Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość floride
Do Majrel!! Czyli rozumiem,że po nałożeniu refleksów i zmyciu ich od razu nakładam casting(w salonie lub już w domu)??A która Twoim zdaniem metoda nakładania będzie w moim przypadku lepsza(moje to mysi blond,przy karku mam ciemniejszy kolorek ponieważ tam już nie mam refleksów) 20 min na całość czy 10min na odrost i 10 min na całość???Może wiesz czy bardzo wymywa się ten casting801 i czy nie żółknie???Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel, tylko, że nie chcę odcieni miedzianych, które są nieco czerwone, chcę rudo-brązowe. Czytałam,że rozjaśnione włosy traktuje się jak siwe. Nie wiem jak uzyskać ten rudo-brązowy na moich długo tlenionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do floride- mozesz nakladac zaczynajac od karku i na odrost kladac na 10 minut a pozniej na reszte na 10 minut , kazda blond farba z czasem zołknie to zalezy od struktury wlosow chocuiaz najbardziej zolkna njjasniejsze zimne blondy z pozoimu 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do paryzanka 77- skoro masz tak przetrawione jasne wlosy nalezy je najpier stonowac odcieniem zlocistym np majirel 8.3 a pozniej na drugi dzien polozyc odcien brazowo - miedziany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia514
czesc majirel ja też mam farbowany jaśniutki blond włosy a chcę mieć taki półjasny blond, taki wiesz, chłodno-ciepły (mam nadzieję, że wiesz, o co mi chodzi) no i koleżanka mi poradziła, żebym pofarbowała się jakimś kolorem o numerze 10 a do tego mam niby dodać wodę 6%. I stąd moje pytanie, czy nie wyjdzie mi jakiś rudy z tego połączenia? Robiłam kiedyś farbą nr 9 z 6% i wyszły rudawe. Co sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do agniesia- tak mozesz zafarbowac na poziomie 10 z woda 6% np 10.13 lub 10.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia514
Dzięki za odzew, Majrel. A powiedz mi czy ten 10.13 nie wyjdzie zbyt żółto lub zbyt na odwrót: zbyt popielato? czy te reflasy są mniej więcej wyrównane? bo wiesz, nie chcę mieć żółtych czy tam słomkowych włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia514
tylko takie fajne, naturalne refleksy, no i czy ten 10.13 z tą wodą 6% na pewno mi TYLKO ODROBINKĘ przyciemni ten mój biały łepek? bo ja bym chciała tylko troszeczkę ciemniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawe
!!!POMOCY Majrel POMOCY!!! Bardzo proszę doradź mi coś, bo widzę że wielu dziewczynom już pomogłaś:)) Mam włosy do brody, mój naturalny kolor to jasny szatyn, od ok 2 lat robię sobie pasemka w kolorze platynowym (dosyć gęsto) jednak bardzo niszczą mi włosy i postanowiłam zacząć je farbować, wcześniej gdy farbowałam włosy były w lepszej kondycji. Niestyety mój 4 centymetrowy odrost potraktowałam farbą PAlette A10 Ultrapopielaty Blond, (użyłam go tylko dlatego, że ma wodę 12% więc pomyślałam, że nie będzie pomarańczu), no i nie ma ale jest kolor starego złota na odroście + platynowe pasemka :/ Dodam że chciałabym mieć bardzo jasny lub jasny perłowy (broń boże nie ciepły) odcień blondu. Mam w domu następujące farby: Excellence 10.21, Garniere Nutrisse 111, nawet Recital Hollywood (w razie totalnej wpadki) mogę również zakupić farbę z serii Majiblond. Doradź mi proszę co mogę teraz zrobić, żeby uzyskać upragniony kolor:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do asiawe- pomieszaj preference recital 03 z feria 102 w proporcji pol na pol i naloz na odrost na 45 minut pozniej przciagnij jeszcze na 12 minut na calosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawe
Dziękuję Ci ślicznie za odpowiedź :)) Jesteś wielka!! Powiedz mi tylko z której farby mam użyć wodę?? Jutro pewnie zafarbuję włoski i napiszę co i jak :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do asiawe- obydwie wody maja 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawe
:)) A powiedz Majrel, bo prędzej czy później znów pojawią się ciemne odrosty. Czy potem dalej traktować je taką mieszanką czy najpierw rozjaśniać czy jakieś inne radzisz wyjście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHCĘ TAKI KOLOR
Majrel, jak uzyskac taki kolor jak ma laska PROWADZĄCA program na MTV "Szał ciał"? program leci teraz, wiec zobacz. jESTEM JASNĄ BLONDYNKĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do asiawe- to zalezy bo u niektorych osob wlosy jasny szatyn ta mieszanka rozjasniaja sie bardzo dobrze a u innych raczej wychdzi cieply blond musisz sprobowac, jesli nie rozjasnisz naturalnych jasny szatyn to nalezy sam odrost traktowac rozjasniaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do jadwisia- lepsze sa farby goldweel topchic od so color matrixa ktory jest bardzo przecietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do chce taki kolor- bylam w pracy i nie ogladam MTV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinaa89
Dziekuję Majirel za pomoc, użyję w takim razie majirel :) polecasz mi 5,0, a czy 4,0 wyjdzie jako ciemny brąz ?? Bo zastanawiam się też nad tym kolorem tylko nie chce mieć czarnych włosów ?? a co sądzisz o kolorze 5,71(czytałam że jest dobrze tuszuje czerwnoe refleksy a ja dla przypomnienia miałam wczesniej richesse 4,15 i chce się pozbyć tego efektu) ?? I ilu procentowy oxydant ? Dziękuję z góry za odpowieć, Pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
do Majrel!! Jeszcze raz Wielkie Dzięki za wszystkie rady;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DortaLu
Majrel dziękuję za radę w mieszance kolorów. Napisz proszę jeszcze z jaką wodą mieszać te kolory czy mieszanką na górę 6 czy 9% bo 8.11 to chyba 6% prawda? :) Doradź proszę czy kłaść kolory od razu na całość czy raczej najpierw odrost a później reszta - jeśli tak to w jakiej proporcji czasowej? Jeszcze raz bardzo dziękuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoraLu
Ca za literówka w pseudonimie ... ;( ... ;) Miało być DoraLu postu: Majrel dziękuję za radę w mieszance kolorów. Napisz proszę jeszcze z jaką wodą mieszać te kolory czy mieszanką na górę 6 czy 9% bo 8.11 to chyba 6% prawda? Doradź proszę czy kłaść kolory od razu na całość czy raczej najpierw odrost a później reszta - jeśli tak to w jakiej proporcji czasowej? Jeszcze raz bardzo dziękuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minusem tego forum jest brak możliwości odniesienia się do poprzedniej wiadomości bezpośrenio z cytatem, więc jeszcze raz: wybaczcie, za zaśmiecanie. Majrel, od 3 miesięcy na te moje przetlenione blond nakładam rudości, wypłukują się, natomiast problemem dla mnie jest dopasowanie farby aby nie wychodziły mi wypłowiałe miedziane ale rudo-brązowe z przewagą rudego, nie mogę dostać jakiej farby a nie mam pojęcia jak mieszać i co z czym, aby na te moje wymywające się rude na przetlenionych latami blond wyszły. Chodzi mi o taki kolor: [URL=http://www.fotosik.pl]http://images41.fotosik.pl/315/03c76501d94c7d92.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika12345678989
Z tego co wiem to na mocno rozjasnione włoosy najlepij chwyta natura. Więc może powinnas do farby z konkretnym odcieniem dodac natury, ale tu Ci nie powiem w jakiej proporcji itp. Ale moim zdaniem naturę z poziomu jasniejszego niż wybrany odcień. I napewno mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolor powili się wypłukuje, ale całkiem to on na pewno się nie zmyje. A powiedz Majrel dlaczego polecasz luo color? Doczytałam, że mają wodę 7.5%, ale czy dzięki dodatkom ogólnie są delikatniejsze dla włosów? Sprawdziłam ten luo color 9.1 i wydaje mi się za jasny, az takiego jasnego bym nie chciała, no chyba, że wychodzi ciemniej? Nie mam żadnego zdjęcia by pokazać, co bym mogła mieć, ale w zasadzie może to być blond lekko ciepły, może być juz nawet trochłę złoty czy miodowy, ale tylko trochę. Mam zielone oczy, ciemna oprawę oczu więc może mi pasować, oby tylko nie takie "wściekłe" złot-miedziane :). Spodobał mi się ten 8.0 (tylko może troche bardziej stłumiony dlatego chciałam dodać równiez popielaty blond) i chciałabym coś co tak wyjdzie, na tym poziomie. Czy właśnie 9.1 z luo color może wyjść na tym poziomie? Wiem, że jestem dosyć upierdliwa, ale w końcu chciałabym dojśc do takiego koloru jaki sobie wymarzyłam, i raczej nie "blond kasztanowy" :). Za cierpliwość i porady bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaspezynka
Witam farbuje włosy farbą matrix 5AV.do tej pory robiłam to u fryzjera ale zdecydowałam się sama ją położyć jaki oxydant mam kupić ? czy ktoś mi może pomóc. i jeszcze jedno jaki kolor mogę dodać (tak robił fryzjer) żeby był nieco głębszy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może do 8.0 dodać 9.1 albo 9.11 a nie 8.1 i wyjdzie jaśniej. Doczytałam, że luo color pozostawia naturlane jaśniejsze refleksy, czyli jak diacolor mi sie zmyje i góra będzie jednak troche jasniejsza (bo widze, że tak zaczyna sie wypłukiwać) to czy luo color zakrył by to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwisia
a co wyjdzie z połączenia koloru 9 NA z tego goldwella -> http://sklep.sklepfryzjerski.waw.pl/advanced_search_result.php?search_in_description=0&inc_subcat=1&keywords=goldwell+topchic+9+NA&pfrom=&pto=&x=37&y=14 z wodą 6%? czy otrzymam coś takiego jak 8 NA? ->http://sklep.sklepfryzjerski.waw.pl/advanced_search_result.php?search_in_description=0&inc_subcat=1&keywords=goldwell+topchic+8+NA&pfrom=&pto=&x=28&y=13, bo ogóleni to ja chciałabym właśnie taki kolorek jak 8NA, ale teraz mam rozjaśnione włosy i nie wiem, czy nie wyszedłby za ciemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×