Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość kropka_22
Hej potrzebuje pomocy. Jakieś dwa tygodnie temu farbowałam włosy garnierem chyba mahoń wyszedł mi ciemny brąz eh teraz kupiłam loreal nugat robił ktoś tego nugata na ciemnych włosach. Wogóle będzie coś widać chciałam te włosy rozjaśnić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
mozesz dac na odrosty farbe preference 01 bardziej rozjasnia wlosy niz excellence a kolor powinien byc zlocisty i jasniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
odcien nugat z castinga raczej nie wyjdzie na wlosach ktore sa za ciemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta123
hej majrel, odpowiedz mi prosze,bardzo to wazne dla mnie,ten kolor tak mi sie podoba a nie wiem jka go uzyskac,chyba o mnie zapomnialas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_F
hej ja farbuje wlosy lorealem majrel 10 z woda 6%, jak macie jakies pytania chętnie odpowiem:)) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_m
Hej! A czy 6% woda ładnie Ci włoski rozjaśnia? Bo ja bym chciała też użyć farby marijel, tylko odcienia 10.21 i nie wiem jaką wodę do tego kupić. Swoje mam takie chyba średni blond. teraz farbowałam 10.21 z Preference i ładnie wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoa24
Czesc Majrel pierwsze pytanko- jestes fryzjerem w jakim mieście? a moze gdzies niedaleko mnie- udzielasz super porad i widac ze sie na tym b.dobrze znasz zatem moze choc podasz miasto gdzie cie mozna spotkac? a moje pytanko-moj naturalny kolor to blond "mysi" czyli nie taki ciemny.Chciałam miec jasniejsze i kilkakrotnie popryskałam włosy "blon pasemka joanna taki rozjasniacz", niestety wyszedł blondny wieczorem a w słońcu dość rudawy;(, zastanawiam sie nad excellence 9 lub 8.13 czy wyjda jak na opakowaniu czy ciemniejsze, bo chciałabym miec taki jasny naturalny blond a moze jeszcze inne farby powszechnie dostepne polecasz, albo dobry salon z Toba:). Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do odcienia 10.21 z majirel nalezy uzyc wody 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
spray joanny i inne tego typu cuda nie sprawia ze wlosy nabiora ladnego blondu raczej zawsze bedzie to zoltawy wpadajacy lekko rudy, odcien 8.13 z excellence creme wychodzi ciemniej niz na testerku odcien 9 moze u ciebie dac zbyt cieply efekt lepiej byloby pomieszac odcien 9.1 z odcieniem 10.21 kolorek powinien byc jasny i naturalny bez efektu zolci, z farb majirel fajnie wychodzi odcien 10.13 bo daje efekt naturalnie jasnego blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do samanty - odcien zblizony do ice blond z ferii to musialabys pomieszac majirel nr 9.22 z majiblond numer 901s z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Majrel, opisuje moją sytuację...Naturalny kolor moich włosów to ciemny blond taki właśnie bardziej ciemno szary,chciałam z siebie zrobić blondynke i niestety sie nie udało :( i teraz jestem podłamana-mam włosy koloru żółto-złotorudawego,gdzie niegdzie brązowe i gdzie niegdzie moje naturalne(szczególnie odrosty i spód włosów mam swojego naturalnego koloru.) Teraz chciałabym mieć dawny kolor-naturalny i przypadła mi do gustu farba Loreal Recital Preeference 7.1 L-Islande bo, ale boje sie tego zielonego odcienia na tych najjaśniejszych włoskach...co radzisz? myślisz ze kolor wyjdzie naturalny na mojego typu włosach? Bardzo proszę o szybką odp.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selwelka
Witam! Niedawno wróciłam od fryzjera, chciałam jedynie zrobić odrosty i przyciemnić mój popielaty blond. Wczesniej jak rozjaśniałam fryzjerka położyła mi toner i wyszedł popielaty, był za jasny więc poprosiłam ton ciemniejszy i nie wiem jakim cudem weszedł...brąz wpadający w rudy. Nie wiem co mam z tym zrobić. Chce mieć badny blond najlepiej piaskowy albo miodowy. Wiem ze tonery się spłukują, ale czy uzyskam ładny blond myjąc włosy szamponem do popielatych włosów? Może szybciej się wypłuka. Prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Odcien Island przyciemni wlosy do naturalneo twojego koloru ale ze wzgledu ze masz je w kilku odcieniach od zolci po rudawy i jasny lpiej pokryje go excellence odpowiednik odcienia island to w excllence creme nr 7.1- popielaty blond choc wyjdzie ci ciemniej niz island bo farby excellence creme wychodza zawsze cimniej jak sie nie ma siwych wlsow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do selwelka- szampony do odcieni blond nic tu nie dadza bo sa przeznaczone do wlosow silnie rozjasnionych mozesz po paru myciach jak kolor sie troszke ustabilizuje i wyplucze nalozyc farbe majirel w tonacji bezu piaskowego np 9.02 bo z tego co piszesz to lubisz raczej cieple blondy np piasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to teraz nie wiem co zrobić bo znowu zbyt ciemnych włosów też nie chce mieć.a ten Island czy też excell.7.1 nie będą sie wypłukiwać na rudawy na moich włosach kt. teraz są troszku rudawo-żółte ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waxi
Witam nmam takie pytanie czy garnier naturals 9.1 bardzo jasny popielaty blond jest odpowiednikiem loreal exellence 9.1 czy lloreal preference 9,1 viking? Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
po kilku myciach island moze wyplukac sie na lekko rudawy ale mozesz go po 2 tyg uzyc ponowie zawsze sie tak dzij gdy wlosy byly poddane nieumiejetnej dekoloryzacji jesli chcesz bardziej stabilny koor i chlodny to polecam farbe majirel z podwojna dawka chlodnego popielu 7.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do waxi- odcien viking to ten sam kolor co 9.1 excellence i 9.1 garnier ale jest roznicaic tzn preference viking to farba w zelu i zawsze wychodzi jasniej niz excellence creme poniewaz excellence creme jest przeznaczony do farbowania siwych wlosow i pigment w tej farbie jest bardziej gleboki dlatego na wlosach ktore nie sa siwe farba ta wychodzi zawsze ciemniej, natomiast farba garniera color naturals jest dosc kiepska o wiele lepsza jest nutrisse z garniera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_m
Dziękuję za odpowiedź:) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waxi
Dziekuje. Tylko ja w zadnym sklepie nie widziałam garnier nutrisse 9.1 a szkoda bo skoro lepsza od naturals to kupilabym taka ....Moze jest w jakims tylko ja sie nie natknełam na nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Maijrel chcialabym uzyskac p[orade co do swoich wlosow. mam wlosy farbowane odcieneim stockholm,ale pojawily sie juz odrosty minely 2 miesiace i kolor zżołkł.odrosty mam w kolorze na poziomie 6.Chcialabym schlodzic moj blond jednoczesnie nie przyciemniac go zbytnio ,myslalam o uzyciu odcienia 9.22 majirel lub zmieszac odcien 9.22 z 10.21.jak jest twoja propozycja.Czy moge zastosowac wode 6% gdyz boje sie ze 9% przesuszy reszte wlosow ktore sa juz jasne.Dziekuje za porade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyk
majrel czy uzywasz czasem koleston perfect super mix ? jakie barwniki typu fiolet czy niebieski maja popielaty 0/11 i srebrny 0/81 czy to prawda ze takie kolory szybko sie wyplukuja ? mam jeszcze jedno pytanie podobno rozjaznianie loreal platinum sprawia ze wlosy nie sa zolte tak jak po normalnych rozjasniaczach na czym to polega? czy platinum mam jakis pigment w sobie np fiolet ? czy platinum koniecznie musi byc mieszany z przeznaczona do tego emulsja czy moze to bylc emulsja taka jak do farby tez loreal? co myslisz o koleaston perfect 7/1 ? czy wypalilo by zmieszanie go w malej ilosci z np 9/1 aby kolor byl bardziej szaro popielaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoa24
do Majrel poleciłaś mi na moje rudawo blondne włosy( po pryskaniu joanna blond reflex) 9.1+ 10.21 (czy to bedzie jasniejsze nizsamo 9.1 na kartonie, bo wolałabym na początek ciemniejszy?) lub 10.13 majirel -to sa farbry profesjonalne jaki musi być do niej utleniacz 6,3,9%?Bo najbardziej chciałabym taki jak kolor kępka włosów 8.13 majrel, czy zatem 10.13 nie wyjdzie za jasno, moze lepiej na początek 9.13? Dziekuje serdecznie za odpowiedz. Powiedz prosze jeszcze zjakiego jestes miasta/ gdzie przyjmujesz?? PS. na tej stronie widziałam ten moj upragniony kolorek 8.13 http://www.allegro.pl/item697777364_loreal_farba_do_wlosow_majirel_najnowsze_kolory.html \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do wax garnier z farb nutrisse wypuscil na wiosne dwa nowe kolory odcien 81 i 91 sa to wlasnie popielate blondy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do janka- aby twoj kolor byl chlodniejszy mozesz pomieszac ocien 9.22 z 10.21 z majirel z wodz 6% z tym ze twoj odrost moze wyjsc ciemniej poniewaz masz go na poziomie 6 ale zawsze mozesz tylko sam odrost ufarbowac stockholmem a reszte miesznka majirela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Mixy z welli koleston perfect sluza do korekty koloru jesli uzyjemy samego mixa na silnie rozjasnione wlosy to wyjdzie nam bardzo intensywny kolor i szybko sie wyplucze, ja radzilabym uzyc mieszanke 9.1 z mixem popielatym0/11 tzn na cala tubke 9.1 dodac mixtonu cwiartke 0/11 Loreal platinium wcale nie wychodzi tak chlodno sluzy on najlepiej do robienia balejazy , pasemek kontrastow jesli robimy ten preparat na folii to oczywiscie kolorek wychodzi nawet platynowy ale czesto po splukaniu robi sie korekte blondu na chlodniejsze zimne barwy diacolorem mixem, jest tez platinium do globalnego rozjasniania od skory glowy i powiem szczerze ze nie zdarzylo mi sie jeszcze aby ten do globalnego rozjasnienia nadal odcien zimny chyba ze z natury masz wlosy na poziomie 8 . Platinium jest fajny bo nie wysusza tak wlosow ale po uzyciu jesli chcesz miec bardzo chlodny blond trzeba zrobic miesznke mix diacolor- tonowanie bez amoniaku aby wlosy takie mialy zimny blond.Najlepiej rozjasnia wlosy rozjasniacz z firmy KEUNE on daje bardzo jasne i chlodne blondy jest w proszku, dobry rozjasniacz w proszku ma tez firma FRAMESI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
na twoje rudawo zlote wlosy najlepszy bedzie 10.13 z maijrel ale jesli boisz sie ze moze byc za jasny to uzyj 9.13 z woda 6%. Nalezy pamietac o tym ze kolory blond na testrach sa robione na jasnych wlosach i jesli wlosy naturalne sa na poziomie od 8 do 10 to wszystkie blondy beda takie jak pokazjuje tester , jesli sa juz cieniejsze to zawsze wyjdzie ciemniejszy kolor. Ale w Twoim przypadku mozesz uzyc tego 9.13 a pozniej 10.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyk
dziekuje za te wszystkie odpowiedzi. moje wlosy sa na poziomie 8 ale rozjasniaja sie do zlotego zloto rudego. czy farba color touch o odcieniu perlowo szarym na poziomie 7 dodana do innej color touch np blond platynowy sprawi ze wlosy beda bardziej stonowane? slyszalam gdzies ze jesli ma sie zbyt zolte wlosy to dobrze jest je wyplukac w odrobinie czarnej farby.co myslisz o mniej znanych farbach profesjionalnych np chantal, vitalitys ? jeli maluje wlosy co 2 mies to co moge stosowac pomiedzy farbowaniami alby schlodzic blond ? myslalam o color touch na wodzie 1,9 lub jakichs szamponach plukankach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×