Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość kasztelanka245
Majirel, a czy taka drogeryjna farba Loreal Feria albo o tej nowości - INOA? sa dobre? Ja używałam wielu profesjonalnych farb /jasny blond/, ale nigdy nie uzyskałam wymarzonego kooru a podoba mi się odcień 9.31 z inoa, złocisto-popielaty, ale czy on faktycznie wyjdzie taki fajny, jasny? i czy nie będzie zbyt ciepły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Majrel:) dość dawno mnie tu nie było, ale znowu mam do Ciebie pytanie:) powiedz mi czym różnią się odcienie 810 od 801 casting creme gloss??? mam włosy koloru jasny blond troszke ciepły troszke zimny po farbie preference hollywood oraz excellence 9 i pojawił sie dość duży już odrost średniego blondu (2 cm). Chciałabym przyciemnić troszke włosy do naturalnego blondu nie ciemnego i nie jasnego. Pomyślałam o tym satynowym blondzie:) 801 da mi naturalny efekt neutralnego blondu? bardzo proszę o radę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam zdjęcie jakiejś modelki, która ma taki kolor włosów jaki bym chciała uzyskać, chociaż mógłby być nawet ciut ciemniejszy :))) http://smaczny.wizaz.pl/forum/attachment.php?attachmentid=3339825&ads=1&d=1286037677&coremetrics=gemius. i żeby tylko ładnie sie wypłukiwał:) na pewno nie chcę casting 810 bo wychodzi szaro na jasnych włosach a na odroście ruuuudo;/;/;/ dlatego pomyślałam, ze może ten 801 będzie ładniejszy:))) co Majrel o tym sądzisz?? jeśli masz inną propozycję to pisz:) (tylko farbki sklepowe) Jeśli ktoś ma jakieś doswiadczenia z 801 to tez niech pisze:))) Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel:):):) sorki ale muszę zapytać bo mnie kusi :):) czy istnieją farby sklepowe do tych włosów zdjęcie 1,http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/fryzura721807.htm,zdjęcie 2,http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/fryzura750182.htm,zdjęcie 3,http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/fryzura800869.htm,zdjęcie 4,http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/fryzura805468.htm,zdjęcie 5,http://ucesy-sk.happyhair.sk/celebrity_img/beyonce.jpg, Dziękuje :):):):)I jak możesz to odpisz też na moje wcześniejsze zapytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robić???
czy farby socolor mogą rozjaśnić ciemniejsze farbowane włosy? W tej chwili mam odcień 7w (średni ciepły blond), wyszedł średni kasztan, z czego nie jestem zadowolona- jest za ciemny. Czy jest możliwe rozjaśnienie jakimś jaśniejszym odcieniem np. z poziomu 9 lub 8. A jeśli nie to czy jest jakiś inny sposób, nie chciałabym rozjaśniacć rozjaśniaczem ponieważ jestem po zabiegu rozjaśniania i włosy są trochę zniszczone Bardzo proszę o radę i z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robić???
proszę równiez mi odpowiedzieć na pytanie czy moje naturalne włosy (średni blond) będę mogła kiedyś rozjaśnić jakąś z farb socolor lub inną firmy loreal, jeśli tak to jaką (mam ciepłą barwę skóry). Dziękuję serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natarynka
Dzień dobry, mój naturalny kolor to ciemny blond. Ostatnie kilka miesięcy włosy rozjaśniałam lorearami (zarówno sklepowymi, jak i majiblond), obecnie mam na włosach kolor głęboki ciemny blond majirel (6,0), ku mojemu zdziwieniu kolor praktycznie się nie zmywa, chociaż wcześniej włosy były dość mocno rozjaśnione. Chciałabym ożywić ten ciemny blond, który mam obecnie. Myślałam o daniu na włosy farby o fioletowawych refleksach. Chciałabym, aby ta farba była jak najbliższa majirel (6,0). Zastanawiam się nad którymś kolorem z palety majirel bądź z inoy loreala. Co z tych dwóch palet by mi Pani poleciła? Czy mogę użyć do tego farbowania oxydantu 3%?Jednocześnie chcę zaznaczyć, że ten kolor nie powinien być zbyt ciemny, abym nie było widać odrostów i żebym w niedalekiej przyszłości nie miała problemu z wróceniem do platynowych włosów(majiblond 913s). Z góry dziekuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natarynka
chodziło mi o oxydant 6% :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do natarynka- farba nie uda ci sie rozjasnic odcienia majirel 6.0 , w palecie inoa i majirel sa odcienie z refleksem opalizujacym na poziomie 8 i 9 ale one nie pokryja tego 6.0 , z refleksem fioletowym sa natomiast ciemniejsze np 5.26, 5.02, 5.12 , jesli chcesz wyjsc z odcienia 6.0 najlepiej bedzie zrobic delikatny balejaz w odcieniu jasnego blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do co robic- zadna farba z poziomu 8 lub 9 czy 10 nie rozjasni odcienia 7 ktorym pofarbowalas wlosy, jesli chcesz wrocic do blondu najlepiej bedzie zrobic balejaz w kolorze blondu, pozniej kiedy wlosy beda jasniejsze mozesz na nie klasc odcienie majiblond ktore rozjasnia sredni blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do agatka 21- odcien 801 casting wychodzi zblizony do tego co jest na opakowaniu farby, mialam okazje ten odcien wyprobowac na mojej znajomej ktora z natury jest raczej ciemna blondynka i bylo ładnie i bardzo naturalnie, natomiast kolor ktory jest na zdjeciu jest zrobiony dosc jasnym blondem ale z farb sklepowych trudno bedzie cos takiego uzyskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do borka- zblizony odcien do zdjecia nr 1 ma farab excellence creme 5.3, zdjecie drugie tez zblizony excellence creme 6.13 , tzrecia fota to barzdo zimny głeboki braz - w sklepowych raczej nie dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do kasztelanka- farby Inoa moim zdaniem to jedne z nielicznych gdzie blond wychodzi ładny, ja raczej poleciłaby ci z Inoa 9.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
albo pepsi albo cola- odrudzic mozesz prefrence odcieniem L- island lub majirelem 6.23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypiłam już kawe
Majrel a czy kolorem 10.16 tym z welli na wcześniej położony color touch 10.68 nie wyjdzie mio jakis szary ? I jeszcze jedno moze polec mi cos bez amoniaku bo moje włosy to juz dosłownie siano. moze z tego color touch, tylko cos co złapałoby ten rude refleks, a moze dlatego nie złapało bo wzięłam wode 1,9 % ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do wypilam juz kawe- odcien kolestonu 10.16 powinien wyjsc ładnie ale nie bedzie tak chlodnym blondem jak na testerze tej farby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do desireX- problem nie tkwi w stezeniu wody tylko w twoim naturalnym odroscie po prostu ten kolorek jest zbyt cieply dla niego , ale zawsze mozesz sprobowac z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do rycka- mieszanka ktora ci proponuje nie jest ciemniejsza , raczej bedzie jasny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Frycka- sorry za rycka- ewentualnie mozesz tez wyprobowac mieszanke excellence creme 10.21 z 9.1 wychodzi dosc jasno i naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do pelikana- zdzrza sie ze podczas okresu u niektorych efekt koloryzacji moze byc ciut gorszy, farbe trzymasz 30 minut na odroscie i 15 na reszcie wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję serdecznie za odp:* ale napisz jeszcze czy to odcień bardziej ciepły czy zimny, a może neutralny? :))) i czy pokryje mi ładnie jasny blond + ten odrost średni blond?:))) tzn. już wiem ze odrost powinien wyjść dobrze tylko jeszcze na tym blondzie nie wyjdzie szaro, albo czarno ;| ? :))) wyjdzie coś podobnego jak na tym filmiku ...http://www.youtube.com/watch?v=DCk_eWR2Xh4&feature=related....chodzi o ta modelkę w pierwszych sekundach po lewej stronie:))) śliczny kolor a chcę powrócić do naturalnego, który jest troszkę ciemniejszy od tego 801 tylko chce to zrobić stopniowo:) pozdrawiam ze słonecznego południa PL :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robić ???
bardzo dziękuję za odpowiedź. A czy majiblond również nie rozjaśni poziomu 7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel ja po koniec miesiąca chcę sobie powtórzyć farbowanie tylko musiałabyś przejść do stronki 141 tam mam dalsze zapytanie dotyczące tego zapytania i fotki:)chodzi mi o to jaką farbą? Wiem tyle że jak nie wyjdą czerwone refleksy to powtórzę sobie tą exellence 5 ale gdyby z czasem wyszły to jak mam zrobić?Ten kolor włosów mi odpowiada.Ty doradziłaś caya jeszcze blond do tej exellence może u mnie też byłlby to dobry sposób na czerwone refleksy.Nie wiem sama mi oceń :)Zrobię jak na piszesz bo wiem że dobrze doradzisz :)A jeszcze a jakbym zrobiła exellence 4 to wyjdą czarne?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypiłam już kawe
Majrel a 12.22 z kolestonu ? w opisie jest napisane ze to intensywny popiel ;/ a nie opal ? bo ten 10.16 wydaje mi sie jakby byl niebiesko fioletowy dosłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ecoola
Wita MAirel. moj naturalny kolor włoów to ciemny blond. OStatnio farbowalam garnier nurtrisse nr 100 , wyszlo jak na opakowaniu ale chcialabym miec jasniejsze włosy czym moge bez obaw zafarbowac. mam wlosy za uszy -i ile trzymac farbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majrel, czy 801 z casting ma swój odpowiednik w diacolor? Jak nie, to jakie kolory trzeba by zmieszać by taki blond uzyskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaMarcepanowa_
Droga majrel Moje pytanie dotyczy odcieni... Do cery z problemami-trądzik jakie odcienie pasują zimne czy ciepłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×