Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość dosia80
dziekuję za odpowiedż Proszę jeszcz eo informację w jakim odstepie czasu mogę nałozyc kolejna farbę na już zafarbowane włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do truskawkowe ciasto- jesli chcesz miec rowny kolorek nakladasz farbe na calosc na 35 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do mali- to zle ci powiedziano jesli nalozysz farbe na pozioie 7 lub jeszcze ciemniejsza lub te kolory co ci podalam z majirela to nic takiego ci nie wyjdzie zielonkawy wychodzi tylko jak sie wlosy rozjasni do zoltego blondu jasnego lub bardzo jasnego- widze ze w tym zakladzie fryzjerskim to nie wiedza co to jest kolorymetria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do dosia80- juz po dwoch tygodniach mozesz nalozyc farbe a jesli chcesz przyciemniac wlosy to nawet po 5 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do zuzanna- takiego koloru jak na zdjeciu nie uzyskasz farba color naturals 8 , po pierwsze nr 8 - jasny blond wychodzi dosc ciemny i jest to kolorek ktory daje ciepola poswiate, kolor ze zdjecia to prawdopodobnie mieszanka odcienia faby majirel 10.01 z 9.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do zuzanna- jesli masz kolor po rozjasnianiu taki jak opisujesz to farba majirel wyrowna go idealnie , mysle ze taki kolor mozna tez uzyskac stosujac sam tylko odcien 10.13 oczywiscie z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np. Loreal Recital Preference Hollywood??? Jak myślisz mariel? bo na opakowaniu wydaje mi się jasny ale bardziej mi się podoba jednak odcień z próbnika tej samej farby i to jest raczej chłodny odcień i czy on na rozjaśnionych żółtawych włosach nie wyjdzie zielony? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowtozrobilamzwlosami
dziewczynki, mam ciemnego koloru włosy, z takim rudym połyskiem. Chciałabym pofarbować je na brąz, ale z takim zimnym, chłodnym, coś jak Anka Mucha. Jak się na nią patrzy, to ma taki ładny brąz, z jakimś popielatym połyskiem. Marzy mi się coś takiego. Czy któraś z was, orientuje się jaki kolor powinnam kupić (cena nie jest istotna), ale chodzi mi o ten odcień. Z góry wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margeritka333
ja mam takie pytania: farbowałam moje brązowe włosy na kolor ciemny brąz z lorealu(włosy wyszły ciemne, nawet troszke za bardzo). potem po jakimś czasie oczywiscie pojawiły się odrosty, a chciałam już jakoś rozjaśnić ten kolor, więc zafarbowałam na miodowy kasztan z Lorealu ale niestety moje odrosty chwyciły i połyskują na taki ładny kasztanowy kolor, lecz reszta włosów jest ciemniejsza. od tego farbowania minęły jakieś 3 miesiące, gdyż postanowiłam odczekać, aż ta poprzednia farba troche mi zejdzie. włosy mam długie i gdzieś tak na 1/4 mam odrosty. co teraz z tym fantem zrobić? na jaki kolor teraz zafarbować, żeby wszystkie włosy chwyciły? dodam, że różnica między odrostami a resztą włosów nie jest jakaś strasznie widoczna, tylko patrząc pod światło można ją dostrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosia80
i jeszcze jedno pytanko; a czy moge zafarbowac np majirel 9.13, zeby wyrównac kolor blond ze swiadomoscia, ze beda przebijały brązowe pasemka? ten braz mi nie przeszkadza, natomiast odcienie blondu jakies miedziano-rude z jasnymi koncami są fatalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Mariel i jeszcze ostatni kolorrek...Farba Essential Color Schwarzkopf 208 Naturalny Blond czy on wychodzi dużo ciemniej niż na opakowaniu??? jesw w miare naturalnym jak nazwa wskazuje blondem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze Garnier Nutrisse Jasny Naturalny Blond 80 wychodzi dużo ciemniej niż na opakowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi13
mam pytanie do Mariel: jaka farba z loreala (nie profesjonalna) daje ładny naturalny średni-ciemny blond? mam włosy rozjaśnione różnymi farbami, najczęściej stosowałam viking loreala lub 111 bell color. Już kiedyś próbowałam zmienić kolor i użyłam castinga-perłowy blond, ale nie podobał mi się. Proszę o radę,bo już jestem zmęczona tym ciągłym rozjaśnianiem, chcę powrócić do naturalnego ciemnego blondu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moss33
witam was kochane. mam pytanie:) naturalny kolor moich wlosow to taki jak odcien loreal excellence miedzy 8.1 a 7.1 na probniku : http://www.metrobeauty.com/files/8c/8c748905-65b8-bd7b-d587-2e268b18688c.jpg , aktualnie posiadam 1 cm odrostu tego koloru a reszta wlosow to ton jasniejsze rudawo-zlote wlosy po spreyu z joanny:http://wizaz.pl/forum/attachment.php?attachmentid=2672372&d=1258900815 cos podobnego do tej dziewczyny ale troche ciemniejsze... moje pytanie to jak moge wrocic do natury i jaka farba.zastanawiam sie wlasnie nad lor.excell. 8.1 a lor.prefer.kopenhage.dodam ze zalezy mi na chlodnym odcieniu. z gory dziekuje za odpowiedz:) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do dosia 80- mozesz zafarbowac ale lepiej zrob to majirelem 10.13 bo on lepiej zneutralizuje to zloto miedziane konce i przeswity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do zuzana21- wszytkie farby i kolory o ktorych piszezs dadza efekt na twoich wlosach nietety zoltawego blond , nutrisse 80 wychodzi o wiele ciemniej da efekt sredniego zlotego blondu, holywood tez bedzie zoltawy na pewno nie taki jak na probniku, musisz raczej wybierac blondy w odcieniu bezowym np majirel 9.13 lub belle color 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do edi- hmm z nieprofesjonalnych farb loreala w sumie to nie ma odcienia ciemnego naturalnego blondu w sumie to ewentualnie excellence creme nr 8.1 pomieszany z 7 , najlepiej byloby uzyc majirela odcien 7.0 bo jest to wlasnie ciemny naturalny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do moss33- najlepiej do natury byloby wrocic w twoim przypadku stosujac profesjonalny krem tonujacy bez amoniaku diacolor nr 7.02 pomieszny z 6.01 ewentualnie excellence creme 8.1 pomieszany z cwiartka 7.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do moss33- a ewentualnie z preference ale nie copenhague tylko island - jest bardziej popielaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariel ale czy ta farba Belle Color 13 rozjaśni mi moje naturalne odrosty 1-2 cm koloru średni blond myszowaty ? i na rozjaśnionych żółtawych włosach nie wyjdzie mi zbyt biały?Bo nie chce mieć białych włosów tylko w miare naturalny blondzik słoneczny ale tez nie żółty... Powiem Ci tak:bardzo bym chciała mieć na włoskach kolor taki jak na opakowaniu farby Garnier Color & Shine 8 Jasny Blond http://www.goldmax.pl/product_info.php?produ cts_id=7662 albo ewentualnie 8.1 http://www.goldmax.pl/product_info.php?products_id=7663 jest taki naturalny i nie żółty ani nie biały aleeee jaką farbą z Garniera taki kolor osiągnę bo na moich włosach pewnie nie wyjdzie taki sam jak na opakowaniu...;/ta 13 belle dała by podobny efekt? albo Color Naturals Beżowy Blond 9.13 tylko ten beż pewnie mi nie rozjaśni odrostów ;/ ehh pewnie Cie posłucham i kupie 13 ... p.s sorki że Cie tak męcze Droga Mariel ale nie chce sobie włosów niszczyć jakąś farbą po której będe musiała nakładać następną bo nie będzie mi pasować...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moss33
majrel bardzo dziekuje za odpowiedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emina
Ja dzisiaj użyłąm GARNIER COLOR NATURALS 9.1 Bardzo jasny popielaty blond na włosy jasny blond i wczesniej miałam na włosach też jasny blond ale nie pamietam jakiej firmy :(. ALE SZOK wyszły mi teraz włosy ciemny siwy!!!!!!!!!!!!! OKROPNY Zaraz wyślę męża po inną farbę bo nie da się wyjść z nimi :((((((((((( pierwszy raz w zyciu mi takie wyszły mam ciemniejsze niż miałam kolor ciemno siwy przeplatany z brązem bleeeeeeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do zuzanna - ten belle color 13 powinien wyjsc wlasnie naturalnie bez zoltych wlosow i bez bialych na 100% nigdy nie przewidzisz ale wlasnie ten kolorek wychodzi jasny i raczej neutralny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do emina - no niestety tak wychodza janse popiele na wczesniej na blond rozjasnione wloski a do tego color naturals jest kiepska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosia80
bardzo dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostela
droga Mairel. mam włosy koloru myszowatego.ciemny blond. ostatnio farbowalam garnierem nutrisse89. i są takie koloru koniakowego. chce zeby byly koloru jasnego blond. szukam farby belle kolor 13 ale juz nigdzie u nas nie moge dostac. jaką inną farbe moglabym uzyc-chodzi o gotową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do ostela- jesli chcesz podobny odcien do belle color to polecam majirel 10.13 lub miesznke farby excellence creme 10.21 z 9.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emina
Mam pytanie jakiej teraz farby użyć żeby wyszedł blond czy lepszy rozjaśniacz jak do pasemek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kilkunastu lat farbowałam włosy na jasny blond, czasami platyna, ostatnio zmieniłam kolor u fryzjerki farbą Artego kolor: tabaco cuba, nie bardzo mi się podobało po prześwitywał taki jaby rudy, potem pofarbowałam farbą loreal preference ciemny brąz, wyszedł prawie czarny, nawet mi się podobało, więc jak się zmył to pobarbowałam ponownie. W związku z tym , że włosy miałam przetlenione farba szybko się zmywała więc pofarbowałam włosy farbą loreal kolor czarny. I teraz mam problem włosy ładnie złapały kolor i nie chcą się zmywać a mi nie pasuje taka czerń. Proszę mi pomóc, czy jest jakiś sposób, aby wymyła się ta czerń, włosy są przetlenione, chciałabym mieć kolor brązowy, taki zwykły brąz, co mogę zrobić aby taki kolor osiągnąc, teraz mam 2 cm odrosty, moj kolor to ciemny blond taki mysi. Jakim kolorem jaką farbą farbować Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×