Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do siwa brunetka- do Twojego typu urody i przy siwiejacych wlosach dazylabym do odcieni jasniejszych ktore rozjasniaja rysy twarzy i je łagodza co pop prostu odmładza jesli masz ponad 60% siwych wlosow polecam farbe loreala color supreme przeznaczona do siwych wlosoe odcien 6.23 lub odcien ciemniejszy brazowy 5.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londa123
Dziekuje Majrel,dzis bede farbowac wiec:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellatka
Kochana Mrjel:) pomalowaLam włosy kolestonem tak jak mi doradziłaś, zdecydowałam się ostatecznie na 10/89 i jestem zachwycona efektem:) kolor wyszedł taki jakiego właśnie przez lata poszukiwałam...i nie mam żółtawego odrostu;) :) mam tylko nadzieję że farbka szybko się nie wypłucze.... raz jeszcze baaaaaaaardzo dziękuję:) pozdrawiam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellatka
chyba przekręciłam pseudo...przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika1234567890
Droga Mjirel, bardzo Cie prosze o porade. Chciałabym uzyskać koloró wlosów na poziomie 6, jakiś ciepły bądz zimny brąz. Chciałabym żeby ten kolorek wyglądał tak jak w palecie jesli chodzi o jego ciemność. Niestety po uzyciu farby z poziomu 6 z wodą 6% włosy sa nadale ciemne, nie zmienia się ich poziom koloru, nabierają jedynie inny ocień, a są mozna powiedziec na identycznym poziomie kolorystycznym jak moje, czyli 3. Chcialabym rozjasnić swoje wlosy o 3 tony, dlaczego farbą majirel z woda 6 to nie wychodzi? Co powinnam zrobić, czy może dodać wody 9 lub 12 %. Mam cienkie włosy, które dość szybko się rozjasniają. Chcę uzyskać efekt jak po ferii i głownie chodzi mi żeby z naturalnego poziomu 3 zejś c do poziomu 6. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Monika- jesli Twoje wlosy sa na poziomie 3 to farba majirel na pozimie 6 ci takich wloswo nie rozjasni i nie dodaje sie do odcieni majirel z pozimu 6 wody 9% badz 12% , jesli chcesz uzyskac jasniejsze wlosy to musisz je wstepnie rozjasnic dopiero pozniej polozyc wybrany odcien majirel, jesli juz to jasniej wychodza farby luo color z chlodnych brazow luo color 6.07 6.23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (narkomanka)
proszę o radę... zakupiłam casting creme gloss blond 1010 i mam zamiar zaraz malować włosy (z natury mam sredni blond), ale czytałam na forach, że pomimo iż ten krem nie zawiera amoniaku bardzo niszczy, przesusza włosy i po kilku myciach bardzo żółknie :(:( czy to prawda??? ja wiem, że kazde włosy inaczej reagują ale to opinie 80% kobiet, które używały tegoż kremu... nie wiem czy malowac czy nie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desire_x
Witaj Majrel,mam taki problem...moje mysie z natury włosy,po uprzednich wielu koloryzacjach,są zdekoloryzowane i rozjaśnione "garnierem 111",czyli są jaśniutkie ,powiedz jaką farbę mam teraz położyć na ten mysi odrost,aby dalej trzymać się jasnego blondu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja miałam bardzo jasne ( rozjaśnione) blond włosy i od kilku miesięcy próbuję ja ufarbować na rudo-brązowo, niestety to, co wychodzi na głowie nie jest ani w połowie zgodne z tym, co wskazuje próbka włosów dla danej farby, wypłukują się niesamowicie szybko. Farbuję Majirel, próbowałam 8.4 i 8.43. Kolory wychodzą jak wypłowiałe, dużo jaśniejsze miedziane. Poradźcie proszę jak sobie z tym poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie Majrel masz rację, przynajmniej kolor jest równy :). Mam nadzieję, że szybko sie zmyje. Jak kiedyś użyłam Casting z brązów to trochę się "sprał" ale włosy po 7 miesiącach miałam nadal brązowe. A co później mogłabym użyć, żeby mieć taki naturalny średni blond bez rudej poświaty, bo teraz z tego co widze, to na pewno będzie wypłukiwał sie na rudawo. Myślisz, że np. 8.0 zmieszany z popielatym blondem np. 8.1 wyszedł by jakoś normalnie :), czy raczej musiałabym położyć jakis ciemniejszy blond? I jeszcze mam pytanko z diacolor znalazłam coś takiego jak KRYSZTAŁOWY, nie ma w zasadzie numerku. Co da jego użycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabinka
MAJREL!!!!! Pomóż mi, bo już nie mam siły na swoje włosy ;-(((( Otóż mam włoski baaaaardzo jasne robione majirelem 10/1 na wodzie 9%, ale dla mnie ten kolor jest zbyt jasny, wręcz biały a ja dążę do neutralnego jasnego blondu o jakiś ton niżej od poziomu 10. Dodam, że tę 10/1 miałam nakładaną na ciemnawy blond z poziomu 8 (również farbowany -> 8.03) i na wierzchu mam białe włosy a pod spodem mam taki kolor, o jaki mi chodzi, czyli fajny, neutralny blond - nie ciemny ani nie biały. Naturalnie mam włosy miedziany blond - na palecie majirela wyglądają dokładnie jak odcień 8.30 - jasny blond złocisty intensywny i zastanawiam się, co by wyszło, gdybym np. pomieszała jakiś odcień z poziomu 8-ego z poziomem 10-tym i do tego woda 9% czy może lepiej jakiś odcień z poziomu 9-ego + woda 6%? POMÓŻ MI, KOCHANA, PROSZĘ !!!!! Dodam, że nie chcę już popielatych włosów, bo zawsze mam zieloną poświatę - zawsze, no ale nie chcę też zupełnie ciepłego odcienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do narkomanka- casting 1010 jak i inne z te sserii sa dosc lagodne i dziwi mnie opinia ze przesuszaja wlosy , zreszta jak czytalam te opinie na forach to panie te wiecznie eksperymentuja z farbami niszcza wlosy zmieniajac co chwile kolor a pozniej dziwia sie zw maja suche wlosy, jak masz zdrowe wlosy i nie zniszczona strukture to casting ich nie zniszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do desirex- moesz na odcrost uzyc mieszanki preference 03 i stocholm, lub majiblondu 911 z woda 12% lub kilestonu perfect welli 12.1 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do paryzanka77 -dziej sie tak poniewaz masz wlosy przetrawione blondem i dlatego rudosci beda sie szybko wypluiwac, wyprobuj majirela 7.40 daje odcien intensywnej glebokiej miedzi luc uzyj farby bezamoniaklnej inoa 7.43

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
dofairy land- odcien diacolor krysztalowy stosuje sie do mieszanek szczegolnie blondy gdyz rozjasnia pigmentu o pol tonu, w Twoim przpadku 8.0 z 8.1 wyjdzie dosc ciemny, jak wloski sie juz wyplukaja to raczej polcam ci luo color 9.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
dokabinka- w takim razie uzyj majirela 9.0 daje efekt neutralnego jasnego glebokiego blondu z woda 6% lub odcienia 9 ciut jasniejszy ton lekko zloty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do monika - odcien na zdjeciu podobny jest do mairela 5.12 lub 5.02 aby uzyskac jasny braz chlodny uzyc mozna efassora z woda 4% a na to luo color 6.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (narkomanka)
majrel - tak całkiem zdrowych włosów to ja nie mam :D:D ale zaryzykuje i jutro pomaluje, dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika12345678
A jesli chciałabym uzyskać taki odcień z poziomu 6, to ktorym kolorem. Boje się klaść poziomu 5 ponieważ mam zniszczone wlosy i mi wychodzi ciemniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do monika- w takim razie luo color 6.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Witam Cię Majrel!!! Jestem już po farbowaniu castingiem glossy blonds 801;-)),tak jak radziłaś zaczęłam od karku,miałam położone na całość i trzymane 20min.Kolorek wyszedł identyczny jak na opakowaniu;-))Zobaczymy jak się będzie zmywał-mam nadzieję,że nie na żółty odcień!!??I teraz ma 2 pytania: 1:jeśli przy następnej koloryzacji będę chciała położyć ponownie troszkę refleksów w salonie, to od razu po zmyciu na nie kłaść ten casting 801-jak i ile trzymać??? 2:przy następnych farbowaniach nadal nakładać casting 801 od karku na całość i trzymać 20 min??Czy na odrosty i później na całość,i ile trzymać??? Pozdrawiam i dziękuję ślicznie za wszystkie rady;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desire_x
Jeszcze jedno pytanko:),jaka jest różnica kolorystyczna w pomieszaniu farb--preference03+stockholm ,a excellence 9.1+10.21,po nałożeniu na sprany blond po garnier111?Odrost ,jasny mysi blond.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinaa89
Witam Majirel, proszę o poradę - do farbowania uzywam od dłuższego czasu farby loreal richesse. Zaczynałam od poziumu 6, pozniej 5 i teraz 4. Unikam ciepłych kolorów, jednak moja ostatnia koloryzacja to kolor 4,15 nie ukywam że przeszkadzaja mi czerwone refleksy i chciałabym się ich pozbyć. Mam jeszcze jeden problem - włosy na czubku człowy są jaśniejsze niż końce, bardzo mi to przeszkadza, nie mówię tu o odrostach ale od nasady tak 7 cm w dół kolor jest dużo jasniejszy. Wychodząc od fryzjera również czasem mam taki efekt! Dwa dni po ostatniej koloryzacji nałożyłam farbę tylko na "czubek" ale też się spłukał. Chcałabym miec taki kolor jaki mam na końcach czyli ciemny brąz, zastanawiam się nad kolorami z poziomu 3, tylko czy nie wyjdą czarne? I czy to pomoże i chwyci mój jaśniejszy "czubek"?? Proszę o radę odnośnie koloru (żeby zatuszować czerwny refleks, narazie bez dekoloryzacji bo mam b.słabe włosy). Jakiej farby powinnam użyć, jestem otrwarta i nie ograniczam się do richesse. Zrobie wszystko żeby włosy u nasady były tak samo ciemne jak na końcach Proszę i pomoc, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabinka
DZIĘKUJĘ CI MAJREL ZA ODPOWIEDŹ ;-*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do floride - za jakis czas jak zrobisz refleksy nakladasz casting w taki sam sposob na 20 minut, mozesz tez farbowac sam odrost 10 minut i reszte na 10 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do desirex- roznica jest w tym ze excellence creme mniej rozjasnia wlosy od preference

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do marcelina- aby wyrownac kolor polecam farbe majirel 5.0 wyrowna kolor i nada odcien naturalnego glebokiego sredniego brazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×