Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Droga Majrel prosze o pomoc przez wiele lat farbuje wlosy na blondy z pasemkami ostatnio uzylam farby jasny popielaty blond loreal i wyszly mi rozne odcienie rudosci i troszke siwego chociaz jak je wymylam z dzieciec razy ten kolor siwy prawie znikl jaka farbe mam polozyc zeby otrzymac kolor kawy z mlekiem prosz o porade http://zosinqa.pinger.pl/m/7230055 a jak by to byk taki kolor to bym byla przeszczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich, Ostatnio farbowałam u fryzjera włosy kolorem średni brązowy blond (7/7)- well. Teraz chciałabym porafbować sama. Doradżcie jaki kolor mam kupić sama w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natura to jest toooo
a ja wracam do natury i mam gdzieś to całe farbowanie. Ubolewam tylko nad tym, że tyle lat się farbowałam :((( Jaka to jest głupota to aż normlanie brak mi słów żeby to określić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obys wytrwala w postanowieniu jak bedziesz siwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natura to jest toooo
noo jak zacznę siwiec to kurde bede farbowała pasma kłaków na ktorych bedzie widoczna siwizna, a jak juz bedzie jej rój to niestety bede farbowała cały łeb :D ale poki co to pierdziele wszyćkie farbidła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan_
Drogie Panie, W przerwie nieobecności Majirel uprzejmie przekazuję pisemne efekty koloryzacji kolorem Alfaparf 8.21. Jeśli któraś z Pań ma ochotę na ten odcień to zachęcam do przeczytania mojej opinii. Mój kolor wyjściowy to rozjaśniony od słońca odcień Majirel 8.13 robiony na wodzie 9% u nasady i 6% na resztę. Można śmiało powiedzieć, że w chwili nakładania Alfaparfu miałam na głowie poziom 9. Afaparf położyłam z 6% wodą na całość (oczywiście najpier odrost, potem reszta) bo chciałam przyciemnić. Spodobał mi się kolor na palecie, taki ciemniejszy, perłowy blondzik. A co wyszło? Wyszło nieco inaczej niż na palecie. Po pierwsze sporo jaśniej i zdecydowanie chłodno. Żadnej rudości ani żółci. Kolor jest ciemniejszy od tego, który miałam, ale bardziej przypomina 9.1 niż 8.21 czy nawet 9.21. Może to specyfika moim włosów? Nie wiem. Ale kolor jest piękny, wielowymiarowy i świetnie się w nim czuje. Jeśli chodzi o stan włosów, to znowu może będę wyjątkiem, ale farby Loreal mniej mi niszczą włosy. Po Alfaparfie końce zdecydowanie przesuszone bardziej niż po Lorealu. Nakładam na nie spore ilości olejku arganowego, by jako tako wyglądały. Nie zauważyłam zwiększonego wypadania włosów. Podsumowując uzyskany kolor bardzo mi się podoba, ale nie kupię więcej tej farby bo stan włosów po koloryzacji mnie niestety nie zadowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jefbghbgrvferbg
fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alfaparf to wyjatkowo "zimne" farby.Tez mialam po niej wysuszone wlosy. Ale dla mnie farby Alfa. zdecydowanie bardziej pasuja od Loreala-to jak Lorealek szczypie w skalp to masakra. Niestety Alfy juz nie uzywam bo kolor szybko sie mi wymywal ,nie pokrywal pojedynczych siwych i wychodzil zawsze mroznie,zimno-nawet jak kladlam nature. Obecnie trwam przy Welli koleston choc baaaaardzo wysusza mi wlosy-baaardzo :( ,ale kolor piekny,wielowymiarowy i pokrywa pojedyncze siwki..... Ale sama dej szukam idealu...och gdyby Wella tak nie wysuszala to byloby to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodunia1
ja przetestowalam ostatnio koleston 12.1 po 3 tyg. koleston 10.16, a po nast 3 alfaparf 11.11 wszystko na odrost poziom 5 braz,najpieknejszy bląd po koleston 10.16.zdecydowanie ,ale odrost nie łapie idealnie na oxy9%,może podmienie teraz na 12%.nadal szukam ideału matoda prób i błędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po 10.16 kolestonu nie mialas zbyt fioletowych? Ja mieszam 2kolory kolestonu 9.0 z 10.0 na 9% ,wlasne wlosy mam na poz 6 i wychodzi mi cieply miodowy blond,ale chcialabym je "zgasic" ochlodzic i zastanawiam sie nad zmieszaniem 9.0 z 10.16 tez na 9% ,ale mam pietra-co mi wyjdzie ;) ,zeby nie bylo zadnej zielonki czy innego cudaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodunia1
nie były fioletowe nic a nic,tylko ten odrost słabo złapał,jak farbowałas naturami to przecież nie grozi ci zielonka jak zmieszasz z chłodną farbką,myślę że ładnie ci ochłodzi ta 10.16.nie bój się tej farby,koleston nie jest taki mega chłodny,jak alfaparf np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki bodunia ,tak tez zrobie. W sumie to przyzwyczailam sie do mojego koloru ,nie jest zly..ale jesli bedzie "chlodniej" po 10.16 pol na pol z 9.0 z oxy 9% -to bede szczesliwa :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca99
hej, są może jakieś specjalistki od tej farby obecnie na forum? mam pytanie: chcę pofarbować loreal excellence creme na inną farbę (ostatnio farbowałam miesiąc temu). W instrukcji jest napisane że nakładam na odrosty - cekać 20 min a pozniej na resztę ale czy jak to jest nowy kolor to nie powinnam od razu na całość nałożyć? wg tego co oni piszą to pewnie nie pokryje w całości koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca99
hej, może jednak ktoś ma doświadczenie z tymi farbami? Jak wy farbujecie jak zmieniacie całkowicie kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka2291
Mam pytanie do osób, które znają się na koloryzacji. Moje włosy naturalne to taki mysi średni blond. Po farbowaniu miałam taki jasny popielaty blond. Chciałam je przyciemnić nieco i kupiłam farbę Loreal Excellence 7 (blond) ale wyszedł mi dość ciemny i teraz po tygodniu czasu na odroście wypłukuje się ze złotą poświatą a nie chce ciepłych refleksów. Możecie mi doradzić jak rozjaśnić teraz moje włosy aby byly w tonacji chłodnego blondu ??? Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilusssss
Prosze o pomoc. zawiodlam sie na kilku fryzjerach :( na poczatku wakacji bylam na zrobienie odrostow mialam wtedy wlosy blond niestety odrosty wyszly mi calkowicie pomaranczowe :( bylam w rozpaczy bo to nie byl pierwszy raz. po 2 tygodniach poszlam do nastepnego fryzjera mialmi to poprawic i mu sie oczywiscie nie udalo wloy wyszly tym razem oliwkowe. ;/ postanowilam wiec sobie jakos sama poradzic kupilam sobie farbe Naturia Mleczna czekolada. kolor wlosow wyszedl ladny ale niestety po 2 umac kolor zszedl i nadal pojawial sie kolor oliwkowy postanowilam zrobic to samo i znowu kolor mi zszedl. i mam przebicie zieleni. jakos udalo mi sie to troche ukryc ( wlosy w koczka ) chcialam poprosic o pomoc w wborze farby z L'oreala myslalam o jasnym brazie i zeby farba byla trwala zeby wkoncu zakryc ten obrzydliwy kolor. prosze o pomoc ;((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka zrobilam sobie balejaz blond na naturalnych wlosach bardzo ciemny blond, pasemka wyszly ladne bardzo cieniutkie ale sa strasznie biale w zimnym odcieniu wrecz fioletowe choc nie robilam zadnych plukanek, wolalabym cieply odcien blondu czy moge teraz na cale wlosy polozyc farbe w takim odcieniu blomdu jaki mi sie podoba czy lepiej nie kombinowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjerkaaa
Jak czytam wasze wypowiedzi to niezle wam doradzaja(fryzjerki). szczerze..?to nie kombinujcie same w domu bo jak sie nie znacie na farbach to nie wyjdzie wam taki efekt jaki byscie chcialy uzyskac.Trzeba spojrzec pierwsza rzecz: na swoje odrosty jaki jest poziom wlasnego naturalnego odcienia,2.dobrac odpowiedni kolor jaki chcecie uzyskac do swojego odrostu,3. na odpowiednim oksydancie ufarbowac odrost i końce.. Robicie same wlosy w domach,a pozniej placzecie.Nie lepiej isc do fryzjera wydac te 150-170zl i miec idealnie wlosyu zrobione?kazdy patrzy zeby wyszlo jak najtaniej..nie o to chodzi.A fryzjerka,ktora robi odcien platynowy czy popielaty,a wychodzi jej żółtko to gratuluje...jak wypuszcza z salonu klientke z żółtym odcieniu,a konce ma jasne..macie pytania napiszcie do mnie poradze wam i powiem jak ktos bedzie mial jakis problem,,znam sie na tym i wiem co robic,troche pracuje juz w zawodzie i nie jedna klientke z żółtka wyprowadzilam,i nie z jednej czarnulki zrobilam blondynkę:) gdzie tak"mocno"wlosow nie zniszczylam.robi sie to w innych proporcjach i na delikatniejszychg farbach i rozjasniaczach tak apropo:),,, :)Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzi87
Do fryzjerkaaa: hej mam pytanie. Mój naturalny kolor to tzw. mysi blond taki poziom 7.0. miałam robione delikatnie pasemka loreal majiblond 10.1 na wodzie 6% i 7.23 z loreal majirel. Niestety nie mogę używać wody 9% bo niszczy mi włosy. Chciałabym uzyskać troszkę jaśniejszy odcień blondu ale na wodzie 6% czy jest to możliwe? i czy mogę zmieszać majiblond 900s z majirel 9.22?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ostatnio moja fruzjerka postanowila na mnie uzyc luo 8.02 ale sredno mi sie ten opalizujacy widzi wygladam troche wymyta myslalam zeby pokryc go cieplejszym kolorem 7.31 ale bohe sie ze po takim polaczeniu wyjda zielone mam neutralny dosc jasny kolor skory naturalny mysi braz ok poziomu 5 Dziekuje z gory za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evunia5
Witam. Proszę o porade. Mam typ urody lato - chłodny i w takim czuję się wyśmienicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majirel, mam pilne pytanie, otoz farbuje wlosy farba majirel 8.2, ale chcialabym uzyskac troszeczke bardziej cieply odcien. Czy moge pomieszac 8.2 z np. 3 cm 8.3? Czy to w ogole cos da? i czy takie polaczenie jest mozliwe ? Z gory serdecznie dziekuje za odpowiedz, oraz zalaczam moje najlepsze zyczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni_qe123
Droga Majirel, mam pytanie do Ciebie, dotyczące oxydantu. Czy mogę użyć oxydantu firmy ArtVitalitys do zmieszania z farbą Alfaparf(obydwie firmy to włoskie farby-jak zapewne wiesz:)) . Zostało mi bowiem dużo oxydantu z Vitalitys a ostatnio spodobał mi sie kolor z Alfaprafu i zastanawiałam się czy mogę "pożonglować" trcohę z markami. Będę wdzięczna za wszelką pomoc. Pozdrawiam, M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta01987
Witam, uprzejmie proszę o radę dot. farbowania. Obecnie mój kolor prezentuje się takhttp://www.pinterest.com/pin/136163588705111667/ a marzy mi się blondhttp://www.pinterest.com/pin/160933386657133075/ lubhttp://fryzurki.blox.pl/resource/105373002.jpg lubhttp://www.pinterest.com/pin/26529085275014739/ Ogólnie jestem blada i chciałabym otrzymać tonację zimną, by nie podkreślić moich naczynek na twarzy. Mam cienkie włosy, rozjaśnione ( wyszly neonowo rude) na to farba Garnier Color Sensation i wyszły mi jakieś ciemne... Po miesiącu wygląda to nijak i nie wiem czy spróbować Loreala Majirela 9.22 z wodą 6% - da radę? Będę wdzięczna za wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jeśli chciała bym uzyskać kolor http justjared.buzznet.com/photo-gallery/40 5001/monica-cruz-glamour-awards-07/ bądź ciut jaśniejszy odcień karmelu na włosach farbowanych - loreal czekoladowy brąz - wystarczy położyć loreal preference FLORIDE - CZEKOLADOWY BRĄZ TEŻ JEST Z SERII PREFERENCE? Wdzięczna będę za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziahoro
Witaj Mysiu, poradź mi, czy mogę pomieszać farbę garnier nutrisse 100 i 111 i w jakiej proporcji? Kiedyś robiłam 111, potem zaczęłam kombinować z innymi farbami na poziomach 9-11, czasem nawet 7-8 i przekombinowałam. Starałam się wrócić do poprzedniego blondu za pomocą 111, czasem 100, gdy juz po 111 włosy były zbyt "smutne". od pół roku farbuje 100 i niestety odcień na długości różni się od odcienia od głowy. Stąd pomysł, aby pomieszać 100 i 111. Tylko czy mogę? Czy nie wyjdzie mi zieleń albo jakiś inny niechciay kolor? Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusia91
Hej dziewczyny! Mam wielki dylemat, moze ktoras z Was miala do czynienia z loreal preference 6.35 albo excellence 6.32? Chcialabym zafarbowac, nawet juz sie zaopatrzylam w te farby, ale boje sie :D Otoz mam wlosy w kolorze jasnego cieplego brazu, jakies 3 cm mojego ciemnego mysiego blondu odrostu i jakies 2 cm wchodzace w ciemny blond. Widac duza roznice w kolorach. No po prostu jasna gora, ciemniejszy dol. Uzyjac ktorejs z tych farb boje sie, ze znowu gora wyjdzie jasniejsza w rudym kolorze a reszta ciemna. Gdy bylabym w Polsce poszlabym po prostu do fryzjera, ale przez nastepne pol roku nie bedzie to mozliwe. Wiec jak macie jakies doswiadczenia zwiazane z tymi kolorami to prosze podzielcie sie ze mna nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×