Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

do ladydefleur - jesli chcesz ciemny blond lekko chlodny to z farb Inebrya 7.13 lub chlodniejszy ciemny blond evolution 7.21 z tym ze Twoje wlosy sa chyba mocno przetrawione blondem na dlugosciach i koncach wiec mozesz uzyc wody 3%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasia3076 - jesli chcesz uzyskac podobny blond to napisz jakie masz obecnie wlosy, taki blond z Inebrya 11/1 z 11/2 pol na pol z woda 9% lub evolution 11.21 z 11.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panda189189
Witam prosze o pomoc, jak ktos wie i ma sprawdzone. Jaki oksydant ma farba loreal exellence 10.21, bo nawet na infolini dostaje rózne odpowiedzi. Raz mowią, ze 6 a raz ze 9 i sama juz sie pogubilam. Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3076
Witaj! Obecnie mam nałożony Loreal Preference Hollywood.Wcześniej miałam nałozony 10.21 alfaparfu. Pozdrawiam i z góry dziękuję za radę Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina121290
Majrel dziękuje Ci bardzo;) znakiem tego kupie wode 3% i uzyje islande blonde na gore, powinna wyjsc ciemniejsza a na dol rozjasniacz, lub loreal wild ombres:) zreszta sie zobaczy bo konce mam jasne i moze wystarczy przyciemnienie gory, dziekuje bardzo:) wiem wiem, samemu nie jest latwo, bylam u fryzjera i chcialam popielaty ciemny blad schodzacy do jasnego blondu, a zawsze fryzjerowi wychodził braz u gory, sprobuje sama tym razem:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Panda189189 - odcien excellence creme zawsze mial wode 6 % wiem to od technicznego dzialu loreala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panda189189
dziekuje Majrel. A gdybys mi jeszcze mogła pomóc, bo obecnie farbuje wlosy loreal majiblond 902 z wodą 9%. I taki kolor mi odpowiada nie za biały tylko taki beżowo-piaskowy. Czy jest jakis odpowiednik tej farby z farb dostępnych w drogerii? I 2 moje pytanie jak nie drogeryjnej to może z alfaparfu cos sie znajdzie? mam włosy swoje naturalne chyba 6. A nie chce miec ich zbyt bialych lub żoltych, może ty cos fajnego polecisz - sprawdzonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natgrom
Majrel mam od 2 tyg pure paprika a marzy mi sie havana da rade to zafarbowac.czy dac cos ciemniejszego z gory dziekuje za podpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, ja również pilnie potrzebuje pomocy. Mój naturalny kolor to ciemny blond (pewnie poziom 6) . Włosy najpierw rozjaśniałam l'oreal preference 03 a obecnie przeszłąm na l'oreal excellence 01. Odrosty niby łapie ale jest to taki nienaturalny, żółtawy kolor. Ogólnie całe włosy teraz mam jakby wypłowiałe i zbyt jasne. chciałabym je najpierw jakoś przyciemnić. Rozważam najpierw pigmentację Alfaparf 8.0 a następnie całość 9.1 z oksy 6% a odrost 9% czy 12% ? chciałabym żeby wyszło mi coś takiego na stałe http://blogblondbunny.blogspot.com/2011/10/alfaparf-evolution-of-color-91-801.html . Czy wybrałam dobre farby i oksy? może polecisz mi coś innego, bo nie wiem czy odrosty mi złapią tym 9,1 :( pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Majrel: a może lepiej bez pigmentacji ? całość 8.01 z oksy 6% na te rozjaśnione a 9,01 z oksy 9% lub 12% (nie wiem ile przy odroście) żeby nie wyszło zbyt chłodno... pomóż,bo głupieję jak czytam i czytam i czytam...przeglądam i coraz mnie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladydefleur
Dziękuję za odpowiedź Majrel :) Jestem niezbyt zorientowana w kwestii samodzielnego farbowania włosów farbami profesjonalnymi. Chętnie wypróbuję tę farbę którą poleciłaś wraz z wodą 3% ale ile mam użyć tej wody przy mieszaniu jej z farbą? Jak długo trzymać mieszankę na włosach? Pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,że niedługo zawitasz tutaj :) ja czytam od początku cały wątek żeby natrafić na kogoś z tym samym problemem co ja :D choć mam ogromną nadzieję,że odpowiesz przez co zaoszczędzę pewnie trochę czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 3076
Majrel, poradziłaś mi połączyć z alfy dwa kolory-11.21 i 11.13 pół na pół.Po wcześniejszym farbowaniu została mi tubka 10.21-czy mogę połączyć ją z 11.13 czy to nie dobry pomysł? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillu
Droga Majrel oto efekt farbowania za Twoją radą- koleston 12/89 na wodzie 12% (50min), potem loreal excellence 10.21 na 6% (15min), z tym,że zmyłam koleston i dopiero potem nałożyłam excelkę- bałam się gołębia po kolestonie:) http://www.voila.pl/308/ev9mo/?2 http://www.voila.pl/308/ev9mo/?1 Jak widać odrost jest nadal widoczny (zdjęcie robione pod dzienne światło), ale i tak wygląda to całkiem ładnie, zobaczymy jak się będzie wypłukiwać. Następnym razem myślałam o evolution 11.21 na wodzie 12% na odroście, a potem króciutki malaks na resztę, bo już jest bardzo jasna, co o tym myślisz? Jak uważasz, gdybym potrzymała dłużej koleston( musiałabym zmieszać go chcąc nie chcąc z excellką a bałam się,ze ta 12% za bardzo zniszczy resztę włosów), to złapałoby odrost? Moja natura jest na poziomie 5. pozdrawiam i dziękuję za dobrą podpowiedź, może ten alfaparf byłby lepszy? Lillu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj majrel, Masz niesamowitą wiedzę na temat koloryzacji a ja mam problem:( Jakis czas temu rozjasniałam swoje ciemne włosy robiłam ombre, gdzie włosy od połowy wyszły rude-nie lubię rudości. Ostatnio pofarbowałam włosy farbą Voila 5.1 popielaty odcień - wyszedł zielonkawy:((( Bardzo zależy mi na zimnym odcieniu ciemnego brązu , bez rudości .. czy farba evolution ma takie odcienie ?? Chodzi o głęboki , zimny ciemny brąz. Proszę o Twoją radę. Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Majrel Najpierw chciałam Ci bardzo podziękować za Twoje rady sprzed 2 lat dotyczące numeracji farb. Z obrzydliwej żółtej masy, która powstała na mojej głowie, udało mi się wyprowadzić na średni blond przy zastosowaniu loreal inoa 8,23 z aktywatorem 6% i uzyskać mniej więcej taki kolor http://m.ocdn.eu/_m/664f1d89d64a883eb31785df9810ecc1,62,37.jpg - zbliżony do tego przy czubku głowy. Chciałam jednak mieć jeszcze troszkę jaśniejsze włosy i pomyślałam o inoi 9,2. również z aktywatorem 6%. Czy jest to dobry pomysł, czy masz może jakąś inną propozycje zauważyłam , że polecasz farbę Inebrya, dodam, że mój naturalny kolor włosów sprzed lat :) to ciemny blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadal czytam i czytam :) przeważnie tym,które stosowany l'oreal 03 albo 01 ( tak jak ja ) doradzasz na odrost 10.1 z 10.21 albo 10.21 z 11.11. To może jednak tego spróbuję :) ? Choć wydawało mi się,że ten przedział jest mega jasny a ja chciałabym troszke przyciemnić...hmm..bo te z l'oreala jakoś nienaturalnie i jasnawo mi wychodziły (03 bardziej mi rozjaśniało, 01 słabiej ale bardziej na żółtawo-rudawo). No i co z resztą moich włosów tych mega strawionych, wypłowiałych żeby kolor się wyrównał i był jednolity? dobra ...czekam co mi doradzisz,bo niedługo to mnie pewnie opierdzielisz a ja tego nie chcę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja...napisałam o farbie evolution , ale jak jest jakas inna marka , która da mi ten upragniony zimny ciemny brąz głeboki , to chętnie sie dowiem i wypróbuję... Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do agibee- jesli masz przetrawione wlosy blondem to je zapigmentuja na dlugosciach i koncach alfaprf 8 , na sam odrost naloz alfaprf 9.1 z woda 9% na reszta pomeszaj alfaparf 9.01 z woda 3%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Panda189189 - zblizony do majblond 901 jest feria preference 92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do natgrom - powinno zafarbowac tym Havane z tym ze ten odcien jest ciemniejszy niz na opakowaniu patrz na tester w skelpie a nie na opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasia 3076 - mzoesz tak polaczyc z tym ze odcien bedzie ciut cieplejszym jasnym bezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Lillu - trudno jest rozjasnic nature na poziomie 5 , w sumie najlepiej rozjasnil by ten odrost goldwell farba topchic BLC ASH z woda 12% ale nakladasz tylko na sam odrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Marzena7486 - jesli chcesz ciemny zimny brąz to z alfaparf odcien 5 NI lub Inebrya 5/00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :) a jak z czasem? ile trzymać odrost? ile farbę na długości? ile pigmentować ? i czy nie będzie bezpieczniej odrost zrobić 10.1 żeby mieć pewność że nie wyjdzie mi rudy? ale się cieszę,że mi doradziłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jedno pytanko. Czy do pigmentacji mogę od razu wymieszać pół na pół 8.0 z 9.01 oksy 3% zeby było szybciej? czy trzeba osobno? szukam też wszędzie 8.0 z alfa i nie mogę znależć...czy 8.0 i 8 z alfy to to samo? koniec pytań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi1980
Do Majrel:) Witam jestem blondynką poziom 7,8 i chcę zrobić sobie włosy na bardzo jasny blond platynowy, perłowy coś w tym stylu jaką farbę byś mi poleciła? Ważne żeby były jasne i nie żółte:). Z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedź :) sprawdzałam jeszcze kolorki 4.7 i 5.7 alfaparfu też są chłodne?? Mam w domu wodę 3 % może być?? Czy 4.7 sporo się rózni od 5.7 ? a mam włosy z poziomu 5.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×