Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

hej Mysza ja nie zlozylam skargi , po prostu tez myslalam ze juz po kasie ale kurtka doszla no i bylo ok mam nadzieje ze i Tobie sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynka Dawno mnie tu nie było. Właśnie skończyłam czytać. Mi po prostu brakuje czasu. od powrotu z Polski ciągle pracuję .a jak wracam o 9.30 do domku to mi się nie chce nawet kompa otwierać. Na szczęście jutro mam wolne i planujemy ze znajomymi i ich dzieciaczkami na takie pobliskie jeziorko ruszyć na cały dzień. Mam nadzieję,że pogoda się utrzyma i może nawet troszkę się opalę :-) Prowiancik zakupiliśmy,mężuś tylko rano mięsko dokupi i będą duszoneczki i grilik. Ja nie piję więc mogę potem robić za kierowcę a chłopcy sobie wisky pokupowali,na szykuje się niezła imprezka. Wiatam Donie-fajnie,że z dzidzią wszystko w porządku, a widziałam też tego twojego mężczyznę-no nawet niezłe ciacho hihihi. Mam nadzieję,że się szybko zadomowisz jak tu przylecisz. Rudzik trzymam kciuki, bo Ty już tuż tuż. Mam nadzieję,że urodzisz szybciutko i "bezboleśnie" Mi też dokuczają zgagi-czasem to masakra! Piję mocną miętową herbatkę lub mocne miętowe gumy i to pomaga. Pozdrawiam Kochane, kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chorykroliku super ze juz jestes, mam nadzieje ze zalatwilas wszytskie sprawy pomyslnie i oczywiscie gratuluje pierwszych ruchow Twojego maluszka:) Pogoda w Irlandii teraz prawie jak w Polsce, grzeje, a ja puchne:( Myszaa jest na allegro opcja, gdzie mozesz zlozyc skarge, wiem, ze twedy opisujesz co sie stalo i oni jakos na to reaguja, mysle ze musza ci zwrocic pieniadze, tak jak na ebay, ja nie mam wlasnego konta wiec ciezko mi teraz ci powiedziec gdzie to dokladnie jest, ale wiem, ze istnieje taka opcja, wiec powodzenia, nie mozesz tak po prostu odpuscic. Katarynka milego odpoczynku, mysle, ze pogoda na pewno wam jutro dopisze:) Rudik juz drugi dzien nic nie pisze, ale moze gdyby cos sie dzialo marigo mialaby jakies informacje mhhhh, tez trzymam za nia mocno kciuki! Dobrej nocy mamusie i brzuchatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
Kochane Napewno nie odpusze !! Znalazlam na allegro zakladke gdzie mozna skargi skladac i napisalam do nich maila teraz musze od nich czekac na odpowiedz. Tak sie dzis wkurzylam ze caly dom wysprzatalam i jakos sie uspokoilam a do tego cale opakowanie kulek zjadlam ze smietana z lidla sa pyszne ale za duzo dla mnie dzis tego bylo no i teraz znow zgaga mnie meczy ;( kupie sobie jutro gumy do rzucia moze one mi pomoga bo herbaty mietowej nie wypije bo jej nie lubie moze jeszcze macie jakies ciekawe propozycje na zgage?? Pogoda dzis byla piekna ;) a teraz mam tak duszno w pokoiku ze chyba bede spala przy otwartym oknie Kochane Milych snow Wam zycze i Udanego weekendu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza przykro mi, ze trafilas na oszusta na allegro. Ja razu jednego kupilam radio i ... czekalam i nic, wlasnie na allegro jest zakladka "spory transakcyjne" i tam opisujesz swoja sprawe ale trzeba czekac az ludz (oszust) odpisze podajac swoja wersje i tak trwa ta "wymianka" (mnie ludz zwrocil pieniadze na szczescie po negatywnym komentarzu i nerwach).Z tego co owego czasu sie orientowalam to allegro moze zwrocic pieniazki ale trzeba sprawe na policji zglosic, owe zgloszenie do nich wyslac i oni rozpatruja co i jak. Tak bylo z rok temu, nie wiem jak teraz. Zycze Ci aby pomyslnie cala ta histroria sie skonczyla ale wiecie co az cisna sie niecenzurowane slowa na takich ...zlodziei!! jak mozna!!!!!!!!!! RudiK gdzie jestes!!!!!!?????? Marigo napisz slowko co i u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam dziewczyny. Jeszcze jestem w domu. Moja dzidzia nie zamierza chyba nigdy wyjść... Męczę się okropnie, ale jakoś muszę wytrzymać. Dokuczają mi bóle pleców i czasami skurcze macicy. Może to już jakieś symptomy??? Wybiorę się dziś na zakupy może coś się ruszy. Pogoda wyśmienita, pokazuję Maleństwu słoneczko i zachęcam do wyjścia :) Mysza przykro mi że tak Ci nie poszło z tym zakupem. Zakupy przez internet to zawsze ryzyko. Sama dużo kupuję na allegro, ale nigdy mi się coś takiego nie przydarzyło. Wierzyłam ludziom a oni mnie nie zawodzili... Miłego dzionka kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x...x...x
Wpadlam tylko powiedziec, ze usmiechnela sie do mnie buzka dzis rano, wiec wieczorem dzialamy :D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam dziewczyny :) mi jakos dzisiaj smutno z moim sie pokłóciłam jak zwykle :/ siedzi teraz sobie w pubie ze znajomymi z pracy bo żegnają pracownika , a ja sama jak palec siedze w domu i smutno mi :( dzis o 4 wyruszamy do Donegal na wycieczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Jak samopoczucie dzisiaj? Ja wczoraj zakończyłam 8 tc, czyli dziś weszłam do trzeciego miesiąca :) Jeszcze trochę wytrzymać i mdłości miną. Tutaj w Polsce upał niesamowity. A to jeszcze nie lato. Alergia mi strasznie dokucza, bo nie biorę żadnych tabletek. Ale wszystko da się przetrzymać. Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy gdzies w okolicach dublina mozna dostac normalne truskawki? Nie tylko te pakowane w marketach? Straszna mam ochote na normalne truskawki, a w pl nie mialam kiedy sie objesc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej chorykrolik wiesz co kiedys kupilam w Kinsealy, to jest jak jedziesz do Malahide, Malahide Rd. tez mi sie chce truskawek! :-P :-D Milej niedzieli, jednak sloneczko sobie poszlo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaskoczeń was pewnie bardziej niż sama siebie zaskoczylam, dziś o 7.54 rano urodziłam swoją Blanke. Mamy się całkiem nie złe, szczesciara ze mnie ogromna, mam nadzieje ze jutro wrócimy do domu, wtedy napisze wiecej. Sciskam was gorąco i do napisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha GRATULUCJE MAMUSIU!!! Uściski i buziaki dla Kruszynki i dla Ciebie. Trzymajcie się i czekamy na jakieś szczegóły (waga, wzrost, przebieg porodu). Bardzo się cieszę z Twojego szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waw, Gratulacje Sylwucha Witam Blanke na swiecie :-D haha pierwsza od Rudik, Super ze wszysko dobrze odezwij sie i daj nam wiecej wiedziec :-D ile Blanka ,wazyla,mierzyla ito. jak porod ,jeszcze raz Gratulacje i pozdrowionka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niezły czad. Ja nadal w domu i czekam... na cokolwiek. Sylwucha zazdroszczę Ci. Coraz częściej mam już dosyć i chcę się rozwiązać :) tak czy inaczej Sylwucha gratulacje. Zdrówka dla Ciebie i Blanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej weszlam na chwilke i tu taki news! sylwucha gratulacje-i czekamy n szczegoly:) zuch dziewczyna! myszko bardzo cie przepraszam ze sie nie odzywalam....ale dopiero poczytalam. do dundrum moge dojechac do ciebie-nie ma stamtad zadnego polaczenia z rathfarnham a na piechote za daleko.musimy sie tylko umowic bo moj tata przylatuje i nie bede miala czasu. albo w centum w niedzilee bede za tydzien-to mozemy sie gdzies umowic.jak ci wygodniej xxx-trzymam kciuki chorykrolik na kazdym markecie warzywnym sa normalne truskawki;)-polecam ci jednak te tescowe FINEST sa slodkie jak miod i przepyszne-polskie sie przy nich chowaja;) donia,tak myslalam o tobie niedawno...bo pytalam jakis czas temu czy przylatujesz z corkami? zalatwiliscie juz szkole dla nich?? lila jak zyjecie?uklada sie z laura? rudik w pakiecie?? u nas jakos...leci.kupillismy dzieciom na dzien dziecka guinea pigs i ubaw z nimi po pachy....poza tym bylam z igorem u psychologa ale porazka straszna sie okazala.szkoda bylo moich pieniedzy...sami sobie radzimy z malym i powoli wychodzimy na prosta-ale niestety nie mam czasu na przyjemnosci w postaci kompa....caly czas poswiecony dzieciom i ordzinie.... poza tym niezle,odchdzam sie...i cierpie:( uwielbiam jesc i kazda dieta doprowadza mnie do szalu.....ale coz.obiecalam sobie ze bede ryczaca 40-tka wiec musze sie sprezyc bo niewiele zostalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha GRATULUJE MAŁEJ :) zazdroszcze Ci :) ja nie dawno wrocilam padnieta z wycieczki od godziny 4 rano lało i jeszcze raz lało przez 14h caly czas siedzenia w samochodzie :( pogoda do bani , pojechalismy na klify Slieve League i POLECAM ale tylko jak pogoda sloneczna :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam Wam szczerze, że do tej pory nie mogę uwierzyć że Sylwucha już z Małą przy sobie. Termin miała sporo po mnie, a ja jeszcze w "dwupaku" :) Jak na razie same wcześniaki - lilac teraz Sylwucha, marigo chyba też ciut przed terminem urodziła. Mam zatem pytanie do tych dziewczyn które już rodziły, kiedy u was było rozwiązanie? Przed, po terminie? Ja już zaczynam się skręcać z niecierpliwości. Trzymajcie za mnie kciuki żebym do końca nie zwariowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
Sylwucha12 Super Wiadomosc ;) GRATULUJE!!!!!!!!!!!!! Jak bedziesz miala chwilke to napisz nam wszystko ile wazy jaka aocene dostala i jak Ty sie czujesz Kochana ;) Marigo ja moge Kochana ja moge sie do ciebie dostosowac ;) mozemy sie spotkac w niedziele w centrum jak chcesz ;) Ciesze sie ze i Was szystko sie dobrze powoli uklada ;) nie chce przeszkadzac w wizycie Twojego taty to napewno wielkie wydarzenie dla Was ;) Daj mi Kochana znac jak bedziesz miala czas ;) A ja zglosilam ta sprawe do alegro i oni mi odpowiedzieli ze mam isc do prawnika i tyle mi pomogli ;( wiec Kochane Uwazajcie jak cos Bedziecie kupowac na allegro szczegolnie u wariss_pl lub warriss-81 albo wariss z jakas inna koncowka bo on czesto zmienia koncowki loginu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marigo Co do mojego przylotu, nie wiem kiedy dokładnie to nastąpi. Będzie to zależało od lekarza i jego pozwolenia. Ale planuję lot na po wakacjach. Co do moich coreczek, zostają jeszcze jeden rok szkolny tutaj w Polsce, z moją mamą. My będziemy mieć czas na przygotowanie wszystkiego dla nich, szczególnie, że Osasu ma ambicje i szuka większego domu, tak aby, Lilianna i Emilia miały osobne pokoje, bo są już duże. Ja w sumie nie mam nic przeciwko, bo gniotę się w moim 2-pokojowym mieszkanku na 3-piętrze tutaj :) RudiK Co do moich poródów, było tak. Ze starszą córką Lilianną termin miałam na 27 stycznia, urodziłam ją 15 stycznia. Z młodszą Emilią termin miałam na 2 stycznia, a urodziłam 1 stycznia. Nie ma na to reguły kiedy się dokładnie urodzi. Ale w szpitalu pamiętam jak mówiono kobietom w terminie i po terminie, aby masowały brodwaki i wiesz co, niektórym to przyśpieszyło poród. A jak nie, to jak to lekarz mówił, zagonić męża do łóżka i pracować nad rozwarciem :D :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia to Ty długo nie czekałaś na swoje dziewczynki. Ja próbuję chyba wszystkiego. Nie wiem, może ja jestem zbyt niecierpliwa w tej kwestii, ale naprawdę jest mi już niewygodnie. Termin mam na jutro, może coś się dziś wydarzy. Swoją drogą Sylwucha co spowodowało u ciebie tak szybki poród? Mysza, to nie ciekawa sprawa z tym zakupem. Jeśli mogę Ci coś doradzić, to proponowałabym zgłosić to na policji. Najlepiej w Polsce, nawet kogoś podesłać, a jak nie to tu, na Gardzie - choć to będzie pewnie miej skuteczne. Nie wykluczone, że w kraju jest jeszcze kilka osób, które zostały w tan sposób oszukane przez tego gościa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello jak przystalo na wolny poniedzialek-przeznaczylismy go na sprzatnie ogrodu.maz poprzycinal krzaki wzdluz plotu,my z dzieciakami zbieralismy to i wynosilismy...pozniej posprzatalismy w kaciku zabawek...pelno suchych lisci jak jesienia:( miska w foteliku rozgladala sie na drzewa i taki i wszytsko ja ekscytowalo:) myszko no przykra sprawa z tym allegro.ja mialam kiedys tez zle doswiadczenie-kupowalam tyton-i facet zaginal w akcji.tez probowalam cokolwiek zrobic ale poinformowano mnie ze allegro nie bierze odpowiedzialnosci za nic i musze sama na policje zglosic.wiadomo ze stad nie bede jechala na policje i skladala zeznac tak wiec rozeszlo sie po kosciach. zdziwilo mnie to bardzo,bo w ebayu czlowiek ma swoje prawa i jest chroniony.w momencie nie wywiazania sie z umowy lub niedotzrmania warunkow-pieniadze sa zwracane klientowi.mialam kiedys baredzo przykra sprawe z gosciem od ktorego kupilam playstation.napisal ze jest nowe,z extra grami a przyslal mi porysowana konsole,z pustymi pudelkami bez gier....zglosilam go do paypala i ebaya i po dwoch tyg. pieniadze byly na moim koncie-oczywiscie playstation zostalo u mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha to gratulacje :D:D:D Ja mialam termin na 25 grudnia a maly urodzil sie 14 grudnia :) Mi lekarz zalecil masowanie brzucha no i prace lozkowa ;):P Nie wiem co no ale pomoglo :P Rudik na pocieszenie moge powiedziec, jak to moj oczym mawia juz blizej niz dalej ;) Ale sama pamietam jak juz chcialam byc po to czekanie i myslenie a kiedy sie zacznie itd doprowadzalo mnie do szalu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudik slonko,pierwsza ciaza bardzo czesto jest przenoszona.widocznie malenstwu nie spieszy sie i dobrze mu w brzusiu. nie niecierpliw sie kochana-kazdy dzien moze przyniesc niespodzianke! na to nie ma reguly....ja urodzilam igora w terminie-jessica byla wydobyta poprzez cesarka w 38tyg. i to bylo konieczne. misie urodzilam sama w 39-ale to trzecia ciaza wiec raczej normalne. myszaa umowimy sie na pewno . jesli nie w tym tygodniu to jak tata wyjedzie. moze namowie meza zeby wybrac sie w tamte rejony-zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos NIESAMOWITEGO !!!!!!!!! Sylwucha SCISKAM CIE MOCNO A PRZEDE WSZYSTKIM G R A T U L U J E !!!!!!!!!!!!!! ale niespodzianka, ha nie moge w to uwierzyc a juz szerzej usmiechac sie nie moge :):):):):):):):):) Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Malenstwa, czekamy oczywiscie na relacje:) RudiK i za Ciebie trzymam kciuki w tym tygodniu bedziecie juz w trojke w domku, wiem, ze oczekiwanie jest najgorsze, sama sie ciesze, ze i narodziny Laury byly wczesniej a i nie bylam przygotowana na ten dzien:) Marigo cudnie, ze tata przylatuje, na pewno wspaniale spedzicie czas:) A u nas hmm raz lepiej raz gorzej, wczoraj Laura miala akcje 2,5 godz plakala a wiem, ze nic jej nie bylo, jak usnela na rekach to w lozeczku sie budzila i tak ze 3 razy, nerwowo wysiadalam w koncu odstawilam karoce do meza :/ Czekam na krzeselo chicco ... moze przywioza w tym tygodniu ... No to milego dnia Dziewczyny:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
marigo umowimy sie kochana na spokojnie jak twoj tata wyjedzie nie bede ci teraz zawracac glowy jeszcze mam duzo czasu ;) ja w smithsie kupie lozeczko turystyczne te za szare z graco i tyle nie mam juz glowy do drewnianego i bawic sie pozniej z kupnem materaca,ochraniaczy itd w czwartek pojade do centrum do polskiej drogeri kupic kosmetyki z ziaji lub z perfecty dla mnie i maluszka,pizeamke specjalna mam dla siebie z fajna zyrafka i fajnymi guziczkami do karmienia tylko moja mama mi ja przyslac musi,kupilam wodklady poporodowe nie wiem czy mi sie przydadza ale zawsze to jakies zabezpieczenie lozka i sie zastanawiam czy kupic poduszke poporodowa co Wy o tym mamusie myslicie? czy ona sie przydaje czy strata pieniedzy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a co to takiego poduszzka poporodowa??? ale zimnica sie zrobila brrrrrrr szlak by trafil to lato wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do pytania, co to jest ta poduszka poporodowa? Chętnie bym Wam trochę słońca przesłała, ale tu też się jakoś ochłodziło. Jednak pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mysza ja tez chcialam taką poduszke bo jak leze na boku to troszke mnie brzuszek boli :) a ja sie zastanawiam nad wozkiem Graco symbio ktory jest w smythsie :) bo siostra stwierdzila ze woli mi dac na wozek niz wysylac :) i podoba mi sie tez quinny buzz albo speedi :) Mysza ty jestes kolejna na liscie zaraz po Rudik a Ja po Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×