Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do ania ania- skoro masz az tyle kolorow na glowie to powinnas udac sie jednak do fryzjera bo samemu platynki ie da sie uzyskac , modelka na zdjeciuma balejaz w dwoch kolorach zimnego blondu, fryzjer musialby najpierw zrobic sam odcrost ktory wyszedl po nutrisse rudo zolty np mozna by go zrobic platinium bez amoniaku loreala nastepnie po ufarbowaniu samego odrostu zneutralizowac go ocieniem maijrela 10.21 a na dlugosci i konce polozyc odcien majirela 10.13, nastepne koloryzacje mozesz robic sama np majiblondem odcien 911 z woda 9% kolor ten jest dosc podobny do tego na zdjeciu. woda 9% jest odpowiednia do wlosow w kolorze sredni ciemny blond jesli farbuje sie naw losy o refleksie opalizujacym badz neutralnym czy bezowym natomiast przy popieltaych moze dac efekt zlocistego, dlatego do tych odcieni stosuje sie 6% Odcienie majiblondu ze wzgledu ze sa to blondy rozjasniajace stosuje sie tylko i wylacznie z woda 9% lub 12%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do gosia zdesperowana - nigdy przez tyle lat nie mailam podobnej sytuacji mam wrazenie ze twoj fryzjer jednak zrobil cos nie taki nie polozyl pomimo doskonalego zmieszania farb tego skrawka gruba warstwa farby na odroscie tak jak sie to powinno robic nie wiem cos jednak polozy nie tak jak trzeba. Mysle ze musisz poczekac to sie wyrowna po czestym myciu wlosow chyba ze ufarbujesz je cale na ciemny braz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Majrel za odpowedz... nie chce miec ciemnego brazu wiec poczekam az mi sie cos moze zmyje..a powiedz mi czym przykryjekolor herbaciany na odrostach ???czy richesse diacolor mi to przykryje np. odcien 9.02 albo 9.03 ?? mam tez w domu 9.30 ale zwazywszy na ten ' poziom' koloryzacji moich wlosow niewime czy pokryje to rownomiernie...napewno spalponych starych wlosów nie pokryje na długo o ile pokryje a odrosty mimo ze ufarbowane to jednak zdrowszy włos to kolor moze wyjsc inny...i czy richesse bardzo niszczy wlosy??? jak długo trzeba czekac od jednej koloryzacij do drugiej odzywka richesse dia color ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzunia/50
Prosze Majrel o porade: kupilam ostatnio farbe Farba Majirel 8,11 (jasny blond popielaty głęboki),ale mam na przodzie duzo siwych wlosow i wydaje mi sie ,ze nie przykryla ich jak potrzeba.... jakie farby kupic jezeli chce uzyskac chlodny sredni blond i jasny blond pasemka ( i dobrze przykryc siwe wlosy)? z gory dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka kasieńka
Majrel mam troche inne pytanie co polecasz do suchych włosów jakas regeneracyjną odżywkę. Probowałam juz wszyskiego i ter 'sklepowe' wogole nie dzialają na mnie może kerastase ? co sądzisz o tej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoninaaa
Marjel, kochana, to jeszcze raz ja, bo nie do końca zrozumiałam. Jeśli mam swoje na poziomie 8, to marijel 10,21 z wodą 9% wyjdzie mi dużo ciemniej niż excellence 10,21? Bo zakupiłam ją na allegro i teraz nie wiem czy ją użyć. A może polecasz jakąś inną(nie bardzo niszczącą włosy) która da ładny jaśniutki chłodny odcień? Bardzo proszę o odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incognitooooo
Majrel farbuję włosy na jasno i gdy nadchodzi nieszczęsny czas farbowania odrostów zawsze są żółte. Ostatnio przyszło mi do głowy aby przed farbowanie nałożyć na odrost dekoloryzator np elgona alby nie nakładać dwóch farb na włosy co myslisz o tym a mam włosy takie mysiew sumie ciemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Antonia- poniewaz maijrel jest farba delikatniejsza to odcien 10.21 wyjdzie ciut ciemniejszy od tego sklepowego ale jest on rowniez dosc jasnym blondem musisz go uzyc z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do incognito- mysle ze dobrym rozwiazaniem jest nakaldanie dekoloryzatora z elgonu na sam tylko odrost poniewaz nawet jesli po elgonie wyjdzie zolty to mozesz to zneutralizowac krememe tonujacym bez amoniaku diacolor odcien 9.01 lub z welli color touch odcien 10.16 lub 10.81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
kasienka- kerastase sa dobre ale moim zdaniem szkoda kasy bo az na taka cene nie zaluguja, bardzo dobre kosmetyki ma alfaparf te z serii regeneracyjnych dostepne w necie w sklepie prosprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Elzunia- jedna farba nie otrzymasz farbujac jednoczesnie i chcaca miec pasemka , jesli masz siwe wlosy to musisz odcien z serii popielatych tak jak 8.11 pomieszac z serii naturalnych tzn 8 w proporcji pol na pol, poniewaz ocienie popielate nie pokrywaja siwych wlosow. Wowczas pokryjesz siwizne.Natomiast jesli chcesz pokryc siwe wlosy i miec jasne pasemka to robisz balejaz na platinium a reszte wlosow pokrywasz mieszanka odcienia 8.11 z 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Gosia zdesperowana - diacolor nie niszczy wlosow jest bardzo delikatny nie wiem czy odcien 9.02 pokryje ten defekt po koloryzacji ale zawsze mozesz sprobowac z tym ze trzymaj diacolor 9.02 cale 20 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel. Fryzjerka zdekoloryzowała mi włosy a następnie położyła odcień majiblond 9.31. Już się trochę wypłukał przez co nieco zciemniał. Czy teraz można położyć coś z 10 tek lub 900tek by je jeszcze rozjaśnić? Z góry dziękuję za odp. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do ladybird- mozesz spokojnie polozyc majirel z odcienie o numeracji 10 lub bardziej rozjasniajacego majiblond z tym ze 900 wychodzi dosc cieplo wiec jesli nie chcesz miec bardzo cieplego blondu to fajny jest amjiblond 902 mieszasz je z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel, znalazłam w necie paletę i kolorki. Który wyjdzie ładnie na 9.31? 10 1/2 1, 10,01, czy 10.13. Pomóż!:) Chce taki ładny jaśniutki naturalny. Nie za ciepłi nie za popielaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
ladybird21- jesli chcesz miec jasny nie ciply i nie za popielaty to z majirela 10.13 z woda 9% lub z luo color lorela 10.01 lub 10.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. I ja jestem ofiarą własnego nieudanego doboru farb do wlosów, dlatego prosze o poradę:) Z natury jestem blondynką typu środkowo-europejskiego, tj. mysiego koloru:) Mam rozjaśnione włoski a żeby pokryć odrost, użyłam nowej farby schwarzkopfa essential "naturalny blond" Efekt taki, że odrosty mam żółtawe a reszta włosow jest w kolorze jasnego blondu. Chciałabym uzyskać jednolity kolor, niezbyt jasny, bo przy mojej jasnej karnacji kolor zlewa sie z cera, niezbyt ciemne..taki ładny raczej ciepły naturalny kolorek. Czy mogłaby mi Pani doradzić, jakiej farby użyć? Dodam, że mam cieniutkie włosy i farba szybko mi chwyta, niestety mam problem z takim doborem koloru, który pokryłby jednolicie włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzunia/50
Majrel- jaka farbe mam uzyc na balejaz?bo nie bardzo rozumiem okreslenie platinum..... i jakiej wody utlenionej uzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Majirel Mam pytanie co do wodu utlenionej ,kiedys farbowalam wlosy luo color ale postanowilam sie przrzucic na majirel farbuje odcieniem 10,21 wymieszalam go z woda 6%al eodrost wyszedl za zolto reszta bardzo fajnie czy moge mieszac ten majirel 10,21 z ta woda co mi zostal po luo color ona ma chyba 7,5%,bo na zakup kolejnej butli tym razem 9% mnie nei stac obecnie.Dziekuje ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Platinium to jest dekoloryzator w pascie z woskiem pszczelim jest wersja do balejazu i werska do globalnej dekioloryzacji wlosow - dla Ciebie potrzbny jest ten do globalnego rozjasniania wlosow z loreal professionnel kladziesz go tylko i wylacznie na sam odrost, jesli nie chcesz tego mozesz kupic rowniez dobry dekooryzator( rozjasniacz) z elgonu dostepny na stronie firmy elgon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do katka76- dosc ladny i naturalny odcien blondu nie za jasny jest z excellence creme loreala 8.13 lub z farby majirel 9.13 lub z luo color 9.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do janka - odcien majirela 10.21 wychodzi u ciebie za zolto bo masz prawdopodobnie za ceimny naturalny kolor wlosow i woda z luo nic tu nie zdziala , lepiej zmien farbe z maijrela wlasnie na luo color polecam odcien 10.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka kasieńka
Mejrel znalazłam kosmetyki z alfaparf i jest taka seria MIDOLLO di bamboo w której jest opisany jakiśproces kauturyzacji i kompletnie nie wiem o co biega. Wytłumacz mi proszę jeśli wiesz mniej więcej coś o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanie zdziwilo mnie ze na jakiej kolwiek farbie mowie tu o garnier 9.1 bardzo jasny popielaty blond jest mozliwosc farbowania na ten kolor z koloru ciemny braz do czerni... czy na farbowanych wlosach ciemny braz wyjdzie mi tak jak pokazane jest na opakowaniu? czyli jasny braz tych moich ciemnych... tak sie zastanawiam wlasnie bo juz kupilam farbe ale potrzebuje potwierdzenia moich przemyslen od kogos kro bardziej sie na tym zna bo troche boje sie zaryzykowc... prosze o szybka odpowiedz bo juz nie moge sie doczekac by zmienic ten okropny ciemny kolor;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazia blondi
Droga Majrel! Bardzo prosze doradx mi co robić. Bardzo podoba mi się kolor 913 z majiblond, fajne tez sa bardzo jego odpwiedniki 9,13 albo 10,13. Moja sytuacja wygląda tak : mam na głowie 2 cm odrost w kolorze ciemny blond, który chcę podjaśnić rozjasniaczem. Reszta włosów to sprany 8.13 perłowy beż (nakładany na inne kombinacje kolorystyczne hehe). Te włoski chcę potraktować dekoloryzatorem z Elgonu. I na całe włoski następnie - te podjasnione odrosty i zdekoloryzowaną resztę nałożyć sobie którąś z tych farbek z wodą utl 6%. Jednak na Elgonie pisze, że po dekolor. trzeba wybrać farbę o 2 TONY JAŚNIESZJĄ!! Co robić?? - która z tych farb najlepiej wybrać, by nie wyszła za ciemna (z wodą 6%): - majiblond (bo z natury ma rozjaśniać, ale jest na poziomie 9 - majirel 10, 13 (bo jasniejszy poziom), czy jednak ten 9.13??? Nie chcę mieć białych włosków :), ale tez nie chciałabym, by wyszły zbyt ciemno, w końcu zbyt jasne moge zawsze przyciemnić rzy kolejnym farbowaniu a za ciemne znów dekoloryzowac bym musiała. HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Arlla- nie ma szns aby uzyskac taki ocien blndu richessem diacolor, tutaj musisz uzyc miesznki blondow z majirela podobny efekt na naturalnie dosc jasnych wlosach tzn z poziomu 8 otrzymasz stosujac miesznke koloru 9.13 z z cwiartka 7.23 i cwiartka 8.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×