali tylko w naszej jak zwykle na sam koniec... oczywiście fajnie, że są no ale mogliby się troszkę z tym pośpieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czary mary hokus pokus
Nie przesadzajcie, dadzą to najważniejsze, szukacie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mala
A co z talonami za dukaty? Doczekamy sie ich kiedys??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko! Jak wy wszyscy narzekacie! Co wy na te Święta kupujecie? 1000 jajek, 100 kg szynki? Kumpela z CCC nic Na Wielkanoc nie dostaje i co ma powiedzieć? I zaznaczam - nie jestem OKS-em ani kierownikiem, tylko zwykłym pracownikiem, który różne Firmy już przeżył i ma porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę,że lubisz żartować z naszych pustych kieszeni.Dobry żart jest funta wart , szczególnie jak ma się pełną kiese !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×