Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość bambinko
basiaczek bylam w podobnej sytuacji co TY. farbuje odrosty farba loreal excellence creme 01 i nie mialam duzej roznicy miedzy odrostami a reszta wlosow. Z czasem kolro wyglada na jednolity:-)mam ladny jasny blondzik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiczek009
Do iustka80-ja próbowałam też kiedyś wella,jakims odcieniem blondu chyba to był jasny naturalny blond superrozjaśniający i chwyciło na rudo/złoto dlatego później uznałam,że skoro nie zafarbowała mi na kolor blond farba superrozjaśniająca to pozostaje mi tylko rozjaśniacz i na to położyć kolor dopiero. Do bambinko: dzięki;) spróbuje tym loreal'em exellence 01,mogłabyś przesłac mi fotke swoich włosów na maila? chciałabym zobaczyc jak to wygląda.Mogę wysłąć również swoje zdjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinko
napisz mi swojego maila basiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Justka80 te kolory garniera o ktorych piszeesz maja wode 9% , niestety nie napisalas jakie masz naturalne wlosy a to jest wazne jesli chce sie miec kolory jasno popielate , welaton to kiepska farba a popiele z tej serii nigdy nie sa popielate, jasno popielaty blond jest najtrudniej uyskac na wlosach poniewaz polki czesto maja w naturalnych wlosach za duzo czerwonego pigmentu to dlatego odciene te wychodza zolte lub zlote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiczek009
landryna12@buziaczek.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irydka
majrel dziękuję :-) gdybym chciała zrobić teraz pasemka, to ile muszę odczekać? farbowałam 2 dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iustka80
Dzięki za informacje, Za długo farbuje włosy, nie wiem jaki jest mój naturalny kolor :) , myslę ze ciemny blond, może trochę wpada w brąz. Dlatego pewnie tak trudno mi uzyskać popielaty... Poczytam Wasze wcześniejsze wypowiedzi i może znajdę jakąs farbę dla siebie. Nie mam czasu eksperymentować z kolorami, w najblizszych miesiącach mam kilka wesel w rodzinie i muszę szybko doprowadzic włosy do porządku. Kilka lat temu garnier zadziałał i w sumie tylko dlatego o nim myslę. Ale wolałabym farbe mniej niszczącą włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
farba najmniej inwazyjna i niszczaca to majirel dostepna na allegro, irydka- na tych wlosach ktore masz pokryte farba 9.1 pasemka beda malo wdoczne myslalam ze chcesz te farbe 01 polozyc na calosc wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irydka
majrel chce położyć na całość ale to dopiero za miesiąc, a pytam czy teraz może spróbować zrobić pasemka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti m
A czy odcienie rozjaśniające z belle color wychodzą podobnie do tych z loreala? I czy to prawda że są o wiele łagodniejsze? Moja znajoma (fryzjerka) strasznie się przy tym upiera. Na pewno belle są tańsza, ale liczy się efekt, więc nie wiem czy warto ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Irydka jesli chcesz sprobowac pasemka mozesz to zrobic tylko ze roznica w tonie uzyskanych pasemek w tym momencie moze byc bardzo niewielka. Jesli chodzi o serie odcieni superrozjasniajacych blond to najdelikatniejsze sa exceellence creme, belle color jest mocniejszy ale tonacja kolorystyczna belle color jest podobna do tej z preference.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti m
Dziękuję:) W takim razie zostanę przy lorealu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, juz wypowiadałam się wcześniej, ale mam jeszcze jedno pytanie. Fryzjerka powiedziała mi, że żadną farbą nie uda mi się zmienić odcienia na chłodniejszy popielaty i musze użyć rozjaśniacza. Moze w takim razie zdecydować się nie na Majirel 10.13, tylko na któryś rozjaśniacz z Majiblond? A jeśli tak to który?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Evely wiem juz o co ci chodzi poniewaz twoje naturalne wlosy sa zbyt ciemne a melanina w nich zawarta rozjasnia sie na cieply wrecz lekko miedziany odcien to majiblond ci tych wlosow nie rozjasni bo majiblondy sa to farby rozjasniajace o 4 tony ale nie uzyskasz na twoich naturalnych wloskach odcienia chlodnego po uzyciu majiblondu , musisz uzyc dekoloryzatora jakiejkolwiek firmy ja polecam loreala a na to polozyc odcien 10.13 wowczas masz gwarancje kolorku tego ze zdjecia , pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wielkie! w takim razie zrezygnuję z tańszych rozwiązań i udam się do dobrego fryzjera : ) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iustak80
Która farba loreal pokryje rozjaśniane pasemka i i wyrównaja kolor włosów? zalezy mi na jasnym blondzie w chłodnym odcieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iustka80
Uścisle że chodzi mi o farby loreala z drogerii ( własnie zastanawiam się nad odcieniem viking, sporo tu było o nim) Ijeszcze jedno pytanie. Jak często można farbowac włosy, żeby ich nie zniszczyć? Odrosty farbuję co ok 4-5 tyg, ale wiadomo że na resztę włosów tez nakładam farbe chociaz na kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti m
Witam! Mam jeszcze jedno pytanie, a właściwie prośbę jeżeli można. Czy mogłabyś polecić mi naprawdę dobrą i skuteczną odżywkę i (lub) maskę? Jakąś odbudowującą i regenerującą do mocno zniszczonych włosów? Zależy mi na czymś naprawdę skutecznym. Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Justka viking to fajny odcien ale rozjasnione pasemka po uzyciu odcienia popielatego jakim jest viking beda jasniejsze a jesli byly mocno przetrawione rozjaniaczem to moga wpadac w odcien stalowy ale to sie wyplucze po paru myciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Najbardziej skuteczne maseczki produkuje revlon profesionel np do suchych wlosow, swietne sa tez kerastase dostepne w sklepach fryzjerskich internetowych np sklep- prosprzet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti m
Dzięki:) A profesjonalne kosmetyki pielęgnacyjne loreal? Warto zainwestować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iustka80
to juz nie wiem jakiej farby użyć żeby uzyskać jasny chłodny odcień, w miarę jednolity na odrostach i pasemkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do beti m - profesjonalny loreal tez jest swietny np maseczka absolut repaire lub wszystkie z serii do zniszczonych lub suchych wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
iustka tak to juz jest z chldnymi blondami jak sie ma rozjasnione pasemka ze trudno jest ujednolicic kolor, zazwyczaj robi sie to odcieniami bez refleksu tzw neutralnymi np 9 lub 10 ale one nie sa chlodne tzn na pasemkach rozjasnionych wyjda swietliscie i fajnie ale reszta moze byc lekko ciepla, mozna wyprobowac ten viking tak jak pisalam moga pasemka wyjsc ciut platynowo wpadajace w poswiate tzw koloru golebiego ale dwa trzy mycia i ta poswiata zanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iustka80
dziekuje serdecznie za rady A czy trudno zmienić kolor włosów traktowanych nie rozjaśniaczem ale np. farbą rozjasniającą ? Po wellatonie moje pasemka też były lekko "srebrne" ale się wypłukało szybko i wygląda jakbym ich nie farbowała w ogóle. Czy po vikingu, ewentualnie jakiejś innej farbie loreala moje rozjasnione pasemka ( a mam takie prawie białe) pozostaną blond?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
oczywscie ze twoje pasemka po vikingu beda blond i na pewno jesli sa biale beda bardzo jasno popielate z poswiata golebiego ale to sie wypluka, natomiast jesli uzywa sie na calosc wlosow farbe rozjasniajaca blond to niestety bardzo jasne popiele nigy nie beda na takich wlosach ladnie wygladac niestety trzeba uzywac dekoloryzatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheLusia
Witam, mam takie pytanie, nie wiem jakiej farby powinnam użyć przy farbowaniu swoich włosów. Moim naturalnym kolorem jest ciemny blond, taki mam odrost, ponieważ na całych włosach mam teraz kolor platynowo-popielaty blond (farbowany palette xxl mroźny blond na włosach uprzednio zafarbowanych na jasny blond) farbowany odrost wyszedł w kolorze rudym, chciałabym teraz jakoś zneutralizować ten kolor odrostu ale nie mam pojecia co zrobić, bo kolor poza odrostem bardzo mi sie podoba, ale nie chce już farbować palette, za bardzo wysusza włosy. Proszę o odpowiedź z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
The Lusi musisz odrost ale tylko odrost zafarbowac albo farba superrozjasniajaca np preference 01 lub belle color 110 a najlepiej sam odrost potraktowac dekoloryzatorem a na ta nalozyc profesjonalny diacolor nr 9.01 lub 9.11 wowczas wlosy beda idelnie rowne i nabiora pieknego zimnego blond odcienia- diacolor dostepne na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheLusia
dziękuje bardzo za odpowiedź, mam jeszcze jedno pytanie odnośnie farby richesse diacolor, ilu procentowa musi być woda do tej farby? (mam na myśli użycie odcienia 9.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do diacolor odcieni blond woda ma byc 1,9% ewentualnie moze to byc z welli touch o stezeniu 1,8%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×