Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Gość blackberries
WItam Wszystkich w Nowym Roku :) Pragne zlozyc Wam zyczenia,Duzo zdrowka dla Was,Waszych rodzin i kochanych pociech, spelnienia marzen i wszystkiego o czym marzycie :) TAk czytam Was sobie i zazdroszcze,bo juz macie swoje malenstwa przy sobie :) mozecie sie nimi cieszyc. Ja jeszcze musze poczekac 2,5 m-ca aby zobaczyc moja malutka Amelke. Z jednej strony chce juz urodzic, a z drugiej boje sie, ze cos bedzie nie tak. Chce tylko zeby byla zdrowa i wiecej nic sie liczy teraz dla mnie. W ten czwartek ie do szpitala i pozniej opolskiej ginekolog to zobacze co z tymi komorami mozgowymi. Mam tylko nadzieje, ze one sie ni epowiekszyly bo wtedy to juz bedzie problem... ale musze byc dobrej mysli. Co do cukrzycy to w piatek bylam u mojej gp i powiedziala,ze jak tam sie martwie to zebym poszla do szpitala i zrobila te badania wczesniej, Tak zrobilam, na poczatku dali mi cos dziwnego do picia i pozniej po godz pobrali krew, powiedzieli ze jak cs bedzie nie tak to zadzwonia domnie tegosamego dnia tak kolo 4. Rzeczywiscie zadzwonili i musze teraz zrobic wiecej badan we wtorek.... pewnie sie okaze ze mam ta cukrzyce, oby tylko ta dieta mi pomogla i zeby obylo sie bez insuliny, bo ja nawet nie wiec jak sobie wstrzykiwac i wogole :( Magda, a to u Ciebie w ktorym tyg wykryli ta cukrzyce? caly czas do konca ciazy bylas na tej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha, dzięki w imieniu Emilki. Oj styczeń mam napięty :P Po schodach jeszcze nie gonię, od jutra zacznę ;) Ale dziś już przysiady i brodawki zaliczone, hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszytskiego najlepszego w NOwym ROku:) DOnia no to teraz Twoja kolej:) Dziewczyny czy mozecie mi podpowiedziec jak wyglada sprawa rejestracji dzieciaczka tutaj?w spzitalu powiedzieli, ze dostane list ze spzitala -jeszcze nic nie przyszlo wiec tak teraz orientacyjnie chce zapytac co i jak? w szpitalu nic nie wypelnialam bo jako, ze byly swieta to nie bylo tego pracowanika co sie tym zajmuje... ale mi sie podoba bycie MAMA!!!cos pieknego-ale fakt to dopiero tydzien, maly tylko je i spi:) wiec wszytsko przedemna:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam sie wpisze- ja dostalam list w szpitalu zanim go opuscilismy z synkiem,jednak list ten kierowany jest do poloznej,ktora pojawila sie u mnie z wizyta w dzien po wyjsciu do domu.Co do rejestracji idziesz po prostu do placowki wraz z Twoim Mezem,jedyne co musicie miec z soba to dowody tozsamosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrowia przede wszystkim, cieplych, radosnych dni i aby usmiech caly zcas goscil na Waszych buziach w Nowym Roku :) Laura chilke temu obudzila sie z popoludniowej drzemi, to mnie bardzo ciekawi kiedy to ruszy na nocny odpoczynek az boje sie myslec. A ja jutro do pracy na 7-a wiec nie bardzo mi w glowie czuwanie ;):/ ... Ania usmiechnelam sie na zdanie, ze podoba Ci sie bycie mama :):):) no tak fajnie, gdyby tylko dzieciaczki dawaly nam pospac przyzwoicie a ja dalej pamietam, jak wygladalam ile spalam i co mialam w glowie w pierwszych ... miesiacach:) szkoda, ze tego na zdjeciach nie widac ... Donia to teraz Ty cudnie, moze ... mycie okien?;);) Dzis jak to przy niedzieli i po swietach i jak to u mnie bywa wzielam sie za sprzatanie;):) Moja mama wraca do zdrowia, moze jutro wyjdzie ze szpitala:) Katarynka Ty mialas juz radioterapie tak? jak sie po niej czulas? i jak czesto masz naswietlania? Sylwucha a Blanka ma juz zabki? RudiK zagladasz do nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samych slonecznych dni w nowym roku dziewczyny :-) Ja tak swietowalam ze poczekalam do 12 wypilam lampkie szampana i poszlam spac. Berrys tak mialam ta diete do konca ciazy i ja trzymalam ,teraz tez powinnam ale sobie pozwalam na wiecej niestety :-P musze sie wziac za siebie bo lepiej mnie przeskoczyc niz obejsc :-D Donia 3mam kciuki za ciebie ,zeby poszlo sprawnie wszystko :-) Ania ja dostalam taka zolta karteczke ze szpitala i musialam tam zadzwonic zeby zarejestrowac jego urodzenie a pozniej razem z mezem ,partnerem isc do biura w Twoim regionie ,wypelnic jeszcze raz wszystkie dane i zaplacic e10 za kazdy orginal aktu urodzenia. tam to idzie szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
czesc kochane Wszystkiego dobrego w nowym roku ;) widze ze nie tylko moj synek pomylil sobie dzien z noca ;) on idzie mi spac okolo 24-2 narazie nie mam sily go przestawiac bo jestem chorusna tak na ten nowy rok ;( sylwestra spedzilam z mezem podawajac sobie chusteczki do nosa i stukajac sie cieplym rosolkiem ;( a mielismy tyle planow .. naszczescie moj synus jest zdrowy tylko ma katarek troszeczke i psika lekarka powiedziala ze bardzo dobrze ze karmie piersia bo w ten sposob wyleczy sie z przeziebienia sam i mu nic nie bedzie bo warunkiem ze bedziemy ostrozni aby na niego nie kichac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym spaniem to nie jest tak latwo wprowadzic w zycie metody ksiazkowe, np ta ze zostawiasz dziecko na coraz dluzej, chyba 3,5,7 min czy jakos tak. Ja np po calym dniu zabawy z malym, wieczorem nie mam juz sil z nim walczyc, zwlaszcza, ze w ciagu dnia on spi tylko na spacerze, czasem uda sie ze jeszcze pol godzinki sie kimnie w domu, a potem dopiero zasypia na noc. Poza tym nie moge go zostawic, zeby sie wyplakal, bo sie biedak zatyka, a tego musimy unikac :( Nie wiem kto wymyslil, ze w jego wieku dziecko spi niby 16godz na dobe... Ale Sylwucha jesli mozesz to wyslij pdfa, maila znasz, moze uda mi sie cos zdzialac, choc pewno juz za pozno hehe ;) Ania widze, ze hormony szaleja, ja nie raz sie nad malym rozczulalam i az mi lezki lecialy hihi na mysl jakie to cudowne byc mama i jaki on slodziutki :) Zazdroszcze, ze malenstwo tyle spi, oby tak dalej. mysza szybkiego powrotu do zdrowia Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta Wszystkiego najlepszego w Nowym 2012 roku, oby był leszy niż miniony. Dużo zdrówka, radości i spełnienia marzeń :-) Doniu- trzymam kciuki za szybki i lekki poród ;-) Lilac- tak ja już zaczęłam radioterapię. Miałam juz 2 tygodnie- jeszcze ponad 5. niestety naświetlania mam 5 razy w tyg. po ok 10 min (wszystko razem) Na poczatku było trszke dłużej ale pielegniarki powiedziały mi że z czasem będzie coraz krócej. Czuję się dobrze- tylko raz bolała mnie całą noc głowa- ale nie wiem czy to wina naświetlania czy pogody :-) Męczy mnie jazda z Zuzią do Cork co dzień, rozbijanie jej rytmu dnia, bo w chwili gdy musimy wyjeżdzać ona śpi, a jak ja przenoszę do fotelika samochodowego to mi sie budzi, a naogół śpi mi jeszcze 2 lub 2,5 godz. jeszcze :-( do szpitala mamy 40 km -autostadą szybko idzie ale mimo to, marwię sie o nią. Royal- ja usypiałam moją Zuzię na rączkach, aż do momentu jak mój mąż 5 dni temu nauczył ja zasypiać samą i w dzień i w nocy :-) My też zasypia teraz sama :-) A w nocy nam śpi od kilku dni (znów) od 7.30 do 6 rano :-) Raz jeszcze najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ode mnie też najlepsze życzenia Noworoczne... Dla Ciebie Aniu również gratulacje. Synuś posłuszny od samego początku;) Witam wszystkie nowe mamusie na forum. Lilac jestem, jestem. Okres około świąteczny był bardzo pracowity dla mnie, ale to chyba tylko z własnej głupoty, bo zachciało mi się mieć Święta takie jak w domu. Na wigilie wszystko ugotować, upiec potem na Sylwestra mieliśmy znajomych... Ahhh... Z Julką w porządku, zdrowa, rośnie, chce już wstawać i czekamy na ząbka. Odkąd zaczęła jeść więcej produktów, częściej pojawiają się kupy. Ale to chyba normalne, co? A tak przy okazji, to co wy dajecie swoim dziewczynkom oprócz mleka? Moja je kleik na mleku raz dziennie i 2 razy mleko z łyżeczką kleiku. Na obiadek warzywa - i tu mam ograniczony repertuar bo nie wiem co mogę jeszcze - marchewka, pietruszka, ziemniak, brokuł, seler. Czasem jakiś słoiczek z mięskiem. I deserek - jabłuszko z marchewką lub bananem i z biszkoptem. Co mogę jeszcze jej dawać? Czytałam że od 6 m-ca można już żółtko i rybę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje kochane! Ja nadal zapakowana... :/ już normalnie mam dość. mało sypiam, kiepsko mi się oddycha i nawet apetyt mi jakoś spadł. dziś byłam na wizycie, szyjka jak otwarta była, tak jest na 2,5 cm. Maxio niziutko, uciska mocno. Lekarz zrobił mi usg, narazie wychodzi że synek ma około 3300g i 51 cm. A jaki się naprawdę urodzi to zobaczymy. I oby wkrótce :P Pozdrawiam i przesyłam buziaki dla waszych dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec zaczne od spoznionych zyczen swiatecznych :D:D:D A teraz noworoczne NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU!!!! A na forum tez napisze Ania gratulacje :D:D:D Jak rodzice pojada to jak bedziesz miala sily i checi odwiedze zobaczyc maluszka ale swojego zostawie w domu :P A synek wg irlandzkiej tradycji zrobil prezent na swieta :D Krolik mam numer mialam pisac swoj ale swieta i cale to zmieszanie wylecialo mi z glowy:O No ale jakos sie trzema umowic :D U mnie ogolnie nie za bardzo sie nowy rok zaczal, w sylwka pozarlam sie z bratem ale przegina po calosci :O Wczoraj mama miala jakis dziwny dzien i mnie zameczala glupimi komentarzami i docinkami :O Dodatkowo swieta uplynely na chorowaniu:O Ale juz nie bede narzekac w nowym roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was w tym Nowym Roku :) a ja właśnie mam zamiar mojej zacząć wprowadzać nowe jedzenie,karmie ja butelką i nie wiem od czego mam zacząć,słyszałam żeby najpierw jej podac jabłuszko,ale co i jak i w jakich porach to nie mam zielonego pojęcia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RudiK ja to z gotowaniem bardzo ciezko glownie dlatego, ze pracuje wiec korzystam przede wszystkim z gotowego czyli w sloiczkach jak w domu jestem o przyzwoitej porze to staram sie cos od siebie zrobic. Sloiczki kupuje wg wieku. Mam tutaj akurat otwarta gazete, bo szukalam wlasnie jajka. Wiec napisze Ci co tu napisane: od 5 miesiaca: marchew, ziemniaki, dynia, pietruszka, por, jablko, jagody, porzeczki (gdzie tutaj kupie porzeczki???) kaszka ryzowa i kukurydzina, maslo, oliwa (co maslem mam smarowac? ha chyba, ze do dania jakiegos dodac) a od 6 miesiaca jako nowosci: brokuly, kalafior, arbuz. Jajko (pol zoltka co drugi dzien i gotowana rybka czy miesko od 7 -go) miesiaca. Laura z chodzeniem to widze, ze podala sie do taty, bardzo ciezka, nie wie jeszcze po co - oprocz gryzienia - ma nozki. Ale widocznie taka u niej kolej, bo jak mam niby ja nauczyc ... pelzania??? Widze tez, ze to dziecko nerwy jakies pokazuje jak nie jest po jej, zaciska piastki i ewidentnie po minie i odglosach widze, ze chce na swoim postawic. Dziewczyny czy Wasze dzieciaczki etz sie "nerwuja"? Marigo co u Ciebie ja Twoje dziewczynki? Donia trzymam kciuki i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoyaFlush
U mnie jeszcze za wczesnie (chyba?) by nazwac to nerwami,bowiem dopiero pierwszy miesiac zycia minal,jednak kiedy cos dziecku mojemu nie pasuje-piastki bardzo silnie zacisniete,odglosami charakterystycznymi tez nas uraczy. Katarynko-zdradzisz jakim sposobem Twoj maz nauczyl coreczke tego spania?bardzo ciekawam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny wiecie gdzie mozna szybko przetlumaczyc akt malzenstawa? do tej pory wysylalismy wszedzie original i bylo dobrze a do rejestracji musi byc przetlumaczony a my nie mamy zadnego tlumaczenia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniek, ja Julce zaczęlam właśnie na początek dawać jabłuszko. zazwyczaj po południu, 2-4, po "obiadku". Najpierw troszeczkę, ze dwie łyżeczki, potem pół słoiczka - z czego połowa była na ubraniu i wszędzie dookoła... Zupełnie nie umiała jeść z łyżeczki. Lilac, takie właśnie warzywka jej daję. Nie próbowałam jeszcze pora i kalafiora. Aniu, ja tłumaczyłam akty w Pl. Wysyłałam skan meilem i odsyłali mi dokument pocztą. Koszt 40 zeta za strone plus 5 zl za list. Myślę że do Irlandii też mogliby wysłać. Firma się nazywa AGIT. Mają swoje biuro w Lublinie, ale to i tak chyba nie ma znaczenia skoro mieliby wysłać to tłumaczenie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Aniu ja prosilam mame by przetlumaczyla mi ten akt w Polsce, mialam w domu ekstra odpis, zalatwila mi to bardzo szybko i wyslala, na miejscu nikogo ci nie polece ale na pewno mozna znalezc tutaj tlumacza na gazeta.ie lub rzeczywiscie sprobuj tak jak sugerowala Rudik, na pewno bedzie taniej. Bylam dzis na check up w HC, Blanka miala badanie sluchu i nie ragowala z prawej strony:/ zestresowalam sie tym...kolejne badanie za miesiac... meczymy ja teraz z mezem stukaniem, grzechtoaniem, pukaniem i w domu raczej reaguje, wiec juz sama nie wiem co o tym myslec. mam nadzieje, ze tam, po prostu nie podobala jej sie ta zabawa. Wydawalo mi sie, ze ona ma bardzo wyczulony sluch i to od narodzin, juz kilka godzin po porodzie gdy ktos wchodzil na sale to od razu wybudzala sie ze snu, kazdy najniejszy halas jej przeszkadzal i tak jest do tej pory. w domu wybudza ja wszytsko snu, gdy moj maz wraca z pracy i otwiera drzwi kluczem, jej glowa automatycznie wystaje z lozeczka. aach analizuje teraz jej zachowania bo tylko to dzis chodzi mi po glowie... Milego wieczoru dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha, myślę że nie powinnaś się tym tak przejmować, skoro wg Ciebie jest dobrze. Mojej Julii robiliśmy badanie przesiewowe w Pl w 6 tygodniu - tym sprzętem co mają w Pl szpitalach z WOŚP, też jedno ucho wyszło nie bardzo. Byłam z nią w Centrum słuchu w Wawie u specjalisty i na specjalistycznych badaniach i nic nie wykazało... Też mi się wydawało że nie wszystko słyszy, a teraz już na własne imię reaguje??? Chyba zęby jej idą bo strasznie marudna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy orientujecie sie jak to jest z urlopem po skonczeniu maternity leave i przejsciu na additional maternity leave, zalegly urlop wykorzystuje sie w czasie pomiedzy jedym i drugim czy przejscie powinno byc plynne? czy bez znaczenia? musze to jeszcze raz dokaldnie przedstawic pracodawcy w datach, on jest strasznie zamotany i ja tez juz zglupialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny:)na gazecie wlasnie mi polecili goscia co tlumaczy:) wczoraj wyslalam mu mailem akt i dzis ma mi odeslac tlumaczenie poczta. 28 euro z wyslaniem, wiec juz nie zawracalam w Pl nikomu glowy wysylaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczęta Nareszcie mam troszkę czasu,kolejny tydzien z radioterapią zakończony-jeszcze 4 +1 dzień :-( Dziś mój mąż zajmuje się dzieckiem, bo ja muszę odpocząć bo juz sił brak :-) Royal- z tego co wiem to ją przetrzymał na popołudniowej drzemce we wózku dopóki nie zasnęła sama. Trochę płakała, umęczyła się i wkoncu zasnęła. Wieczorem położył ją po jedzeniu do łóżeczka i z 15 min siedział przy niej w kładająć smoczka jak wypluwała i w koncu zasnęła. Włączamy nianię i wychodzimy, Czasem zdarza się,że wypluje smoczek i zaczyna delikatnie kwenkać więc szybciutko na górę dajemy smoka i spi do rana. Naogół jest tak zmęczona,że śpi bęz przebudzania dopiera około 6, 7 rana na jedzonko trochę zabawy i jeszcze godzinka spania. W dzień robimy tak sama do wózka i zastawiamy po kilku min, śpi :-) :-):-) Izuniek- ja już Zuzi od 2 tyg. podaję nowe jedzonko. Najlepiej jak dziecka jest po spaniu i nie marrudne bo wtedy nie karmię bo więcej by pewnie było na ślinaku niż w buzi :-) daję butelkę i czekam na odpowiedni moment. Zuzia uwielbia nowe jedzonko. Zaczęłyśmy od jabłuszka przez 4 dni- było super jadła i jeszcze chciała dokładki :-) Mój mały żarłoczek. Już waży 8 kg,a wczoraj skończyło 4 miesiące i już jej idzie piąty hahaha Potem dostała na zmianę jabłko z banane lub marchewką- też smakuje i je duże porcje (więcej niż zalecają ale co mam jej zabrac jak sie denerwuje bo chce jeszcze) Od 4 dni gotuję też zupki- ziemniak, marchew i pietruszka. Też podeszło. Wczoraj pół miseczki wciągnęła ;-) Czytałam,że na tych produktach powinno sie bazować przez pierwsze 4 tygodnie,a mięsko z kurczaka indyka czy królika dopiero po 7 m-cu, bo mąją białko które jest cięzka strawne dla tak malutkich dziaciaczków. Zupki tylko na wodzie z dodatkiem łyżeczki oliwy lub masła na zmianę. Sywucha-wydaje mi się,że najpierw maternity leave, potem ten bezpłatny, a dopiero na końcu urlop, ale nie jestem pewna w 100% Miłego weekendu i pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
czesc Kochane ;) mam troszke czasu dla siebie ;) i moge do was zajrzec poki moj urwis spi wyjatkowo zasnol o 21 a juz sie zdazyl budzic dwa razy ja jestem padnieta bo wczorajsza noc byla ciezka bo prawie co godzine sie budzil ze wkoncu juz nie mialam sily odkladac go do lozeczka i spal ze mna w lozku mam nadzieje ze dzis da mi troszke pospac staram sie go przestawic ze spi sie o 21 i wstaje rano bo tak to mi szedl ostatni o 24 czy 1 nad ranem i spal do 11 jak ja bym chciala aby moj synek sam zasypial ale on umie tylko zasnac przy cycku lub na rekach przy bujaniu ;( mojemu tez wlasnie powoli wprowadzam nowe produkty ale rak mi ostatnio brakuje aby obrac i potrzec jabuszko ;( marcheka pluje nie lubi sloiczka zastanawiam sie czy mu nie podac juz mleka modyfikowanego bo coraz czesciej go karmie i chyba juz moj pokarm mu nie wystarcza i nie wiem jak to mam zrobic czuje sie zielona w tym temacie ale chce o 14 po spacerku dac mu cos jutro i nie wiem co czy mleko modyfikowane czy kaszke na mleku? moj maly urwis chce tez juz chodzic a o raczkowaniu chyba nie chce slyszec bo jak klade go na brzuszek to zaraz sie denerwuje i placze a tez sie zrobil nerwus i zastanawiam sie po kim on to ma.. Paczcie Kochane juz ponad rok ze soba jestesmy najpierw sie poznawalysmy i rozmawialysmy o naszych brzuchatkach a teraz rozmawiamy juz jakie jedzonko podac naszym pociecha jak ten czas leci uciekam polozyc sie spac bo padam nawet nie mam sily prasowac ubranek zostawie to tatusiowi jak jutro wroci z pracy milych snow Wam zycze i waszym pociecha a takrze brzuchatka ;* buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko jeszcze troszke i skonczy sie jezdzenie i bedziesz sie lepiej czula i Zuzia tez odpocznie, sciskam Cie mocno :) Donia trzymam kciuki za szybkie i lekkie "rozpakowanie" ;) Just@ mam nadzieje, ze wszelkie choroby poszly precz :) mysza wczorajsza noc chyba jakas taka dziwna byla, bo moj tez sie budzil, a na ogol spi do 6... co do prasowania to ja dawno dalam sobie spokoj, bo bym sie wykonczyla, jedynie nowe po pierwszym praniu prasuje. dziewczyny, nie chce zapeszac tfu tfu, ale od 4 dni udaje mi sie polozyc malego 3*dziennie na godzinke :) pewnie nie ma sie czym chwalic, ale on wczesniej nie spal w dzien wcale (tylko spacer), wiec dla nas to nie lada osiagniecie! I tu uklony do Sylwuchy za ksiazke :) i do producenta smoczkow tez hehe, bo choc bylam przeciwna to zaczelam mu dawac. mam tylko nadzieje, ze sie nie przyzwyczai, na noc na szczescie zasypia bez. Pozdrawiam wszystkie mamusie i brzuchatki i zycze Wam udanego tygodnia :) Ja zaczynam egzaminy, wiec trzymajcie kciuki, no a jutro przylatuja tesciowie zajac sie malym brr juz sie zastanawiam jak to bedzie, bo dopiero co sobie wypracowalismy plan z synkiem, a tu nowe atrakcje. W dodatku marudza, ze mu za zimno, ze moze czapeczke, ze glodny (co 10 min!!!), grzechocza mu pol dni nad glowa, az biedak placze i wtedy znowu ze glodny... ile bym dala za umiejetnosc bycia asertywna... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkankairl
witam w niedzielny poranek smile.gif ja wczoraj robilam pozadki w kartonach z ubrankami po corce i juz mam 2 kartony 0-3 miesiace zdjete ze strychu u leze czekaja na pogode i pranie no i na zakupow proszku i plynu non bio. Mam karton ubranek i karton rajstopek czapeczek skarpetek lapek zeby maluch sie nie podrapal no i pampersy 1 smile.gif w marcu zdejme lozeczko pociel i wozki fotelik i bede prac narazie zajac sie planuje zakupem srodkow do prania i praniem tego. dzien za dniem leci codziennie was czytam ale ze mala ma wolne od przedszkola to mam mniej czasu a wieczorem jak ona spi to i jak ide spac bo zmeczona jestem. po materac sie w tym tygoniu chcemy wybrac do tego sklepu w ratchoole bo patrzylam w ikea mathercare smyths argos i te co oni maja ich najnizsze cenowo to zwykla pianka wiec wole dac mniej nic oni chca za pianke i miec kokos gryke duzo osob je ma i poleca ja na wtorek odwiedzam dentyste dokonczyc zabka i nastepnego zaczac mam nadzieje ze en 2 bedzie ma medical card ze nie bedzie trzeba placic. ja zaliczylam promocje i kupilam kocyki dla dziecka i ubranka na 50cm bo corka miala 46cm wiec te na 56 byly za duze wiec wolalam dokupic kilka malych jak sie okaza zamale to oddam corce na lalke bo jej lala ma 50cm wiec straty nie wiedze duzej ewentualnie. pozdrawiam i zycze milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane w ten niedzielny poranek :-) Nie wiem jak u Was,ale u mnie pogoda pod chmurką -na szczęście nie pada :-) Króliczku- powodzenia na egzaminach i z teściową :-) A ja jakoś wytrzymam te 4 tygodnie ;-) Ciekawe jak Donia- może już rodzi??? Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ciszaaaa tutaj ostatnio... wszystkie mamusie chyba popadly w wir obowiazkow... Doniu co u ciebie? bardzo mozliwe ze maly Maxio jest juz na swiecie :) Aniu a jak ty sobie radzisz? Jak z karmieniem? Arturek nie przysparza ci za duzo klopotow? Marigo podczytujesz nas czasami? Misia za dobry tydzien konczy juz roczek :D przygotowujesz jej jakas impreze? :) :) Milego dnia wszytskim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszna cisza ! Czesc dziewczyny! Mój synek ma pierwszy dokument dostał paszport :-D Dzwoniła do nas dziś pielęgniarka ,musimy do niej sie wybrać na kontrol. Donia co u Ciebie? Troche szybko ale Daniel zaczoł się slinić chyba idzie ząbek. Dziewczyny weszłam sobie na strone 180 :-D jeszcze wtedy z Wami nie byłam Królik Ty musisz to teraz przeczytac - podobaja mi sie Wasze wpisy :-D A ja tak się zachowuje w stosunku do mojego sybka jak pisze Marigo :-P i tez jestem nastawiona na 2go chlopca jakby co :-) Ale się zastanawiam czy będe kochać to drugie?! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×