Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
łaski nie robią, wypłaty są do 10-ego, mogłyby byc juz 5 -6, to i tak dziwny zwyczaj czekanie na ostatni dzwonek. jest więcej sklepów to i więcej Pań może do liczenia tych wypłat by sie przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alesa komputery i przesyłane są dane nabierząco do centrali @ wiec w czym problem maja w centrali z tymi wypłatami. To po co te komputery ten grafik w module ?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik88
a u nas przy 2 wizycie tajemniczego 80% chociaż wszystkie kryteria zostały spełnione to tajemniczy napisał ze dawał ,,nie werbalne'' oznaki sprzedawcy i nie został zachęcony do kupna bucików ( w sklepie był ruch) ... bezsensu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie juz wypłate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro dadzą wypłatę. Może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak niewerbalne? hihih...chodził na bosaka przed kasą czy jak? tajemniczy potrafi czasem wymyslić problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik88
chyba mu się koleżanka nie spodobała bo to facet był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas też dwa razy 100% tajemniczy ....a wypłatę proszę jutro bo już mi się rezerwa w aucie pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmiana terminu przebudowy na 6-8 maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może dopiero zbierają na wypłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik88
ooo po majówkach :) a ja na urlopie będę :) znów mnie ominie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to zas pozabieraja dniówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik88
raczej więcej godzin będzie ... no i gdzie ta wypłata ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio wypłatę miałam 10-tego po 17 stej .....to jest dopiero radość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka renomowana firma a z wszystkim czeka na ostatnią chwile począwszy od wypłat skończywszy na bonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wypłatę właśnie dostałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez już mam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez juz jest wypłata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jałmużna na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka jałmużna??? Ja mam ekstra pensje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownikom generalnie się powodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jestem zadowolona ale mialam akurat urlop w marcu, za miesiac to bedzie tyle co kot napłakał.... dalej nic nie wiadomo o bonach? jak zwykle czekaja na ostatnią chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie ,co za firma!!!! ja też mam już wyplątę)))) a 10 dopiero jutro!!!! ogarnijcie się_masz napisane w umowie<że 10 to 10!!!! a jak się nie podoba to idz do prywaciarza on Ci powie że nie ma kasy i da ci 100zl i powie że resztę za tydzień wtedy będziecie szczęśliwi>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypłaty mają byc do 10-ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i są wypłaty na 10-go.Bony też otrzymamy i jeszcze mało?Wy panie chyba nie pracowałyście w złych warunkach.Tak jak koleżanka polecam zmianę pracy może docenicie to co macie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos orientuje sie ile zarabia pierwszy zastepca kierownika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracowałam w tej firmie kilkanaście lat,wiem doskonale jak firma traktuje ludzi ,tam jest jeden wielki wyzysk i nic więcej,widzę że są tu wpisy oks .Dobra rada róbcie sobie xsero kopie grafików a coś zobaczycie same,zgadzam się z niektórymi tu wypowiedziami. ps.jeśli zostaniecie wyznaczone na odpowiedzialną za sklep a nie jesteście w elicie to nie musicie tego robić ,firma powinna wam zapłacić za funkcje a oczywiście tego nie robi,dlaczego bo im tak wygodniej.drogie czytelniczki nie ma co się tu kłócić tylko trzeba mieć rękę na pulsie ,poczytajcie sobie tu wpisy i zobaczcie kto najwięcej wam odpisuje,znam tą firmę bardzo dobrze wiem ile ludzi porządnych wykończyła,mogłabym wiele tu pisać ale nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest forum i każdy może wyrazić swoją opinię ,ale to forum to tak jak u nas w pracy zawsze się znajdzie mądra głowa co chce pokazać że ma rację,po za tym jest wiele firm co mają termin wypłaty też na 10-tego i dają szybciej wypłatę ,tak więc Deichmann wcale w tym przypadku nie błyszczy . A po drugie to że każdy chcę tą wypłatę mieć szybciej to co w tym dziwnego ....są różne sytuacje życiowe ,skąd możemy wiedzieć jak jest u innych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast płakać jak to strasznie macie źle u Deichmanna zmiencie pracę na inną i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co zobaczymy? Pani zdaniem te grafiki są napisane szyfrem.Uważam ,że każdy o firmie powinien sobie sam wystawić opinię.Zobaczyć jakie ta praca ma wady i zalety.Jeżeli mi nie odpowiada to z godnością odchodzę i daję miejsce innym ludziom,którzy tej pracy potrzebują.Odnośnie osoby odpowiedzialnej za sklep,nikt nikogo do niczego nie zmusza.Kierownik pyta ,czy chciałaby pani zostać taką osobą?jeżeli nie, sprawa zamknięta.Chociaż zapomniała pani wspomnieć,że ta firma daje też możliwości rozwoju, z których pani zapewne nie skorzystała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×