Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość asiawe
do Majrel - udanego wypoczynku !!! :))) Odpocznij trochę od Nas :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londa1234
Droga majirel, prosze o porade jak uzsykać kolor ze zdjcia, chodzi mi o taki poziom koloru i odcień, taka jasną czekoladę ale nie rudą aczkolwiek głeboką czekoladową. ( ta Pani ze zdjęcia Syoss) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolte wlosy prosze o radęęęę
Droga Majirel, mam wlosy naturalnego koloru ciemny blond, po dekoloryzacji lorealem(wyszedl pomaranczowy kurczak), na to nalozylam preference hollywod- nadal mialy odcien zoltego. odczekalam tydzien i uzylam koloru garnier creme 111, i wlosy lekko zeszly z tej zolci. prosze podpowiedz mi jakiego koloru powinnam uzyc aby otrzymac kolor chlony zblizony do platyny? wacham sie pomiedzy loreal preference 10.21 stockholm, a kolorem loreal creme 10.21, nie wiem czym one dokladniej się roznią od siebie i ktora z nich lepiej zlapie moje wlosy?? czy moze powinnam rozjasnic najpierw wlosy jeszcze raz a dopiero na to nalozyc farbe? czy farby z tych gam zlapią kolor na moje wlosy poziomu 9 ale dosyc zoltego odcienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel prosze napisz mi jaki nr koloru hi.richesse bedzie odpowiedzikiem/podobny do majirek 5.12 lub 5.02?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiqq1975
Majirel błagam pomóż! Od jakiś 6 m-cy farbuję włosy mieszanką 7.04 i 7.44 Majirouge Loreal'a. Niestety kolor zmywa sie w zastraszającym tempie, a po odżywce koloryzującej CHI mam wszystkie ubrania zrudziałe. Zastanawiam się nad przejściem na Kadusa, ale nie wiem jakiej mieszanki kolorów musiałabym użyć, aby otrzymać efekt zbliżony jak po farbowaniu Majirouge. Bardzo prosze doradź mi. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florciaaa
czesc dziewczyny:) Mam wlosy ciemny blond i chcialabym sie dowiedziec czy kolor viking po uzyciu nie da mi efektu zoltych wlosow. Chcialabym taki sredni blond ale bardziej popielaty. taki jak na opakowaniu viking. Dodam ze kiedys farbowalam wlosy farba garnier jasny popielaty blond i wyszedl mi taki bezowy blond bardziej zolty. co doradzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiqq
Majrel! Nawiązując do swojego poprzedniego posta - pomyliłam nr farb Loreal'a. Obecnie farbuję 7,4 wymieszaną z 7,46. Czy możliwe jest uzyskanie podobnego efektu kolorystycznego farbami z Kadusa? Jeśli tak, to jakie nr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zisa-samosia
Majrel, bardzo proszę o pomoc. Mam farbowane włosy u fryzjera farbą Majirel. Poniżej link do efektu. Mi się nie podoba ... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c59344f46c187e98.html Dwa farbowania temu miałam balejage a na to 7.1, który totalnie się spłukał i zżółkł. Ostatnio farbowanie mieszanką 9.11 z dodatkiem 7.1. Niestety nie wiem w jakich proporcjach. Miał być jasny popielato-opalizujący blond. Efekt inny - szare jasne paski + zżółknięte średni blond. Ogóle wrażenie - szarozielononiejakie w pomieszczeniach a żółto-nijakie w słońcu. Błagam pomóż. Jestem u kresu bo nie dość że kolor do kitu to fryzjer zamiast podciąć zapuszczane włosy obciął mnie na krótko. Boję się już iść do fryzjera i sama chcę farbować i od nowa zapuszczać. Mój naturalny kolor to http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c42d892f6a0d9927.html Mogę zaryzykować i rozjaśnić ale fryzjerka powiedziała że farba farby nie rozjaśni a jak użyję dekoloryzarota to mam wrażenie że włosy mi się wykruszą bo są suche. Czy i jaką farbą mogę osiągnąć łagodny opalizujący blond - raczej jasny. Jak nie ma na to szans to pisz szczerze - wrócę do naturalnego :( A może Ty mi doradzisz kolor - na fotce widać kolor oczu - są szaro niebieskie. Za ile mogę farbować - to co mam teraz na głowie robiłam tydzień temu. Mam też prośbę żebyś wskazała mi nr z maijrel i z farb dostępnych w drogeriach. POMÓŻ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zisa-samosia
Majrel, dodam że to co miałam robione z maijrel to stara paleta w której nie ma 7.11 czy 8.11. Nie wiem czy odcienie 7.1 różnią się między sobą w palecie starej i nowej. Jeśli uznasz że lepiej wracać do naturalnego to pomyślałam na początek o 8.22 bo boję się żeby paski jasne nie zrobiły się szaro-sine np. przy 7.11. Pytanie czy nie zżółkną i czy przy kolejnych farbowaniach będę mogła przechodzić na popielate żeby z czasem nie farbować bo mój naturalny nie jest chyba zły. Co do jasnego blondu to nie mam koncepcji bo nie wiem czy to co mam można bezpiecznie rozjaśnić. Pomóż bo czuję się jak bym miała na głowię ... ech ... czuję się bardzo źle. Chciałam odmiany i mam ... ;( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issssssssssssssssssssssy
Cześć dziewczyny, otóż mam taki problem, za waszymi radami włosy jasny szatyn/ciemny blond nałożyłam preference 03 i rozjaśniły się dość mocno, do takiego wręcz jasnego blondu ale niestety jest on ciepły ale znośny natomiast nie pasuje całkiem do mojej cery, tylko w zimnych odcieniach wyglądam jak człowiek. Macie może pomysł czym z takiego złotawego jasnego blondu zrobić jasny ale popiel ? Może excellence 9.1? Podobno excellence dobrze pokrywa rozjaśniane włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jah
Używał ktoś Majirel - Majiblond ? Jestem zainteresowana tamtymi odcieniami blondu, podobno wychodza chłodne szczególnie 911, tydzień temu farbowałam Excellnce 01 ale niestety kolor wyszedł bardziej żółty, a zależy mi na zimnym blondzie.. Czy majiblond i oxydant 9% pokryje ciemne odrosty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolwaa bona
Majrel mam pytanie czym mogę przyciemnic troszkę włosy, ponieważ zapuszczam swoje naturalne które mam już lub dopiero jakies 6 cm. nie chcę farbowac całej głowy tylko te jasne które mam i czy to wogole jest wykonalne ;/ swoje naturalne mam taki szatyn jasny a resztę taki ciemny blond. Poolec coś bez amoniaku Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJREL, Zauważyłam, że jesteś tu zbawieniem dla wszystkich:)) Postanowiłam również zasięgnąć Twojej porady. Przez parę ładnych lat stosowałam farbe Garnier 111 (b.jasny blond popielaty). dwa miesiące temu postanowiłam przyciemnic włosy i udałam się do fryzjera i miałam farbowane Loreal Luo Color nr 9.12. Obecnie kolor się spłukał i mam znów jasny blond ,lecz nie popielaty blond:) teraz dokonałam zakupu farby Loreal Inoa nr 8.12. Jakich efektów mogę się spodziewać?jak powinnam je farbowac? Zamierzam to zrobic sama:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam glupie pytanie ale 2kto pyta nie bladzi" - co to jest 0400 bo chcialabym zafarbowac wlosy farba majirouge Copper lub Copper Red i wiem ze mieszac powinnam je z 0400 tylko nie bardzo wiem co to jest. z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusssia
do majrel widzę że bardzo dobrze znasz się na farbach majirel i mam w związku z tym takie pytanie.ostatnio robilam włosy odcieniem 7.43 ale wydaje mi się że jest dla mnie troszkę za jasny.czy odcień 7.4 będzie sporo ciemniejszy czy będzie to niewielka różnica? będę bardzo wdzieczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaLisica1988
Witam Majrel! Chciałabym się Ciebie poradzić w sprawie zniwelowania rudego odcienia włosów. Robiłam dekoloryzację z ciemnego brązu w salonie fryzjerskim. Uzyskałam kolor mniej więcej majirel 8.43 (jasny blond miedziano-złocisty), kolor jednolity. Fryzjerka poleciła mi zrobienie baleyage rozjaśniaczem. Zależy mi na uzyskaniu bardzo jasnego blondu, ze względu na ciepły typ urody, nie może to być odcień popielaty. Nie chcę także żółtego, ani rudego. Bardzo proszę Cię o poradę. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkii
witaj majrel chcialabym zebys mi doradzila co zrobic z wlosami,ponad miesiac temu farbilam nowym castingiem 910,jest to jasny chlodny blond,jednak po wakacjach zrobil sie troszke zoltawy no i te odrosty...mam juz zniszczone wlosy rozjasnianiem i nie chce juz nakladac tak jasnych blondow. zastanawiam sie nad odcieniem 801 castinga( satynowy blond).moj naturalny to mysi i chcialbym do niego wrocic i za bardzo nie niszczyc wloskow,prosze doradz cos,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kh
witam wszystkich :) farbuje włosy majirel 5.71 i jestem bardzo zadowolona z osiągane efektu, mój jedyny problem jest taki, że pierwszy raz zakupiłam farbę przez internet i przez zastosowaniem chciałam się upewnić czy mnie nie oszukali co do daty ważności. niestety nie do końca wiem jak ja odnaleźć :D znalazłam stronkę dekodującą, tylko teraz nie wiem gdzie na tubce znajduje się kod :( jakoś do tej pory kupowałam zawsze w sklepie fryzjerskim i poprostu im zawierzałam, a teraz mam lekkiego stresa czy się nie wyrolowałam trochę tym tańszym zakupem. proszę - POMOCY zanim zrobię sobie krzywdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kh
Hmmm, poszperałam jeszcze troche i znalazłam coś, jeśli znalazłam to co trzeba to mnie naciągnęli ... czy oznaczenie pod numerem koloru np.BA203 to jest data produkcji ? jeśli tak to chyba przeterminowaną kupiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moczymordka
Witam. Chciałabym się dowiedzieć od Ciebie, Majrel, co powinnam zrobić, by rozjaśnić moje farbowane wcześniej włosy o 2-3 tony. Teraz mam poziom 6, a chciałabym uzyskać jasny beżowy bądź złocisty blond, ale nie platynę. Nie chcę isć też do fryzjera, bo nie chcę wydawać bardzo dużo. Osobiście wolałabym, abyś mi doradziła coś z profesjonalnych kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia_123
Witam Majrel! Jesteś moją nadzieją w rozwiązaniu mego dylematu :) otóż, mam rozjaśnione utleniaczem do b. jasnego blondu włoski. Około 3 tyg temu fryzjerka położyła mi Goldwell Colorance na rojaśnioną część (wstępnie pokazałam jej ciepły odcień- któryś z nr 7), a na odrosty farbę. Po zmyciu musiała stonować mój odcień na części rozjaśnionej, ponieważ kolor nie chwycił. W efekcie wyszedł fajny chłodny sredni blond niestety ze złotym odcieniem na czubku przy odrostach. Jednak już prawie wszytko mi sie wypłukało (oprócz odrostów). Chciałabym położyć teraz Diacolor, bo i tak mam zniszczone włosy. Myślałam nad 6, bądź 6.02 aby uzyskać ciemny chłodny blond. Boję się jednak, że wyjdzie kolor zielony...lub czarny.. Radzisz mi pomieszać z czymś ten odcień lub wybrać inny? jeśli tak, to w jakich proporcjach? Z góry dziękuję za odpowiedź! Pozdrawiam serdecznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktozrobic
Witaj Majrel :) Prosze o porade mam naturalne włosy w kolorze ciemnego brązu chciałabym blond ,czy jest mozliwe uzyskac ten kolor za pomoca farby,bez uzycia rozjasniacza? Interesuja mnie farbki dostepne w markecie obojetnie jakiej firmy.Kiedys uzywalam rozjasniacza i mialam koszmarne siano chcialabym tego uniknac i jesli to mozliwe znalejsc taka farbe by wlosy nie byly rudawe wyprobowalam kiedys wellaton 12/1 bez uprzedniego rozjasniania ale i tak wpadaly w rudy kolor.moze pomieszac jakies farby ze soba? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farba majirel
Mam dylemat w wyborze koloru farby l'oreal majirel. Zastanawiam sie jaka jest roznica miedzy nr 10,13 a 10,21 i 10,31??? W tej chwili na odrostach mam polozony 900s i wyszedl zlocisty kolor.Koncowki wlosow to jasny blad zrobiony poprzez baleyage u fryzjera. Chcialabym teraz zrownac te kolory. Ktory numer mi w tym pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
mam taki kokor włosów jak zosia samosia.a od połowy pozostałości po pasemkach.mam pytanie-czym mogę je wyrównac ,jaka farba,zeby tych odrostów nie było widac?dodam jeszcze,że chodzi mi o jakis odcień blondu,ale sama już nie wiem czy ciepły czy zimny.obecnie moja twarz w otoczeniu tych włosów jest szro bura,właściwie taka nijaka.chciałabym ja trochę ożywic.do tej pory korzystałam z farb loreala-castingi preference.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
chodzi mi odrugi link w poscie zisi o 13:22.taki sam mam kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
może żle się wyraziłam.chodziło mi o to,żeby ujednolicic kolor.żeby końcówki z pasemkami tak się nie rzucały w oczy.interesuje mnie blond z preference lub castinga-tylko nie wiem który.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana majrel! obecnie mam kolor włosów czarny <o zgrozo!!> zdecydowałam się na dekoloryzacje jakie farby dadzą mi efekt mniej więcej takich włosów jak na zdjęciach? http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura764408.htm http://ikf.styl.fm/street-fashion/item764957.htm http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura754922.htm lub http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura760828.htm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazylissa
Hej, chciałabym kupić farbę majirel i pofarbować włosy w domu, nie mam jednak dostępu do palety. Czy mogłybyście poradzić mi jakiś ładny ciepły nie za ciemny brąz. Mój kolor teraz to średni brąz, zawsze kolory wychodzą mi ciemniej. Z góry dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×