Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
iustka- najlepszy z garniera jest belle color ma zupelnie inny sklad od innych farb garniera a kolory sa bardzo naturalne, sama farba pomimo ze dosc smierdzi to jest bardzo delikatna i latwa w uzyciu poniewaz za kazdym razem farbuje sie nia tak jak szamponem koloryzujacym cale wlosy bez wzgledu czy masz odrosty czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do sloonce - to pytanie nie dotyczy tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natttalia
Majrel dziekuje ci za wszystkie rady :) znalazłam jeszcze jedną farbke garnier nutrisse 80 i jak porownałam odcien włosów pani z pudełka i moj to mam identyczny tak sie zastanawiam moze by taka farbke wyprobowac po uprzednim rozjasnieniu odrostow chyba powinien wyjsc taki kolorek jak na pudelku no i mama nadz, ze ta farbka jest trwała.Ten szampon ktory wczesniej uzylam (marion 83)na poczatku jest bardzo ciemny i troche trwa zanim sie wyplucze a teraz boje sie uzyc tej exellence 8.1 skoro mowisz ze ona tez jest bardzo ciemna.Garnier 80 chyba nie wychodzi tak ciemno prawda? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
garnier 80 wychodzi ciemny a po uprzednim rozjasnieniu bedzie odcieniem blond dosc cieplym nigdy nie patrzy sie na zdjecia modelek z pudelka bo one sa przklamane tylko na tester ze sztucznych wlosow, sprobuj nutrisse nowy odcien blondu nr 81 co prawda numeracja jest 81 ale techniczny odpowiednik to 9.1 czyli bardzo jasny popielaty blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loreal
do Majrel :) Planuje farbowanie wlosow Castingiem i zastanawiam sie nad kolorem miodowy kasztan. Na opoakowaniu jest dosc ciemny z czerwonymi refleksami, zastanawiam sie jak wyjdzie, nie chcialabym czegos co bedzie mi sie zmywac na rudo ( farbowalam kiedys garnierem zloty braz --> kompletnie nie dla mnie ) Dobrze by bylo gdyby kolor wyszedl taki jak na opakowaniu, a nawet ciemniejszy, z czerwonymi refleksami. Obecnie ma wlosach mam czekoladowy braz z Joanny i chcialbym jakiejs zmiany, ale nie zbyt radykalnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
jaki nr jest tego miodowego kasztanu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loreal
Miodowy kasztan 432 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka lala
Zastanawiam sie nad tym vikingiem. Jak mam odrost ciemny blad z siwymi i jasnymi kosmykami a na reszcie zoltawe pasemka to czy to wyjdzie jakos sensownie. Ile trzymac na odroscie ta farbe? Nigdy sama nie farbowalam moze ktos podpowie jak sie za to zabrac. Wlosy mam do lopatek. A ta farba exell 10 to co to za cudo jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
casting nr 432 - czyli braz zlocisto - opalizujacy raczej bedzie podobny do zlotego brazu i bedzie w nim malo refleksu czerwonego a kolor wyjdzie raczej ciemny bo castingi zazwyczaj wychodza o wiele ciemniej. Moze raczej wyprobuj preference odcien antigua- mroźny kasztan ten odcien wychodzi dosc ladnie i ma czerwony refleks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
odcien viking powinien ci ujednolicic kolor wlosow ale obawiam sie ze twoj odrost jest troche za ciemny na ten kolor, ale mozesz sprbowac w twoim przypadku aby wyrownac kolor nalezy te farbe polozych na cale wlosy na 30 minut ale tam gdzie masz jasne pasemka kolor wyjdzie bardziej popielaty. Farba excell 10 nie ma w swojej palecie odcieni chlodnych blondow i niestety wszystkie kolory wychodza o wiele ciemniej niz na testerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaMM
a ja mam takie pytanko,czy farba excellence np 9.1 rozjaśni troszke wlosy?czy one raczej nie rozjasniają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
jesli twoje wlosy sa jasny blond do sredniego blond to excellence creme 9.1 rozjasni wlosy do 1,5 tonu jesli masz wlosy ciemny blond to rozjasni o 1 ton ale kolor bedzie zlocisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivone2
jest tu ktos?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka lala
Dziekuje za odpowiedz. No problemy z netem i sama ufarbowalam zanim poczytalam. Kolorek na odroscie wyszedl taki koniak jasny reszta sie stonowala na ciemniej ,troszke mi zazielenil najjasniejsze pasemka. Wyplukaja sie jakos czy tak zostana? viking w sumie ladnie wyszedl. Nastepnym razem jednak jasniejszy odcien bym chciala i tak mysle ze moze lepiej stokcholmem sprobowac. No i jakie zagrozenie zielenia przy tm odcieniu istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_f
czesc dziewczyny. prosze o porade:) mam bardzo jasny blond kolor wlosow chcialabym uzyskac taki ladny cieply blond(cos w podobie jak ma Hanna Smoktunowicz-LIS:))) jak myslicie czy zrobic ?? moze znacie jakies fajne kolorki z farb fryzjerskich??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
odcien stockholm jest przeznaczony do bardzo jasnych wlosow z natury, oczywiscie jest to odcien opalizujacy i nie ma mowy o zielonkawym refleksie. Jesli chcesz jasny a bardziej bezowy to uzyj ferii nr 92 lub nutrisse garniera 101.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
z farb fryzjerskich odcieni cieply blond jest cale mnostwo, polecam majirel odcien 10.31 lub 9.03 sa to ocienie cieplych blondow , jesli chcesz silnie rozjasnic wloski to swietne sa odcienie majiblondow np 9.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natttalia
Witam doczytałam sie tutaj ze farbki exelence maja wiecej pigmentu niz preference,wiec chyba dobrze na włosy rozjasniane rozjasniaczem z wodą12% uzyc tej co ma wiecej pigmentu-exellence niz takiej ktora jeszcze rozjasnia dodatkowo,chciałabym uzyskac taki odcien jak na opakowaniu exellence 8.1 czy moge wlasnie tę farbe uzyc bo pewnie po 2 myciach i tak lekko sie splucze z rozjasnianych wlosow czy mam uzyc innej z exellence? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam mały problem a mianowicie zastanawiam się nad dwoma kolorami z palety majirem 10,13 i 9,02 z wodą 9% aktualnie mam ciepły ( lekko miedziany) jasny blond coś na poziomie 9,04 tylko już taki sprany. Chciałabym uzyskać jasny w miarę naturalny odcień blondu , który z tych odcieni bardziej się nada? proszę o pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Natalio odcien 8.1 wyjdzie bardzo ciemno na rozjasnione wlosy i nie bedzie mila nic wspolnego z tym kolorem z opakowania to juz bardziej polecam odcien 9.1 choc i tak nie bedzie taki jak na zdjeca rozjasnione wlosy najlepiej wychodza farby majirel odcien 10.1 10.21 lub 10.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
w twoim przyapdku najlepszy bedzie 9.02 z woda 9% a jesli chcesz silniej rozjasnic wlosy to z serii majrel sa bardzo jasne blondy nazywaja sie majiblond i tam tez najlepszy bedzie odcien 9.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natttalia
Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniś
hej farbuję obecnie swoje naturalne mysi blond włosy farbą loreal excellence creme 03 , którą to zresztą Ty Majrel kiedyś mi poleciłaś i za co jestem Ci teraz wdzięczna:) ale jak to kobieta chcę się troche zmienić i przyciemnić ten bardzo bardzo jasny blond niby popielaty ale tylka na początku do czasu kiedy sie po faerbowaniu spierze, chcę przyciemnić na loreal excellence creme 7.31 złocisty beź ale boję się efektu, co sądzić Majrel, widzisz znów potrzebuję Twojej pomocy:), chciałabym zafarbować tą faba bo moje włosy dobrze tolerują loreala, a kolorek wydaje się być ciekawy jak myślisz jaki będzie efekt końcowy na moich bardzo jasnych blond wloskach po użyciu tej farby? buziaki, oczekuję na odpowiedz? w ogóle ile czaasu powinnam na moich wytrawionych włosach trzymać tę farbę, na pewno krócej bo wyjdą czarne:) ale o ile krócej , pozdrawiam cieszę się , że to forum znów ożyło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_f
czesc dziewczyny co myslicie i farbach revlon???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam gorącą prośbę do Majrel o podpowiedż, co można zrobić z moimi włoskami. Farbowałam je ostatnio Wellą koleston 10/38 przez ok. 2 lata. Teraz chciałam je trochę przyciemnić, co by nie wyglądać na laleczkę Barbie, ponieważ odrost był na poziomie 9. ale pozostałe ( mam do ramion) 13,14. Mimo intensywnego odżywiania maskami i cementem kerastase są niestety zniszczone modelowaniem, zwłaszcza wierzchnie warstwy. Zrobiono mi kolorek Loreala luocolorem 10 na odrosty , po czym przeciagnięto resztę dodając fioletowego fresha. Niestety, o ile odrost i spodnie warstwy wyglądają ok, to wierzch już nie. Jest smętnie zielono-niebiesko-bury i wygląda to nienaturalnie i okropnie. Wiem ,że to przez te zniszczenia, ale nie chcę czekać miesiąca na następną koloryzację, bo załamuje mnie widok w lustrze. Czy mogłabyś mi coś doradzić? Co z prof. mieszanek mogłabym nałożyć, aby pozbyć się tej trupiej szarzyzny? Dodam, że nie chcę platyny ale też nie jajecznicy - chciałabym świetlisty słoneczny blond, nie za jasny (-patrz wyzej) Dzięki z góry za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natttalia
Witam:) Troche bałam sie uzyc tej farby exellence 8.1 ze wyjdze b. ciemno ale ze juz ja miałam a do tanich ona nie nalezy to ja uzyłam.Rozjasniłam rozjasniaczem odrost potem nalozylam ja i krocrj trzymalam okolo 15 min.i wyszedł super kolorek taki jak na pudełku :) jestem b. zadowolona.Tak sie zastanawiam ktora z tanszycjh farb moze byc odpowiednikiem tego exellence 8.1 bo nieztzty musze ograniczyc wydatki,moze ktoras z garnier daje taki odcien ?Garnier to wkoncu tez loreal:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martasan85
A ja mam pytanie. Chcialabym troche przyciemnic włosy do odcienia jasny braz(chłodny bo mam jasna cere), mam wlosy po rozjasnianiu( z czarnych) potem pasemka. Obecnie mam nalozona farbe casting bursztynowy blond 8.34 chce farbowac wlosy richesse bo jestem bardzo zadowolona z tych farb. Moglabym sie dowiedziec jakiego odcienia uzyc aby wyszly mi nie za ciemne włosy ale w chłodnym odcieniu? Nie chcialabym zeby wyszly zielone. dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martasan85
dodam jeszcze ze kolor włosow jest identyczny jak na opakowaniu castinga bursztynowy blond, miedziany ale nie pomaranczowy a troche przygaszony, no i delikatnie wyrozniajace sie pasemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×