Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość ffdffd
majrel prosze doradz mi.. Mam resztki rozjasniacza, odrost 1 cm mysi moj naturalny, no i farba garnier nutrisse nr 101 i 111 roznie,ktorymi juz od roku farbuje, ale na niej od slonca sie porobily tez pasemka, ktore sa jasniejsze od farby.. Nie chce juz uzywac rozjasniacza, farba chwyta ok bez problemu, ale szybko robi sie zolty taki brudny kolor... Juz nie wiem czym farbowac, zeby miec ladny kolor blond jasny, ale nie " tani", jak tu ktoras dziewczyna trafnie to okreslila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kin7
Dziękuję Majrel za odpowiedz myślisz, że kolor 5.0 wyjdzie czarny? Farbę majirel kupiłam pierwszy raz stąd te pytania. Czy jak wyjdzie mi za ciemna to czy po paru myciach zmyjeje się choć trochę i rozjaśni? Czy lepiej nie kombinować i kupić kolejną farbę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna322
mirel mam pytanie, tak jak wiekszosc dziewczyn farbuje wlosy. kiedys je rozjasnialam a ostatnio uzylam garniera 89. wlosy mam takie ,,koniakowe' ani to blond ani platyna. po prostu beżowy blond. podoba mi sie taki kolor http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/272c9af3f74552d2.html czym moge zrobic taki .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luluuuuuuuu
kochana majrel, napisalas mi, ze feria 92 to zlocisty bez, jednak nie moge sobie wyobrazic tego koloru czy to taki tofik ??? :-) sorki zawsze farbowalam na popiel wiec duzo nie wiem o kolorach farb... do czego mozna przyrownac ten kolor? dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna mambaaa
kochana majrel proszę jescze raz o poradę odnośnie dekoloryzatora elgon. Zamówiłam to i w zestawie jest emulsja i aktywator. Mieszam to i tyle ? Czy dodawać do tego jeszcze wodę 9 % ? Sama nie wiem jak to zrobić a dodam jeszcze że włosy farbuję cały czas tą samą farbą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbzb
Kurcze nie chce się skopiować - chodzi mi o kolor taki: Loreal Feria nr 74 mango intensywna miedź. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Odcien majirela 5.0 wyjdzie jak dosc gleboki braz taki nawet ciemny ale po paru myciach powinien byc ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Czarna mamba- emulsja w elgonie to powinna byc wlasnie woda utleniona- czy tam nic nie pisze jakie ma stezenie??? mieszasz to z proszkiem i nakladasz na wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do lulu- ten bezowy blond z ferii 92 wychodzi dosc podobnie do tego co prezentuje modelka na zdjeciu moze jest tylko ciut ciemniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do fddef- jesli chcesz uzyskac ciekawy odcien jasnego blondu to moze wyprobuj odcien majiblondu 921- fajny kolorek bezu lub chlodny odcien 911 wszystkie mieszasz z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Joanny 322
Aby uzyskac taki wloski jak na zdjeciu, nalezy miec dosc silnie rozjasnione wlosy do poziomu 10, nastepnie kladziesz na to majirel 10.21 taki odcien uzyskuje sie po tym kolorze, rowniez fajny jest odcien majirela w mieszance 10.1/2.1 pomieszany z polowka 9.22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mzbz- taki odcien jak na zdjeciu 74 mango mozna uzyskac majirelem odcieniem 8.43 lub 7.40 z tym ze wlosy musza byc na poziomie conajmniej 8- jasny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mam słowy w kolorze średniego blondu z jasnymi blond pasemkami (zrobione rozjaśniaczem). Chciałabym zmienic kolor na ciepły, jasny brąz (żeby tylko nie wyszło nic ciemnego!) Proszę o radę co do farby. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Jesli chcesz uzyskac koor cieply jasny braz to z majirela odcien 6.3 lub 6.32 ewentualnie z excellence creme loreala 6.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam chciałam sie poradzić , ponieważ chciałabym uzyskać kolor blond na moich włosach. Moje naturalne włosy to ciemny blond jednak mam zafarbowane na ciemny brąż farbą. Nalezy nadmienić że farbowałam je je jeszcze przed Wielkanoca wiec juz mineło pare miesiecy i kolor zupełnie mi się zmył. Dlatego chciałabym sie dowiedziec jakiej farby uzyć chodzi mi konkretnie o farby Loreala. Chaiałbym uzyskać coś pdodbnego jak w linkach pewnie ejst to jeszcze nierealne ale chociaż zeby sie do tego zbliżyć: http://i2.pinger.pl/pgr193/24bebb57002999764af3389c/d3136i67245h172416.jpg z góry dziękuje za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calambria
Majrel mam pytanko odnośnie farb o nazwie color. Byłam dziś w sklepie fryzjerskim i znalazłam taką palete z kolorkami i spodobał mi sie latynowy blond bodajże numerek 10 znasz tą firmę ? bo mi to nic nie mówi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina07
Do Majirel-bardzo prosze Cie o pomoc.Kupilam profesjonalna Farbe Majirel 8,0 głęboki jasny blond(utleniacz 9%).Moj naturalny kolor jest mysi (ciemny blond),chcialam go rozjacnic do chlodnego sredniego/jasnego blondu.Kolor wyszedl dziwny ;/-teraz mam ciemno miedziane wlosy....Jaka mam teraz kupic farba,zeby uzyskac chlodny sredni blond?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Do Majrel Witam Cię serdecznie!Farbowałam dziś włoski tak jak mi radziłaś cała Floride na pół z X-kolorek wyszedł ładny,ale rzeczywiście troszkę ciemniejszy niż na pudełku.Mam pytanka:czy przy następnym farbowaniu również zmieszać tak samo te dwie farbki czy już tylko samą Floride???Czy farba po otwarciu,ale nie zmieszaniu z wodą nadaje się na następne farbowanie i jaki jest jej termin przydatności(chodzi mi o tą połówkę X-odlałam po poł wody i żelu koloryzującego i zmieszałam w miseczce).Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucika
marjel,zafarbowalam juz wlsoy 9.23 majirel iniestety kolor zdecydowanie nie dlamnie,owszem jest ciekawy-taki przykurzony piasek,ale niepasuje do mojej cery,,chcialabym uzyc majiblond 901s,moje pytanie jest czy jak uzyje go z woda 12% to wytrzymaja to moje biedne wloski,bo sa slabe dosyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dododlla
witam majrel, mam pytanie odnośnie nowego koloru preference jasny złoty brąz, mianowicie czy kolor ten wychodzi dyżo ciemniej niż na próbniku? (na kartoniku pan pysze, że to kolor tofi czy karmek czy to prawda?) obecnie mam kol 8.1 stosuje go od paru ładnych lat i jak rozumiesz mógł mi się znudzić :-) drugie pytanie dotyczy doboru kolorystycznego (myślę, że i w tym jesteś ekspertem) -mam typowo słowiańską urode niebieskie oczy, mysie włosy, lekko pod łopatkę, karnacja średnia, w lato dosyć ciemna nie wiem czy w tym brązie będzie mi do twarzy a jak nie to czy łatwo zmyć ten kol i wrócić do 8.1 troch dużo pytan wyszło sorki pozdrawiam buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dododjk
jeszcze raz ja pomyliłam sie ten kolor to złoty ciemny blond z serii zlociste brązy sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam pytanko. Mój obecny kolor włosów to blond, z zółtymi prześwitamy a odrost (minimalny) swój czyli w kolorze coś ala ciemny rudy. Wcześniej robiłam pasemka platynowym rozjaśniaczem ale coś podkusiło mnie żeby zrobić całą farbe. Fryzjerka mi troche odradzała, że na odroście mi wyjdą żółte. No ale kupiłam farbe nowość Palette Czysta Platyna (odrazu odradzam). I wyszedł na odrostach własnie taki żółty, fryzjerka mi umyła głowę w specjalnej odżywce likwidującej żółty odcień i było ok, teraz myję szaponem specjalnym też do likwidowania żółtego odcienia ale jednak mam te prześwity żółte ;/// Ponownie pójdę do fryzjera gdzies tak pod koniec listopada, na początku grudnia. A tą farbe robiłam 24.10. Czy farba loreala w jakimś odcieniu bardzo jasnego blondu pokryje te wszystkie moje kolory ? tzn chodzi mi najbardziej o to, żeby uzyskać wkońcu jednoloty kolor w kolorze jasnego blondu no ogólnie blondu. pomocyy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do zarunia- modelka na zdkeciu ma balejaz w dwoch kolorach blond, jesli masz odcien wlosow ciemny blond to tak jasnego blondu za pierwszym razem nie otrzymasz tzn mozesz sprobowac odcieniem majiblond odcien 901 z woda 12% a pozniej kolejne farbowania moga byc odcieniem bardzo zblizonym do tego co ma modelka czyli majirel 9.23 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
colambraia- niestety nie znam tej firmy ale odcien techniczny wskazuje na naturalny odcien bardzo bardzo jasnego blondu jest to odcien bez refleksu ale jesli ktos ma duzo naturalnego czerwonego pigmentu to oien bedzie zlocisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ewalina 07- ale ten odcien 8.0 to nie ma nic wspolnego z chlodnym blondem ten odcien to taki sredni blond raczej ciepily i ciemny poniewaz odcienie glebokie z serii z dodatkiem 0 po przcinku sluza do pokrywania siwych wlsow, jesli chcesz na to uzyskac chlodny odcien blondu to musisz pollzyc odcien 9.11 z woda 9% lub odcien 9.22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do floride -ale wyszedl ciemniejszy niz na pudelku floride?? czy tego x , ta niezuzyta polowka floride nadaje sie na kolejne mieszanki a farby loreala maja waznosc przezslo 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mucika -mozesz smialo uzyc 901 s ale mysle ze wystarczy woda 9% no chyba ze chcesz bardzo rozjasnic wlosy nie powinny sie zniszczyc moze tylko troche beda wysuszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Kolorek wyszedł troszkę ciemniejszy niż na pudełku z Floride!!!(tak jak mi pisałaś).A niezużyta połówka to z farbki X(bo na całą Floride miałam dodać poł X).I teraz mam pytanko czy przy następnym farbowanku znowu zmieszać te dwie farbki w tych samych proporcjach 1:0,5 czy tylko samą Floride użyć żeby otrzymać kolorek jak na pudełku Floride?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×