Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość Natttalia
Czesc:) Tak sie jeszcze zastanawiam i nie znam odpowiedzi na to pytanie, ktora z blond farb najmniej rozjasnia a tylko daje włosom blond pigment no bo skoro i tak musze rozjasniac wlosy rozjasniaczem to chyba lepiej uzyc jak najłagodniejszej farbki takiej ktora nada włosom kolor i nie wiem czy to np exellence feria preference moze cos z garnier naturals belle color nutrise ktora z nich najmniej rozjasnia a daje juz rozjasnionym wloskom pigment,bede wdzieczna za podpowiedz.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela33
hej mam pyt chce sama sobię zrobić sama w domu włosy bardzo jasny blond taki ładny tylko nie wiem jaka farba by była najlepsza i czego użyć zeby miec taki ładny blond bo ostatnio kupiłam wellawelaton 12/1 i wyszedł mi rudy i jakiej farby i moze rozjasniacza uzyc tylko oprucz z joanny bo wychodzi kaczy prosze pomuscie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJW
JAK MOZECIE FARBOWAC WLOSY LOREALEM, KTORY W TAK OKRUTNY SPOSOB TESTUJE SWOJE PRODUKTY NA ZWIERZETACH, WEJDZIE NA FILMIKI TO WAM SIE ODE CHCE, JUZ LEPIEJ KUPIC JOANNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJW
PELNO JEST TAKICH FILMOW O TESTOWANIU I FIRMACH KTORE TO ROBIA W INTERNECIE WYSTARCZY SIE ZAINTERESOWAC A LOREAL JEST NAJGORSZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
BJW loreal juz od paru lat nie testuje na wierztach a twoja joanna to najwieksza chemia w kosmetykach wystarczy poczytac etykietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
ewella polecam ci londe naturals odcien 12/9 perlowy blond wychodzi bardzo ladny jasny odcien chlodnego blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolewna28
i poraz kolejny pytanie do naszego wspaniałego experta majrel - 1 stronka wcześniej opisywałam moj przypadek co najlepszy fryzjer w miescie zrobil z moimi włosami - i prosiłam o rade co zrobic..ale mam kolejne pytanie. Od tamtego zdarzenia mineły juz równe 2 miesiace..nie robiłam z wlosami nic oprócz odżywek,waxów, szamponów, wcierek z wit. A+E, olejku rycynowego itd itp zeby ratowac skórę głowy jak i resztkę włosów, ktora mi została..Aktualnie tj od jakiegos miesiacaa niecałego nie stosuję juz na włosy zadnych wcierek, nie nakładam masek na 2 godz, nie robie wcierek itd itp..tylko po myciu wlosów jakas mega mocna odżywka, albo maska na 2 min i płukanie...po tych wszystkich wcierkach zaczeły mi włosy wypadac teraz całe z cebulkami, a nie tylko się łamać. pOdejrzewam ze zostały mocno obciazone i to dlatego. To co miało sie wykruszyc to sie wykruszylo, a teraz cała długosc z cebulką mi wypada...dlaczego tak sie dzieje?? czy to dlatego ze obciążam włosy ?? ale jakbym po myciu nie nakładała maski ( do spalonych włosów a takie mialam) to nie rozczesłabym włosów - szczota druciana - i połamałbym je jeszcze bardziej próbując rozczesać. Co jest powodem ze teraz wypadaja mi całe a dawniej tego nie bylo. Dieta i sposób odzywiania nie uległ zmianie. I pytanie nr 2 - czy teraz majac odrost dokładnie 5 cm po 2 mies. (mierzone) mogę nałożyć (sama w domu poniewaz boję się isc do fryzjera) tego nowego Castinga co tak reklamują, NOWE ODCIENIE BLOND??? i nie polamią mi siewłosy..nawet jak nie zmieni mi bardzo odcienia a zwykje sie po tych kilku myciach czy kilkunastu ??... aktualnie kolor zmył się i został brzydki minimalnie zielono - "kupkowy" pisząc ładnie.ale wiesz o jakim kolorze mowie...;) a w sztucznym swietle mimo wszytsko ja widzę tę zieleń mimo ze tak gołym okiem nie widac ( jak twierdzą inni)..ale ten odcien blondu jestohydny... gdzie niegdzie mam sliczny ten co kocham..jasny blond..słomkowy...rozświetlony, czysty odcien ale to dzięki pigmentowi ktory wcieram 1 x na tydzien... I chciałam wiedzieć, czy ten Casting jak nałoze to cos mi pomoze?? zmieni choc na chwilkę ten kolor ?? Co z odrostem?? czy wyjdą żółte?? czy casting rozjaśnia naturalne ciemne?? czy od ma rozjaśniacz wogole ? czytałam że to są odcienie TON W TON .Nie chce drastycznego farbowania u fryzjera, bo tak jak pisalaś lepiej odczekac i nie męczyc włosów.A boje sięr ozjasnienia chociaz odrosty mam juz swoje wiec tu by sie nic nie stalo i moznabvy dobrac jakis odcien..ale co na reszcie włosów??? ..Obawiam sie że wylecą na 100% i pokruszą się na maxa całe...wiec wolę tonować..a ja mam już dużo jasny blond pasemek, mogę powiedzieć ze jedna masa chociaz górna partia włosów tam gdzie najbardziej zniszczone to trzyma się gdzie niegdzie ciemny.. Po pigmencie PIASKOWY BLOND z firmy ITELY odżywka RIFLESSI jak pisałam wypłukał się ten czarny odcien który powstal po tych kilku zabiegach, ale też pewnie dlatego, że kupilłam ten pigment blond i 'wywabił mi' nie uszkadzajac włosa ciemny kolor na jasny, z tym, ze tam gdzie byl balejaż i ten czarny kolor utrzymywał się dłuzej pozostal kolor ' kupkowy" ;) przepraszam za wyrażenie ale nie chce uzywac słowa 'sraczkowaty':)) i teraz chce cos z tym zrobic a na farbowanie u fryzjera nie jestem gotowa .. a chce dążyć do blondu na całości - gdyzto jest TEN moj kolor...a teraz mam juz swoj MYSI odrost..plus te blondy...prosze o radę...czy dlaej czekać na wiekszy odrost i isc do fryzjera zeby cos dobrał czy spróbowac tym Castingiem i jak wyjdzie to po prostu przez kolejne 2 miesiace mieec dobre samopoczucie ze ma się 'w miare" OK kolor ( plus te ciemne odrosty )... ???????? A ten touch z welli ??? czy moglabym go sama w domu nalożyć ??? jakiś odcień blond ?? ale z kolei czytalam ze touch weli też ma mocną wodę ..a ja chce poki co wyeliminować wodę utleniajacą w jakim kolwiek stężeniu wysokim....??? Nie próbowałam tych odcieni o ktorych pisalaś mi wczesniej ponieważ stwierdzilam ze jeszcze poczekam../mineło juz 2 mies i ten odrost doklądnie 5 cm juz mocno widac..zwłaszcza przy tej masie blondu...I kolejne pytanie.. chyba nr 4 ...;) co jeszcze mogęzrobic aby poprawic kondycjewlosów, aby sie zageęściły i te 'prześwity" powstale po farbowaniu pokyrly się meszkiem ap otem pieknymi włosami ...??? kiedys tzn przed tmy drastycznym zdarzeniem sprzed 2 mies mialam duzo włosów..byly cienkie...ale były ich miliony i sprawialy wrazenie grubych...a teraz ??? jakas przerzedzona miotła mi została...;(((( nie jest zle ale w porównaniu do tego co bylo .... ; (((( tragizm...teraz po tych odzywkach i maskach tak mi nie sterczą jak na poczatku..chociaz tyle.. w sumie nie ma co sterczeć bo pokruszyly sie i wyleciały ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
casting nie ruszy ci odrostu bo to farba ton w ton , ja na twoim miejscu poszlabym do dobrego fryzjera i obciela na badzo krotko wloski sa rozne fajne twarzowe krociotkie fryzurki to na pewno wzmocni ci wloski a pozbedziesz sie tego siana ktore kruszy sie i jest ciezkie wiec ciagnie wlosy i wypadaja lub tez sie krusza- mysle ze to bedzie najlepsze rozwiazanie, jesli chcesz aby nie wypadaly to swietny jest spray dercose z vichy dla mezczyzn z serii vichy homme z aminexilem chodzi mi o spray, nie ampulki, spray swietnie wzmacnia wloski i przestaja wypadac. Mocne i ciezkie odzywki ktore uzywasz niestety maja duzo silikonow i mocno obciazaja wlosy to dlatego wypadaja niestety.Najlepszym rozwiazniem bedzie krotka fryzurka i obciecie tych wlosow, znam juz podobne przypadki do twoich i tylko to pomoglo.A pozniej mozna klas c jasne blondy najlepiej z farb majirel bo sa najdelikatniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murenka
majrel, mam pytanko jak wszyscy tutaj:P Z natury mam włosy koloru mysiego brązu. Od bardzo dawna je farbuje, przede wszystkim na brąz. Od paru miesięcy farbuję włoski loreal colour booster bardzo intensywna miedź i wychodzi podobnie jak na opakowaniu nawet fajnie, ale szybko traci kolorek i zostaje taki pomaranczowy troche ale i tak ladny. wlasnie teraz mam juz taki sprany ten rudy i mysle o przefarbowaniu na ciemy/sredni blond, jakis odcien miodowo zlocisty. Czy mogłabyś polecić coś co chwyci wlosy z natury ciemne (tzn. jasny, mysi braz, ale podatny na farbowanie) a pofarbowane na rudy, ktory juz praktycznie wyblakł na pomarańczowy blond? Z góry wielkie dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Polecam ci farbe majirel odcienie zlocisto miodowe np 8.30 lub 8.3 lub odcien karmelowo zloty 8.31. Z farb komercyjnych piekny kolor zlocisty blond z prefernce odcien X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do majrel droga majrel,bardzo chcialabym uzyskac bardzo jasny chlodny bezowy blond uzywajac farb majirel,farbuje wlosy na blond jasny a moj odcien oryginalny to sredni popielaty blond,prosze o rade jakie numery majirel badz majiblond musze zmieszac i wjakich proporcjach,jakiej wody uzyc na juz rozjasnione uprzednio wlosy,z gory dziekuje za szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Aby uzyskac bezowy chlodny blond polecam zmieszac odcienie 10.1/2.1-superjasny blond popielaty z odcieniem 9.22- bardzo jasny blond opalizujacy gleboki w stosunku pol na pol lub odcien 9.22-bardzo jasny blond opalizujacy gleboki z odcieniem majiblond 901- bardzo jasny blond popielaty . Wszystkie odcienie mieszaj z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia0309
Droga majrel! Chciałabym się dowiedzieć w jaki sposób uzyskać kolor włosów taki, jaki ma modelka na opakowaniu Garnier Belle Color nr 11 Jasny Popielaty Blond??? Mój naturalny kolor włosów to średni, ciemny blond (niestety nie potrafię bliżej określić koloru). W obecnej chwili na moje włosy składają się 1,5 centymetrowy odrost i pozostałości po wykonanym ponad dwa miesiące temu balejażu! Podczas farbowania włosy zostały rozjaśnione do jasnego blondu. Drugie moje pytanie to: co wg Ciebie uzyskam na moich włosach po nałożeniu na nie Loreala Recital Preference 03, bo taki kolor wybrałam dzisiaj w sklepie, ale wolałabym najpierw poradzić się specjalistki!!! Zaznaczam, że chyba raczej odpowiadałby mi ten kolor z Garniera nr 11. Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama antosi
Witam! Mam pytanie. Mam włosy wielokrotnie farbowane/ rozjaśniane 01 excellence. Kolor ładny, ale trochę za jasny i czuję się w nim sztucznie. Chciałabym przyciemnić trochę włosy, tak o jeden ton. Chciałabym uzyskać odcień taki beżowo naturalny, nie popielaty. Coś takiego jak ma obecnie Agnieszka Szulim. Podoba mi się też bardzo kolor Anety Kręglickiej. Swoje włosy mam koloru średni blond. Jakiego odcienia farby, bądź jakiej mieszanki farb powinnam użyć? (chodzi mi o profesjonalny loreal) Mam bardzo długie włosy i nie chcę już męczyć włosów mocno rozjaśniającymi farbami. Dla tego chciałabym coś bardziej naturalnego. Czy Richesse de Diacolor wystarczy żeby trochę przyciemnić włosy rozjaśnione? Czy zaraz się wypłucze? Z góry dziękuję za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Modelka na opakowaniu belle color 11 ma wloski w jasnym naturalnym blondzie raczej o chlodnej tonacji. odcien preference 03 raczej taki nie wyjdzie bedzie on jasniutkim blondem ale nie takim jak ta pani na belle color, taki kolorek jak ta pani w twoim przypadku trzeba wstepnie zdekoloryzowac wlosy a na to polozyc odien np majirel 9.11- bardzo jasny blond popielaty gleboki, ewentualnie farby londy poniewaz sa mocniejsze to daja efekt chlodnych blondow bez dekoloryzacji z dostepnych w sklepie to polecam londa naturals odcien 12/9 -perlowy blond ale o niebo lepsza jest londa profesjonalna odcien 10/8 lub 10/6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do mamy antosi- pani Kreglicka ma wlosy zrobione gestym balejazem z dodatkiem bardzo jasnych chlodnych bezy i opalizujacych blondow - do zrobienia u dobrego fryzjera, diacolor raczej tych wlosow nie przyciemni w odpowiedniej tionacji natomiast przyciemni i zrobi ztego bezowy blond odcien majirel 9.22- bardzo jasny blond opalizujacy gleboki lub farba profesjonalna z londy odcien 10/8 perlowy blond ewentualnie koleston perfect z welli odcien 10/16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama antosi
Dziękuję za odpowiedź:) Chyba się zdecyduję na tą farbkę z loreala. A jaką wodę do tego, 6%? I jeszcze jedno, czy farby marijel nakłada się na suche włosy? Bo od tego zależy ile musiałabym kupić opakowań. Na włosy do pasa dwa to chyba minimum tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia0309
Dziękuję serdecznie za rady! Tylko, że mam do pani jeszcze jedno pytanie, czy nie dałoby się zrobić tej dekoloryzacji inną farbą i w jakiś prostszy sposób, np. lorealem albo garnierem, bo niestety nie mam obecnie dostępu do Londy, gdyż przebywam za granicą a druga sprawa to jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o domowe farbowanie włosów. Gorąco pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia0309
i przy okazji zapytam jeszcze o jedno: jeśli chodzi o tą farbę z loreala preference 03, to ile mam ją trzymać na włosach, żeby kolorek rozłożył mi się równomiernie zarówno na odrostach, jak i na reszcie włosów. Z góry dziękuję za rady i cieplutko pozdrawiam. Sylwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do mamy antosi- farbe majirel mieszamy z woda 9% na suche nieumyte wlosy na dlugie nalezy zuzyc 2 opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do mamy Antosi- sorry ale wode powinnas uzyc 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do Sylwii- farbe preference 03 trzymamy 45 minut , dekoloryzacje lepiej robic profesjonalnym dekoloryzatorem poniewaz te sklepowe sa kiepskie, jak juz musisz uzyc sklepowego dekoloryzatora to jrozjasnia wlasnie londa z tego co wiem jest dostepna za granica nochyba ze tam gdzie jests akurat nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Majrel! Mam prośbę chciałabym przyciemnić moje rozjaśnione włosy na ciemniejszy blond i myślę o popielatym blondzie z preference... Wyjdzie bardzo ciemny? Jeśli tak to może poradzisz mi jakąś farbę komercyjną która odrobinę przyciemni moje jasne beżowe włoski? Pozdrawiam serdecznie Pati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia0309
Dziękuję majrel serdecznie za wszystkie rady! Pozdrawiam Cię cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauduś
Na rozjasnionych włosach garnier 9.1 bardzo jasny popielaty blond wyszedł za mało popielaty mam pytanie jaka farba ma duzo popielatego pigmentu( z tych marketowych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
z marketowych londa color naturals 12/9 - perlowy blond albo londa color - platynowo - srebrny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauduś
dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia0309
Witam jeszcze raz majrel :) Dzisiaj właśnie nałożyłam sobie na włosy ten Loreal Recital Preference 03 i niestety odrosty wyszły lekko rudawe :(, natomiast reszta włosów wygląda super (jaśniuteńki blond). Czy mogłabyś mi doradzić co zrobić mam teraz z tym odrostem, tak żeby się zrównał z resztą włosów?? W razie czego jaką farbę zastosować, jak ją nałożyć na włosy i jak długo trzymać! Proszę ratuj, bo nie czyję się z tym zbyt komfortowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti3232
Witam i proszę o radę:) Jakiś czas temu radziłam się już na temat farby i używam (zgodnie z poradą) super jasnego naturalnego 01 excelence. Trochę mi się wypłukuje na żółto i bardzo bym chciała zmienić odcień, i farbę na trochę mniej szkodzącą włosom Nie bardzo przy tym przyciemnić. Podobają mi się dwa odcienie. Sztocholm i 10.21. Czy którymś z nich otrzymam ładny jasny naturalno-perłowy blondzik na średnim blondzie? Czy nie wyjdą szare albo sine? Bardzo proszę o poradę:* Czy ewentualnie 03 wychodzi ciemniej niż 01? (tak jak na testerku?) Boję się tylko tego sinego odcienia na reszcie rozjaśnionych włosów:/ Mam nadzieję że za bardzo nie namieszałam:) Pozdrawiam cieplutko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×