Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość gumiskaIO
hmm triche boje sie tego odcienia Chicago bo wpada mi w rudosci i boje sie ze wyjdzie taki karmelowy. moze najpierw zaczne od garnier nutrisse 89. jesli na odrosty to ile trzymac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumiskaIO
a co sadzisz o garnier nutrisse 101 i 98 czy one wyjdą tak sam jak na opakowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Witam cię Majrel!!Chciałam Cię prosić o pomoc-jaką farbą i w jaki sposób mogę uzyskać kolorek taki jak ma farba recital preference floride???Mój naturalny kolor to ciemny blond(mysi),a włoski mam teraz brązowe-raczej jasny brąz(wcześniej miałam pasemka,które nie do końca są pokryte).Jaki mogę uzyskać kolor kładąc na ten brąz tą farbkę floride????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
mozesz farbowac nutrisse 89 kladac na odrost na 15 minut i przeciagnac na dlugosci i konce na kolejne 15 minut, oczywiscie odcien chicago bedzie karmelowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
kaldac na farbowane na jasny braz odcien floride nie otzrymasz tego co na opakowaniu tej farby bo wlosy twoje sa juz farbowane musialabys dokonac dekoloryzacji ale tylko z dlugosci i koncowek, jesli nie chcesz dekoloryzacji to poczekaj jeszcze chwilke az kolorek sie wyplucze i pomieszaj odcien floride z odcieniem preference X. Tak na marginesie musze powiedziec ze z doswiadczenia wiem ze odcien floride wychodzi naprawde ciekawie i ladnie i cieszy mnie to ze znowu pojawil sie w palecie preference

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do prosze o pomoc - podobny kolorek otzrymasz mieszajac farbe nutrissse odcien 111 z odcieniem 101 lub farbe preference odciedn 03 z odcieniem stocholm Z2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Mnie również bardzo podoba sie ten kolorek;-)).A ile czsu muszę odczekać od farbowania na ten brązik??I w jakich proporcjach mam zmieszać te farbki??Dziękuję ślicznie za odpowiedź i radę ;))!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklanka89
Witajcie! Chciałabym położyć na włosy kolor Madras z Recital Preference. Mój naturalny kolor to ciemny brąz, ale od kilku lat rozjaśniałam go do blondu, teraz mam już 2-3 centymetrowy odrost. Myślicie, że Madras to dobry pomysł? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarrrrnemu kolorowi-nie
Jakies 2 miesiace temu farbowałam włosy farbą Welli ciemny brąz.Z natury mam tez ciemne włosy,ale to co uzyskałam było dosłownie czarne...Teraz troszkę się spłukało , jednak chciałabym położyć farbę w kolorze miedzi. Jakiej farby powinnam użyć? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pomocc
a w jaki sposób mam je połaczyc. zmieszac osobno w tych butelkach te 2 farby i razem połaczyc??? a ja mam wlosy jzu wczesniej rozjasiane czy to nie przeszkadza?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do majirel
bardzo proszę o pomoc w dobraniu kolory by uzyskać taki ze zdjęcia: http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura355545.htm mam włosy ciemny blond aktualnie rozjaśnione rozjaśniaczem Platinium na kolor jasny żółty - jaki kolor majirel/koleston ewentualnie alfaparf na to nałożyć by wyszedł kolor ze zdjęcia dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ktg- ten kolor co ma laska na zdjeciu to mocno zdekoloryzowane wlosy , aby uzyskac odcien platyny bez bezu to musza wloski byc mocno zdekoloryzowane a na to mozna polozyc odcien np majirel 10.21 lub koleston perfect10.16 wtedy bedzie kolorek podobny do tego na zdjeciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
farby nalezy zmiesac w miseczce i pomieszac pedzelkiem do farbowania, jesli wlosy mialas wczesniej poddane dekoloryzacji to farbe trzymasz krocej nie 30 ale 20 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
jesli masz wlosy po platinium a chcesz uzyskac taki bezowy blond jak na zdjeciu to fajny podobny kolorek jest z majirela 9.13 lub mieszanka 9.02 z 9.23 lub z kolestonu perfect 10.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do czarnemu kolorowi nie , niestety ale na twoje wlosy obecnie nie da sie zrobic miedzi, chyba ze sciagniesz kolor efassorem z loreala professionnel ale nie radze tego robic sama gdyz najtrudniej sciaga sie wlosy farbowane na ciemne brazy i czernie , aby uzyskac miedziny kolorek wlosy trzeba podjasnic do poziomu 8 - jasny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do floride - poczekaj jeszcze troszke az sie jeszcze ten jasny braz wyplucze do zlotego ciemnego blondu- mozesz myc wloski codziennie szamponem przeciwlupiezowym kolorek szybciej sie wypluka , mieszasz pol na pol floride z odcieniem X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines verde
Mam włosy w kolorze ciemny blond. Do tej pory farbowałam je loreal jasny popielaty blond. Teraz chciałabym użyć koloru 8,31 z palety majirel. W sklepie została mi polecona woda 9%. czy prawidłowo. Nie jest za mocna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktg
Majrel Czym zdekoloryzować włosy ciemny blond i farbę 10.21 zmieszać z ilu procetową emulsją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktg
i jeszcze jedno pytanie - czy potem odrosty też muszę zdekoloryzować najpierw i potem nakładać farbę czy wystarczy sama farba na odrosty. Dziękuje !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Dziękuję ślicznie za odpowiedź.Rozumiem,że najpierw mam zmieszać obie farbki osobno w tych buteleczkach,a później po połowie przelać do miseczki?Wiec nie będzie różnicy jeśli je całe przeleje(bo nie będą się przecież nadawały do następnego farbowania!!)???Myślisz,że 2-3tygodnie przy codziennym myciu szamponem przeciwłupieżowym wystarczą,aby uniknąć dużego odrostu??I jeszcze jedno pytanko jak nakładać farbkę-najpierw na odrosty później na resztę czy od razu na całość i ile ją trzymać,tak jak zaleca producent 20 min odrosty,na całej długości 10 min??Pozdrawiam;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
wlosy musisz zdekoloryzowac jakims dekoloryzatorem np z loreala platinium lub goldwella albo londy wazne jest to aby wlosy mialy bardzo jasny odcien blondu , pozniej nakladasz na tak rozjasnione wlosy odcien 10.21 z woda 6% przy kolejnym farbowaniu rozjasniasz dekoloryzatorem tylko sam odrost i na to kladziesz odcien 10.21 tylko na odrost a jedynie na 7lub 8 minut przeciagasz majirel 10.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do floride- tak naprawde nie widze twoich wlosow , jesli masz na glowie farbowane wloski na jasny braz to dla tego odcienia beda one troche za ciemne poniewaz farba nie potrafi usunac porzedniej farby, najlepiej byloby pozbyc sie tego jasnego brazu preparatem efassor z loreala mieszajac go tylko z ciepla woda i wowczas tym preparatem ktory sie pieni pierze sie dlugosci i konce wlosow wowczas kolorek schodzi dosc ladnie, efassor uzywa sie z woda utleniona tylko do bardzo ciemnych kolorow a w Twoim przypadku to nie jest konieczne. Mozesz tez sciagnac ten kolor preparatem z drogerii loreala eclair clair z tym ze nalezy go nakladac tyko na dlugosci i konce wlosow nie przy skorze wowczas tez pozbedziesz sie tego brazu. Farby nalezy zmieszac w proporcji na cala buteleczke odcienia Floride dajesz pol buteleczki odcinia X i mieszasz z woda utleniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ines werde- jesli Twoje wlosy sa na poziomie 8 to wystarczy woda 6% jesli sa na poziomie 7 lub 6 to powinna byc 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines verde
majirel mówisz o włosach naturalnych, czy teraz, już po farbowaniu? dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktg
Majrel czy do farby 10.21 musi być oksydent loreala czy może być welli. Mam w domu welle 12% czy mogę ją rozcieńczyć wodą pół na pół i czy będzie wtedy 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy rozjaśniacz
dziękuję Majirel za wszystkie odpowiedzi -przestudiowałam cały wątek - widać że masz ogromną wiedzę nt. koloryzacji. mam jeszcze jedno pytanie odnosnie rozjaśniacza - jak z twojego profesjonalnego punktu widzenia widzisz róznice w ich jakości. Czy jest sens inwestować w te najdroższe. Obecnie rozjaśniam L''oreal Platinium, ale słyszałam dobre opinie nt. rozjaśniaczy framesi i alfaparf. Który wg ciebie jest najlepszy - zarówno ze wg na jakość rozjaśnienia jak i z uwagi na ochronę rozjaśnianych włosów? dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inex
do mairel (i nie tylko) bardzo prosze o odpowiedz, chciałabym zafarbowac włosy kolorem 92 feria preference zastanawiam sie jednak jak on wyjdzie, aktualnie mam kol 8.1 preference, jednak ma on poświatę zielonkawą (nie lubię zieleni, żółci, pomarańczy we włosach fatalnie wtedy wyglądam ;-)) ja chciałabym mieć poświatę beż/brąz?, czy odcień 92 będzie trafiony???? z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×