Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedz. Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące mojej ciemnowłosej koleżanki.Jej czarne farbowane włosy poddałyśmy dekoloryzacji (efassor) a następnie nałożyłyśmy loreal inoa 5,2. Niestety włosy wyszły brązowe z intensywnym odcieniem fioletu - na szczęście szybko się zmywał. po dwóch dniach nałożyłam jej loreal casting 600. Kolor wyszedł dość znośny - średni brąz. Marzy jej się kolor włosów w stylu Żmudy-Trzebiatowskiej, jaką farbę można teraz zastosować aby choć małymi kroczkami zbliżyć się do tego koloru. Zaznaczę, że koleżanka jest naturalnie brunetką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega kit
nooo to czeka was kolejna dekoloryzacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3076
Dodam tylko ze obecnie mam na głowieLoreal Preference Hollywood-wyszedł buro i dość ciemno.Wcześniej miałam alfaparf 10.21 a potem samą 10. Pozdrawiam i dziekuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillu
Droga Majrel, bardzo dziękuję za tak szybką odpowiedź:) Oglądałam farbę, jaką mi zaproponowałaś i jestem nieco wystraszona określeniem krem rozjaśniający, no i jeszcze na wodzie 12%, będę miała chroniczny problem z nałożeniem i utrzymaniem włosów w dobrej kondycji:( Z resztą tak już jest od dłuższego czasu i szukam jakiegoś dobrego sposobu na to, by je zapuścić. Pisałaś mi wcześniej również o kolestonie 12/7- wiem od Ciebie, no i rzecz jasna z numeracji,iż jest to blond ciepły, lekko przydymiony (w nazwie ma brąz). Myślisz,że zmiana tonacji z zimnej/neutralnej ( w końcu zazwyczaj używałam odcieni perłowych) na ciepłą jest możliwa? tzn, czy koleston 12/7 na wodzie 12% na odroście+ malaks na reszcie dałby lepszy rezultat? Włosy nie wyszłyby zbyt żółte/zielone? (niepotrzebne skreślić;)bo jeszcze chwila i będę miała zupełnie białe włosy i zawsze widoczny bardziej lub mniej złoty odrost:( Z góry dziękuję za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Lillu - ale ten krem rozjasniajacy kladziesz tylko i wylacznie na odrost , ja patrzac na Twoje zdjecie uwazam ze dobrz by ci bylo w ciemniejszym blondzie o lekkiej nucie orzechowej taki z poziomu 9 np z Inebrya 9.7 lub z kolestonu 9.7 , nawet zaryzykowalabym i przeszla na odcienie karmelowego jasnego brazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillu
Do Majrel:) Hm, całkiem ciekawy pomysł z przyciemnieniem włosów, zastanowię się nad tym. W sumie dobrze czuję się w jasnych włosach, a z ciepłymi tonacjami muszę uważać, bo mam problemy z cerą i wszelkie "niespodzianki" odznaczają się wówczas jeszcze bardziej. Gdybym się jednak zdecydowała, to jaki proponujesz "plan działania"? Z tym karmelem to zdecydowanie za wcześnie,w razie niewypału trudniej mi będzie go rozjaśnić. Farby, które polecałaś- z jaką wodą trzeba by było użyć? Aleś mi ćwieka nabiła teraz:) Może w końcu znajdę "swój kolor";) Jak tylko podejmę decyzję i "zawezmę" się do farbowania- poczekam na wskazówki odnośnie wody i tego jak się zabrać do tego technicznie (wybacz pytania typu: ile trzymać, ile na odroście, czy nakładać jedno na drugie:), to pozwolisz,że znowu się odezwę i podzielę info jak wyszło;) Bardzo, bardzo Ci dziękuję Majrel:) Lillu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryskkaaaa
Droga majrel czy moglabys mi podpowiedziec jak mozan uzyskac taki kolor jak ma obecnie agnieszka Szulim http://www.fakt.pl/Szulim-pokonala-wszystkich,artykuly,197896,1.html Niestety ale musze zrobic cos ze swoimi włosami poniewaz mam bardzo zniszczone przez rozjasniacz ( farbowanie odrostu) ostatnio tez fryzjer załundował mi w przeciągu poł roku 2 kapiele rozjaśniajace stwierdzajac ze inaczej farba sie nie przyjmie ;( niestety po tych zabiegach moje włosy sa bardzo zniszczone. Wiec musze zrezygnowac z bardzo jasnych wlosów i zejsc do takiego koloru jak ma szulim ,poniewaz do tego tonu rozjasniają mi włosy farby, wiec mam nadzieje ze kondycja sie poprawi. I jeszcze jedno pytanko czy moglabys napisac jaką farbą mozna uzyskać taki ładny karmelowy blond?? pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillu
Majrel, to znowu ja, Lillu;) Pytam w kwestii przyciemniania;)A może by tak położyć na te moje włosy 8.13 z loreala? Byłby wielki szok po 12/89 z kolestona? Kolor wypłukiwałby się do jaśniejszego? czekam z niecierpliwością na odp. Lillu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Lillu - 8.13 przyciemni wlosy i odcien bedzie w tonacji sredniego bezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 0jtaktak39 - zblizony odcien otrzymasz mieszajac majirel 7.31 z 8,13 a alfaparf 7,13 z 8,13 z inebrya 7.13 z 8.13 lub 7.73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do agibee - z far alfa nie ma 8.0 jest odcien 8 , pigmentacja jest opisana na blogu blond bunny , na sam odrost m ozesz klasc alfa 10.1jak nie chcesz miec rudawego odcienia blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Justi1980 - ladne perowe odcienie ma Inebrya mieszasz odcien 12/1 z 11/2 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Marzena7486 - odcien alfa 4.7 jest o ton ciemniejszy od 5.7 sa bardzo chlodne i ładne brazy, mieszasz z woda 3%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do blania100 - wlosy Twojej kolezanki musza byc zdekoloroywone jesli chcecie miec odcien jak Zmuda Trzebiatowska lub nalezy wykonac gesty balejaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasia3076 - jesli chcesz miec zblizony do tej foty ze zdjecia to zrob samym alfa 10.21 z woda 9% skoro Holyywod dawal ci bury odcien co mnie dziwi to ten poinien byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie.rozumiem.
majrel dlaczego odsylasz do blond bunny ws.pigmentacji?? to tylko zwiekszy liczbe wejsc na jej blog :( ta palettowa platyna (gdy ktos zarzucil jej ze sciaga z ciebie,kopiuje twoje rady jako swoje) -wysmiala ciebie,a kretynki na jej blogu przedstawily cie w zlym swietle.. Sama zobacz- w komentarzach http://blogblondbunny.blogspot.com/2012/02/alfaparf-evolution-of-color-1111-1120.html?m=1 MAJREL ONA :P -DO PIET CI NIE DORASTA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati424
Uzylam 1,5 miesiaca temu farby wella koleston 12/89 polecanej, ale ta sama historia zzolkla po jakis 3 tygodniach. Widze, ze zadna farba nawet alfaparf rozne mieszanki roznych kolorwo nie daje platynowego blondu, wszystko zolknie. Nic tylko powrocic do rozjasniacza, mimo ze moj jest ciemny popielaty blond naturnaly, ale zoltko okropne, wiec powracam chyba do rozjasniacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie.rozumiem.
od wpisu z dn 8maj2012 ---> POWTARZAM-TA BLOGERKA -DO PIET CI NIE DORASTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillu
bywałam na bloggu Bunny i stamtąd przykładowo wyczytałam o excellce z loreala 10.21 na wodzie 12%- zrobiłam i był dramat!!! widziałam tez, że któraś z dziewczyn na tym forum posłużyła się zdjęciem niejakiej Kitki po tejże farbie9 10.21 na 9tce) , a Majrel wyraźnie odpowiedziała,że excellka takiego koloru nie da... no cóż, różne opinie...ale diametralnie różne. Ja pozostaję przy poradach Majrel, ta mnie nie zawiodła, po wyczynach rodem z blogga Bunny mam tylko siano na głowie. Ale nie jestem za obrazaniem się wzajemnie, bo to niczemu nie służy. Ja mam już swojego fryzjerskiego doradcę i mam nadzieję, Droga Majrel,że nie zrazisz się do tych wpisów... pozdrawiam Lillu p.s. co do moich włosów- poczekam na odrost i zrobię jakiś ładny balejaż by je ocieplić, Jeśli Majrel dalej tu będziesz, na pewno zgłoszę się z fotą i poradą co dalej, bardzo Ci dziękuję, bo zaglądam tu od czasu mojej dekoloryzacji z czerni, czyli 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam ciągle problem z kłakami
Majrel co zorbić zeby ujednolicić kolor włosów ? kiedyś robiłam dekoloryzację i ode tego czasu nie moge dojść do ladu z wlosami, kłade farbe pierwsze na odrost a po 15 minutach na reszte, ale cigale są przy odroscie jaśniejsze a raszta ciemniejsza i do tego nierówno :( pasma ciemniejsze , jasniejsze, paskudztwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie.rozumiem.
Lilu ja mysle ze po Majrel,to co jest na blogu tej platyny,to splynac powinno...ale nie o to chodzi... ,a o to ,zeby Majrel wiedziala jaka jest ta blogerka ,zanim skieruje nas na blog tej dziewuchy tak bardzo jej nieprzychylnej... Majrelko jestes najlepsza!!!Ajlowiu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz po tych wpisach już sama nie wiem czy mam przeczytać o pigmentacji u tej blogerki? dzięki Marjel za odp...mam nadzieję,że nie spalę włosów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillu
do nie rozumiem:) Nie oceniam Bunny i nie obrażam jej, może są osoby, którym jej porady pomogły, nie jestem fryzjerką i pewnie większość pytających nie jest. Apeluję tylko o to,żeby obydwa fora działały bez wzajemnej agresji, bo mamy tego w sieci wystarczająco dużo. Każdy ma prawo do własnej opinii, tylko niech będą one na poziomie. Inaczej zamiast porad, będą wpisy szalonych trolli... dopuszczam jeszcze ewentualne błędy u każdej z doradczyń, jesteśmy w końcu człowiekami, prawda? A Majrel obroni się sama, tzn efekty jej porad są wystarczającym argumentem. Ja osobiście jestem baardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×