Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Wszystkiego dobrego mamusie w dniu naszego swieta :) Jako, ze lece na lotnisko i watpie co bym miala w pl komputer w zasiegu to zycze Wam samych slonecznych dni, pelnych radosci z Waszymi pociechami i brzuszkami:) RudiK a Tobie jako ze pierwsza jestes w kolejce ;) zycze lekkiego i szybkiego porodu, bo to lada dzien :) Buziaki kochane, do przeczytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ubranek to ja zdecydowanie wole body na dlugi rekawek na to zakladam cieniutka bluzeczke i spodenki albo tylko spiochy tez z dlugim rekawkiem, jesli body z krotkim to bluzeczka musi byc deko grubsza a tych mam malo wiec stad wole body na dlugi rekawek. Jak wychodzimy na wybieg to do karocy mam wiecie taki typowy becik (mama przyslala) po bokach zasuwany na suwaki a Laure ubieram w sweterek i spodenki. I wlasnie mnie brakuje takich sweterkow na wyjscie zebym nie musiala za kazdym razem ja w bet pakowac a tak to mysle, ze mialaby zimno.Czapeczke ciagle poprawiam, bo boje sie aby w uszka nie nawialo a czapeczk mam bez sznurkow. Bardzo chcialabym aby bylo naprawde cieplo, wyskoczyla by moja corka w kiecuszce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chorykrolik szczesliwego lotu, wracaj do nas szybciutko:) i odpczywaj sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej o nastroju to nawet nie wspominam bo......bo po co??? rudik dziekuje za mile slowa-poryczalam sie zdeczko jak to przeczytalam bo ja akurat wlasnie w takim kryzysie z powodu igora miedzy innymi....no i maz tez jakos mnie nie uskrzydla.jakies chmurzyska nam sie tu zebraly nad glowami:( lilus jaki rozmiar teraz laura nosi? 62?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim mama Wszystkiego najlepszego!!! Tak Sylwucha dlugi ten urlop 3 i pół tyg.ale bezpłatny :-P ,chcialam zrobic kurs w PL ale w koncu nie poszlam :-( . Nie dobrze tak dlugo bo juz sie przyzwyczailam i ciezko tu wrocic a i jeszcze chcialam brata zobaczyc bo wrocil z Kosowa nie widzielismy sie prawie 2 lata. Ja na rodzinke nie moge narzekac, jest nas 5ro zawsze ktos mnie odbierze z lotniska przywiezie, pieniedzy nie chca! kupujemy sobie male prezenciki bardziej dla dzieci i sie odwiedzamy ja czesciej w PL niz oni u mnie :-D Tata do rany przylóż, hmm mama troche poglady inne cieżko mi sie z nia dogadac,faforyzuje synów,córki nie koniecznie. A tez nie pracuje od konca lutego wiec na socialu powiedzialam ze lece do PL w sparawch prywatnych ,oni tylko powiedzieli jak wrocisz to przyjdz na podpis. Miłego dnia. Marigo glowa do góry, bedzie dobrze - "Hakuna matata to znaczy nie martw się" :))) Chorykrolik wysokich lotów :-) Pozdrowionka dla Wszystkich :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również życze wszystkim mamom tym obecnym i tym jeszcze nie :) duzo zdrówka i radości !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marigo ja za RudiK glosuje na Ciebie jako SUPER MAMA i SUPER BABECZKA jednoczesnie czego mamy dowody tutaj w naszej Kafeterii, bardzo nam tutaj pomagasz i wspierasz na kazdym polu wiec w takim dniu jak dzis - BARDZO DZIEKUJEMY !!!:):):) Chmury przeganiam i niech Ci zawsze swieci slonko:) Laura Marigo rzeczywiscie przeskoczylam na wieksze rozmiary, chociaz to zalezy od ubranek, body na 56 za krotkie (Lalunia tak dluzsza jest :)) ale niektore spiszki czy kaftaniki jeszcze dobre :) Smiac mi sie chcialo, bo jak byla mama to pojechalam do tesco i kupilam Laurze spiochy takie hmm akutat na juz i wtedy na dlugosc byly ok ale rekawki za krotkie i tak, kupilam 3 szt i 2 byly tylko raz zalozone i ... chyba na scierki pojda ;( Mam wdzianka dla dziecka takie wieksze i zakladam jej skarpeciorki aby stopki mialy ciepelko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja przyłączam się do życzeń samych serdeczności dla wszystkich Mam w dniu ich święta... Marigo, nie chciałam żebyś płakała. Ja też czuję się jakaś taka rozdrażniona. A teraz jeszcze mam kłopoty z sercem, jakieś 2 godz temu ciśnienie miałam 143/80 i 110 puls. Serce mi kołacze i trudno mi oddychać. Miewałam takie zaburzenia jeszcze przed ciążą, ale nic z tego nie wynikało. A teraz, kiedy noszę w sobie małego człowieczka, denerwuję się tym bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za za g... o !!!!!!!!!! chce kupic krzeselko dla Laluni na eurobaby, trzeba sie zarejestrowac no to robie to na podany adres @ ma przyjsc pewnie link do potwierdzenia i kuzia nie przychodzi!!!! czekam, czekam i doo -a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz dziekuje dziewczyny...wy wszytskie tu wspaniale jestescie.co prawda mialam przyjemnosc poznac tylko rudik i izunie ale serduchem to was wszystkie czuje:) rudik do szpitala jedz kochana....mysl o dziecku-na takim etapie ciazy kazde wahniecie cisnienia powoduje wyssanie tlenu z lozyska. to jest bardzo niebezpieczne dla dziecka-przejedz sie z piotrkiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm lilac a zaplacilas juz? ja nie dostawalam zadnego linka do potweirdzenia tylko maila potwierdzajaego zakup i zaplate z inf. kiedy przywioza. na drugi dzien facet z magazynu zadzwonil ze jedzie i mam siedizec w domu...i to wsyztsko nie logowalam sie ani nic...wszystko jako gosc robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurda bela to co jest, podalam swoje dane (adres, nr tel. adres@) a oni tam o rejestracji, nie jeszcze nie zaplacilam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech jessa ma goraczke,michelle katar ze oddychac nie moze.... jejku taka mala jest....:( pognalam meza do apteki po syrop,nurofen,olbas i lejek z drzewa herb. pol apteki wykupi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
Witam Przyszle i Terazniejsze Mamusie ;) Zycze Wam Wszystkiego Dobrego ;) dla Was i Waszych Kruszynek ;) marigo Ja rowniez podpisuje sie pod tym co napisala Lilac. i RubiK ;) Jestes Super Mama a Twoje Rady sa Bezcenne ;) Dziekuje ci za to ze jestes ;) Glowa do gory Kochana,Usmiechnij sie zrob sobie dobra kawusie i usiadz na chwilke w ciszy zrelaksuj sie to wkoncu Twoj Dzis dzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
marigo na katar moze inchalacja pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszlo:):):) zakup dokonany bedzie prezent na Dzien Dziecka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to swietnie lilac.moja mala uwielbia fotelik bo wszystko w nim widzi:) i kladlam ja tam od 3-ciego tygodnia.. rudik jak sie czujesz? myszaa dziekuje:) jessa za malutka na inhalacje ale wykapalam ja w goracej wodzie z dodatkiem olejku,wyczyscilam nosek.na razie bryka-jak tygrysek ;) ide sie polozyc zzaraz.....co prawdda dzieci sie buntuja ze slonce jeszcze swieci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marigo już lepiej, dziękuję. Poleżałam i serducho się uspokoiło łącznie z dzidzią. Czyżby się szykowała do wyjścia? Nerwicy się nabawię przez to czekanie. A Twoim dziewczynkom zdrówka życzę. Sen to najlepsze lekarstwo, a swoją drogą katar to najgorsze "choróbsko" a jeszcze u takiego malucha - współczuję. 3majcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To krzesełko kupiliśmy i my. Mąż nie może się doczekać i chce mieć chyba wszystko wcześniej. Dziś nam przywieźli. Fajne jest i ciężkie dosyć - powinno być stabilne, bo słyszałam opinie że samo się złożyło u kilku osób...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, przepraszam, że tak rzadko piszę, ale te moje poranne mdłości przez cały dzień po prostu mnie męczą. niekiedy zamieniają się w lekkie wymioty. ale coż, uroki wczesnej ciąży. niby to powinnam mieć więcej cierplwości, bo to przecież moja trzecia ciąża, ale jak już mnie weźmie, że ubikacji nie ominę, to buczę jak małe dziecko. Marigo, zdrowia dla dzieciaczków. wiem, co to zainfekowany dom. moja młodsza emilia właśnie kończy ospę, starsza miała jak była roczniakiem. kurczę dziewczyny, jak ja bym już chciała być w połówce ciąży. narazie dziś zaczęłam 8 tydzień, ale brzusio już mam :-) hehe We wtorek wizyta u doktorka, więc oczywiście napiszę co i jak. tutaj w Polsce, męczę się z upałami. w poniedziałek, wtorek ma być 31 stopni. Oj ja chcę już do Irlandii :-P Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja jestem w jakiejs dziwnej fazie ciaglego zmeczenia, niczym sie nie przemeczam a im mniej robie tym bardziej jestem zmeczona, ugotowanie obiadu to juz wyczyn, pokrece sie troche w kuchni i stopy robia mi sie jak balony:) wiecznie spiaca a usnac w dzien nie potrafie, chyba wyturlam sie do miasta, mam jeszcze kilk drobiazgow do kupienia i moze swieze powietrze troche mnie rozrusza. Rudik jak sie czujesz, jak dzisiaj cisnienie? ja nie mam cisnieniomierza w domu ale na co drugiej wizycie u lekarza ma za wysokie, wtedy umawia mnie na kolejna za kilka dni i wtedy w porzadku, wiec taka hustawka. Marigo jak Twoje samopoczucie, troche slonca wyjrzalo, wiec mam nadzieje doladujesz akumulatory:) Jak dziewczynki sie czuja? Ja wczoraj mamom (swojej i tesciowe), zamowilam kwiaty na Dzien Matki, dostaly super bukiety i wrecz zachwycone, zawsze stram sie wyslac im chociaz kartki a w tym roku z niczym nie moglam sie ogarnac i pomysl z poczta kwiatowa to byl styrzal w 10:) Dziewczyny orientujecie sie gdzie tu mozna kupic zwykle body z dlugim rekawem, najlepiej biale w 3 packu, bez zdnych wiekszych udziwnien. w ogole robia tutaj cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha ja body na dlugi rekawek kupilam w penneys-ie, moze nie sa calkiem biale ale jedna sztuka byla biala a chyba dwie w jasno bezowe gwiazdki, widzialam tez w tesco i chyba nawet biale ... Marigo jak dzis Twoje Dziewczynki? jak Ty sie czuejsz? My jedziemy popoludniu na szczenie, rano bylo piekne slonce a teraz tylko patrzec jak zacznie padac :( Donia pognaj troszke tego ciepelka do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś czuję się już lepiej. Trochę duszno mi, ale ciśnienie w normie. W Pl przy temp. 30 st chyba bym "zeszła", w tej całej niechęci mojej do Irlandii cieszę się że przynajmniej temperatury nie zabijają. Szczególnie teraz kiedy jestem w ciąży. Ale generalnie lubię słoneczko - plaża, piasek, achhh... rozmarzyłam się :) Sylwucha, ja właśnie kupiłam body na długi rękawek w tesco. Polowałam na nie od jakiegoś czasu bo były kiedyś (przynajmniej w moim) na 9 m-cy. I najważniejsze że rozpinane po całości, a nie tylko przy główce. Białe z lamówkami białymi w kropeczki szare. Doniu, w bliźniaczej ciąży mdłości podobno są przez całą ciąże...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RudiK, mam nadzieję, jednak, że mdłości miną po 12 tc :-) a co ilości dzieciaczków w moim brzuchu, to będę wiedziała we wtorek. A wy dziewczyny w jakich tygodniach ciąży jesteście, bo z tego co czytałam to chyba już prawie na mecie. Ja termin porodu pierwszej ciąży miałam na 27 stycznia, a urodziłam 15 stycznia, w drugiej ciąży termin miałam na 2 stycznia, a urodziłam 1 stycznia. Teraz termin też będę miała na styczeń, z tego co obliczłam sama to na 12 stycznia. Zimowe dzieciaki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termin na 28 sierpnia :) juz sie nie moge doczekac jak zobacze moja niunie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RudiK, wzięłam przykład z Ciebie i wrzuciłam kilka fotek na fotosiku. oto link http://www.fotosik.pl/u/doniajulia Możecie tam zobaczyć jak wyglądam, co bym taka bezosobowa nie była..hihihi A także zdjęcia moich aniołków (choć czasem z różkami), no i także jest tam fotka razem z moim czekoladowym mężczyzną :-P hehehe A tak poza tym bardzo ładnie wyglądasz RudiK :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Donia fajne masz te córeczki i Twoj mężczyzna też przystojny :) oj dzidzia karnacje bedzie miala po nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny michelle po prostu jak nie moja! marudna,chociaz stara sie usmiechac....jessica tez nie lepiej-nos zawalony ale jakos powoli ja wyciagam.witamina c w ilosciach litrowych;) do tego spray do noska i exputex i jakos lepiej....weekend przed nami bez przedszkola wiec powinnam to opanowac.daj panie boze zebym dzi choc pospala troche w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×