Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do Falka- po pierwsze chcesz miec siwy blond czy ciemny chlodny blond bo to roznica, odcien siwego jest dosc jasnym kolorem nie ma nic wspolnego z ciemnym kolorem. Twoja fryzjerka ma racje poniewaz melanina zawarta w Twoich wlosach jest z przewaga tej czeronej dlatego wlosy wychodza brudny bez, aby miec kolorek prawie siwy wlosy musza byc zdekoloryzowane prawie do bialego blondu a na to kladziesz krem tonujacy np diacolor 911 robilam juz tym kolorem po silnej dekoloryzacji i po nalozeniu tego odcienia kolor byl idealnie siwiutki. farby sklepowe z tych niby chlodnych ciemnych blondow nie maja w swoim skladzie az tyle niebieskiego pigmentu stad ta raczej ciepla poswiata tym bardzie u osob ktore maja duzo czerwonego barwnika w swoich wlosach naturalnych a kolory neutralne i naturalne typu ciemne blony wychodza u takich osob jak ty wlasnie z polyskiem czerwieni:( No coz taka uroda Twoich wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do antaszka- no niestety farby palette dosc mocno niszcza wlosy, jesli chcesz je przyciemnic to do jakiego poziomu? czy to ma byc powrot do Twojej natury np sredni blond czy ciemny blond? czy ma byc to odcien naturalny czy o chlodnej barwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
nataszka- jesli chcesz rownomiernie pokryc wlosy to polecam ci farbe majirel z odcieni naturalnych glebokich bo dosc dobrze kryja tylko tak jak wczesniej podaj mi do jakiego poziomu chcesz przyciemnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luluuuuu
pytanie do majer. mam na glowie alfap..... cos tam zapomnialam nazwy jest to farba prafesjonalna, wyszla ciemnij niz na probniku pytanie: napisz prosze czy troche sie zmyje bo za jakis cas chcialabym zrobic sobie kolor 92 feria preference i nie wiem czy nie wyjdzie pomaranczowy lub zolty??? czytalam ze 92 troche rozjasnia wiec mam nadzieje, za wyjdzie ladnie. drugie pytanie: jakie sa konsekwencje zmieszania farby profesjonalnej w proporcjach 1:1 a nie 1:5?? pytam dlatego, ze znajoma mowi ze farba jest wtedy lagodniejsza, ale ja sie zastanawiam jaki wplyw ma to na kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakl
majrel czy preference jasny bursztyn na wlosach 8.1 preference wyjdzie bardzo rudy, bo taki piekny jest na pudelku i probniku a w rzeczywistosci wychodzi podobno miedziany (moze tak wychodzi na rozjasnianych a na ciemniejszych popielach ok) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fallka
Do majrel: A coś w stylu popielaty blond 7.1 elgon'a albo 7.11 majirel? Jest możliwe do uzyskania na rudawych włosach bez uprzedniej dekoloryzacji? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do lulu - musisz mi podac jaki masz kolor po tej farbie alfaparf bo bez tej informacji nic nie doradze. Proporcja mieszania ma duze znaczenie i nie ma to nic wspolnego z tym ze taka formula bedzie lagodniejsza chodzi tu o rozwiniecie sie danego koloru tzn w proporcji 1-1,5 tak jak pisze producent kolor powinien rozwinac sie w kierunku tego co prezentuje tester. Znaczenie ma stezenie wody utlenionej wowczas formula jest mocniejsza w dzialaniu na wlokno wlosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Rudawe wlosy jest trudno pokryc uzywajac 7.1 lub 7.11 uzyskasz ciemny blond w brazowawej tonacji na pewno nie siwawy chlodny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luluuuuu
ups, zapomnialam napisac :) 8.1 ale wyszedl ciemniej niz na probniku. dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do lulu- wloski robione odcieniem 8.1 ktore wyszly ciut ciemniej kolor ferii preference nr 92 powinien rozjasnic z tym ze ten kolorek to odcien cielego bezu nr techniczny to 9.23- bardzo jasny blond opalizujaco- zlocisty inaczej mowiac cieply bez ale jest to ladny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
abrakl- odcien preference jasny bursztyn nr techniczny 6.35 czyli ciemny blond zlocisto-mahoniowy krotko mowiac bursztynowo kasztanowy na wlosach farbowanych juz na popiel raczej nie bedzie zbyt rudy ale nie spodziewaj sie tez ze uzyskasz odcien jak na zdjeciu czy probce a to ze wzgledu na to ze Twoje wlosy sa juz pokryte odcieniem 8.1 kolor bedzie na pewno ciemniejszy ale nie bedzie to odcien intensywniejszej miedzi raczej cos pod kolor sredniego kasztanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucika
mam majirel 9.23 i nie weim co zrobic bo mam wlosy taki srednio zloty blond z refleksem miedziano-pomaranczowym,chcailabym jakis bardzo jasny blond uzyskac tylko nie "tani blond",mam nadzieje,ze mnie majrel rozumiesz,czy odcian 9.23 jest nie za ciemny przypadkiem?poradz plisssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga MAjirel mam do Ciebie wielką prośbę, bo próbowałam już wszystkiego Powiedz mi proszę, jak rozjaśnone włosy z 2 centymetrowym odrostem pokrytym kolestonem ujednolicic? ( koleston nie "złapał" bialych włosów, tylko odrost i niestet widać różnicę ) Chciałabm, żeby była to farba delikatna, myslałam o Diacolor. Czytałam, że aby pokryć włosy rozjaśnione należy dwa odcienie (naturalny i jeden wybrany) połączyć ze sobą. Czy to prawda? Chciałabymm mieć kolor jasny , ale naturalny. Podobny do 9.02 ( lub odrobinkę ciemniejszy) Bardzo cię proszę o pomoc :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze tylko , że chicałabym włosy delikatnie przyciemnić, zeby móc przestać używać rozjaśniacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Odcien 9.23 nie jest odcieniem tandetnego blondu, jest dosc ciekawym kolorkiem na pograniczu bezu z piaskiem, musisz go zmieszac z woda 9% ale nie spodziewaj sie na Twoich wlosach odcienia chlodnego bezu , raczej kolorek bedzie w cieplej tonacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Musisz pomieszac dwa odcienie diacoloru albo 9.02 z 9 albo jesli chcesz ciut ciemniejszy to 8.02 ale diacolory wychodza zawsze ciemniej wiec polecam te pierwsza opcje , diacor kladziesz na cale wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucika
dziekuje majrel,jeszcze mam pytanie na temat L'oreal Serie Expert Color Equalise ,bo zamowilam sobie ta regeneracyjne serum,lecz wiem tylko,ze nalezy je zastosowac przed farbowaniem,lecz nie wiem co i jak,mozesz mi pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
color equalise nakladasz na suche wlosy, rozczsujesz na calosci wlsoow nie splukujesz tylko od razu nakladasz farbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to juz bylo
witaj mAJirel wodze ze jestes tu znawczynią. prosze Cie o pomoc. moje naturalne wslosy sąkoloru ciemny blond -2 meisiace temu je rozjasnialam garnierem nutrisse 101. ale ten kolor nie podoba mi sie. chce zeby byly ZŁociste. kolor zloty blond/ obecnnie mam 2 cm odrost .prosze pomoz czym mam zafarbowac zeby byly ZLOTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kin7
Witam , Majrel mam pytanie do ciebie zależy mi na naturalnym kolorze brązu, ale bez miedzianych i rudych odcieni. Kupiłam farbe majirel 5.0 jeszcze jej nie używałam jak myślisz to dobry wybór, może ją pomieszać z innym kolorem, mam włosy ciemne farbowane na brązy, ale kolor pod światło rudawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka bańka
majrel nasz ekspercie a ja zapytam odnośnie pytania które zadała mucika ponieważ sama chcialam zamówić Expert Color Equalise i czy to nie wpływa negatywnie na farbowanie w sensie że nie złapie równomiernia farba czy coś i czy wogóle to pomaga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ale to juz bylo - jesli chcesz miec zloty kolor wlosow to uzyj nowego odcienia z preference lorala o nazwie Riga 9.3 lub farbe majirel numer 9.03 lub z rozjasniajacycjch majiblond 903s wszystkie to odcienie zlocistego blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Jesli chcesz miec odcien brazu bez poswiaty miedzi to lepszy jest kolor majirela 5.11 natomiast 5.0 tez wychodzi ladnie bez rudosci ale jest to odcien podstawowy głeboki i zawsze wychodzi ciut ciemniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
color equaliser ma za zadanie wyrownac strukture wlosow szczegolnie na koncowkach poniewaz farby zawsze powoduja po kilkunastu koloryzacjach porowatosc wlokna wlosowego na koncowkach i srodkowych partiach wlosa szczegolnie przy farbowaniu na bardzo jasne blondy, wlosy ktore sa przez to mocno uwrazliwione zle przyjmuja kolor, a ten preparat wyrownuje strukture wlosa wzmacnijac wiazania keratynowe9 podstawowy budulec) wiec kolor na tego typu wlosach wychodzi ladniejszy- ale preparat ten stosuje sie na wlosach naprawde zniszczonych i wysuszonych farbowaniem jesli masz wlosy bez uszkodzen to ten preparat jest zbedny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to juz bylo
Droga MAjirel jak uzyję tego odcienia Riga- to mam tylko odrist zafarbowac i przeciagnąc na reszte czy całe włosy??? bo ja mam juz rozjaśniane tym garnierem;/// ile trzymac wtedy tą farbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to juz bylo
hmm z drugiej sttrony jak wpisuje w googlach ta nazwe Riga to nie pokazuje mi polskich stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestee3
witajcie kochane. MAirel -mam pytanie o farby Loreal Recital preference a dokladnie o odcien 03 Lightest Ash Blonde i 9 oslo natural blonde oraz 10,1 Helsinki Light. CZy te nazwy wyjda na wlosach ciemny blond (-rozjaśnianych wczesniej ) takie jak na opakowaniu>? ile powinno sie je trzymac na wlosach rozjasnianych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
odcien Riga dajesz na cale wlosy na 30 minut najlepiej zobacz go sobie w sklepie a jesli go nie znajdziesz to podobny jest z farby excellence creme 9.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Odcien 03 nie nadaje sie na wlosy poddane wczesniej dekoloryzacji, natomiast na wlosy wczesniej w ten sposob rozjasnione jak najbardziej mozesz polozyc odcien helsinki 10.1 powinien byc zblizony do tego na testerku nigdy nie patrz na zdjecia tylko na probki w palecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×