Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Czesc mamuski!!!:)No w koncu moge cos napisac,ale jestem happy!!!!!!!!:)Przez ostatnie dwa dni komp nam wariowal i za kazdym razem jak cis chcialam napisac to sie buntowal i nic:( ale teraz bjest OK.Wczoraj bylam na zakupach,musialam juz kupic jakies spodnie ciazowe bo zwykle jeansy juz sie nie dopinaja na moim brzuszku.Troszke bylam zalamana bo nigdzie nie moglam znalesc sklepu z taka odzieza a zwykle spodnie nie leza tak, pewnie same wiecie cos otym.:))ale wkoncu znalazlam ten sklep nazywa sie MOTHERCARE i sa fajne ciuchy i dla mam i dla dzieciaczkow.:)):))Ciekawa jestem czy wy juz bylyscie w tym sklepie bo w dublinie jest ich chyba ze 7:) Moj brzuszek z dnia na dzien jest wiekszy:))strasznie sie ciesze!!!!!Ale naszczescie jeszcze nie zaczelam przybierac na wadze,domyslam sie ze to nie uniknione, ale jak sobie przypomne ze moja siora bedac w 18 tyg przytayla 7 kilo to sie ciesze ze ja jak narazie sie trzymam:) Pozdrawiam wszystkie kobitki!!!!3majcie sie cieplutko ps.dzis piekna pogoda u mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu fajnie,ze napisalas co trzeba zrobic zeby dostac paszport :D Dziekuje Ci z gory,bo kazdy pisze inaczej i potem juz czlowiek jest zakrecony i nie wie co robic :O My mamy wizyte na 5 wrzesnia :P Ciekawe czy dostniemy paszporcik dla malej :) aga84 Co do odziezy to wierz mi,ze warto tez przejechac sie do centrum handlowego w Blanchastown tam widzialam ostatnio przeceny :D Ja tez tam kupowalam spodnie i bluzki.Bluzki akurat udalo mi sie kupic za polowe :) Spodnie wybralam takie jeansy z gumka :),bo w ogrodniczkach bym sie nie czula za to reszta ciuszkow tak mnie sie podobaly,ze najchetniej chcuialbym wszystkie :) Potem jednak stwierdzilam,ze i tak ciaza nie trawa wieki,wiec kupilam mniej a praktyczniej :) nikaWirsku Ja korzystam z uslug dentystycznych na Parlnelu :)Bardzo fajna pani stomatolog przyjmuje :)Ostatnio bylam tak,wiec wypowiem sie na ten temat :)Za przeglad i wlozenie lekarstwa zaplacilam 20 E Potem kiedy znow mnie zaczol bolec strasznie zab co sie okazalo,ze to dziasla to zaplacilam 30 E Tak wiec nie pobieraja kolosalnych sum :P ,wiec mysle,ze mogla by sie tam przejechac :)Podam Ci numer 0873201900 i 0873285178 MARIA STENKA Niech nie zwlaeka z zebem,bo to jest bardzo niebezpieczne jak boli ja serce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Moze szuka ktoras mieszkania:)Mamy do wynajecia pokoj,w spokojnej okolicy,jezeli jestescie zainteresowane to moj numer gg 10957852 Aga84 Zabcia ma racje co do centrum handlowego na Blanchstown sa wyprzedaze.W nexcie so fajne niekore ciuszki dla dzieci i dla kobiet w ciazy ale to kwestia gustu:) Pozdrawiam wszystkie kolezanki:)Nareszcie piekna pogode mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane!!! ja nareszcie mam internet w domku!!!! rano gonilam listonosza bo mial przyniesc mi router do internetu.. a on nawet niezadzwonil na dzwonek tylko zostawil awizo!!!! niech go szlak! ja spodnie na tylek i biegne za nim !! musialam smiesznie wygladac baba w ciąży i biega za listonoszem i krzyczy dawaj moja paczke:P hehe ja sie biore za obiadek. pozdrawiam was serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Zabciu za informacje dzis jeszcze zadzwonimy tam wkoncu to juz sprawdzone przez ciebie:)Mam kilka innych adresow i telefonow ale nie znam nikogo kto korzystal by z ich uslug wiec nie moge nic na ten temat powiedziec> Sprawdzone to w koncu sprawdzone:)W sumie to nikt z moich znajomych nie chodzi tu do dentysty bo mowia ze bardzo drogo wiec myslalam ze znajoma bedzie musiala leciec do polski jesli sie nie poprawi ale te ceny co napisalas nie sa wygorowane. I dzieki bogu bo ona przyjechala tu tylko na 3 miesiace na sezon do pracy zeby sobie cos dorobic a tu jeszcze niespodziewane wydatki i niekoniecznie mile:((pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rodzac to naprawde musi sie chciec kupke wkoncu steka czlowiek i steka ,robiac lewatywe byloby to dla przyszlych matek mniej krepujace, nie rozumiem czemu nie robia tej lewatywy. to chyba tez nic przyjemnego ale lepsze niz pozniej narobic na stole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w Polsce tez nie robia lewatywy kazdej, tylio na zyczenie. Tu pewnie tez robia na zyczenie. Jest jeszcze jeden sposob na k...:) moja siostra mi mowila ze czopek glicerynkowy sie wklada.(tak pozatym niebardzo wiem jak wyglada lewatywa ale brzmi nieprzyjemnie)a wy wiecie jak to wyglada?? Co do centrum handlowego to wy jestescie szczesciary bo mieszkacie blisko dublina i tych sklepow macie od zaczesiemia:) ja przypomne ze mieszkam w ballybunion zarabiscie daleko od Dublina:(( ale u nas tez jest kilka sklepow i tez mamy przeceny,i mnie sie wlasnie udalo te ciuszki kupic taniej nawet o polowe.(dowiedzialam sie dopiero w domku patrzac na paragon, mile zaskoczenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bylam ogromna ale kupilam w dunnes storze spodnie lniane i one z tylu maja gumke wiec nic nie uciskaly, kosztowaly 10 euro :) u nas byl jeden taki sklep ale tam spodnie (brzydkie ) kosztowaly 70 80 euro :) no a bluzki to kupowalam albo wieksze rozmiary albo poszerzane na dole ale nie w sklepach ciazowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mateczki :) a u nas własnie była Karola z forum ze swoja 2ga połówka :) - symatyczna z nich parka :) ,ciesze sie ze bedziemy mieli znajomych tutaj, pomomo ze troche daleko mieszkamy od siebie .... co do tematau lewatywy ,to wiem tyle ze moja siostra w Polsce robiła sobie sama w domu i mówiła ze nie jest strasznie.....do mnie przyjezdza mama przed porodem i kazałam jej kupic dwie :) bo tak sobie pomyslałam ,ze jak raz bedzie np.fałszywy alarm i zrobie....to co na prawdziwy poród nie bede miała ,a tak dwie ....:)? Nie chce i nie wyobrazam sobie nie przec z powodu stolca.....a znowusz załatwic sie na stół - nieeeee to by dla mnie było straszne:( Zabcia ,dzieki za opis dnia i szczeg.dotyczace \"dnia codziennego\" :) mam juz lekki zarys jak to bedzie ...hehe:) a do pomocy to bedemiała moją Irenke :) czyli mame ma sie rozumiec :)bedzie dobrze :)dzieckiem chce sama sie zajmowac ale tak do pomocy w domu czy cos podac jakczłowiek słaby to napewno lepiej miec kogos przy sobie zaufanego....no a mama to mama :):):) Gosienka - poszłam za Twoja rada i chciałam zamowic takie łozeczko w Argosie no wiesz tak jak mowiłas akcja z karteczką .....:) cos Ty ....nie ma opcji....powiedziała znudzona pani ze oni tego nie praktykują :(:(:( płakac mi sie chciało specjalnie jechalismy 100km do Dublina ,a to co chciałam kupic ,kazda rzecz niedostepna :( i teraz znow 3ba kombinowac....trudno cos wymyslimy ,ale łozeczko widziałam w tej samej cenie w innych sklepach to chociaz tyle. dobra pozdrawiam reszte całą iuciekam spac ,całuchy papapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Co tam u was slychac jak samopoczucie!!!Mam nadzieje ze stronka bedzie przydatna.Mozna tam znajsc naprawde przydatne rzeczy.U mnie bez wiekszych zmian . Macie jakies plany na dlugi weekend???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej melka ale do dupy, myslalam ze w kazdym argosie maja te same zasady chamy jedne!!! to dzwoncie tam i u nas przez telefon mozna tez sprawdzic czy cos jest czy nie ma :p bebolek mialam ci wczoraj napisac: ale sie usmialam a moze tam jest ukryta kamera??? i bedziesz slawna jak to pogonilas listonosza. filipek ostatnio troche marudzi, za duzo go nosilismy no ale juz go tego oduczam :) troche tulenia a potem nie ma zmiluj :P ale bym juz chciala zeby sie mogl bawic jakimis zabawkami bo te juz mu sie nudza, na szczescie mam nosidelko wiec go wkladam i nosze na dole po domu, raz ustawiam ze sie patrzy na kominek, raz w kuchni heh :P no i jakos dajemy rade ale w polsce bede po lapach bic jak bede mi go chcieli non stop nosic, bo oni zostana a ja potem tu wracam :P juz z bartkiem zapowiedzielismy ze nie ma rozpieszczania, koniec kropka :P chyba mamy juz chrzciny zalatwione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D U mam nieprzespana noc za soba.Mama moja juz wyjechala 😭 pewnie Amelia czuje, ze babci juz nie ma :P Moja Amelka marudzila po mleczku nie mogla puscic baczkow 😭 i strasznie plakala 😭 A teraz moja coreczka smacznie spi :D Ogolnie u nas w ciagu dnia spokojnie Amelia zaczyna czuc,ze w dzien cos sie dzieje a w nocy cisza i spokoj :P Czasami jestem strasznie zmeczona, ale jak patrze na Amelke to nabieram sil. Melka nie ma sprawy jak masz jakies pytania to chetnie odpowiem i pomoge.Nie ma to jak Twoja mama :P Byla u mnie na poczatku tesciowa,ale ona mi tak nie pomagala jak moja mamuska :D Zreszta jakos za bardzo nie chcialam, zeby mi pomagala np.przy karmieniu :P Krepowalo mnie to.Na szczescie zlozylo sie tak,ze tylko jeden dzien po szpitalu jeszcze u nas byla :D I musiala juz wracac, bo urolp sie konczyl :D Gosiu u mnie ten sam problem zreszta pisalam Ci :D Moja mamuska wyjechala a teraz maluda marudzi 😭 Chce ciagle na rece :( Tez ja probuje oduczyc teraz przyleciala siostra Krystiana i juz pchala lapska,zeby ja nosic to sie wkurzylam 😠 i zwrocilam jej uwage.Mam nadzieje,ze zrozumiala :P ,bo jak nie to za kazdym razem bede musiala bic wszytskich po lapach :D Ja Cie Gosiu doskonale rozumiem co do noszenia :)Wyobraz sobie,ze moja Amelia juz powoli tez zaczyna sie nudzic :P Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki nikaWirsku niestety moj Skarbek chyba bedzie pracowal choc jeszcze dokladnie nie wiem.Pracuje na lotnisku,bardzo bym chciala zeby mial wolne bo w tygodniu to pracuje dlugo,jedynie zostaje nam niedziela wtedy wykorzystujemy na maksa w samochod i ruszamy na wycieczke:)bardzo lubie niedziele tylko szkoda ze tak szybko ten czas leci:( @ mi sie juz skonczyla,zaczelam brac znowu olej z wiesiolka i od 14 dnia cyklu bede brac duphaston.Pogoda sie psuje a 2 dni byly takie piekne i znowu chmurzyska ach ta Irlandzka pogoda Pozdrawiam reszte dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wybieramy sie na Klify Mohera w niedziele i moze zostaniemy w jakims motelu do poniedzialku bo podobno na jeden dzien to nie warto sie tam wybierac. w sumie dlugi weekend jest wiec trzeba poszalec:)Po Galway tez chcemy polazic:) mam nadzieje ze pogoda dopisze bo to kawal drogi stad jakies 4 godziny jazdy w jedna strone:(Codziennie sledze prognoze na weekend w Galway ale codziennie podaja co innego. Wczoraj jak czytalam to mialo byc slonecznie a juz dzis jak czytalam to ma padac i byc zachmurzone. Jutro pewnie podadza jeszcze cos innego:(My mamy weekendy wolne od pracy to duzy plus bo mamy duzo czasu dla siebie. W sumie to sie caly czas widujemy bo pracujemy w tej samej firmie:)Ale weekend to weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu sloneczko sie robi wiec za niedlugo na spacerek, my bylismy na klifach w styczniu jak byli rodzice bartka, mowil ze kiedys mozna bylo tam bardzo duzo chodzic a teraz wszystko jest poodgradzne, wiec zajelo nam to 15 min a jechalismy 3 godziny :( na szczescie potem pojechalismy jeszcze nad wode, tam polazilysmy i upolowalismy piekne muszle bo akurat byl odplyw. przepieknie jest nad wodospadem kolo wicklow, moze nam sie uda tam jechac z filipkiem jeszcze przed polska, nic tylko zabrac koc i urzadzic piknik, gdzies obok sa podobno japonskie ogrody, niestety ostatnio wybralismy sie troche za pozno wiec juz ich nie zdazylismy tam pojechac, no ale wszystko do nadrobienia :P nie moge sie juz doczekac wyjazdu do polski :) mamy tyle zaproszen ze chyba nie zdazymy wszystkich odwiedzic :( juz planujemy nastepny wyjazd na wiosne bo chcemy sie pobrac :P teraz stwierdzilismy ze w czasie chrzcin oficjalnie sie zareczymy, tak przy kolacji (romantycznie). wszyscy i tak wiedza ze chcemy sie pobrac i mamy nieofiicjalne obraczki ale milo bedzie jak bartka rodzice i moja mama beda przy tym :) pewnie sie ucisza (to ma byc niespodzianka) b bardzo przezywaja ze jestemy tak daleko, ciesza sie ale jednoczesnie tesknia,tym bardziej teraz jak jest filipek, robimy duzo zdjec, nakrecamy krotkie filmiki ale to nie to samo :( jedyny plus to ze mi babcie nie rozpieszcza mojego babelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MY SLYSZELISMY SAME PLUSY NA TEMAT TYCH KLIFOW WIEC DLATEGO JEDZIEMY. W SUMIE CO ROBIC PRZEZ TEN DLUGI WEEKEND NIE CHCE MI SIE SIEDZIEC I NUDZIC W DOMU. TYM BARDZIEJ ZE OSTATNIO NIE ZABARDZO NAM SIE UKLADA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Moj Skarbek ma wolna sobote ale sie ciesze cala sobota i niedziela dla nas:)Szkoda tylko ze w poniedzialek idzie do pracy :( My tez palnujemy wyjazd na Mohery ae jeszcze nie teraz choc u nas nic nie wiadomo dzis mowie ze nie a jutro w autko i jedziemy:) GosiaIrlandia rowniez objezdzilismy gory wicklow gap,sally gap,w Enniskery bylismy tam wlasnie jest piekny wodospad za wjazd sie placi 5 euro i jeszcze jest jeden wodospad w gorach :)Mamy tam swoje miejsca bardzo lubie tam jezdzic wyciszyc sie,oderwac sie od tego wszystkiego. NikaWirsku mam nadzieje ze sie wszystko ulozy miedzy Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki 🖐️ A my wlasnie wertujemy po internecie,zeby odnalezc jakies piekne miejsca KOLEJNE :P ,bo troszke ostatnio zwiedzilismy i znudzily nam sie niektore miejsca :O Moze znacie jakies piekne zakatki Irlandii ,ktore polecacie Procz gor kolo WICKLOW tam juz bylismy kilka razy HOWTH tez juz kilka razy zwiedzilismy :P BLESINGTON i BREY :O MALAHAID Juz tez bylismy :D Mam nadzieje,ze cos nam podpowiecie :) Licze na was :D Aha dziewczyny mam dla Was nowinke :D W BREY jest wesole miasteczko w ten weekend jest chyba juz ostatni raz :P ,wiec warto tez sie przejechac :D nikaWirsku Wy wszczegolnosci powinnscie sie wybrac :P Byscie sie rozerwali :)Idzcie na mlyn piekny widok :D Polecam choc troche wysoko :D i troszke strachU sie najadlam jak na samej gorze troszke sie hustalo :O Gosiu ja juz tez licze kiedy znow zawitam w Polsce i prawdopodobnie bedzie to we wrzesniu :) pod koniec.Polece z moim tatiek :D ,bo sama sie narazie sie boje :O To kwestia tylko otrzymanego paszportu :)Gosiu czy wy musieliscie tlumaczyc akt urodzenia jak byliscie zalatwiac paszport :O ,bo ktos na form napisal ze trzeba niby tlumaczyc,ale ja wole sie upewnic u wiarygodnej osobki :P Pozdrawiam reszte 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dZIEWCZYNY JAK ZNACIE JAKIES FAJNE I SPRAWDZONE MIEJSCA W GORACH WICKLOW I NIE TYLKO ,MAMY AUTO WIEC MOZEMY JEZDZIC PO CALEJ WYSPIE.ALE ZALEZY MI NA SPRAWDZONYCH MIEJSCACH PRZEZ WAS ALBO WASZYCH ZNAJOMYCH BO OSTATNIO ZROBILISMY 400 KM W JEDNA STRONE NA DARMO DLA JAKIEGOS BAGNA(MIALOBYC PIEKNE JEZIORKO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NikaWirsku podaj meila to Ci przesle zdjecia z wickloi sally gap i zdecydujesz czy warto jechac.Moim zdaniem warto widoki piekne:)Bylysmy rowniez Glendalog nie wiem czy dobrze napisalam bo to po drodze i wogordzie japonkim bylismy ale nie pamietam miejscowosci jak Skarbek wroci z pracy to Ci napisze.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W GLENDALOUGH TEZ BYLAM ZESZLY WEEKEND WARTO BYLO. A MOJ E MAIL TO KASIEK23@AMORKI.PL. Z CHECIA OBEJZE I DOWIEM SIE GDZIE TO DOKLADNIEJ JEST ZWIEDZIMY NA PEWNO:)DZIEKI Z GORY:* A TAK WOGOLE GDZIE MIESZKACIE PEWNIE GDZIES NIEDALEKO OD NAS SKORO JEZDZIMY W TE SAME MIEJSCA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×