Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość Mala Wodka
---> majrel Jestem jeszcze ciekawa jak wychodzi Loreal Casting CZEKOLADA 535, jaki jest w stosunku do mroźnego kasztanu, czy odcien jest cieplejszy niz kasztan ? Mi odpowiadałby bardziej ten, ktory jest cieplejszy, no i najwazniejsze - zeby nie zmywal sie na rudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanaberia2432
który to jest ten exelence 03???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Farba excellence creme 03- bardzo jasny blond popielaty superrozjasniajacy loreala jest dostepna wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
casting 535 jest cieplym odcieniem czekolady i nie wyplukuje sie na rudo mrozny kasztan jest ciut ciemniejszy i o chlodnym refleksie, taki sam kolor znajdziesz w farbach majirel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
farba loreal 8.1 wyjdzie o wiele ciemniej niz na opakowaniu, powinnas wybrac odcien 9.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanaberia2432
majirel prosze wklej zdjecie exelence 0,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka34
a jak zrobic zeby na wlosach ciemny blond caly kolo r wyszedl taki jak na kartonie od vikinga\????????? bo robią sie zólte e po vikingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej "Marijel" :) Mam do Ciebie pytanie, ostatnio farbowalam wlosy dwa razy farba loreal richesse numer 6,02 (ciemny blond opalizujacy) i jestem z niej zadowolona. Teraz chcialam uzyskac troche ciemniejszy kolor ale nie czarny, dlatego mam problem ktory kolor wybrac z palety barw. Czy moglabys mi doradzic? Chce zeby to byl ciemny braz, moze czekolada ale nie czarny ... Prosze o porade i z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
w palecie richess kolor ciemniejszy od 6.02 jest odcien 5 - bedzie ciemny braz ale nie bedzie wpadal w czern

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
aby kolor wlosow byl taki jak na zdjeciu z vikinga nalezy wlosy mocno rozjasnic najlepiej dekoloryzatorem a na to nalozyc farbe majirel 10.1 bedzie wtedy dokladnie taki odcien jak na pudelku vikinga, na ciemno blond wlosach nie ma szans aby uzyskac taki kolor jak viking bez wczesniejszej dekoloryzacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natttalia
Dzieki Majrel za radę chcialabym jeszcze spytac o jedno czy garnier belle color 11 daje taki sam odcien jak loreal exellence 8.1? (na włosach rozjasnianych rozjasniaczem) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola20
ja mam jeszcze jedno pytanko...jak mozna uzyskac taki ladny blon opalizujacy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje :) A z tych kolorow : 6,35 ice tea ; 5,13 Gozdziki ; 5,15 capucino; 5,32 kawa; 6,42 cynamon, 6,31 jesion, 6,13 koniak jest ryzyko ze ktorys z nich bedzie czarny? Albo ze bedzie sie splukiwal z rudym odcieniem? Moze farbowalas akurat tymi kolorami i mozesz doradzic ktory ladnie wychodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
odcien 6.42 moze wyplukiwac sie na rudawy, pozostale odcienie sa odcieniami cieplego brazu , czekolady i jasnej kawy z toffi, zaden z nich nie wyjdzie czarny, najciemniej wyjdzie 5.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Odcien belle color 11 to technicznie odpowiednik excellence creme nr 8.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
acha natalio lepiej jednak gdybys na te rozjasniane wlosy uzyla excellence creme 9.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
ladne blondy opalizujace w swojej ofercie maja farby majirel i wychodza one tylko na naturalnie jasnych wlosach natomiast na rozjasnianych uprzednio wlosach wychodza zawsze ladnie , w palecie majirel polecam odcienie 10.21 i 9.22 lub jesli chcesz mozesz uzyc farby majiblond z woda 9% odcien 9.21. Z innych firm polecam alfaparf farbe evolutions blondy opalizujece 10.21, 9.21 , 8.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natttalia
Dziekuje majrel szkoda ze nie moge wstawic fotki jaki mam kolor obecnie ale prawie taki sam jak na opakowaniu tego exellence 8.1 i jak bede robila odrost oczywiscie jako baze musze nalozyc rozjasniacz to gdy uzyje tego 9.1 nie bede miala jasnej glacy ;)..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
wlosy po 9.1raczej nie powinny byc bardzo jasne ale skoro jestes przyzwyczajona do 8.1 na wczesniej rozjasnione wloski to stosuj go nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj marijel, Chcialam zapytac czy znasz farbe (a raczej kolor) ktora mozna uzyskac podobny efekt do koloru wlosow Marty Zmudy Trzebiatowskiej z ostatniej okladki \"Twojego Stylu\" ?? Tutaj zamieszczam link do tej okladki http://blog.deezee.pl/2009/07/marta-zmuda-trzebiatowska-na-okladce-twojego-stylu/ wiem ze te jasniejsze refleksy sa raczej niewykonalne w domowych warunkach, ale chodzi o sam kolor ?? Dodam ze ostatnie moje farbowanie bylo farba loreal richesse i mam jasny braz. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Podobny odcien wystepuje w palecie farb majirel nr 6.23 lub 5.31 lub 5.32 - wszystkie te kolory to odcienie czekoladowych brazow dodam tyko za na ten kolor zrobiony jest bardzo delikatny balejaz taki w kolorze tofii i karmelu ktory robi sie np majimeches bez amoniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanna3
o co chodzi z tymi farbami majirel? jak sie uzywa? do czegos łuza gdzie kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Farby majirel to profesjonalne farby loreala ktore sluza do farbowania wlosow, jest to koloryzacja permanentna tzn nie zmywa sie z wlosow i po 4, 5 tyg pojawia sie odrost ktory nalezy zafarbowac ponownie tak jak przy uzyciu farb sklepowych. Paleta odcieni jest niezwykle bogata ponad 120 kolorow ktore mona dodatkowo ze soba mieszac co daje nieskonczone mozliwosci kreowania kolorow, farby te sa niezwykle delikatne a barwniki w nich uzyte sa doskonalej jakosci i bardzo roznia sie nawet od tych farb loreala dostepnych w sklepach. Farby majirel mozna dostac w hurtowniach fryzjerskich w calej polsce jak rowniez na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolewna28
Pytanie do Majrel...;))) do naszego eksperta. .. Mam problem z ktorym niewiem jak sobie poradzic a za nielugo mam slub na karku a wl,osy w fatalnym i oplakanym stanie.Ale wszystko od poczatku...od dawna ..kilkunastu lat farbuje włosy na blond..balejaż w ciepłym odcieniu blonu..jasnego blondu ale nie platynowgo,odcienie słomkowe i słoneczne..czasami przyciemniam ciemnym blondem ale sporadycznie..raczej juz wszytskjie mokje włoski byly rozjasniane,potem kryta rafba o odcieniu waniliowym takze mialam na głowie miksa,slicznego i niepowtarzalnego w kolorze blond....naturalny kolor włosów mam tzw.mysi...ni to blond ni to szatyn...nijaki generalnie mowiac.I ponad miesiac temu najlepszy fryzjer w miescie namowił mnie na zmiane odcienia blondu ( uzywa tylko loreala i szwarzkopfa.) .Powiedzial mi ze ma nowe odcienie blondu tylko niewiem czy z loreala czyszwarzkopfa...i skusilam sie...załowac bede przez nastepne 2 lata az długosc calą mi odrosnie.A włosymamdlugie do polowy plecow...mialam poniewaz po farbowaniach musialam skrocic zaraz za ramiona. 1 o: sciagniecie koloru z odrostów, potem nalozenie na cała długosc jakiegos blodu, w efekcie wyszedł zolty na odrostach, a na reszcie b.jasny morelowo brzoskwiniowy blond.Na drugi dzien nałozył mi jakas farbe w ciepłym odcieniu blondu wraz z pasemkami blond w efekcie czego wyszedł...rudy....taki sredniointensywny rudy-wygladał jak zmyty pomieszany z ta morela. I na trzeci dzien poszlamaby mi cos ztym zrobiłwiec ściągnał mi kolor z całych już włosów, nałozyl jakis ciemny blond w ciepłym odcieniu,do tego znowu zrobiłpasemka ale teraz w zimnym odcieniu blond i co wyszło ??? wyszedl mi kolor czarny z białymi wrecz pasemkami.!!!! Co za porażka...!!! Ale najgorsze czekalo mnei w domu..wszystkiw wlosy sie polamały,spaliły, te blody pasemka sie pokruszyly a ten czarny wrecz wypłukał siędoi zielonego .Nawet ja wiem ze jak sie laczy cieply odcien brazu z zimnym blondem ktory ma filetowy barnik to zawsze wychodzi zieleń!!! ale ten fryzjer chyab nie doczytal ;((((((( i wygladam fatalnie...włosy mam jak siano w fatalnym kolorze...zle sie w tym vxuje,kolor ciezko nazwac jaki on jest..poniewz jest i blond,troche tej zieleni ktora sie wyplukala została tylko na wierzchnich wlosach ale miesza sie z tymi blondami i wyglada jak siwa zielen, a pod spodem mam taki brzydki sraczkowaty blond...najgorsze jest to ze wlosy sie połamały..nie dziwne,po tyle farboweaniach,po 2 ch sciagnieciach koloru dzien za dniem.... a za 10 mies wychodze za mąż i marze o blodzie..jakim kolwiek byle nie takim czymsco mam na wlosach..wiem ze ciezko bedzie mi wrocic do dawnego koloru,chyba jest niemozliwoscia na tych zniszczonych wlosachco mam i lepiej zebym ich nie ruszala, ale wierzcie mi ze czuje sie fatalnie...jak mi tak stercza wszytskei wlosy.Ale odratowalam je troszke,waxy po kilka godzin, oliwa z oliwek,olej rycynowy,olej kokosowy, witamina A+E w plynie i wszystkie wcierki daly rade troszke ale nie mozna powiedziec ze jest ok bo z daleka iwdac zniszczone wlosy,przezyje juz te zniszczenia ale nie ten kolor, ktory jest fatalny.Stary odrost ok 6 cm jest nadalciemny, taki braz a reszta jak pisalam-odresztek zieleni po braz jasny, i nijaki blond itd. kupilam tez sobie pigment firmy Itely piaskowy blond i zrobilam mase i ten zimny odcien blond zamienil sie na sliczny cieply slomkowy blond..ale to tylko pasemka...a reszta wlosow .. no cóz...moze troszke wywabilo to ciemnego miedzianego brazu ale nic poza tym...nadal odrost mam ciemny a reszta ni to blond, ni to braz, ni to zielen...kupilam dzisiaj Castina Zlocisty Blond aby nalozyc i zobaczyc co z tego wyjdzie ale bardzo sie boje...zaden fryzjer nie chce mi juz nic na tych wlosach zrobic bo sie boi ze cokolwiek by nie nalozyl,nawet wode 3 % mogza wyleciec wszytskie,tzn polamac sie..Bo i tak mi wylatuja i to z cebulkami ale mysle zeprzedobrzylam z odzywkami bo mam ich mase na spalone wlosy z firmy Itely iobciazaja wlosy...a dodatkowo boje sie,ze mi wyleci reszta...i mam pytanie do experta...lpo przeczytaniu wszytskich wpisow o farbie Majirel ...czy mogłabym ot nalozyc ...? ale moze przebalejazowac, nie na cale zeby sie te najjasniejsze rozjasnione blodny nei poruszyy ly na amen ??? ale chociaz moze nie byc efwktu bo zostanie czesc wlosów taka nijaka..? prosze o rade co mam zrobic.. ? a moze nie farbowac włosów tylko touchem z welli tonowac ??? jesli tak ot jakim ???chociaz widzialam te farby majirel i ladne odcienie sa..zwlaszcza ze ja kocham odcienie blondu piaskowego slomkowego, moge miec nawet sredni blond, mam tez i takie teraz pasemka)...co mam zrobic?? jesli farba to jaki odcien zeby zniwelowac ten ochydny odcien, jaka woda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
A coz to za fryzjer ktory dwa razy pod rzad scaiga kolor??? czy on wogole jest fryzjerem?? to i tak masz szczescie ze masz wlosy, w zyciu nie poszlabym do kogos kto nie ma pojecia o kolorymetrii i fryzjerstwie. Ja osobiscie odradzam ci teraz farbowanie nawet tak delikatna farba jak majirel, jak juz to wypróbuj diacolor ktory jest bez amoniaku lub wlasanie touch welli. Polecam diacolor w odcieniu zlota np odcien 9.30- piaskowy lub 8.31- zloty bez ale on nie pokryje ci odrostu. Ja na twoim miejscu przyciemnilabym cale wlosy diacolorem na jakas ciepla czekolade ktora wyrowna wlosy i da im sie zregenerowac a przed slubem masz do niego jeszcze pare miesiecy zrobilabym gesty balejaz w odcieni zlotych bezy i zlocistych opalizujacych blondow majiblondami z loreala do tego czasu wlosy odrosna i sie zregeneruja , aby przyciemnic wloski na czekolade raczej ciepla polecam diacolor np 7.32 lub 6.23 te kolorki przykryja te dziwaczne blondy i pokryja sie tez z odrostem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolewna28
no widzisz,a to najelpszy i nadrozszy fryzjer w moim miescie...bardzo Ci dziękujęza radę...chcociaz ciężko mi wyorazic siebie ponownie w czymś ciemnym,chociaż napewno będzie to o wiele ładniej i estetycznie wyglądać niż te odcienie' dziwaczne' jak piszesz właśnioe, ktore mam teraz na glowie ;((( ... no nic muszę się zastanowic czy poczekać i nie robić nic, tylko pielęgnować i regenerować czy moze tak jak mowisz, nalożyć tę czekoladkę a przed slubem piekny balejażyk...dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iustka80
To forum dotyczące loreala ale polecacie często farby belle color. Czy wg Was to najlepsza farba z garniera? Uzywam naturals z przywiązania do kolorów ale chyb a w belle color, 100%, czy nutrisse powinny byc podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słooonce
Chciała bym sie dowiedziec jakie sa NAJLEPSZE I NASKUTECZNIEJSZE cwiczenia aby spalic tłuszcz z rak brzucha i nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×