Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość goga2000
pytanie do Majirel.zamowiłam sobie 9.7 koleston i troszkę się boję,cz oxy 9% poradzi sobie na moich włosach farbowanych na beżowy blond poziom 10 i naturalne odrosty brąz 5?może coś mi doradzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka240116
Witam! Bardzo proszę o radę. Od kilku lat farbowałam włosy na blond, ale ostatnio mnie podkusiło i przefarbowałam je na taki średni brąz, niestety po kilku myciach włosy zrobiły mi się rude, sprane i okropne! Chcę teraz nałożyć szamponetkę na jakieś 2 tyg żeby przeczekać (kolor czekoladowy brąz) i zamówiłam już sobie farbę Loreal Majirel kolor 8,0 + oxydant 6%. Proszę o radę co mi z tego wyjdzie? Jest szansa w ogóle, że uzyskam ten kolor lub może być nawet trochę ciemniejszy? Czy 3 tygodnie od ostatniego farbowania wystarczy żeby nic nie stało się włosom? Nie moge tak wyglądać :( bardzo proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek to ja od lat ten sam
musisz kombinować sama, bo majrel nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka240116
No właśnie widzę, że jakaś tu cisza panuje :P Pewnie jest na urlopie, ale poczekam, może wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia26_2006
DO MAJIREL Czy farbą loreal majirel 8.42 uzyskam taki kolor włosów jak niżej? Dodam że obecnie mam włosy na poziomie 8 (piaskowe ). Jeśli tak to jakiej wody mam użyc 6% wystarczy ?? Z góry dziękuję za pomoc. Kasia http://i2.pinger.pl/pgr441/539fa9d3001f5cf74af6bbd4/t.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slawna sonia
Hehe ten link powyzej znam bo tez mi sie kiedys podobaly;) ale nie o tym mowa.cy ktos moze mi blizej okreslic jaki to kolor lighest sahara blond nr 9 cl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slawna sonia
Hehe ten link powyzej znam bo tez mi sie kiedys podobaly;) ale nie o tym mowa.cy ktos moze mi blizej okreslic jaki to kolor lighest sahara blond nr 9 cl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, niecały tydzień temu miałam robioną dekoloryzację u fryzjera- kolor wyszedł żółto- pomarańczowy- tragiczny! postanowiłam zatem rozjaśnić włosy farbą Garnier superjasny popielaty blond. Jest już troche lepeij ale włosy nadal są żółte a zależałoby mi na popielaty, chłodnym blondzie. Czy zatem mogłabym uzyskać taki kolor farbując Vikingiem? Proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;)Ratunek to delikatne slowo,w odniesieniu to co mam na glowie ,Same zobaczcie....http://imageshack.us/photo/my-images/59/imagefao.jpg/ Juz kazdy kolor mialam na glowie,od czarnego do blondu.Najlepiej sie czuje w jasnym blondzie-popilatym,zimnym,chlodnym.Chodze do fryzjerki i zawsze mam czubek zolty,wrecz rudy-!!Fryzjeka uzywa farby loreal Luo color 9.12 P.02.,co jakis czas mam robiane pasemka.MAJREL co moge zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku! Pięć miesięcy temu zrobiłam sobie ombre (ciemny brąz + popielaty bląd) Wyglądało fatalnie, fryzjerka kompletnie dała ciała, miało to wyglądać inaczej, a wyszło jak zwykle.. Kolor był okropnie ciemny, do mojej jasnej karnacji zdecydowanie za ciemny (Mój naturalny odcień to jasny brąz) Nie chciałam nic z nimi robić, bo chciałam dać im odpocząć do następnej ingerencji, ale teraz kiedy mam już odrost na pół głowy czuje się zdecydowanie niekomfortowo. W tym momencie na mojej głowie widnieją 3 kolory, mój odrost, spłukany już ciemny brąz i blond na końcach. Chciałabym dojść do koloru popielatego blondu. Co robić kiedy na głowie mam 3 kolory? Gdzie się udać, czy można taki zabieg wykonać w domu? Napomknę, że moja ciocia jest fryzjerką i wykona to farbowanie w domu, ale nie wie do końca jak dobrać mi farbę i jak to zrobić żeby kolor był w miarę jednolity. Proszę o jak najszybszą odpowiedź! Ratujcie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steskniona za Majrel...
..No co sie dzieje????????...no.... :O Majrel nie ma....mam nadzieje ze "wciaz",a nie "juz"(nie ma) Majrel jak moze tu zagladasz to miej litosc.....przeciez te wszystkie kokardki i blond buuny .... zenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinka250293
hej mam takie małe zapytanie jestem szatynka na koncach mam pozostałosci jasnego blad i chciałabym zrobic sobie jakis piękny kolor braz lecz braz jasny nawet bardzo jasny,, błagam pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlosy mam rozjasniane rozjasniaczem i mam ciemny odrost chce je troche pzryciemnic czy wyjdzie mi farba maijral 8,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel bardzo chciałabym zebys ufarbowała mi włosy bo widze ze znasz się na rzeczy ,prosze ,błagam powiedz gdzie mozemy sie umówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinaford
Droga Majrel, Mam w tej chwili wlosy farbowane po dekoloryzacji.Niestety kolor,ktory wybralam wyszedl zbyt jasno I cieplo (poziom 8) a do tego na zdjeciach ma nutke zieleni:( Brdzo chce przyciemnic wlosy do naturalnego koloru ciemny mysi blond(lekko szarawy).Czy majirel 8.2 z 7.1 ochlodzi ten blond I przyciemni troche?Jak uzylam kiedys sama majirel 7.1 ,to wyszedl okropnie ciemny braz. Bede wdzieczna za porade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Majirel przez chyba 15 lat robiłam baleyage na włosach ciemny mysi blond, wygladął super, nie żółkł, ale ostatnio podkusiło mnie na jakieś zmiany iz asugerowałam sie modnymi ostatnio odcieniami karmelowymi, koniakowymi itd. Fryzjerka na moje w 70% swoje już włosy, gdyż schodizłam z baleyagu, robiłam tylko góre i co 2 pasmo nałożyła złoty blond. wyszło tragicnzie, góra, boki i tył koniakowe, reszta włosów zółta. Sama tonerami z welli, color touchem poprawiałam ta nieudaną koloryzacje, aż w końcu 26 maja nałożyłam z drogerii z Schwarkopha color mask 10.21 chyba bardzo jasny perłowy blond. Włosy rozjaśnione do zółtawego (tragedii nie ma), koniakowy się też wypłukał, że boki i tył są a'la cappucion/latte. Teraz kupiłam (dostałam jeszcze, choć kolor wycofany) majirel 9.11, gdyż wiem, ze musze mieć bardzo chłodny popielaty odcień włosów. chce je ujednolicić i przyciemnić i stwierdziłam że zrobie je na wodzie 6%, zeby ich już nie niszczyć i nie wysuszać. Powiedz mi, czy ten kolor przygasi, przyceimni i da popielaty odcień? Mam bardzo grube, gęste włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzi87
Witam, mam dylemat, którą farbę wybrać. W zeszłym roku miałam włosy blond potem zaczełam je farbować na odcień mroźny kasztan 5.24 i w tej chwili kolor jest jakby taki sprany jasno - miedziany brąz.Zastanawiam się nad farbą Loreal Majirel 6.23 lub 5.32. Chciałabym uzyskać coś między ciemnym blondem a jasnym brązem. Nie chce mieć za ciemnych. Co doradzicie? a może zupełnie inną farbę? Z góry dziekuje za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sllomka
A jakis bylejaki ciemny.nic nadzwyczajnego. Marijel gdzie jestes?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychodelkaa
też mam pytanie, choć pewnie prędzej zdążę po prostu spróbować, niż się tu na nią doczekam, no ale co mi tam. po roku eksperymentowania z różnymi rudościami i rudymi brązami mam aktualnie bardzo sprany majirel 6.52 (na moich włosach nie było to nic szczególnego - jakoś nie leżą mi opalizujące refleksy wszelkiego typu) i chcę usunąć resztki tego odcienia rudości i przejść do beżowo-złotych odcieni, czy 7.13 to przykryje czy też raczej mam spodziewać się dziwnych efektów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Od kilku lat robię na włosach balejaż (blond). Jednak od dłuższego czasu noszę się z zamiarem farbowania włosów samodzielnie w domu. Bardzo podobają mi się włosy w chłodnym blondzie takie jak np ma Anita Kręglicka. Chciałabym uzyskać taki efekt farbami majirel jednak nie do końca wiem które kolory zastosować i jaki oxydant wybrać 9% czy 12% ( w szczególności na odrost żeby nie było żółtego efektu przy samej głowie. Dodam tylko, że mój naturalny kolor włosów to bardzo ciemny blond tak więc dość ciężki do pokrycia. BARDZO PROSZĘ O POMOC DZIĘKUJĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kręglicka...Anita???
:O .....ANETA.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki... nie zauważyłam błędu..chodziło o Anetę Kręglicką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam.farbuwalam wlosy u fryzjera farba matrix.czasami tez sama w domu farbowalam.jestem szatynka i uzywalam farby ultra rozjasniajacy blond na oksy 9%.czy jak zmienie farbe na loreal majiblond 901s(bardzo bardzo jasny blond popielaty)to tez 9 wystarczy?na matrixie szybciutko wlosy sie rozjasnialy wlasnie tylko z 9.sama juz nie wiem.naczytalam sie ze 9 to za malo i 12 potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ubiegły czwartek byłam u fryzjera .Chciałam zrobić jeden kolor ciepły blond i pasemka.Mam jasne kręcone włosy .Miałam duży odrost i kolor lekko spłowiały od słońca.To co wykonała fryzjerka na mojej głowie jest szczytem ignorancji w stosunku do klienta.Włosy wyszły w kolorze ziemi a pasemka zupełnie niewidoczne.Potem próbowała to ratować ale i tak dramat.Od piątku do środy codziennie coś kładłam na te włosy i dopiero dziś są do przyjęcia.Generalnie stwierdzam że fryzjerki zupełnie nie wiedzą co robią .To nie pierwsza moja taka przygoda u fryzjera. Polecam farbę Loreal Exelans nr 01 ale to kolor dość chłodny .Jaki wybrać numer żeby uzyskać ciepły jasny blond.Podoba mi się na opakowaniu 03 złoty blond ale nie wiem czy nie jest za rudy.Czy ktoś tym farbował.? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01 exel to rozjasniajaca juz.skoro masz jasne naturalne to moze 9 exel. sprobuj -to natura wiec wychodzi cieplej.Jak zrobisz 03 to wyjda rudawe bo to zloto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×