Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Witaj Majrel. Dotychczas farbowałam moje brązowe włosy kolorem Havana z loreal professional i miałam fajny kolorek - coś jak rudy brąz. Wczoraj skusiłam się niestety na ciemny szatyn 300 z garniera 100% kolor i to był błąd - wyszedł mi czarny kolor, na dodatek farba nie pokryła dokładnie wszystkich włosów i mam brązowawe pasemka. Jakim kolorem je pofarbować, żeby uzyskać jakiś normalny brąz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mooonis- jesli chcesz miec kolor zblizony do tego co na zdjeciu czyli odcien jasnego miedziano opalizujacego blondu to mozesz tak jak zwykle rozjasnic tylko odrost a na to polozyc odcien majirel 10.42 pomieszny z cwirtka tubki majirel 8.42 , nalezy dodac ze modelka na zdjeciu ma zrobiony gęsty balejaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do stysia- kolorek powinien wyrownac odcien majirela 6.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
a jeszcze jedno bo nie zauwazaylam odcien 300 to odcien czerni moze jednak poczekaj ciut jak ten kolorek sie wyplucze bo garnier 100% dosc szybko schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamta
mam ignoranckie pytanie czy jest możliwość umówienia się na wizytę do Majrel - tzn. gdzie prowadzisz zakład ew.zzy sprzedajesz coś na allegro - bo chciałabym kupić u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamta
czy naprawdę nie wiecie gdzie Majrel prowadzi zakład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Majrel, spróbuję wytrzymać trochę z tym czarnym na głowie :-), mam tylko jeszcze jedno pytanko - czy któraś z farb loreal professional jest w stanie pokryć ten czarny kolor na brąz ( nie za ciemny ), nie ukrywam, że chodzi mi o koszty a majirela 6.0 trochę kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
mozesz pokryc na braz farba excellence creme nr 4.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamta
Oki. widzę, że muszę spytać inaczej, może wtedy doczekam się odpowiedzi :D Moje włosy są koloru lekki brąz, naturalne, oczy ciemny brąz, teraz jestem niemiłosiernie blada. Od zawsze farbuję się na ciemno. Fryzjerki doradzają mi różne odcienie śliwek, ew. brązy z przebłyskiem czerwieni itp.. Nie cierpię odcieni śliwkowych, czerwonawych itp. więc się tak nie farbuję. Lubię takie ciepłe brązy, intensywnie karmelowe (w których nie jest mi dobrze) rzeczywiście lepiej mi w intensywnym kawowym np. Co możesz mi doradzić. Mogę kupić kilka farb, żeby fryzjerka mi to wymieszała i zrobiła co doradzisz. Tylko proszę o napisanie co muszę kupić np. farba nr. i woda i odbarwiacz czy coś jeszce takiego. Mam nadzieję że odpiszesz, bo uważam, że FANTASTYCZNIE doradzasz dziewczynom dlatego taka nachalna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to_chyba_ja
witam, chciałabym zasięgnąć porady - otóż chcę sama pomalować włosy takim kolorem jaki mam obecny (po prostu odświeżyć kolor, przykryć lekki odrost) ale nie mam pojęcia który kolor z palety majirel będzie zbliżony odcieniem - więc proszę o radę odnośnie odcienia w załączniku zaznaczonego kolorem czarnym :) i chciałabym zeby kolorek był 'głęboki' :) nie wiem jak to fachowo powiedzieć, ale żeby włos nie był taki przeźroczysty, tylko jakby było wrażenie że jest w nim dużo pigmentu hehe :) http://img195.imageshack.us/i/fsdefa3.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia nowa
Witam, Prośba do Marjel, farbuję obecnie swoje mysie włosy farbą loreal Preference DG 2 Berline jasny blond złocisto opalizujący. Jakiej farby powinnam użyć aby troszkę przyciemnić włosy ( po trzech tygodniach robią się za bardzo żółte, ale ładnie błyszczą). Kiedyś używałam Preference M3 jasny kasztan opalizujący, ale po nałożeniu na tak wyprane włosy robił mi się baaardzo ciemny. Myślałam o Excellence 7.31 złocisty beż, ale nie wiem jak farba z tej serii będzie się zachowywać na moich włosach, czy włoski będą się ładnie błyszczeć. Nadmienię że mam raczej mało siwych włosów. I jeszcze jedno bo nie mogę się doczytać na opakowaniach, jaka woda utleniona jest stosowana w Excellence i Preference, która farba jest łagodniejsza? A może spróbować farb Majirel bo mam podniszczone włosy? Pozdrawiam Tosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Witam, jesli lubisz cieple karmelowe brazy to polecam ci odcien majirela nr 6.32 bez mieszania z woda 6%, lub mozesz zmieszac odcien majirela 5.3 z 6.34 bedzie to tez cieply odcien brazu z karmelem wpadajacym w lekki orzech z tym ze na tubke 6.34 dajesz pol tubki 5.3 tez z woda 6% . Pozdrawiam i zycze udanej zabawy przy uzyciu farb majirel. A jeszcze jedno do Twojego typu urody taka opcja bedzie fajna bo ociepli cere i zlagodzi rysy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
mialam na mysli karmelowe ale one tak naprawde sa odcieniami kawy ale jesli juz chcesz bardzo inetnsywny kawowy to fajny jest 5.31 lub sam 5.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
w farbach excellence cereme i preference jest woda 6% tylko w blondach rozjasniajacych jest woda 9%. Odcien 7.31 wyjdzie u ciebie dosc ciemny poniewaz excellence creme zawsze wychodzi ciemniej i jest do siwych wlosow natomiast preference jest w zelu i nie ma takiej sily krycia bardziej jest transparentny , jesli zlokna ci wloski a chcesz miec ciut ciemniejsze to moze wypróbuj nowy odcie z prefernce 7.3 Floride lub majirel 8.2 lub 8.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to_chyba_ja
przeglądałam już setny raz paletę majirel i nie wiem, być może nr 10.01 byłby zbliżony? tylko że to popielaty, to sama już nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamta
Bardzo dziękuje :* skorzystam z opcji 5.3 + 6.34 kupuję sama więc do tego woda 6% czy coś jeszcze? czy ma fryzjerka całą tubkę "wycisnąć" do miseczki na jedną "łeb" Dziekuję raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamta
wiem wiem zamordujesz mnie ale to jest dokładnie laska o mojej urodzie!! też proszę o taki kolor włosów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia nowa
Serdeczne dzięki za odpowiedź. Czy do majirel 8.2 lub 8.13 stosować wodę 6% ? Czy oxydant musi być loreala czy dowolnej firmy (chodzi o mniejszą pojemność). I oczywiście koniecznie trzeba coś na zamknięcie łusek po farbowaniu? Pewnie są to głupie pytania ale nigdy nie używałam innych farb niż preference. Mam nadzieję że majirel będzie mniej niszczyć włosy niż preference. Pozdrawiam serdecznie Tosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domimika
Witaj Majrel proszę o pomoc: Mam włosy koloru bardzo bardzo jasny blond zastanawiam się nad ciemniejszym blondem tzn. albo 8.13 albo 7.13 z wodą 6%, nie umiem się zdecydować ponieważ na paletach dostępnych na allegro jest duża różnica po między 8 i 7. Obawiam się, że ta 8 może wyjść zbyt jasno. Widzę, że masz duże doświadczenie z farbami Majirel. Czy możesz mi doradzić. Na pewno orientujesz się jaki efekt dają te dwa odcienie. z góry dziękuję pozdrawiam domimika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
na cala tubke 5.3 ma dodac polowe tubki 6.34 a dziewczyna na zdjeciu ma kolor wlosow dosc glebokiej ciemnej kawy, to taki odcien z majirel daje odcien 4.3 u fryzjera zobacz sobie na palecie w swietle dziennym jesli wyda ci sie za ciemny to o ton jasniejszy jest 5.3 albo ta miesznka ktora ci podalam a jaka masz dlugosc wlosow? bo jesli sa do ramion i geste to proporcja mieszania ma byc taka jak podalam wczesniej , wszytkie kolory mieszy z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
majirel jest farba delikatna nie tak mocna ja preference. odcienie mieszmy z woda 6% najlepiej jak jest z lorela ale jak nie masz moze byc dowolnie inna firma, po ufarbowaniu mozesz nalozyc maseczke do wlosoe farbowanych np elseve, gliss kur lub cos do wlosow po koloryzacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Dominiko to razcej odcien 7.13 za bardzo ci przyciemni wlosy szczegolnie ze masz je jasne na poziomie 10 to 7.13 wyjdzie jak ciemny blond wpadajacy nawet w jasny braz z poswiata beżu, na takie wlosy jak twoje smialo mozesz dac odcien 8.13 bedzie to ladny blondzik nie za jasny nie za ciemny mieszasz go z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do to chyba ja- jesli chcesz miec odcien o mocnym glebokim odcieniu blondu w tonacji chlodnej to raczej wybierz odcien chlodnego bezu 10.13 lub z opalizujacych 10.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamta
Dziękuję jesteś GENIALNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andżelaaaaa
Witaj Majrel, mam pytanie - gdy zmieszam farbę majrel 9.31 z 10.01 to otrzymam naturalny lekko złoty blond?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberry20
witaj majrel mam takie pytanko...farbuje wloski u kolezanki(fryzjerki) farba arteco nr 900,przed tym blondem mialam cieniejsze wloski. Jednak ten kolor szybko mi ciemnieje,byc moze od szamponu z czarnej rzepy bo wloski wypadaly:( co 1,5 mies farbie odrosty.Chcialabym sie poradzic co zrobic z tym kolorem,co myslisz o tej farbie itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberry20
dodam ze "ratuje" wloski maska wax,bellisa i gliss kurem,konce sie rozdwajaja i ogolnie wlosy sa cienkie:( co poradzisz?z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
farby artego sa niestety bardzo kiepskie i dosc mocne w dzialaniu w srodowisku fryzjerskim uchodza za "profesjonalna palete" kolory wychodza czesto zupelnie inne jak na palecie i sa dosc agresywne w dzialaniu , raczej zdecydowalabym sie na cos lepszego np z wloskich farb tansze od majirela a rowniez dobre sa farby elgon dostepne w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Lepiej pomieszaj 10.31 z 10.01 wowcas kolorek bedzie lekko zlocistym blondem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×