Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Gość themonic
Myszka nic sie nie przejmuj..wiem ze latwo sie mowi....ja w twojej sytuacji tez bym plakala i wariowala:(rozumiem Cie... podczas mojej ciazy polozna (irlandka)przy kazdej kontroli mowila ze moj dzidzius jest strasznei dlugi..chodzilo o nogi, pytala czy moj maz jest wysoki:)a potem od 7 mca mowila ze mam byc gotowa w kazdej chwili do porodu bo dzidzius nie ma miejsca i ze malo wod plodowych, ze maluszek nie ma jak sie ruszac!!!potem wizyta z polozna ze szpitala a ta ze dzidzius jest malutki i wszystko w porzadku i ze pewnie urodze po terminie!!!Kazdy mowil co innego!!! urodzilam 4 dni po terminie zdrowego JUNIORA, wazyl 3,520kg i zrowiotki!!!!! NIC SIE NIE MARTW Z WAMI TEZ BEDZIE DOBRZE:)))nie placz bo Dzidzius wszystko czuje;))gladz brzuszek i sie rozpieszczaj:))to wam dobrze zrobi a nerwy nic nie pomoga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Uaktualniam tabelke:) zle wkleilam poprzednia tabelke i musze poprawic Mamusie i dzieciaczki Gosia......... 8 Czerwca 07 ........synek Filipek Zabcia ........6 Lipca 07 ............córcia Amelia Karola ........2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka Melka .........16 Wrzesnia 07 ..... córcia Molly Kitek ..........22 Wrzesnia ........córcia Maja Aine ...........24 Wrzesnia .........córcia Natalka Magda ........20 Października.....córcia Lenka Bebolek ......12 Listopad...........synek Fabian 19joasia85.. 13 Listopad...........córcia Lusia Aga 84........18 Listopad...........synek Pawełek Ania_84.......03 Grudnia ...........córcia Oleńka Karola416....14 Grudnia.............córcia Oliwicia mamba9.......15 Luty................córcia Viktoria meggi1982....4 marca...............synek Antoś Wesmar.......5 marca...............synek Maksymilian Aaagcia ........2 kwietnia ..........córcia Emilia Kathy100......19 kwietnia..........córeczka Zosia themonic.......23 kwietnia..........synek Bilal Motylek_22....27 Kwietnia..........córeczka Lena Siobhane........19 Maj................synek Antoś Wiktorianka....29 Maja.............synuś Adaś Agula ........................???? Oczekujace Olacork.........31 tydz......15 lipiec..........chłopiec Kania82.........30 tydz.......24 Lipca.........chłopiec.... Violaa............33 tydz......4 Sierpnia........córeńka Magda... ........7 tydz.......10 sierpnia.......?????....... Magda...........18 tydz......21 wrzesień......?????? Ani79.............28tydz......22 wrzesien.....????? happymama.....21 tydz......6 listopad........coreczka Zuzia Myszkaa25......14 tydz......28listopad.......????? Myszkaa-{kwiatek] na mily poczatek dnia:) Bedzie dobrze, zobaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠 cos mi sie zle skopiowalo:P Jeszcze raz uaktualniam:) Mamusie i dzieciaczki Gosia......... 8 Czerwca 07 ........synek Filipek Zabcia ........6 Lipca 07 ............córcia Amelia Karola ........2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka Melka .........16 Wrzesnia 07 ..... córcia Molly Kitek ..........22 Wrzesnia ........córcia Maja Aine ...........24 Wrzesnia .........córcia Natalka Magda ........20 Października.....córcia Lenka Bebolek ......12 Listopad...........synek Fabian 19joasia85.. 13 Listopad...........córcia Lusia Aga 84........18 Listopad...........synek Pawełek Ania_84.......03 Grudnia ...........córcia Oleńka Karola416....14 Grudnia.............córcia Oliwicia mamba9.......15 Luty................córcia Viktoria meggi1982....4 marca...............synek Antoś Wesmar.......5 marca...............synek Maksymilian Aaagcia ........2 kwietnia ..........córcia Emilia Kathy100......19 kwietnia..........córeczka Zosia themonic.......23 kwietnia..........synek Bilal Motylek_22....27 Kwietnia..........córeczka Lena Siobhane........19 Maj................synek Antoś Wiktorianka....29 Maja.............synuś Adaś Agula ........................???? Oczekujace Olacork.........31 tydz......15 lipiec..........chłopiec Kania82.........30 tydz.......24 Lipca.........chłopiec.... Violaa............33 tydz......4 Sierpnia........córeńka Magda... ........7 tydz.......10 sierpnia.......?????....... Magda...........18 tydz......21 wrzesień......?????? Ani79.............28tydz......22 wrzesien.....????? happymama.....21 tydz......6 listopad........coreczka Zuzia Myszkaa25......14 tydz......28listopad.......????? Myszkaa-🌼 dla Ciebie na mily poczatek dnia:) Bedzie dobrze,zobaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitor bezdechy kupiłam w \"Smyths\" był najtańszy a firma dobra w Polsce jak patrzyłam na allegro to jest drozszy. Firma to AngelCare i nazywa sie to Movenent monitor- http://www.smyths.ie/Shop_Product_List.aspx?Profile=Euro&query=baby%20monitor tu jest link do stronki gdzie on jest na zdjeciu to ten za 109 euro - to jest monitor bezdechu razem z niania elektroniczna, wiec jak jestem w drugim pokoju to załysze co sie dzieje w pokoju Adasia - super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszka Gorące Gratulacje, Emilka śliczniutka, ma prześliczny nosek :D Niech szybko rośnie, dużo śpi, mało płacze i sprawia Wam kupę radości Muszę się Wam pochwalić, że kupujemy dziś samochód, niby nic wielkiego ale to Nasz pierwszy, własny :) Będzie czym jeździć na wycieczki. The monic jak tam Twój chłopak, nasza pszczoła zaczęła się już śmiać na głos - ale frajda Wiktorianka jak Gerard, już lepiej, nerwy mu przeszły. A jak Adaś, co jednak kolki się zaczęły czy jeszcze nie?? A ja się znowu urządziłam, chciałam pomóc pszczółce z tymi kolkami i piłam przez trzy dni herbate koperkową i d... bo zrobiła mi się znowu nawałka pokarmu i boje się żeby nie było trzeci raz zapalenia... pufff Słoneczka na cały dzień w ten deszczowy poranek, szczególnie dla ciebie myszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek gratuluje zakupu autka:) my jak kupowalismy nasz - tez pierwszy własny- to cieszylismy sie jak dzieciaki, jak jest dziecko to jest wielkie ułatwienie zycia nawet głupie zakupy sa duzo łatwiejsze, wiec jak juz kupicie to niech sie sprawuje pierwszorzednie i szerokich szos. Gerard wydaje mi sie juz nieco lepiej chociaz ma jeszcze niezłe napady złosci ale poniewaz ciagle mu przypominamy ze bicie i robienie krzywdy jest złe jakos sie hamuje - mam nadzieje ze mu przejdzie, Adas pomału zaczyna sie juz swiadomie usmiechac wiec dla Gerarda to niezła frajda jest strasznie uradowany kiedy Adas odpowie mu usmiechem głaszcze go wtedy, przytula i całuje. Z tymi kolkami to sama juz nie wiem, po jedzeniu kopie nózkami i sie pręzy ale nie trwa to za długo, widac ze nie maze puszczac baczków:(, w poniedziałek mielismy szczepienie na BCG i moze po nim był taki niespokojny w nocy. W kazdym razie sciagam sobie z Polski Debridat - pamietam ze Gerard to brał na kolki i to była jedyna rzecz jaka mu pomagała- jest to tylko na recepte i to jest na wyregulowanie pracy jelit czyli duze ulewanie, kolka i problemy z gazami, jesli którys z Waszych maluszków ma takie kłopoty a macie mozliwosc zeby Wam ktos to przywiózł to nprawde polecam. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszkaa25 rozumiem Cie i wspolczuje, tez bym wariowala. Zgadzam sie z dziewczynami i mam nadzieje ze lekarz sie pomylil ... muszka86 Gratuluje :) Emilka jest slodziudka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. wybaczcie że was zaniedbuje.. ale ejstem tu chyba jedyną "mamusią" z trójką dzieci... a z mężem włącznie to cały małpi gaj.. resztkami sił ale daje jakoś rade... najgorsze tociągłe powtarzanie tego nierób tamtego nierób.. ehh mąż ma 2 dni wolego wiec korzystam.. jutro ide zrobić niwe pazurki... co u was?? Myszka86 gratulacje!!!! córeczka sliczna... widze że w rodzinie sami mężczyźnie na zdjciach.. no to jedna dama musiała być:) kochane a ja się zmagam z dodatkowym problemem.. a mianowicie.. odnowionym po 5 latach!!!! wielkim zauroczeniem!!! juz sama niewiem co mam robic!!! znalażł mnie na Nk napisał.. piszemy ze soba na gg pisze ze jesetm jedyną osobą której naprawde mógł zaufac.. ze pragnie się ze mną zobaczyć.. . A ja niewiem co robić... on mieszka w polsce ale gotów przylecieć tu do mnie... póki ma urlop... był 4 rzy w iraku.. a teraz czeka na termin wyjazdu do afganistanu.. niechcę go opuszczac. w takich chwilach.. znajomi mówi do niego "per morderco" ojj mam mętlik w głowie.. wiem jedno KOCHAM MężA ale boje się że złapie mnie chwila słabośći:(:(:(:( jego znam dłużej było moim najlepszym przyjacielem na dobe i złe.. straciliśmy kontakt po tym jak on posunoł sie dalej niż do przyjaźnie bo wylądowaliśmy w łóżku..ale do niczego niedoszł bo się opamiętałam.. ale pragnełam go niesamowicie i teraz to wszytko wraca i to z wzdwojoną siła:( ojjj inesmęce wam bo same macie tez swoje problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja bylam dzisiaj w dublinie u polskiego gina na badaniach i usg. chcialam zeby mi 3D zrobil ale on powiedzial ze 21 tydz to jeszcze za wczesnie i nie bedzie jeszcze wszystkiego widac i ze najlepszy czas to 26-31 tydzien ciazy. zrobil mi normalne usg i pokazal wszystkie narzady wewnetrzne ,kregoslup ,serduszko i wszystko wszystko potwierdzil tez ze to w 100% dziewczynka i co najwazniejsze jest zdrowa i wszystko sie rozwija prawidlowo nagral mi tez na plyte dvd cale usg i juz chyba 5 razy je ogladalam jest tam taki moment jak jak zuzia wystawia jezyczek przeslodkie moj maly urwisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie i dzieciaczki Gosia......... 8 Czerwca 07 ........synek Filipek Zabcia ........6 Lipca 07 ............córcia Amelia Karola ........2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka Melka .........16 Wrzesnia 07 ..... córcia Molly Kitek ..........22 Wrzesnia ........córcia Maja Aine ...........24 Wrzesnia .........córcia Natalka Magda ........20 Października.....córcia Lenka Bebolek ......12 Listopad...........synek Fabian 19joasia85.. 13 Listopad...........córcia Lusia Aga 84........18 Listopad...........synek Pawełek Ania_84.......03 Grudnia ...........córcia Oleńka Karola416....14 Grudnia.............córcia Oliwicia mamba9.......15 Luty................córcia Viktoria meggi1982....4 marca...............synek Antoś Wesmar.......5 marca...............synek Maksymilian Aaagcia ........2 kwietnia ..........córcia Emilia Kathy100......19 kwietnia..........córeczka Zosia themonic.......23 kwietnia..........synek Bilal Motylek_22....27 Kwietnia..........córeczka Lena Siobhane........19 Maj................synek Antoś Wiktorianka....29 Maja.............synuś Adaś Agula ........................???? Oczekujace Olacork.........31 tydz......15 lipiec..........chłopiec Kania82.........30 tydz.......24 Lipca.........chłopiec.... Violaa............33 tydz......4 Sierpnia........córeńka Magda... ........7 tydz.......10 sierpnia.......?????....... Magda...........18 tydz......21 wrzesień......?????? Ani79.............28tydz......22 wrzesien.....????? happymama.....22 tydz......6 listopad........coreczka Zuzia Myszkaa25......14 tydz......28listopad.......?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka86
Mamusie i dzieciaczki Gosia......... 8 Czerwca 07 ........synek Filipek Zabcia ........6 Lipca 07 ............córcia Amelia Karola ........2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka Melka .........16 Wrzesnia 07 ..... córcia Molly Kitek ..........22 Wrzesnia ........córcia Maja Aine ...........24 Wrzesnia .........córcia Natalka Magda ........20 Października.....córcia Lenka Bebolek ......12 Listopad...........synek Fabian 19joasia85.. 13 Listopad...........córcia Lusia Aga 84........18 Listopad...........synek Pawełek Ania_84.......03 Grudnia ...........córcia Oleńka Karola416....14 Grudnia.............córcia Oliwicia mamba9.......15 Luty................córcia Viktoria meggi1982....4 marca...............synek Antoś Wesmar.......5 marca...............synek Maksymilian Aaagcia ........2 kwietnia ..........córcia Emilia Kathy100......19 kwietnia..........córeczka Zosia themonic.......23 kwietnia..........synek Bilal Motylek_22....27 Kwietnia..........córeczka Lena Siobhane........19 Maj................synek Antoś Wiktorianka....29 Maja.............synuś Adaś Muszka86......22 Czerwca..........córeczka Emilcia Agula ........................???? Oczekujace Olacork.........31 tydz......15 lipiec..........chłopiec Kania82.........30 tydz.......24 Lipca.........chłopiec.... Violaa............33 tydz......4 Sierpnia........córeńka Magda... ........7 tydz.......10 sierpnia.......?????....... Magda...........18 tydz......21 wrzesień......?????? Ani79.............28tydz......22 wrzesien.....????? happymama.....21 tydz......6 listopad........coreczka Zuzia Myszkaa25......14 tydz......28listopad.......?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie i dzieciaczki Gosia......... 8 Czerwca 07 ........synek Filipek Zabcia ........6 Lipca 07 ............córcia Amelia Karola ........2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka Melka .........16 Wrzesnia 07 ..... córcia Molly Kitek ..........22 Wrzesnia ........córcia Maja Aine ...........24 Wrzesnia .........córcia Natalka Magda ........20 Października.....córcia Lenka Bebolek ......12 Listopad...........synek Fabian 19joasia85.. 13 Listopad...........córcia Lusia Aga 84........18 Listopad...........synek Pawełek Ania_84.......03 Grudnia ...........córcia Oleńka Karola416....14 Grudnia.............córcia Oliwicia mamba9.......15 Luty................córcia Viktoria meggi1982....4 marca...............synek Antoś Wesmar.......5 marca...............synek Maksymilian Aaagcia ........2 kwietnia ..........córcia Emilia Kathy100......19 kwietnia..........córeczka Zosia themonic.......23 kwietnia..........synek Bilal Motylek_22....27 Kwietnia..........córeczka Lena Siobhane........19 Maj................synek Antoś Wiktorianka....29 Maja.............synuś Adaś Muszka86......22 Czerwca..........córeczka Emilcia Agula ........................???? Oczekujace Olacork.........31 tydz......15 lipiec..........chłopiec Kania82.........30 tydz.......24 Lipca.........chłopiec.... Violaa............33 tydz......4 Sierpnia........córeńka Magda... ........7 tydz.......10 sierpnia.......?????....... Magda...........18 tydz......21 wrzesień......?????? Ani79.............28tydz......22 wrzesien.....????? happymama.....22 tydz......6 listopad........coreczka Zuzia Myszkaa25......14 tydz......28listopad.......?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze muszka Emilka urodziła się w moje urodziny - hihihi ale jaja, no to już jest moją ulubienicą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka86
motylek_22 to w takim razie spóżnione życzenia urdzinowe:) Emilka urodziła się dokładnie o godz 00.12 więc kilka minut wcześniej i byłby 21 a nie 22:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, Mała specjalnie czekała, bo wiedziała że najfajniejsze dziewczyny rodzą się zawsze 22 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka mamusie emigrantki:P:P:P Sorki że się nie oddzywam ale jakoś ostatnio brakuje mi czasu:( Muszka ogromne gratulację!!!!!!!Szkoda tylko że się tak wycierpiałaś:( dobrze że Emilka wszystko wynagrodziła nawet z nawiązką jak przypuszczam:):):) Trzymaj się w tych pierwszych tygodniach( wiem że nie jest łatwo:( )jesteśmy z tobą. Dbaj o siebie!!!!!!!Buziaki dla malutkiej Emilki!!!!!!!!! Bebolek ja chyba raczej nie spotkałabym się ze starym pragnieniem:) Wiesz stara miłość nigdy nie rdzewieje:( więc według mnie było by spore ryzyko że pofrunełabyś w zapomnienie:P Ale to jest twoja decyzja, tylkoże jak facet pisze że PRAGNIE (!!!!!!!) się z tobą spotkać to pewnie coś jeszcze do ciebie czuje. Więc duże ryzyko:( A co do małpiego gaju to ci współczuje i trzymam kciuki żebyś przeżyła te wakacje. Wiktorianka dobrze że Gerard zmienił się, oby to trwało nie skończenie:):):) Myszka tak jak dziewczyny piszą wiekiem ciąży się nie przejmuj, u mnie np. było tak że główka była rozwinięta jak na 18 tydz a reszta jak na 16 czy coś w tym rodzaju. No ale tak jest czasem z tymi skanami:( Upewnij się jak wszystko się rozwija z dziedziusiem i wrazie czego leć do polski!!!! Ja chwale tych lekarzy ale jeśli coś jest nie tak to raczej wole polaków. To jest moje zdanie. Ale napweno wszytko jest w jak najlepszym pożądku!!!!!! A co do szampana w USC to jest tak że jeśli ktoś chce pić sampana to musi sobie przynieść. My jako para młoda (braliśmy śpub w polsce) przynosiliśmy 2 butelki, nikt tego wam nie zapewnia:( Pewni tu też tak jest że jakbyście mieli ze sobą to było by oki. tak mi się wydaje. Dziewczyny mam taki problem. Od jakiegoś czasu mój bąbel ma problemy z zaparciami, czy myślicie że to może być od mleka???Mam sma white. Czy od marchewki ( ja gotuje sama zupki) A co wam tak wogóle mówili lekarze o zmianie mleka (chodzi mi o irlandczyków) żeby zmienić na normalne z kartonu po pierwszym roczku??? Wszytkie moje znajone irlandki swoje roczne dzieci karmią już zwykłym mlekiem. Co o tym myślicie??? Mnie się oczywiście jeszcze nie śpieszy ale chce znać wasze zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kina29
Aga84 powiem ci ze moj mały tez miał problem z zaparciami i lekarz(irlandczyk)polecil mi musy tzw.frutapury ale koniecznie śliwka-jabłko,są dostepne w hipermarkietach.powiem ci ze nam pomogło odrazu na drugi dzien młody załatwił sie 2 razy.naprawde [olecam bo czopki jakos mnie nie przekonują!!a co do mleka to moje kolezanki irlndki tez daja zwykle mleko z kartona!!podrawiam i mam nadzieje ze twojemu bablowi bedzie juz dobrze bo to nie jest mile.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kina29
zapomniałam dodać ze mój mały ma 8 mcy.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kina wielkie dzięki!!!Właśnie od kilku dni daje mu te frutki tylko że jabłko+brzoskwinia+gruszka nie wiem czy to dobre rozwiązanie, jest troszeńke lepiej, ale dalej są kuleczki (sorki za dosłowność) ale już przynajmniej się nie męczy tak. Zwykle to strasznie się napinał, robił się czewony jak buraczek i miał prawie łezki w oczach:(:( Mój mąż się uparł że powinnam dawać prawdziwe jabłko, np. pieczone albo jakieś taki udziwnione, ale mnie się nie chce. Wystarczy że sama gotuję. Czasami mam już dość tego życia kury domowej:( zmywanie, gotowanie, sprzątanie, przebieranie itp... A jeszcze ta pogoda.... Kina a skąd jesteś?? Bo chyba pierwszy raz się odezwałaś tu na topiku?? Ja jestem z kerry, jedyna.... Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzidziusie i brzusie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Kina ma racje co do tych musów, ale koniecznie ze śliwką bo ma właściwości przeczyszczające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kina29
Aga84 to bardzo sie ciesze ze chociaz troche pomogło!! aMotylek22 ma rzcje śliwke koniecznie.co do tego ze ci sie nie chce to ci wierze bo sama taka jestem -czasem leniwa i ide na łatwizne i kupie gotowca.ale wkoncu po to to jest na rynku zeby z tego korzystac nie!!!ja jestem z Clonmel na poludniu niedaleko Waterford.znalazłam to forum nirdawno i sie bardzo ciesze bo mozemy sobie nawzajem pom oc,bo prakycznie uczymy sie bycia mamą!!!jakby co to pytaj.pozdrawiam was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! czy Wy tez macie dosc tej pogody!!?? szlag mnie trafia kiedy słysze ze w Polsce 30 stopni a tu taka kaszana:( U Gerarda przemiana na całego przytula Adasia, głaszcze go i całuje jesli go uderzy to raczej niechcecy jak fika i bawi sie jeszcze zapomina ze powinien uważac. Nie powiem ze nie zdarza mu sie jeszcze małpie zachowanie ale jest sporadyczne i jest juz całkiem niezle:) Adas chyba jednak nie ma kolki tylko czasem ciezko mu zrobic kupke - moze zalezy co zjem chociaz pilnuje sie. Poza tym strasznie tesknie do Polski i za rodzinka i znajomymi:(:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktorianka super że Gerard się przekonał do braciszka, tak to już ze starszym rodzeństwem :D Pogody też mam dość, ale cóż trzeba wytrzymać, a za 4 tyg uciekamy na wakacje do Polski, pszczoła wreszcie pozna rodzinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość themonic
ja tez mam dosc tej pogody....juz mnie szlag trafia..nic mi sie nie chce:(((ale 8 lipca lece do Polski z Bilkiem:)))))))))juz odliczam dni...lece na jakis miesiac, maz zostaje a my na wczasy:)ale wpadnie do nas na pare dni:) A co do ..nie robienia kupek po mleku SMA....moj maluszek ma dopiero 9 tyg i podaje mu sma od 3 tyg zycia, musialam zmienic ( tak doradzila polozna)bo nie robil kupki...juz ktoras z rzedu polozna mowi ze sma jest bardzo ciezkim mlekiem i dlatego dzidziuski nie robia tak czesto kupki po nim..wiec zmienilam na Aptamil ale tylko na tydzien bo maly mial kolki, wiec zminienilam znowu pokarm na sma i nie ma kolek:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))DOBRZE ZE JUZ SIE WSZYSTKO UNORMOWALO:) Acha, mam pytanie ..lece na miesiac do Polski, moze dwa nie wiem jeszcze...co zrobic z mlekiem????nie karmie piersia:(kupic jakies5 lub 6 puszek????cala walizke zajmie:((a moze przestawic w polsce na polskie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D aga84 moja corcia tez miala problemy z kupkami. Mama doradzila mi abym dawala Lusi surowe jabuszko starte na tarce. A to ze mala strasznie sie meczyla i plakala przy robieniu kupek mama doradzila zapazenie zwyklego rumianku (raz dziennie dopoki nie zrobi porzadnej kupki :P ) . I wczoraj dostala jabuszko i wypila rumianek i byla kupka ze hej ;) Dodam ze moja mam wychowala 8 dzieci i 5 wnukow wiec zdaje mi sie ze sie zna :D Themonic ja rownierz mialam leciec do Polski 8 lipca, ale w koncu lece 5 :D Juz tez mam dosc pogody kiedy w polsce sie wszyscy opalaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kina29
Hej mamuśki!!Themonic ja tez lece do Polski 8lipca!!!!juz sie nie moge doczekac!!!bylam w Polsce z moim Oskarem jak mial 5 mcy i kupowałam mleko w Posce (Nestle Nan)bardzo dobrze to przyjął ale tez sie zastanawiałam czy wziąć irlandzkie bo byłam w Polsce 2m_ce i troche tego trzeba bylo wziac,ale dałam se spokój!fajnie bedzie odpocząć nie no i najważniejsze ze wkoncu babacie zobacza swoje wnuki!!!pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kina29
Themonic a z kąd lecisz jesli moge sie spytać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja wpadłam tylko na momencik.. na zaparcie mojemu najbardiej pomaga herbatka koperkowa na pusty żołądek. wczoraj Fabiemu wyszły 2 zebole na raz:) w końcu... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×