Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
Do mesii jesii Kaludia 18...- nie ma szans aby 9.1 nutrisse wyszedl na farbowanych na braz wlosach , tam z tylu pokzane jest jaki masz obecnie twoj naturalny kolor wlosow z tym ze nawet jak masz ciemny braz do braz to 9.1 da efekt jasnego brazu, farba nie pokrywa farby tym bardziej blond nie pokryje nigdy farbowanych na ciemno wlosow chyba ze dokonasz demakijazu wlosow profesjonalnym preparatem loreala efassor a nawet po takim usunieciu kolorow nie uzyskasz blondu 9.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Kaziu blondi- jesli masz wlosy w kolorze ciemny blond to w sumie nie jest ci potzrenbny rozjasniacz na odrost poniewaz majiblond z woda 9% dalby rade rozjasnic je z tym ze nie odcien 913 a raczej 901 ktory da podobny efekt na cimenym blondzie, jesli zastosujesz rozjasniacz elgonu ktory jest bardzo dobry to wszystko zalezy do jakiego poziomu rozjasnisz nim wlosy bo jesli uzyskasz nim odcien 10- bardzo bardzo jasny blond to mozesz spokojnie uzyc 9.13 z majirela a jesli rozjasnisz je do poziomu 9- bardzo jasny blond to lepiej uzyc jest maijrela 10.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, dziekuje jeszcze raz za rade , jestes kochana. naturalny kolor moich wlosow to ciemny mysi blond ;/ , obecnie mam rozjasnione wloski ( gestymi pasemkami ) oraz widoczne na 1,5 cm odrosty ;/ . a jakby tak : nalozyc na odrosty : - platinum plus z 9% wodą , trzymac 15 minut, przeciagnac go na pozostale tyle ze na 5 minut. podsuszyc i pozniej nalozyc jakas farbke z majirela?. myslisz , ze wygladalo by to jakos? aha, a co sadzisz o luo colorze? odcieniu 10 ?. robilas moze kiedys nim wlosy ??? bo wydaje mi sie , ze nawet nawet bardzo podchodzi do tego ze zdjecia . ... :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_F
Droga Majrel!! chciałabym abyś doradziła mi w zakupie farby: moje naturalne włosy to ciemny blond i w tym momencie mam juz odrosty, przy odrostach mam blond tak troche rudawy, a na końcówkach mam bardzo jasny blond prawie biały. Zastanawiałam sie nad farba exellence ale nie mam pojecia jaki kolor?:( dodam ze moje włosy nie są w najlepszej kondycji i chciałabym mieć kolor taki naturalny, słoneczny blond. Czy możesz mi coś doradzic, oczywiście farba loreal to tylko moja sugestia.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Najpierw zrob sobie platinium tylko na odroscie mysle ze p 10 minutach nie rozjasnia sie tak szybko wlosy musisz przez caly czas sprawdzac stopien rozjasnienienia wlosow. luo color nr 10 wyjdzie u Ciebie raczej jak jasny zolty blond wybierz raczej coz z tych bezowych blondow , jesli na dlugosciach masz juz geste pasemka to nie nakladaj paltinium na dlugosci i konce wlosow bo je sobie spalisz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Aniu F- napisz mi jaki by cie interesowal blond bo masz na dlugosciach prawie bialy czy ma to byc tonacja chlodna, zlota bezowa??? bo biale wlosy na dlugosciach wyjda np kiedy bedziesz chciala miec popieltay blond jak sino zielonkawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakiraa
Mariel proszę Ci e o pomoc. Mam pytanie odnośnie farby profesionalnej Londa a głownie o różnicę pomiędzy farbą w kremie a farbą intensywne tonowanie i ogólnie czy nie niszczy bardzo włosów. Interesuje mnie kolor 12.0 i co mi wyjdzie po nałożeniu go na odrost zdekoloryzowany elgonem. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Farba londy intensywne tonowanie jest remem tonujacym bez amoniaku nie rozjasnia wlosow ale np mocno rozjasnionym wlosom odcienie intensywne tonowanie nadaje fajny ton blond wlosow gdy wyjda np za zolte. Farby londy w kremie to juz typowe farby ktore przyciemniaja lub rozjasniaja wlosy odcien 12.0 to odcien z erii special blond rozjasnia o 4 tony iraczej nie nadaje sie po wczesniejszym rozjasnieniu elgonem, musisz raczej wybrac odcienie z poziomu 10 Odcien 12/0 jest takim bardzo jasnym wpadajacym w lekko zoty blondem , lepiej wybierz te blondy z poziomu 10 i bo juz masz mocno rozjasnione wlosy elgonem a special blond nie stosuje sie po uprzednim rozjasnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakiraa
Majrel więc doradźmi jak mam zrobić włosy bo za każdym razem jak robie wychodzi mi co innego niż miało wyjść ;/ niedługo bede farbować odrost I nie wiem jak sie za to zabrać i czy kupić jakieś dwie farby jedną na sam odrost drugą na całe włosy czy odrost zrobić elgonem a później farbą. mam teraz włosy koło tego http://ikf.styl.fm/fryzury-grzywki/fryzura376758.htm z tym że odrost bardziej żołtawy i wyszło trochę pasemek jaśniejszych przez rozjaśniacz który dosłownie zabił moje włosy. Doradź mi proszę czym z londy najlepiej osiągnę jakiś chłodny kolor bo z ciepłych mi nie pasują. Zlewają mi sie z twarzą i wyglądam jakbym nie miała włosów i czoła ... nie chcę białych tylko coś bardziej wyrazistego żeby nie było mdłe mam nadzieję że rozumiesz o co mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do Shakira- taki blond jak na zdjeciu u tej modelki mozna osiagnac po wczesniejszym dosc mocnym zdekoloryzowaniu wlosow majirelam 10.21 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMMMMMMMMM
Majrel, mój naturalny kolor włosów to szarawy ciemny blond, a nawet jasny brąz, coś z poziomu 7 (raczej). Do tej pory miałam rozjaśniane odrosty, a następnie kładziony popielaty blond, z poziomu 9. Popielate lub opalizujące, w zależności od humoru:). Chciałabym jednak zrezygnować z rozjaśniania i poprawić kondycję włosów. W chwili obecnej mam już widoczny odrost. Rozważam położenie Diacoloru z poziomu 7. Pytanie czy nie spłucze się natychmiast z tych rozjaśnianych? Więc może lepiej poziom 7 z majirela, opalizujące? Czy mieszać wtedy z podstawą? Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMMMMMMMMMM
Dotam tylko, że jeżeli kładę sam majirel z poziomu 8 z wodą 6%, to odrost zawsze wychodzi rudawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia388
do Majrel witam cie Majrel widze ze jestes prawdziwa specjalista wiec mam pytanie.z natury jestem szatynka jednak najlepiej sie czuje i wygladam w blondzie.przez 10 lat chodzilam do fryzjera ale postanowilam sama zaczac farbowac wloski farbami ze sklepu;farbowalam garnierem 111 ale za jasny przy odrostach wychodzil ZOLty;potem zararbowalam loreal preference odcien hollywood polecany przez dziewczyny na forum.odrosty takie sobie wpadaja w ZOLty a ja na zoltko jestem przewrazliwiona;zastanawiam sie nad odcieniem 01 superrozjasniajacy co o nim sadzisz.tylko ze tez nie chce miec za jasnych chce miec taki naturalny kolorek blond tylko jak zrobic zeby przy odrostach nie bylo zoltka?prosze cie majrel o odpowiedz bo jestem zalamana a ty widac ze jetes profesjonalistka i znasz sie na tym;podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia388
jesszcze do majrel nie dopisalam ze tym 01 to z loreala excelence z serii blondinnes;a moze mam polozyc ten 01 na odrost i jakis delikatny na koncowki.z tymze koncowki mam za bardo rozjasnione i nawet jak fryzjerka kladla mi ten odcien hollywood na 10 min to wyszly mi sine i teraz mam czekac az sie zmyja;doradz mi prosze majrel jak mam farbowac wloski aby wyszedl ladny rowny kolorek bo teraz gora jest inna i koncowki tez inne.jeszcze jedno czy moglabym dolac do tej farby loreal hoolywood wody 9% profesjonalnej?bo moja fryzjerka sie bala bo mowi ze jest ona w zelu i nie wie jaka bedzie reakcja.dlatego pytam ciebie o rade;prosze doradz mi jakis kolor i technike robienia bo chcialabym miec ladny cieply ale nie zolty blond:pozdrawiam cie i dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za pomoc... ale dalam sie ponies i sprobowalam bo nie zauwazylam ze mi juz odpowiedzialas;P i wyszly mi odrosty a reszta zostala po staremu troche glupio to wyglada;/ a czy terqz jak zafarbuje na swoj stary braz te odrosty tak po 3 dniach to nie zniszcza mi si wlosy?? czy lepiej moze poczekac jeszcze jakis miesiac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Emmmmm- mysle ze aby pokryc jasne wlosy spokojnie mozesz uzyc diacoloru z poziomu odcieni na bazie 7 jeeda sie bardzo szybko zmywac to przejdz na majirel z pozimu 7 jesli chcesz odcienie opalizujace to 7.22 lub 7.23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do katia- jesli chcesz miec ladny cieply odcien blondu i rowny to polecam ci pomiesznie dwoch odcieni np excellence 01 z excellence 9.3 poloz go na calosc na 35 minut, mozesz tez uzyc farby majirel 9.03 lub 9.31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do messi jessi klaudia- poczekaj jekis tydzien i spokojnie poloz wybrany kolor brazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia388
do majrel jeszcze jedno mam pytanie czy jak poloze te dwie mieszanki excellence 01 i excellence 9.3 to nie bede miala koncow stalowych?bo teraz taki mam;chodzi mi majrel o kolor naturalny blond nie zolty ani nie platynowy.juz sie wyleczylam z platyny.czy wystarczy tylko 01 excellence na odrost i to wszystko.a moze preference odcien 01 jest lepszy? pozdrowionka i dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMMMMMMMMMMMMM
Majrel, dziękuję za podpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie. Mam jeszcze majirela nr 9.11 i 8.2, jaki numerki mogę do nich domieszać, żeby pokryć równomiernie kolor włosów, bez rudych odrostów. Przypominam, że mój naturalny kolor to ciemny blond/jasny brąz, koło poziomu 7. To odrost, reszta rozjaśniana i farbowana na poziom 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMMMMMMMMMMMMMM
W zapasach mam jeszcze 6.22, więc może to razem przemieszać? Tylko w jakich proporcjach? Żeby nie wyszedł za ciemno, ale też nie dał pomarańczowego połysku na odrostach? Diacolor 7.02 pokrył różnicę odrostu, idealnie. Wyszło dość ciemno, ale z doświadczenia wiem, że spokojnie się to spłucze. Bardzo dziękuję więc raz jeszcze za informację:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna wiedźma
Majrel mam pytanie bo chciałabym sobie pofarbować włosy a bliżej zneutralizować troszkę odcień żółty. I moje pytanie czy farbami bez amoniaku to osiągnę ? nie chce ich już męczyć tymi amoniakami ale czy farba bez amoniaku rozjaśni wogole troche włosy ? chodzi mi o wella color touch i jaki mogłabyś mi zaproponować kolor aby mniejszyć odcień zółty bardziej w kierunku platyny bez odcieni szzarych, niebieskich fioletowych i ogólnie jakis dziwnych odcieni ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niniaa
do majrel, moje naturalne włosy są w kolorze na poziomie 8. wlosy mialam zafarbowane garnierem 111, nastepnie kolorem stockholm z preference, który wyszedł mi złotawy. obecnie od 3 koloryzacji mam na glowie vikinga z preference. odcień, który uzyskałam jest podobny do naturalnego(odrost jest stosunkowo słabo widoczny). Problemem jest to,że włosy na całej dlugosci są w róznych odcieniach, dlatego chciałabym je potraktować farba profesjonalną marjiel. Jaki kolor mi polecasz by uzyskac ładny równomierny kolor przypominający ten z opakowania vikinga. Jakiej wody uzyc 9%, czy 6%?. Osobiscie zastanawiałam sie nad 9.13 i 9.23. Z góry dziękuje za odpowiedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do katia odcien 01 preference jest bardzo jasny i twoje konce nadal beda bialo sine natomiast miesznka excellence 01 z 9.3 da odcien fajnego cieplego blondu poniewaz sa to odcienie o cieplej tonacji a nie platynowo-popielatej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mmmm- ile ci zostalo 9.11 i tego 8.2??? bo jesli po polowce to mieszasz je pol na pol i dodajesz cwiartke 6.22 nakladasz na calosc na 35 minut z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do strasznej wiedzmy - oczywiscie ze mzoesz zneutralizowac zolty odcien wlosoe z tym ze color touch nie rozjasni ci odrostu a jedynie zneutralizuje zoty- najlepiej zneutralizowac zoty color touch odcieniem 10.81 lub 10.16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do ninia- jesli chcesz uzyskac kolor z farb majirel przypominajacy zdjecie z vikinga to na pewno nie 9.13 co najmniej 10.13 z woda 9% a najlepiej z odcieni majiblond 911 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMMMMMMMMMMMMM
Wszystkie są całe:). Więc mogę mieszać. Czyli jak mi się spierze diacolor (oby nie jutro:)...), to połączyć pół 8 z połową 9 plus ćwiartkę 6? Ok, najważniejsze, żeby nie było tego rudego przy głowie:). A swoją drogą Diacolor polecam wszystkim! I dla wyrównania koloru i dla odżywienia włosów. Majrel, bardzo dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×