Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość załamana blue
nie wiem co jest z linkam dopiero ładowałam spróbuję jescze raz [URL=http://img197.imageshack.us/i/28334908.jpg/]http://img197.imageshack.us/img197/3699/28334908.th.jpg [URL=http://img198.imageshack.us/i/13354010.jpg/]http://img198.imageshack.us/img198/9136/13354010.th.jpg ewentualnie jak się skopiuje pierwsze adresy do przeglądarki normalnie się wczytuje, tylko odnośnik zle przekierowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QWERTTY
Witam. ostatnio "farbowałam" sobie włosy castingiem, ciemny blond, chciałam jasnego brązu, a że wiedziałam jak te szampony przyciemniają włosy wybrałam ton jasniejszy. Początkowo efekt ok, jeśli chodzi o kolor naprawdę jestem zadowolona, bo zmywa sie na ładny ciemny blond. Problem jednak tkwi w tym, że po castingu strasznie wypadają włosy- nie tylko mi zresztą. Więc moje pytanie brzmi- którą farbą z loreala osiągnę trwały, błyszczący jasny brąz(bez obawy, że włosy znów zaczną mi wypadac), na moich włosach o aktualnym odcieniu ciemnego blondu. choc nie wiem czy to sie jeszcze nie zmyje do średniego. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do zalamanej blue- dziwie sie ze jeszcze masz te wlosy bo tyle przezszly, jesli masz zdekoloryzowane wlosy dosc mocno to uzyj profesjonalnej farby majirel odcien 10.21 z woda 9% poniewaz ten odcien ladnie neutralizuje zolto pomaranczowe wlosy albo odcien majirel 9.22 ten odcien bardzo ladnie neutralizuje zarowiaste wlosy farbki kupisz na allegro i nie nakladaj na to zadnych farb komercyjnych bo nie ma szans aby zneutralizowac ten kolor o dekoloyzacji. A tak wogole to dziwie sie ze zaden fryzjer nie wpadl na to aby zamiast dekoloryzacji zrobic ci gęsty balejaz blond na ten braz po castingu juz dawno mialabys piekny blond na wlosach oj spierniczyli sprawe::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Najfajniej wychodza farby majirel sa super delikatne aby uzyskac jasny braz polecam odcien nr 7.0- neutralny jasny braz lub 6 klasyczny jasny braz bez refeleksu, jesli chcesz aby ten jasny braz wpadal w nutke capuccino polecam odcien 6.23 albo jasna czekoladke to odcien 5.12 -chlodniejsza czekoladka lub 5.32 - ciepla czekoladka lub odcien 6.3 ma poswiate kawy z mlekiem, naprawde warto zainwestowac w farbe majirel aby poczuc kolosalna roznice miedzy farba profesjionalna a komercyjna, farby majirel sa dostepne na allegro lub w sklepie w necie prosprzet, ewentualnie warto isc do hurtowni fryzjerskiej i zobaczyc sobie palete kolorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheLusia
do Majrel Mam pytanie odnośnie odżyki do włosów, a właściwie takiej która mogłaby "zdziałać cuda" do włosów wielokrotnie rozjaśnianych, farbowanych, suchych, zniszczonych. Stan obecny moich włosów jest chyba już tragiczny, włosy do ramion ale rozdwojone końce, jakby nieco popalone, suche, chciałabym jakoś je odżywić, ale nie chce ich ścinać :( istnieje jakaś konkretna odżywka na takie dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheLusia
używam obecnie WAX i jedwabiu do włosów, ale jedwab z tego co słyszałam nie jest za dobry ze wzgledu na zawarty w nim alkohol, natomiast WAX moze być, ale chyba do częstego stosowania nie jest wskazany, więc po kolejnym myciu, włosy znów są takie jak były...co robic? Po każdym myciu włosów układam włosy na szczotke i podsuszam suszarką żeby "jakoś" wyglądały, ale na drugi dzień nie ma juz efektu i końce są jakby połamane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana blue
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź! :* zaraz kupię odpowiedną farbę na Allegro, albo w internetowym sklepie. A jest sens pomieszać te 2 odcienie? Bo kolor mam jak na powyższych zdjęciach i jest stanowczo bardziej pomarańczowy niż żółty, a szczególnie w sztucznym świetle (te zdjęcia robiłam specjalnie przy dziennym). Mam w domu Wellaton kolor jasny popielaty blond (12/1), ale bałam się nakładać i go odstawiłam. Zrobię jak radzisz. A żaden fryzjer nie proponował pasemek niestety. W ogóle na hasło "blond" od razu była niechęć i że nie wyjdzie, że nie chcą brać odpowiedzialności, a jak już, to tylko dekoloryzacja. Rok temu jeszcze byli za dekoloryzacją ewentualnie, ale ostrzegali, że wątpią w blond. A teraz po wywiadzie i ocenie włosów nikt ich nie chciał dekoloryzować, tym bardziej, że wcześniej wychodził z nich zawsze czerwony pigment. Już nawet chciałam zaprośić do siebie fryzjerkę żeby mi pomogła, bo stwierdziłam, że jak domowymi sposobami to chociaż żeby fachowo nałożyć, ale niestety zostałam sama. Włosy są ale boję się je dotykać z tego wszystkiego. Tym bardziej, że z natury są dosyć cienkie i strasznie się plączą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana blue
Znalazłam ciekawą ofertę http://www.pro-sprzet.pl/index.php?a=opis&k=231&id=1609&3dd9_=46c282981059d48f8cce533aa91632f6 i zdecyduję się na jeden z kolorów lub oba, tylko nie wiem właśnie co będzie najlepsze? Wśród próbników bardzo ciekawy jest popielaty 10,1, ale ja akurat nie znam się na reakcjach poszczególnych kolorów ;) jeśli chodzi o wodę to 9% z obojętnie jakiej firmy (tu akurat są 2 do wyboru- żadniej nie znam)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
nie poleceam odcienia 10.1 bo ojn ci nie wyjdzie niestety, w sumie to twoje wlosy musza miec duzomelaniny w ktorej jest czerwony barwnik wiec dlatego jest taki problem z twoimi wlosami ale sprobuj tym odcieniem 10.21 nie gwarantuje ci co prawda odcienia super jasnej platyny ale blond powinien byc jasny i bez zolci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Jedna z lepszychodzywek do wlosw produkuje farouk dostepne na allegro te z serii do wlosw zniszczonych i suchych , swietne sa tez maski z firmy alfaparf tez sa na allegro, badzo dobre sa kerastase loreala ale bardzo drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana blue
Kupiłam jednak oba odcienie, z tym, że te, które polecałaś. obecnie nie zależy mi na jakiejś super platynie, na to będzie czas. rewelacyjnie chce wyglądać na październik. teraz tylko po prostu zależy mi na kolorze w którym będę mogła się normalnie pokazać. Bo teraz jest ciężko, kolor moze nie jest odrażający ;) ale w ogóle do mnie nie pasuje i efekt jest paskudny. właśnie kupiłam wczoraj serie z kerastase, ale tylko 6x15ml Resistance Forcintense. Planuję kupić jojco tylko że jest bardzo droga (fryzjerski pełny zestaw dostepny tylko na allegro, koszt prawie 700zł), ale wezmę jakieś mniejsze produkty, bo podobno jest to najlepsza kuracja(zresztą skoro zawiera związek 19 aminokwasów budujących biało włosa..). Kerastase byłam zachwycona po kuracji w salonie, ale w domowych warunkach już efek jest mniejszy. Jednak nie ma to jak pożądny zabieg fryzjerski, ale coś ostatnio trudno mi na takie trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana blue
z farouka jedwab genialnie naprawił mi kiedyś przypalone przez fryzjerkę sadystkę pasemka. więc też zakupiłam:) maskę kupiłam w zeszłym tyg SLEEK LINE, bo miała b. dobre opinię na KWC, jeszcze jej nie mam, ale zobaczę. ogólnie wykorzystam wszystkie rady (przynajmniej dokąd nie zbankrutuje;)) i mam nadzieję, że będzie dobrze:) pozdrawiam serdecznie! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheLusia
załamana blue daj znać jak już będziesz miała odżywke sleek line bo tez sie zastanawiam nad jej zakupem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_f
czesc dziewczyny co mozecie mi poradzic: farbowałam wlosy wellatonem 12.1, ale dla mnie ten kolor był za jasny, zle sie w nim czulam i pofrbowalam wczoraj wellatonem 9.1. MASAKRA mam popielato siwe wlosy, teraz to dopiero zle sie nich czuje:P Co mozecie mi poradzic? myslalam nad np farba belle color jakis jasny blond? co Wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheLusia
Wydje mi sie że ten popielaty może sie szybko sprać, jeśli wcześniej włosy były rozjaśniane, więc może poczekaj jeszcze z kolejnym farbowaniem bo to raczej za duże obciążenie dla włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jubinka
dzien doberek !ma nadzieje,ze mi poradzicie bo to dla mnie bardzo wazne:P Otoz: mam blond pasemka z brazowymi,ale wiecej tych blond.Ostatni raz u fryzjera bylam w polowie maja,teraz mam ciemne odrosty tak z 1,5 cm i chcialabym sama zafarbowac wlosy na blond ale nie za jasne i nie za ciemne, poprostu blond gdyz czuje sie tak najlepiej:) no i zeby te odrosty chwycily bo pomaranczki nie chce miec;( doradzcie cos drogie kolezanki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
aniaf jesli chcesz miec ladny blond uzyj excellence nr 9 albo belle color nr 6 oba kolory dadza naturalny blond bez siwo popielatej poswiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola20
hejo mam takie pytanko dotyczace wyboru farby.Ostatnio farbowalam excellem 8.1 kolor szybko sie splukal i jest taki nijaki,ciemny blond.Jednak chcialabym aby wloski byly nieco jasniesze i niezbyt zniszczone,jaki odcien loreal excelle mam wybrac? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrestinka
A ja chciałabym sie poradzić. Mam zrobione pasemka blond( na naturalnym ciemnym blondzie). Powoli robi sie odrost.Chcialabym miec miodowy blond lub ciemny blond ,ale taki toffi.Jakiej farbu uzyc?ile minut trzymac(nie jestem doswiadczona).Zastanawiam sie nad odcieniem L'oreal Chambagne lub Brelin-czy nie wyjda rude ,żółlte itp.Moja wlosy maja teraz taki kolor jak Carmen Electra czy cos takiego.A jak widzicie Casting?nugatowy badz miodowy blond?proszę o rade;)A moze jakis ciekawy jasny brazik?bardzo podoba mi sie kolor Doutzen Kroes-ten w reklamie odżywki do pasemek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheLusia
lola 20 ja farbowałam farbą preference i wydaje mi sie że jest mocniejszy i trwalszy od excelence, musisz popatrzeć na kolory na opakowaniach, generalnie lepiej wybierać jasniejszy odcień, ale może majrel coś więcej poradzi co do odcienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do agrestinka, odcienie miodowe i nugat z cstinga wyjda ci rudawe, z farb loreala plecam ci excellence creme nr 8.13 - wyjdzie delikatny wpadajacy w karmel blond lub bardziej wyrazisty i dosc ciekwy w ciplej zlotawo bezowej tonacji odcien berlin z preference, z farb profesjonalnych piekny odcien tofi daje kolor majirel 7.23 lub 8.32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Lola 20 to zalezy jaka ma byc tonacja farby excellence creme poniewaz odcien 8.1 jasny blond popielaty daje raczej ciemny refleks i niezbyt fajnie sie wyplukuje na taki nijaki blond, napisz jakie masz oczekiwania co do koloru wlosow tzn jaki ma byc refleks tego blondu czy cieply czy zimny i najwazniejsze okresl dokladnie jaki jest obecny twoj kolor wlosow po tej farbie 8.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Jubinka napiz jaki twoj odrost jest tzn czy to jest jasny braz czy ciemny blond, ponadto zadna farba blond nawet z tych rozjasniajacych nie pokryje ci tych brazowych pasemek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola20
teraz jest taki ciemno złoty,rudawy blond...a ja chcialabym taki chłodny,zeby nie wyszedl zoltawy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola20
i nie chce zeby wyszedl taki typowy blond,tylko taki chlodny delikatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrestinka
Bardzo dziękuję za rade!:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanaberia2432
witajcie kochane a ja mam taki problem bo - mam naturalny kolor wlosów ciemny blond. dawno juz robilam jasne pasemka a 2 tygodnie temu na odrosty kolezanka nałozyla mi odcien VIKing. teraz mam male odrosty ale gdy nie uzyje płukanki fioletowej to odrosty po farbie są jakby rudawo -zółte:(((((((((((((( bezposrednio po farbowaniu kolor byl ladny ale nie teraz:( jaki mam uzyc odcien przy nasteonym farbowaniu by byl jasniejszy ??? ten 9,0????????? pomozcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
odcien viking na ciemny blond zawsze po jakims czasie zolknie raczej polecam ci excellence 03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
cimno zloto rudy blond nie pokryje ci zadna farba w taki sposob by uzyskac chlodny ladny odcien blondu, taki odcien wlosw trzeba zdekoloryzowac a na to olozyc farbe np majirel 10.21 lub 10.1 ewentualnie rozjasnic wlosy farba sklepowa preference 03 ale na to nalezy polozyc toner np welli color touch 7.89 dla zneutraizowania cieplego refleksu ale w twoim przypadku nie obejdzie sie bez dekoloryzacji oczywiscie po dekoloryzacji odradzam farby sklepowe a to z tego wzgledu ze zawsze wychodza dziwacznie albo zbyt siwo niebieskie albo kremowo platynowe co niezbyt fajnie wyglada, natomiast jesli chcesz jak najmniej zniszczyc wloski to najpepiej zrobic duzo ceniutkich pasemek na folii a na to nalozyc diacolor 9.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natttalia
Cześć:) Mam taki dylemacik.Na mocno rozjasnione włosy rozjasniaczem nałożyłam szampon koloryzujacy Marion 83 średni blond kolorek wyszedł b.ładnie tylko za ciemny (szkoda ze fotki nie mozna wkleic)b.ładnie i rowno sie wypłukuje i teraz odcien jest idealny(po 3 tyg)chciałabym kiedy sie pojawia odrosty utrzymac taki wlasnie odcien i kupilam farbe loreal exellence 8.1 j.pop.bl. i chce go nałozyc na odrost ktory wczesniej pokryje rozjasniaczem wiecie moze jaki odcien moze mi wyjsc czy taki jak na pudelku czy ciemniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×